Skocz do zawartości
IGNORED

Port USB dedykowany do DAC


moonadam

Rekomendowane odpowiedzi

Biniek, używałeś jakiś zabawek audiovoodoo we własnym systemie, np konwerter i izolacją galwaniczną na usb, karta na usb, liniowe zasilanie, byś był uprawniony do nazywania kogokolwiek ignorantem?

Czy przypadkiem nie mógłbym ja Ciebie tak nazwać, by pasowało mi to koncepcji twoich niekulturalnych postów..?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem i mam prawo do wlasnej opinii. Ignorantem jest ten kto zabiera glos w dyskusji a podpiera sie tylko teoria. A tak dyskutuje sie z Przemkiem. Wymyslil sobie teorie i neguje opinie i doswiadczenie innych. To jest ignorancja i spory nietakt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że konfabulujesz

 

Obrałeś sobie wyssaną z palca teorię i nie przebierając w środkach próbujesz ją forsować, bez szacunku dla innych

 

Stawiam orzechy przeciw kasztanom że testowałeś co najwyżej soundbar pod tv na mp3jkach ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biniek, używałeś jakiś zabawek audiovoodoo we własnym systemie, np konwerter i izolacją galwaniczną na usb, karta na usb, liniowe zasilanie, byś był uprawniony do nazywania kogokolwiek ignorantem?

 

Ja to wszystko przetestowałem. To jestem uprawniony do nazywania Przemysława ignorantem ? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jesli napiszesz ze daphile na gownianym terminalu z zasilaczem impulsowym zagra tak samo z jednym daciem jak daphile postawiony na mompie z zasilaniem liniwoym i karta usb to wlasciwie przestaj3sz byc partnerem do dyskusji bo zostsjesz ignorantem

Tak pod warunkiem że dac z konwerter usb będzie poprawnie wykonany, czyli dobre zasilanie niezależne od komputera dobre zgary i tryb asynchroniczny dac oparty o nowoczesną kość nie specjalnie wrażliwy na fazy księżyca muchy w domu i żyły wodne.

 

Ja to wszystko przetestowałem. To jestem uprawniony do nazywania Przemysława ignorantem ? ;-)

Wolę być ignorantem opierającym się na wiedzy niż całą swoją wiedzę czerpać ze złudzeń.

Z jednym argumentem ja słyszę wiec działa i nie ważne że nie ma prawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem i mam prawo do wlasnej opinii. Ignorantem jest ten kto zabiera glos w dyskusji a podpiera sie tylko teoria. A tak dyskutuje sie z Przemkiem. Wymyslil sobie teorie i neguje opinie i doswiadczenie innych. To jest ignorancja i spory nietakt

No i w teorii polanie ayranem kabli nie powinno nic zmieniać a zmienia i to bardzo dużo :D

Kefin forewer! Kefir vs zasilanie liniowe i kefir zwycięża!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem i mam prawo do wlasnej opinii. Ignorantem jest ten kto zabiera glos w dyskusji a podpiera sie tylko teoria. A tak dyskutuje sie z Przemkiem. Wymyslil sobie teorie i neguje opinie i doswiadczenie innych. To jest ignorancja i spory nietakt

Co z tego o czym mówię nie zgadza się z ogólnie przyjętą wiedzą. Ja teorii żadnych nie wymyślam. Moje wypowiedzi opieram na tym czego się dowiedziałem od mądrzejszych od siebie na tym co przeczytałem i ze swojego doświadczenia z komputerami, których grała u mnie muzyka będzie to w sumie blisko 15 latek. Owszem komputery miały wpływ na brzmienie systemu ale było to gdy miałem w komputerze wewnętrzną kartę na pci, zewnętrzny konwerter zasilany z usb, od momentu gdy miałem konwerter JarkaC granie komputera się skończyło. I jeszcze jedno zmiany, które powodował komputer ograniczały się zazwyczaj do zakłóceń i przerw. Piszę zazwyczaj bo zmiany powodował również soft gdzy np. nie był bit perfect lub player miał "zaszyte" ulepszacze. I tyle w temacie.

