Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  187 członków

Roon Labs Klub
IGNORED

Klub użytkowników aplikacji Roon Labs


Basstech

Rekomendowane odpowiedzi

Minęło parę dni na reklamacje wysłane na adres Roona zero odpowiedzi.

Także finał jest taki , że do tej pory nie wiem czy znajomy nie zapłacił podwójnie za rok ?

Bo ściągnęli automatycznie opłatę bez potwierdzenia z naszej strony ,a wykupiony jest roczny kod z którym nie bardzo wiem co teraz można zrobić, jakbyśmy go wbili i ważność by się przedłużyła na dwa lata no to jeszcze ok., ale Roon milczy ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka roona jest teraz wyraźnie nastawiona na pozyskanie klienta abonamentowego.  Jest to z resztą ich oficjalne stanowisko.  Mam tylko nadzieję że użytkownicy dożywotni nie zostaną ograniczani poprzez dostęp do aktualizacji i dodatkowych funkcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dziki607 napisał:

After a free 14-day trial, Roon costs only

$ 9.99 / month

BILLED ANNUALLY

You may also switch to
lifetime billing for $699.99

Nie da się na miesiąc -  bo poniżej pisze że płatność roczna - tylko koszt wychodzi 9,99 na miesiąc

Racja. 

 

https://community.roonlabs.com/t/monthly-billing/101517

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, Majcher87 napisał:

Czesc. Chcialem was zapytac w jaki sposob przeniesc licencje roon na inne urzadzenie. Stracilem poczte mailowa i nie pamietam czy to byl plik,czy kod aktywacyjny.ktos podpowie?

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
 

Usuwasz z obecnego urządzenia i uruchamiasz na drugim.Żadnych e-maili i kodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I możesz to robić wielokrotnie , ostatnia zaaktywowana jest aktywna ,

np w pracy odpalasz , wracasz do domu odpalasz w domu , 

W jednym czasie działa zawsze tylko jedna

potrzebny login i hasło jak do strony roon , jak masz problem z hasłem - odzyskaj na stronie ROON

Edytowane przez Dziki607
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I możesz to robić wielokrotnie , ostatnia zaaktywowana jest aktywna ,
np w pracy odpalasz , wracasz do domu odpalasz w domu , 
W jednym czasie działa zawsze tylko jedna
potrzebny login i hasło jak do strony roon , jak masz problem z hasłem - odzyskaj na stronie ROON
Aha czyli licencją jest para login i haslo tak? Te same ktorymi loguje sie fo konta roon na stronie...

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się tylko upewnić czy jest w końcu ta miesięczna licencja czy to może jakiś zabieg który mówi że muszę wykupić roczną co da $ 9,99/mc?

Ostatnio zakupiłem Lyngdorfa i chciałbym na nim odpalić tą apkę aby posłuchać Tidal-a

Edytowane przez maciekplacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo mam pytanie czy to zadziała:

- na laptopie będę miał odpalonego Tidal-a który to laptop jest po wi-fi połączony z routerem

- do tego samego routera po LAN mam podpiętego Lyngdorfa 3400 na którym jest ROON 

- sterować będę Tidal-em z telefonu 

Czy na Lyngdorfie będzie szła w takim wypadku muzyka z Tidal-a bezpośrednio po LAN?

Czy laptop musi być włączony/odpalony czy może pozostać wyłączony kiedy będę chciał posłuchać muzyki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2020 o 14:07, maciekplacek napisał:

Dodatkowo mam pytanie czy to zadziała:

- na laptopie będę miał odpalonego Tidal-a który to laptop jest po wi-fi połączony z routerem

- do tego samego routera po LAN mam podpiętego Lyngdorfa 3400 na którym jest ROON 

- sterować będę Tidal-em z telefonu 

Czy na Lyngdorfie będzie szła w takim wypadku muzyka z Tidal-a bezpośrednio po LAN?

Czy laptop musi być włączony/odpalony czy może pozostać wyłączony kiedy będę chciał posłuchać muzyki? 

Na laptopie musisz zainstalować Roon-a (ewentualnie Roon Server). Na laptopie masz wtedy rdzeń (core). Dopiero w ustawieniach Roon-a konfigurujesz sobie dostęp do Tidala. Laptop musi pracować w trakcie słuchania muzyki.

Na Lyngdorfie na pewno nie ma Roon-a. Lyngdorf jest Roon Ready czyli jest urządzeniem przygotowanym do współpracy z Roon-em. Pełni funkcje tzw. end pointu.

Na telefonie, tablecie instalujesz Roon Remote. Sterujesz wtedy Roon-em, także Tidalem, masz dostęp do ustawień.

Wszystkie urządzenia muszą działać w tej samej sieci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, Marcin_Sz napisał:

Rock to jest skrojony Roon pod komputer NUC na windowsie. Bardzo fajna platforma na serwer.
Tak na marginesie to mam NUC do sprzedania z serii 7 na i3

Rock nie jest na Windowsa. To jest sam serwer i jest to na linuksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2020 o 10:05, woyski napisał:

Na laptopie musisz zainstalować Roon-a (ewentualnie Roon Server). Na laptopie masz wtedy rdzeń (core). Dopiero w ustawieniach Roon-a konfigurujesz sobie dostęp do Tidala. Laptop musi pracować w trakcie słuchania muzyki.

Na Lyngdorfie na pewno nie ma Roon-a. Lyngdorf jest Roon Ready czyli jest urządzeniem przygotowanym do współpracy z Roon-em. Pełni funkcje tzw. end pointu.

Na telefonie, tablecie instalujesz Roon Remote. Sterujesz wtedy Roon-em, także Tidalem, masz dostęp do ustawień.

Wszystkie urządzenia muszą działać w tej samej sieci.

 

Dzięki za wyjaśnienie.

Trochę słabo z tym włączonym lapkiem, miałem nadzieję że się obejdzie bez tego bo sporo z tym zachodu. 

Jeszcze jedno pytanie czy ma znaczenie v,y ten laptop idzie po wi-fi czy po LAN, czy ma to jakieś znaczenie?

Na Lyngdorfie mam Roon-a ?

Edytowane przez maciekplacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
14 minut temu, maciekplacek napisał:

Na Lyngdorfie mam Roon-a

Na Lyngdorfie nie masz Ronna tylko EndPoint Ronna. Nie myl pojęć, dla ciebie ważnym jest to na czym postawić Roon Core.

I co najważniejsze, jakie są twoje wymagania i potrzeby. Może być tak, że wystarczy ci core na intel Atomie a może być tak ,że musisz mieć procek i7. 

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, paul klacska napisał:

Na Lyngdorfie nie masz Ronna tylko EndPoint Ronna. Nie myl pojęć, dla ciebie ważnym jest to na czym postawić Roon Core.

I co najważniejsze, jakie są twoje wymagania i potrzeby. Może być tak, że wystarczy ci core na intel Atomie a może być tak ,że musisz mieć procek i7. 

Ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2020 o 20:07, maciekplacek napisał:

Jeszcze jedno pytanie czy ma znaczenie v,y ten laptop idzie po wi-fi czy po LAN, czy ma to jakieś znaczenie?

Znaczenia nie ma. Ważne, żeby wszystkie urządzenia pracowały w tej samej sieci. Sterował będziesz przecież telefonem ?

Edytowane przez woyski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.