Skocz do zawartości
IGNORED

CZARNY PIĄTEK


Adam 38

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz zobaczyć na stronach sklepów propozycje czarnopiątkowe - to chyba jakiś czarny humor jest a nie czarny piątek.... Nic tylko się "rzucać" i kupować...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt z zakładki wyprzedaż/ex demo przeniesiony do zakładki czarny piątek (do tego wszystko co nie schodzi i leżakuje kupę czasu), smutne trochę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu byłem ze znajomym kupować sprzęt audio, a było to w poniedziałek, dziś mógłbym rzec "czarny poniedziałek". W jednym ze sklepów kolumny utargował z 5 tys. na 2,7 tys plus okablowanie darmo. Kolejny sklep Wzmacniacz z ampli z 7 tys. na 4,8 tys plus standy z 900 zł na 450 zł a...znów kabelki gratis. Znajomy po prostu wszedł z założenia, że jedzie z zamiarem kupna wszystkiego za pół ceny.... a jak się nie da to rozważy najlepszy rabat albo wróci do domu bez ciśnień. Dla mnie ta sytuacja była bardzo pomocną w zweryfikowaniu pojęcia na temat marży nakładanych przez sprzedawców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu byłem ze znajomym kupować sprzęt audio, a było to w poniedziałek, dziś mógłbym rzec "czarny poniedziałek". W jednym ze sklepów kolumny utargował z 5 tys. na 2,7 tys plus okablowanie darmo. Kolejny sklep Wzmacniacz z ampli z 7 tys. na 4,8 tys plus standy z 900 zł na 450 zł a...znów kabelki gratis. Znajomy po prostu wszedł z założenia, że jedzie z zamiarem kupna wszystkiego za pół ceny.... a jak się nie da to rozważy najlepszy rabat albo wróci do domu bez ciśnień. Dla mnie ta sytuacja była bardzo pomocną w zweryfikowaniu pojęcia na temat marży nakładanych przez sprzedawców.

Tylko pogratulować koledze udanego zakupu! Tak czasami się zastanawiam że jakby człowiek odjął marże nakładaną przez sprzedawców z całych swoich zakupów to zostałoby jeszcze na drugi taki sam zestaw do drugiego pomieszczenia ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

do Numik

jeżeli mają to czego szukasz to zadzwoń do Elektropunkt Bydgoszcz - u nich faktycznie rabat jest rabatem.

wiem, u nich jest super, ale w ofercie Tanojków xt nimają :(

 

Tylko pogratulować koledze udanego zakupu! Tak czasami się zastanawiam że jakby człowiek odjął marże nakładaną przez sprzedawców z całych swoich zakupów to zostałoby jeszcze na drugi taki sam zestaw do drugiego pomieszczenia ;-)

jeżeli sami na starcie proponują 20% taniej, tzn że dalej cholernie im się to opłaca, jak idą w 35%, to znaczy, że wciąż im się to opłaca. 50% jeszcze mi się nie udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli sami na starcie proponują 20% taniej, tzn że dalej cholernie im się to opłaca, jak idą w 35%, to znaczy, że wciąż im się to opłaca. 50% jeszcze mi się nie udało

Mi najwięcej udało się 35%.

Ile łatwiej by nam było jakby marże były mniejsze i ceny hi-endów zeszłyby do kwot zestawów średnio budżetowych ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronce hifimana, są niezłe wyprzedaże, kupiłem RE 400 z wysyłka do Polski za 69$ co po przeliczeniu na złotówki pobrało 288 zł. W naszych kochanych sklepach 460 zł !!! Apeluję zanim coś kupicie przegląnijcie ebay, amazon, strony producentów !!! nie bójcie się zakupów za granicą i tłumaczenie naszych sklepów, że gwarancja itd. to nie jest problem koszty wysyłek za granicę nie są już takie duże. To nie jest pierwsza rzecz którą kupiłem za granicą i zawsze były spore różnice w cenie ! Polecam !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas black friday to jakaś popierdułka. na razie ściema jakich mało. zobaczymy za rok.

w USA rabaty 50% to standard, tu chodzi o wyprzedaż magazynów ze starych stocków. u nas wolą kisić kasę w starym towarze, zamiast go wypchnąć do ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce zamiast czarnego piątku czarna dupa raczej ;p;p, smutne

Hmm... to naprawdę musi być niewesoło. W moim słowniku "dupa czarna" jest określeniem odpowiadającym agonii, totalny armagedon. Dalej już nie ma nic. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak apropo's koledzy tannoy 6f za ile udało się Wam kupić - przymierzam się do nich

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najważniejsza jest muzyka - później sprzęt , a najlepszy jest ten który dla mnie brzmi najlepiej .

Dzieci to przyszłość narodu więc słuchają tego co tata ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy dają rabaty bo internet psuje rynek. Ja rozumiem, że wszyscy chcemy kupić jak najtaniej ale sklepy płacą podatki, płacą pracownikom pensję, ich składki, opłacają lokal i mają dodatkowe opłaty za prąd itd. Muszą jeszcze zarobić na życie.

Najlepiej darmo powinni dawać. Prawda?

:]

Dzisiaj pewien klient zapytał mnie czy mogę wziąć towar "na siebie" to będzie taniej.

buhahaha

Często jest tak, że im więcej kasy w kieszeni tym bardziej cisną na rabat, wręcz żebrzą. Żal i smutek.

Towar z wyprzedaży? Tylko 30%? Daj 50% i biorę.

... albo... dzieciak coś wybiera a "stary" mówi: Szybciej decyduję się przy wyborze auta... Panie, daj dobry rabat. Do zapłaty miał troszkę więcej niż 300PLN.