 

Ps

Kabli USB, SATA czy modowanych kontrolerów USB nie próbowałem i nie zamierzam z prostej przyczyny.

Czół bym się jak głupek, który próbuje sprawdzić czy żelazkiem nie można zlikwidować sobie zmarszczek.

 

Ps 2

Na twoim miejscu to pierwszą rzeczą jaką bym zrobił zanim bawił się w wymianę daców, komputerów czy kabelków to poprawił bym akustykę w pokoju odsłuchowym.

 

Ps 3

Jakim trzeba być ignorantem żeby mówić o zmianach w brzmieniu systemu z kolumną w rogu przy oknie balkonowym.

 

Ps 4

 

Czy przestałeś się już kreować na realizatora dźwięku, którym nie jesteś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwilbys sie jakie pierdoly maja wplyw na nagrywanie gitar i przestal pier**lic glupoty o voodoo ;) kazdy najmni3jszy szczegol ma wplyw na brzmienie wzmacniaczy gitarowych nawet takie rzeczy jak kabelki miedzy efektami i jakosci baterii 9v ;)

Ale klep sobie dalje swoje bzdury i siedz w piaskownicy z ktorej nigdy nie wyjdziesz bo masz mentalnosc dziecka ktorego zabawkowe koparki pracuja jak te wielkie na budowach wiec po co przeplacac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwilbys sie jakie pierdoly maja wplyw na nagrywanie gitar i przestal pier**lic glupoty o voodoo ;) kazdy najmni3jszy szczegol ma wplyw na brzmienie wzmacniaczy gitarowych nawet takie rzeczy jak kabelki miedzy efektami i jakosci baterii 9v ;)

A co w tym dziwnego?

Jak byś trochę pomyślał to byś się nie dziwił że to co dla Ciebie jest jakimś objawieniem ( patrz recenzja stacji dokującej ) dla innych jest pierdołom, która może działać w ściśle określonych warunkach. Tam gdzie ty widzisz magię inni starają się znaleźć zależności miedzy zaistniałym zjawiskiem a tym co je mogło spowodować i wyjaśnić dlaczego do zjawisko zaistniało. Tobie wystarczy by zmiana zaistniała i już wiesz że na lepsze. Ja najpierw staram się poznać potencjalne możliwości zmiany po zastosowaniu danego elementu zanim zacznę go testować bo po prostu szkoda mi czasu na bzdury.

Nigdy nie twierdziłem że wszystko gra tak samo bo tak nie jest.

Jeśli coś nie działa tak jak powinno to zakładam w uproszczeniu że jest zepsute a nie szukam w tym jakieś magi bo jej nie ma.

Audio to technika i tam nie ma przypadków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ty jestes komputerowcem ja jestem muzykiem. Dla mnie wazne jest doswiadczenie i przewalilem tone sprzetu muzycznego i wiem co jak gra ale nie interesuje mnie dlaczego. Na pewno o dzwieku moge powiedziec wiecej niz teoretyk ktory pozna budowe instrumentow. Taka wiedza przychodzi po prstu z iloscia przerzuconych gratow i osluchaniem... nie obchodzi mnie z nakiego drzewa zrobiony jest gryf gitary bo na sluch wiem czy gra dobrze czy nie. Tak samo siodelka moga byc z kosci sl9niowej czy masy perlowej nie ma to znaczenia jesli brzmi gorzej

