Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór końcówki mocy.


yatzekx

Rekomendowane odpowiedzi

" jestem ignorowany przez ciebie , choć nie znam przyczyny "

Chyba z powodu bardzo abstrakcyjnych postów nie na temat :) Nic osobistego. Ale to było jakoś dawno temu, Usuwam z listy, bez urazy proszę, na tej liście są tacy odmieńcy, że chyba faktycznie nie powinieneś się tam znajdować.

 

Ale słuchałem wystarczająco wiele i poznaję kilka do kilkunastu osób w miesiącu a przy okazji wymieniamy się doświadczeniami które często się potwierdzają .

 

Mam wątpliwości jak oceniać Twoje wskazówki bo bez przerwy coś kupujesz i sprzedajesz. Nie jesteś w związku z tym bezstronny. Wielokrotnie zachwalałeś rózne sprzęty jako najlepsze, a zaraz potem je zmieniałeś na inne. To nie wzbudza zaufania. Jak Ci ktoś tu zarzucił brak obiektywizmu i nachalną autoreklamę, to napisałeś, że wszysscy tu coś sprzedają, ale tak nie jest. Jest tu wielu użytkowników doradzających szczerze i bezinteresownie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wątpliwości jak oceniać Twoje wskazówki bo bez przerwy coś kupujesz i sprzedajesz.

Wystarczy odrobinkę pomyśleć dlaczego .

Bo mam możliwości i mnie na to stać . Kupuję , słucham , porównuję i w ten sposób zdobywam wiedzę ale nie martw się . Od pewnego czasu nie pisze o tym co miałem , mam i będę miał właśnie przez takie posty .

Ani publicznie a od kiedy ktoś doszedł do wnioski że mam być "branża " również na pw czy w jakikolwiek inny sposób .

Chyba że tak jak tu , czasem i z nudów i jak widać po raz kolejny po co mi to ?

;)

A kupujecie sobie te preampy za 2000zł i jeszcze lepiej do nich kabel zasilający koniecznie za 5000zł

W końcu rynek musi mieć obrót i skądś się muszą później brać urządzenia używane za ułamek ceny sklepowej ;)

 

Nie jesteś w związku z tym bezstronny.

Poczytaj w klubie Krella co pisałem o S300i który wtedy miałem jak i KAV280CD . Zawsze dokładnie i szczerze opisywałem swoje obserwacje i nie zmieniam zdania jak coś miałem jak i jak to sprzedałem .

Wielokrotnie zachwalałeś rózne sprzęty jako najlepsze, a zaraz potem je zmieniałeś na inne.

O wielu nie pisałem a skoro miewam ich sporo to chyba normalne że zostawiam lepsze ?

Pisałem tez że są " najlepsze " uzasadniając dlaczego , z czym i do czego porównywane .

Pisałem ...

To nie wzbudza zaufania

Trudno , czytaj opinie tych co mieli w życiu 2 klamoty i wtedy ich opinie będą budzić zaufanie ;)

Jak Ci ktoś tu zarzucił brak obiektywizmu i nachalną autoreklamę, to napisałeś, że wszysscy tu coś sprzedają, ale tak nie jest

Nie mieszaj .

Zachwalałem to co naprawdę warto kupować oraz w jakich konfiguracjach dany klamot gra . A jak jestem czegoś pewien bo mam porównanie to o tym piszę .

Proste.

SM6 polecałem i polecam od dawna . Miałem i mam jeden egzemplarz . Jaka to dla mnie nachalna autoreklama ? Jaki interes mam z polecania kabli Qed w klubie który założyłem jak i wielu innych urządzeń które miałam i polecałem ?

Warto się zastanowić zanim takie coś się napisze .

 

A co do tego że " wszyscy " tu coś sprzedają , prawie wszyscy bo to normalne chyba jest w dążeniu do jakiegoś celu a lepiej cos kupić czy sprzedać koledze którego się " zna " choćby z forum .

 

Jest tu wielu użytkowników doradzających szczerze i bezinteresownie.

Ha ha ha....

Na bocznicy kilka dni temu wypłynął kolejny uczciwy i bezinteresowny .

