Skocz do zawartości
IGNORED

Ratujmy Rzeczpospolitą!


fox733

Rekomendowane odpowiedzi

NIE. Ja nie chodzę na wybory.

 

Jest mi zresztą dość obojętne, kto i z jakiej opcji sprawuje władzę. Ważne, jakie będą skutki tych rządów dla Polski i jej obywateli. A póki co, to od zmiany władzy minęło kilkanaście dni.

 

Na razie sobie spokojnie obserwuje, będąc daleko od tej histerii, którą co poniektórzy tutaj prezentują.

Jak nie chodzisz to twoje zdanie na ten temat nie ma żadnego znaczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto i z jakiej opcji sprawuje władzę. Ważne, jakie będą skutki tych rządów dla Polski i jej o

to jest wazne ale zupelnie niezrozumiale.Moze i lepiej ze nie chodzi na te wybory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, to i ja jestem ten ciemny, znaczy sie cichociemny elektorat...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wybierają beze mnie. Jeśli nie ma kandydata, który by spełniał moje oczekiwania to co mam zrobić? Głosować na "mniejsze zło" czy oddać głos nieważny podnosząc tym samym frekwencję?

Swoją drogą ciekawe jaka ona by była gdyby poszli tylko ci, którzy mieli 100% kandydatów i nie głosowali przypadkowo lub bo tak trzeba z obowiązku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierają beze mnie

Ale i za Ciebie. Gdyby PiS dostał tylko 19% miejsc w Sejmie, miałbyś rację, że obyło się bez Ciebie.

 

Patrząc teoretycznie - gdyby poszło głosować tylko 460 wyborców, każdy z nich głosowałby i za siebie, i za tysiące pozostałych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria i praktyka to niby dwie strony tego samego medalu, ale jest jeszcze rant. :)

Powtarzam, nikt za mnie nie wybierał bo tego nie przewiduje ordynacja wyborcza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu matematyka nie ma nic do rzeczy. Niegłosujący nie dają nikomu mandatu są w systemie ale mają na niego wyjebane :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegłosujący nie dają nikomu mandatu

Tylko im się tak wydaje. Posłów ma być 460 - niezależnie od liczby głosujących.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze nie chce chodzic czasem na wybory ale jak nie pójdę to Ci drudzy napewno pójdą ....nie muszę pisać kto. Nie mam sobie wtedy nic do zarzuceniże mnie nie bylo itd itp

 

Za komuny nigdy nie chodziłem lecz teraz mam prawo i obowiazek uczestniczyc

 

Chodz geba w lustrze już coraz starsza ale moge w nie spojrzec i sobie nic nie zarzucic ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma limitu kworum wyborców?

Tylko podczas referendum.

 

Chodz geba w lustrze już coraz starsza

Teraz nie umieją robić dobrych luster. Jakieś krzywe, porysowane, bezbarwne. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chodzisz to twoje zdanie na ten temat nie ma żadnego znaczenia.

 

Wypowiadam się na taki temat, na jaki mi się podoba.

 

to jest wazne ale zupelnie niezrozumiale.Moze i lepiej ze nie chodzi na te wybory.

 

A ty poszedłeś, drżącą ręką wrzuciłeś głosik na swą ulubiona partyjkę i co ? Przegłosowały cię babcie kościelne i bezrobotni. Frustrujące, nie :) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty poszedłeś, drżącą ręką wrzuciłeś głosik na swą ulubiona partyjkę i co ? Przegłosowały cię babcie kościelne i bezrobotni. Frustrujące, nie :) ?

 

Dlaczego drżącą???

 

Co do babć kościelnych to w moim punkcie osobiście widziałem zakonnicę która siedziała przy stoliku i masowo wypełniała karty do głosowania. Przed punktem stał van z kościelnej instytucji i żeby było śmieszniej z naklejką unijnej dotacji. Bo to Polska właśnie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty poszedłeś, drżącą ręką wrzuciłeś głosik na swą ulubiona pa

a jak 2007 PIC pierd...nal na lysom glowe to cós ci ronczka drzała??

 

Przegłosowały cię babcie kościelne i bezrobotni. Frustrujące, nie :) ?

powaznie takie rzeczy cie frustruja??Mnie tylko frustruja przeglosowujacy idioci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powaznie takie rzeczy cie frustruja??Mnie tylko frustruja przeglosowujacy idioci.

 

Hm... Idioci cię frustrują? Co przegłosowali i usunęli cudowną, demokratyczną władzę w Polsce?.

 

A więc, swego czasu wykształceni, światli obywatele wybrali proeuropejską, nowoczesną partię.

 

No i zaszły zmiany dla obywateli RP:

 

Zamiast 3x15, dostaliśmy podwyżki VAT - u i akcyzy.

 

Zrabowano obywatelom 150 mld PLN oszczędności, co usankcjonował jakże niezawisły Trybunał Konst.

 

Wydłużono wiek emerytalny, nie zwracając uwagi na dyrdymały typu prawa nabyte.

 

 

Ponadto, przez okres rządów tej uberdemokratyczne partyji, państwowe organa władzy zmieniły się w maszynki do robienia pieniędzy.

Dla wszystkich tych instytucji liczyły się bowiem jedynie "słupki" wyników.

 

Przykład - znajomy modernizował 2 lata temu budynek. Inspektor nadzoru, po paru wizytach, z desperacją zaproponował że

mimo tego,że prace są bez zarzutu, on mu "coś" zausterkuje. jego przełożony stwierdził bowiem, że gość jest nieudolny, od 2 lat niczego nie wykrył.