Uczestniczyles kiedys w jakiejs sesji nagraniowej? Wiesz co sie robi na miksie i jaki to ma pozniej wplyw na finalny produkt? Umiesz odroznic od siebie oktawy alikwoty itp?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzel se kefira.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Biniek84 jest jeden problem sprzęt do odtwarzania audio to nie instrument muzyczny a na pewno nie jest nim komputer. System audio ma odtworzyć to co powstało w studiu a nie tworzyć muzykę. Robi to na tyle wirnie na ile pozwoli na to system i akustyka pokoju odsluchoweg. Komputer w tym systemie ma najmniej do zrobienia i wystarczy by nie zespół tego co zapisane ( bit perfect) i zdzdążył na czas wysłać dane do dalszej konwersji. Radzi sobie z tym nawet współczesny telefon nie mówiąc o pc. Wszystkie zabiegi promujące poprawić coś co dobrze działa jest przeeoatem formy nad treścią. To ci było początkowym problemem przesyłu po usb zostało już rozwiązane przez zastosowanie przesyłu asynchronicznego. Od jakości konwertera zależy jaki strumień cyfrowy dostanie dac i jaki w efekcie będzie sygnał analogowy. Dobry konwerter doskonale radzi sobie zodczytem danych przesylanych z komputera i nie potrzebuje protez w postaci lepszych zegarow kontrolera usb z protej przyczyny nie korzysta z nich. Ma swoje zegary na podstawie których tworzy strumień spdif/i2s. Zasilanie też nie jest istone bo działa na własnym zasilaniu. Komputer przy takim założeniu ma tylko u wyłącznie przesłać prawidłowo dane. Jeśli nastąpi błąd w danych ( błąd a nie celowe "poprawianie") będzie to slyszalne nawet dla prawie gluchego bo bedzie to trzask lub przerwa a dźwięku. O graniu komputera może mówić tylko ignorant lub osoba której zależy na tworzeniu takich mitów.

 

ps.

Rozmawiałes z dziewczyną o porawie przesyłu usb po zastosowaniu stacji dokującej podpietej do komputera thanderboltem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ty jestes komputerowcem ja jestem muzykiem.

Gdzie można posłuchać Twojej twórczości muzycznej ?

Jakiś link ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładka pc jest wyjątkowo toksyczna i pełna szyderców dlatego nie będę uprawiał ekshibicjonizmu ;) - man nadzieję że rozumiesz

 

ok Przemek każda nasza dyskusja się tak kończy dlatego proponuję rozejm na takich warunkach że Ty nie będziesz komentował moich postów a ja Twoich deal?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Przemek każda nasza dyskusja się tak kończy dlatego proponuję rozejm na takich warunkach że Ty nie będziesz komentował moich postów a ja Twoich deal?

Przykro mi ale mam prawo do komentarzy bredni Twoich czy kogokolwiek innego. Wiec zawrzyjmy układ ty nie piszesz bredni, ja ich nie komentuje.

Tworzenie mitów wg. mnie szkodzi rozwojowi techniki audio.

Dlatego całym sobą jestem za brakiem tolerancji dla voodoo.

 

Z moje strony też nikomu nie zabraniam komentowania tego co napisałem.

Po to jest dyskusja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem branżą niczego tu nie sprzedaję a podważanie czyichś doświadczeń jest po prostu nieuprzejme bo zakładasz że kłamię a taka dyskusja nie ma sensu

jeśli napiszę że coś słyszę a Ty napiszesz że mi się wydaję to jest dyskusja na argumenty? nie- to dziecinada i poziom piaskownicy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem branżą niczego tu nie sprzedaję a podważanie czyichś doświadczeń jest po prostu nieuprzejme bo zakładasz że kłamię a taka dyskusja nie ma sensu

Nie zakładam że kłamiesz. Twierdzę tylko że w wielu przypadkach po prostu bredzisz nie mając wiedzy na dany temat i być może wprowadzasz w ten sposób w błąd osobę z równie zaawansowaną wiedzą na temat komputerów co Ty.

jeśli napiszę że coś słyszę a Ty napiszesz że mi się wydaję to jest dyskusja na argumenty?

Twój argument ja słyszę jest guzik warty bez przeprowadzonego przez Ciebie prawidłowego testu porównawczego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytocz w takim razie wojne firmom audio ktore wciskaja kit

Po co wojna wystarczy zadawanie niewygodnych pytań.;)

ja na tym nie zarabiam i pisze tu bezinteresownie

A czy to coś zmienia bzdura czy to świadomie wprowadzona do obiegu by sprzedać produkt czy też powielana przez osoby takie jak Ty pozostaje tak samo szkodliwa.