:)

Mnie by było wstyd.

 

Inny przykład?

 

Panie... wydałem dzisiaj na nowe felgi cztery patyki i nie mam pieniędzy. Zrób Pan dobry rabat. Zakup około 500PLN.

 

Przykłady mogę mnożyć. Normalna komedia.

 

Osobiście nie boję się zapytać o cenę, jakiś upust ale na litość... nie mam kasy nie idę na zakupy.

 

Będę brutalny i napiszę... Nie stać Cię? Idź kup coś tańszego. Coś na co masz "kapustę". Proste.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepy dają rabaty bo internet psuje rynek. Ja rozumiem, że wszyscy chcemy kupić jak najtaniej ale sklepy płacą podatki, płacą pracownikom pensję, ich składki, opłacają lokal i mają dodatkowe opłaty za prąd itd. Muszą jeszcze zarobić na życie.

Najlepiej darmo powinni dawać. Prawda?

:]

Dzisiaj pewien klient zapytał mnie czy mogę wziąć towar "na siebie" to będzie taniej.

buhahaha

Często jest tak, że im więcej kasy w kieszeni tym bardziej cisną na rabat, wręcz żebrzą. Żal i smutek.

Towar z wyprzedaży? Tylko 30%? Daj 50% i biorę.

... albo... dzieciak coś wybiera a "stary" mówi: Szybciej decyduję się przy wyborze auta... Panie, daj dobry rabat. Do zapłaty miał troszkę więcej niż 300PLN.

:)

Mnie by było wstyd.

 

Inny przykład?

 

Panie... wydałem dzisiaj na nowe felgi cztery patyki i nie mam pieniędzy. Zrób Pan dobry rabat. Zakup około 500PLN.

 

Przykłady mogę mnożyć. Normalna komedia.

 

Osobiście nie boję się zapytać o cenę, jakiś upust ale na litość... nie mam kasy nie idę na zakupy.

 

Będę brutalny i napiszę... Nie stać Cię? Idź kup coś tańszego. Coś na co masz "kapustę". Proste.

 

Pozdrawiam.

nie chcę się wdawać w dyskusję bo przerodzi się w kłótnię - nie chodzi o to że wstyd tylko o zdrowy rozsądek. Poczytaj wątek który kiedyś założyłem o tym jaki można uzyskać rabat kupując nowy sprzęt .Jedni mają inni nie mają kasy , jedni negocjują inni żebrzą o niższą cenę - fakt jest taki że da się i warto to robić .Ja też mówię że jak Cię nie stać to ni kupuj , ale jak CIę stać to znaczy że wiesz jak zarabiać i jak wydawać ( czyli na pewno negocjowałeś cenę )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najważniejsza jest muzyka - później sprzęt , a najlepszy jest ten który dla mnie brzmi najlepiej .

Dzieci to przyszłość narodu więc słuchają tego co tata ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych kłótni.

:)

Zgadzam się, że warto i nie ma w tym nic złego ale "jechać" po firmie (sklepie, sprzedawcy), że dał 15-30% i jeszcze na tym zarabia to jest be bo nie dał więcej uważam za nietakt i brak wyczucia. Latać po sklepach ze smartfonem i cenami z internetu "mendząc", bo inaczej czasami tego nazwać się nie da, nie jest w moim stylu choć nie jestem milionerem.

 

Są oczywiście i tacy klienci, którzy nawet nie spytają o rabacik i przy paragonie za 10000 proszą tylko by pozdejmować ceny by żonka nie ścięła się ile wydał.

:)

 

Jest klient i jest klient. Do każdego trzeba podejść indywidualnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nie powinno być takich marż na towar. Cena oficjalna 11200, Cena po upuście 8000

Czy nie bolałoby was gdybyście się dowiedzieli, że kolega kupił coś 3200 taniej? To tylko lekki przykład, czasem jest więcej.

 

Osobiście jak coś kupuję za 500-1000zł to też nie żebram. Zdaję sobie sprawę, że czysty zysk sklepu to 100-200zł

Ale przy droższych modelach marże w przeliczeniu na procenty wychodzą więcej. Najczęściej z jednym zerem więcej...

 

Jeszcze przytoczę kwestie naszych zarobków, osobiście pracuję na kwotę 3000zł u prywaciarza, gdzie nie mam szans na wszelkie płatne urlopy czy chorobowe (od 5 lat nie byłem w ogóle na chorym).

Ale to tak jak mówię, tylko i wyłącznie wina dystrybutorów. Spróbujcie kupując części komputerowe za 5000zł uzyskać jakiś rabat... najwyżej gratis wysyłka i myszka za 50zł jako bonus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przytoczę kwestie naszych zarobków, osobiście pracuję na kwotę 3000zł u prywaciarza, gdzie nie mam szans na wszelkie płatne urlopy czy chorobowe (od 5 lat nie byłem w ogóle na chorym).

To masz dopiero kolego końskie zdrowie :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak apropo's koledzy tannoy 6f za ile udało się Wam kupić - przymierzam się do nich

 

Ja dostałem propozycje na xt6F za 5100 zł oraz 3400 za XT6 podstawkowe.

 

Ale jeszcze sie nad nimi zastanawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 11 miesięcy temu...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w sklepie stacjonarnym będą rabaty jakich jeszcze nie było :)

Macie już Panowie pokój odsłuchowy...czy nadal zajadacie sałatki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My szykujemy parę niespodzianek. Chodź wiadomo na pewno nie trafimy we wszystkie pomysły klientów :)

Więc zapraszam w ten dzień do kontaktu.

Produkty będą na głównej stronie s4home.pl

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.