Jest ich więcej , dużo więcej ale nie moja sprawa , nie mój problem . Zresztą kiedyś pisałem i znowu byłem " stronniczy " i szukaliście w tym moich interesów :)

 

Teraz jako branża otwarcie polecam swoje modyfikacje . Szczerze i w tym wypadku interesownie a czy w tym przypadku czytałeś czy słyszałeś gdzieś że moja " interesowność " była czy jest nieuczciwa ?

No chyba że od rydza czy innych zawistnych którzy większość sprzętu , w tym te po moich modyfikacjach widziała jedynie na zdjęciach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

No chyba że od rydza czy innych zawistnych którzy większość sprzętu , w tym te po moich modyfikacjach widziała jedynie na zdjęciach .

 

Wyuczona formułka kończąca posty tegoż branżysty , gdyby zebrać wszystkie razem można przeczytać jeden post a resztę sobie darować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij że miałeś albo słuchałeś chociaż jeden wzmacniacz który modyfikowałem a o których wielokrotnie wypowiadasz się na tym forum .

Konkretnie . Zdjęcie , zdjęcia albo przedstaw właściciela .

 

Zapewne znowu coś głupiego i " wyuczonego " napiszesz żeby wywinąć się od tematu .

 

No ale z twojego podpisu jasno wynika że trzeba ciebie ogarniać i rozumieć .

Ja nie ogarniam a rozumieć tu niczego nie trzeba .

 

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Udowodnij że miałeś albo słuchałeś chociaż jeden wzmacniacz który modyfikowałem a o których wielokrotnie wypowiadasz się na tym forum .

 

Następna wyuczona formułka i podobna do tej

 

No chyba że od rydza czy innych zawistnych którzy większość sprzętu , w tym te po moich modyfikacjach widziała jedynie na zdjęciach .

 

Wymyśl coś nowego bo mdli .

EOT .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

No cóż , jak zawsze gdy przychodzi do weryfikacji twoich zaczepek wywijasz się albo czmychasz .

 

O , to jest następna wyuczona formułka , polecam przegląd , kończę bo nie mam zamiaru zaśmiecać tematu , a i żadnej merytorycznej dyskusji ze strony branżysty nie będzie , poza następnym za chwilę nic nie wnoszącym wpisie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jako branża otwarcie polecam swoje modyfikacje . Szczerze i w tym wypadku interesownie a czy w tym przypadku czytałeś czy słyszałeś gdzieś że moja " interesowność " była czy jest nieuczciwa ?

No chyba że od rydza czy innych zawistnych którzy większość sprzętu , w tym te po moich modyfikacjach widziała jedynie na zdjęciach .

 

Nie słyszałem i nie mogę się w tej kwestii wypowiadać. Tu w ogóle nie chodzi o Twoją osobę, ale raczej o ogólną ostrożność. Z założenia inaczej będę traktował opinie "branży", a inaczej normalnych użytkowników. Taki już jest los "branży". a co do Twoich modyfikacji, to też nie mogę się wypowiedzieć, ale nie mam żadnych uprzedzeń i bardzo możliwe, że sam bym skorzystał jakby była taka potrzeba. Niezaleznie od tego uważam, że "branża" nie powinna się reklamowac w normalnych wątkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Z założenia inaczej będę traktował opinie "branży", a inaczej normalnych użytkowników.

A który to " normalny " użytkownik ?

Twoje założenie jest błędne . Na tym forum jest masa zakładanych wątków w stylu " co kupić " i całkiem przypadkiem " wybraniec " pojawia się w ogłoszeniu wiec kto " sprytny " to " ubiega " zainteresowanego .

Masa osób " pomaga " w opiniach za ( a to zatrzymam dla siebie )...

I to co wcześniej pisałem . Większość na tym forum nigdy nie miało dobrego sprzętu , czasem po " Diorze " kupi coś i w tematach opisuje jaki to super klocek .

Pisze i szczerze tylko jakie ma porównanie i co jest ono warte ?

 

"Branża" nie jest zła , pod warunkiem że szczerze doradza .

 

Niezaleznie od tego uważam, że "branża" nie powinna się reklamowac w normalnych wątkach.

Ale już dzielić wiedzą która kosztowała czas i pieniądze tak ?

;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

audiomatusa można pożyczyć na testy lub zakup przez net, masz 14 dni na oddanie.

 

Co to za firma że nie podaje do siebie numeru kontaktowego telefonu, mailami sie dogadywać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.