Taka powielany bzdura z biegiem czasu trafia do ogólnej świadomości i jawi się niektórym mniej zorientowanym prawdą. Co nie zmienia faktu że bzdurą pozostanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek moge to samo napisac o Tobie - negowanie faktów bo ktoś ma problemy ze słuchem wprowadza tych lepiej słyszących w błąd - skoro jesteś głuchy to może zmień hobby i nie mieszaj ludziom w głowach bo jeszcze ktoś w to uwierzy ;)

 

nie widzisz analogii?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przemek moge to samo napisac o Tobie - negowanie faktów bo ktoś ma problemy ze słuchem wprowadza tych lepiej słyszących w błąd - skoro jesteś głuchy to może zmień hobby i nie mieszaj ludziom w głowach bo jeszcze ktoś w to uwierzy ;)

No i widzisz ja głuchy nie jestem. Problemów z słuchem też nie mam. Ale jak nie mam pewności co do zmian (nie przeprowadziłem porównania na ślepo) to piszę "wydaję mi się", "moim zdaniem" itp. bo uważam że tak jest uczciwie.

Zrobiłeś kiedyś prawdziwy ślepy test np kabelków cyfrowych czy komputerów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie slyszysz to dla mnie jestes głuchy i nie powinienes zabierać głosu w dyskusji

wiec uczciwie bedzie jak napiszesz "może ty biniek słyszysz, ja nie ale chciałbym"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie slyszysz to dla mnie jestes głuchy i nie powinienes zabierać głosu w dyskusji

wiec uczciwie bedzie jak napiszesz "może ty biniek słyszysz, ja nie ale chciałbym"

Nie kompromituj się, bo to co w swoim pokoju możesz usłyszeć nie ma wiele wspólnego z tym co do systemu mogła wprowadzić zmiana jakiegokolwiek elementu systemu audio nie mówiąc o komputerze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe przynajmniej ja mam swiadkow tu na forum na to co u mnie slychac i co powoduje jakie zmiany a Ty tylko bezmyslnie klepiesz farmazony i do dzis nie chcesz sie podzielic wlasna konfiguracją

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieliłem się wcześniej, ale nie widzę powodu by wpisywać w " moja zawartość " konfiguracji.

To mój sprzęt i moja dziupla do słuchania i nie wszyscy muszą o niej wiedzieć gdy nie jest to przedmiotem dyskusji.

To o czym piszę to nie farmazony tylko ogólnie przyjęta wiedza chcesz to z nią walcz ale na argumenty a nie opis swoich omamów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Twoj sprzęt to złom który nie ma prawa różnicować vood gadzetów stąd Twoje zacietrzewienie

póki się nie podzielisz to uznaję że po prostu grasz na paździerzu lub jestes zwyczajnie głuchy - to jedyne 2 możliwe opcje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Twoj sprzęt to złom który nie ma prawa różnicować vood gadzetów stąd Twoje zacietrzewienie

póki się nie podzielisz to uznaję że po prostu grasz na paździerzu lub jestes zwyczajnie głuchy - to jedyne 2 możliwe opcje

Szczerze to twoja opinia mnie nie specjalnie interesuję.

Ale jest faktem że voodoo gadżetów na nim nie słychać co mnie z resztą bardzo cieszy bo raz z moją głową wszystko w porządku a dwa system też nie ma jakiś wielkich nie domagań.

Jak bardzo Cię interesuje na czym gram łącznie z pokojem to poszukaj. Znajdziesz wszystko.

 

Ps. Skończ te durne zagrywki i lepiej powiedz co dowiedziałeś się o usb ze stacji dokującej bo jak na razie to o komputerach to raczej z Twoją dziewczyną bardziej merytorycznie bym porozmawiał niż z Tobą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoją dziewczyną bardziej merytorycznie bym porozmawiał niż z Tobą.

żeby tylko o tym :P

 

Ja myślę że jak kogoś stać niech się bawi, placebo ważna rzecz. Jeśli ktoś nie ma kasy niech trzyma się sprawdzonych metod i nie wymyśla nowych prawd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.