Jump to content
IGNORED

Amplituner do 3500zl...

Pepe37

Recommended Posts

Witam poszukuje dobrego amplitunera do 3500 zł i nie mam pojęcia co kupic ,mam możliwość zakupu używanego denona avr 4310 w dobrej cenie ,głośniki zakupiłem monitor audio sf2 .Amplituner denona jest 2010r ale jest a bardzo dobrym stanie ,mam maga dylemat nowy czy używany , co sprzedawca to inna opinia jedni zachwalają Marantz 5009 inni Denon 2200

4310 to juz dobry model denona i zagra lepiej niz wszelkie nowe w tych pieniadzach.ja bym wziął 4310. Sam mialem od 3 lat 3808 czyli niższy i starszy model i jest on bardzo dobry.

Ja miałem identyczna kwote do wydania na amplituner i tyle właśnie kosztowal mnie arcam avr500

To juz inna bajka w porównaniu do denona marantza i innych japonczykow

A tak z ciekawości co znaczy ,, dobra cena,, ?

Czy to te 3,5 tys zl z tematu ?

Witaj,

jeśli posiadasz kolumny Monitor Audio Spoundframe, to moim zdaniem nastaw się bardziej na możliwie najlepszy jakościowo amplituner, jednak zwróć także uwagę wyposażenie, nowe standardy odtwarzania dźwięku. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłby amplituner Denon AVR-X3200W. To wystarczająco mocne urządzenie, w pełni wyposażone i przede wszystkim gwarantujące bardzo dobre brzmienie. Jako alternatywa spójrz na amplituner Marantz SR5010. To bezpośrednia konkurencja Denon'a. Ogólnie Marantz jest urządzenie, grającym cieplejszym, łagodniejszym dźwiękiem, co często doceniane jest przez osoby, szukające systemu, który możliwie najlepiej sprawdzi się także podczas odsłuchu muzyki.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty cenowej dla forumowicza audiostereo jestem do dyspozycji. Jeśli jednak masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Witaj,

W jakim stanie? Szczerze powiedziawszy to jeśli w dobrym to lepiej jest kupić używkę. Dostaniesz po postu wyższy model.

Poszukaj ewentualnie Onkyo serii 9xx , 10xx

Pozdrawiam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.