 

Panie z nadzoru farmaceutycznego podczas kontroli apteki mojej znajomej pochowały recepty - żeby ich brak zausterkować! Dopiero grożba

zgłoszenia sprawy do Prokuratury je otrzeźwiła.

 

Policja od paru lat w poniedziałkowe poranki urządza istne spędy bydła jadących do pracy - zjazd na poboczny parking i stoimy grzecznie, aż pan Policjant

raczy nas przebadać alkomatem. Żeby złapać 1 pechowca, zatrzymują 500 aut. No ale liczą się wyniki, wyniki...

 

Skarbówka - za rządów PO luka VAT (czyli skręcone w wałkach i karuzelach pieniądze budżetowe), wzrosła z szacowanych 30/40 mld. do 70/ 80 mld.

Jednocześnie, dzielna skarbówka łupie mandaty w kioskach (za chusteczki higieniczne), punktach xero (za 50 groszy), za toaletę (autentyk; za 1 zł

zostawioną na barze przez "klienta" skarbowca, barmanka dostała 200 PLN mandatu).

 

Itp, itd ... .

 

Czy wy, wysublimowani demokraci, wyborcy poprzedniej władzy, nie czuliście się jak idioci? Czy nawet nie zauważyliście ww. zmian, ciesząc się "demokracją" ?

 

A teraz chcecie tego jeszcze bronić. Ciekawe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrabowano obywatelom 150 mld PLN oszczędności, co usankcjonował jakże niezawisły Trybunał Konst.

Zobaczymy jakich "rabunków" będzie musiała dokonać obecna władza żeby zrealizować swoje obietnice.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A teraz chcecie tego jeszcze bronić. Ciekawe.

No, ba. Będą tego bronić rękami i nogami. I giwerami. Kiedy któremu samorządowy stołek wypadł spod tyłka liczył jeszcze na wygraną POciotków w wyborach parlamentarnych - zawsze taki "ujek" gdzieś potem posadkę załatwi... Teraz, kiedy i ostania deska ratunku poszła na dno zwykła frustracja przerodziła się w najnormalniejszą chorobę umysłową... W dzień po wyborach już darli japy: "co zrobił dobrego ten rząd!". A to dopiero początek...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz chcecie tego jeszcze bronić. Ciekawe.

bo to tak jest miszczu ze prawa ekonomiczne obowiazuja nawet jakbys sie zesrał pod urzedem skarbowym.To dotyczy OFE emerytur etc.Tak z grubsza .A tak z ciensza te twoje opisywane pierdoly na calym swiecie wladza ma w dupie i slusznie zreszta.Od tego jest inna wladza miszczuniu .Takimi pierdolami zajmuje sie lukaszenka i putin a wczesniej wola telewizje .Byc moze ze teraz tez bedziesz tak mial, co wcale nie zmienia sytuacji ze policja na bialorusi bierze a w rosji jeszcze bardziej.Poplacz sie pod kosciolem..z tym samym efektem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko patrzeć, jak nowa władza zlikwiduje wszelkie nieprawidłowości. Ziobro i Radziwiłł nie pozwolą na takie rzeczy - ani na żadne inne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiem lat temu inni darli japę już w dniu wyborów.

Zapomnieli obrażonego na caly swiat prezesa tfu "najwspanialszego człowieka na swiecie "w mniemaniu prezydenta wszystkich Polaków ...a pamiętacie prawdziwi polacy jak się Wasza partia sypała uciekali od prezesa albo ich w zlosci wywalal ?

Potem na kleczkach część wrociła nie mówiąc w co musiala pocalowac naszego bohatera (np. Ziobro,mój idol Kurski,Bielan ) ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarbówka - za rządów PO luka VAT (czyli skręcone w wałkach i karuzelach pieniądze budżetowe), wzrosła z szacowanych 30/40 mld. do 70/ 80 mld.

Jednocześnie, dzielna skarbówka łupie mandaty w kioskach (za chusteczki higieniczne), punktach xero (za 50 groszy), za toaletę (autentyk; za 1 zł

masz takie wyobrazenie o zjawisku jak modzrewek o richelieu.Skala tego zjawiska jest taka ze nie radzi sobie z tym nikt na swiecie na razie w stopniu wystarczajacym ale podobno wiesiu wie jak to zalatwic, to czekamy.Skarbowka teraz bedzie jeszcze bardziej lupała takich nierozgarnietych jak ty bo teraz dopiero wiesiu zorientuje sie ze te jego pieniadze to lipa.On jest tak samo mondry jak ty tak wiec ...pogratulowac.

 

Policja od paru lat w poniedziałkowe poranki urządza istne spędy bydła jadących do pracy - zjazd na poboczny parking i stoimy grzecznie, aż pan Policjant

raczy nas przebadać alkomatem. Żeby złapać 1 pechowca, zatrzymują 500 aut. No ale liczą się wyniki, wyniki...

 

to to raczej nie mozna okreslic inaczej jak skrajny idiotyzm ale niebawem bedzie tego dwa razy wiecej z uwagi na brak pieniedzy w kasie.Mysle ze akurat ciebie powinna wyciagnac z samochodu jak w stanach i przystawic lufe do pustego łba.

 

i kazac dmuchnac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno tragedia, dzisiaj - komedia.

 

Wicepremier Morawiecki: deficyt w 2016 roku może wynieść np. 3,3 proc.

Jeśli deficyt zapisany w budżecie na 2016 rok "będzie większy o pół procenta, to nie stanie się żadna tragedia" - powiedział w piątek wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki. Przyznał, że skoro dziś zaplanowany deficyt wynosi 2,8 proc. PKB, to ten podwyższony mógłby wynieść np. 3,3 proc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.