Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  189 członków

Roon Labs Klub
IGNORED

Klub użytkowników aplikacji Roon Labs


Basstech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Minęło parę dni na reklamacje wysłane na adres Roona zero odpowiedzi.

Także finał jest taki , że do tej pory nie wiem czy znajomy nie zapłacił podwójnie za rok ?

Bo ściągnęli automatycznie opłatę bez potwierdzenia z naszej strony ,a wykupiony jest roczny kod z którym nie bardzo wiem co teraz można zrobić, jakbyśmy go wbili i ważność by się przedłużyła na dwa lata no to jeszcze ok., ale Roon milczy ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Dziki607 napisał:

After a free 14-day trial, Roon costs only

$ 9.99 / month

BILLED ANNUALLY

You may also switch to
lifetime billing for $699.99

Nie da się na miesiąc -  bo poniżej pisze że płatność roczna - tylko koszt wychodzi 9,99 na miesiąc

Racja. 

 

https://community.roonlabs.com/t/monthly-billing/101517

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, Majcher87 napisał:

Czesc. Chcialem was zapytac w jaki sposob przeniesc licencje roon na inne urzadzenie. Stracilem poczte mailowa i nie pamietam czy to byl plik,czy kod aktywacyjny.ktos podpowie?

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
 

Usuwasz z obecnego urządzenia i uruchamiasz na drugim.Żadnych e-maili i kodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

I możesz to robić wielokrotnie , ostatnia zaaktywowana jest aktywna ,

np w pracy odpalasz , wracasz do domu odpalasz w domu , 

W jednym czasie działa zawsze tylko jedna

potrzebny login i hasło jak do strony roon , jak masz problem z hasłem - odzyskaj na stronie ROON

Edytowane przez Dziki607
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
I możesz to robić wielokrotnie , ostatnia zaaktywowana jest aktywna ,
np w pracy odpalasz , wracasz do domu odpalasz w domu , 
W jednym czasie działa zawsze tylko jedna
potrzebny login i hasło jak do strony roon , jak masz problem z hasłem - odzyskaj na stronie ROON
Aha czyli licencją jest para login i haslo tak? Te same ktorymi loguje sie fo konta roon na stronie...

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się tylko upewnić czy jest w końcu ta miesięczna licencja czy to może jakiś zabieg który mówi że muszę wykupić roczną co da $ 9,99/mc?

Ostatnio zakupiłem Lyngdorfa i chciałbym na nim odpalić tą apkę aby posłuchać Tidal-a

Edytowane przez maciekplacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo mam pytanie czy to zadziała:

- na laptopie będę miał odpalonego Tidal-a który to laptop jest po wi-fi połączony z routerem

- do tego samego routera po LAN mam podpiętego Lyngdorfa 3400 na którym jest ROON 

- sterować będę Tidal-em z telefonu 

Czy na Lyngdorfie będzie szła w takim wypadku muzyka z Tidal-a bezpośrednio po LAN?

Czy laptop musi być włączony/odpalony czy może pozostać wyłączony kiedy będę chciał posłuchać muzyki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.05.2020 o 14:07, maciekplacek napisał:

Dodatkowo mam pytanie czy to zadziała:

- na laptopie będę miał odpalonego Tidal-a który to laptop jest po wi-fi połączony z routerem

- do tego samego routera po LAN mam podpiętego Lyngdorfa 3400 na którym jest ROON 

- sterować będę Tidal-em z telefonu 

Czy na Lyngdorfie będzie szła w takim wypadku muzyka z Tidal-a bezpośrednio po LAN?

Czy laptop musi być włączony/odpalony czy może pozostać wyłączony kiedy będę chciał posłuchać muzyki? 

Na laptopie musisz zainstalować Roon-a (ewentualnie Roon Server). Na laptopie masz wtedy rdzeń (core). Dopiero w ustawieniach Roon-a konfigurujesz sobie dostęp do Tidala. Laptop musi pracować w trakcie słuchania muzyki.

Na Lyngdorfie na pewno nie ma Roon-a. Lyngdorf jest Roon Ready czyli jest urządzeniem przygotowanym do współpracy z Roon-em. Pełni funkcje tzw. end pointu.

Na telefonie, tablecie instalujesz Roon Remote. Sterujesz wtedy Roon-em, także Tidalem, masz dostęp do ustawień.

Wszystkie urządzenia muszą działać w tej samej sieci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, Marcin_Sz napisał:

Rock to jest skrojony Roon pod komputer NUC na windowsie. Bardzo fajna platforma na serwer.
Tak na marginesie to mam NUC do sprzedania z serii 7 na i3

Rock nie jest na Windowsa. To jest sam serwer i jest to na linuksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.05.2020 o 10:05, woyski napisał:

Na laptopie musisz zainstalować Roon-a (ewentualnie Roon Server). Na laptopie masz wtedy rdzeń (core). Dopiero w ustawieniach Roon-a konfigurujesz sobie dostęp do Tidala. Laptop musi pracować w trakcie słuchania muzyki.

Na Lyngdorfie na pewno nie ma Roon-a. Lyngdorf jest Roon Ready czyli jest urządzeniem przygotowanym do współpracy z Roon-em. Pełni funkcje tzw. end pointu.

Na telefonie, tablecie instalujesz Roon Remote. Sterujesz wtedy Roon-em, także Tidalem, masz dostęp do ustawień.

Wszystkie urządzenia muszą działać w tej samej sieci.

 

Dzięki za wyjaśnienie.

Trochę słabo z tym włączonym lapkiem, miałem nadzieję że się obejdzie bez tego bo sporo z tym zachodu. 

Jeszcze jedno pytanie czy ma znaczenie v,y ten laptop idzie po wi-fi czy po LAN, czy ma to jakieś znaczenie?

Na Lyngdorfie mam Roon-a ?

Edytowane przez maciekplacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
14 minut temu, maciekplacek napisał:

Na Lyngdorfie mam Roon-a

Na Lyngdorfie nie masz Ronna tylko EndPoint Ronna. Nie myl pojęć, dla ciebie ważnym jest to na czym postawić Roon Core.

I co najważniejsze, jakie są twoje wymagania i potrzeby. Może być tak, że wystarczy ci core na intel Atomie a może być tak ,że musisz mieć procek i7. 

Edytowane przez paul klacska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, paul klacska napisał:

Na Lyngdorfie nie masz Ronna tylko EndPoint Ronna. Nie myl pojęć, dla ciebie ważnym jest to na czym postawić Roon Core.

I co najważniejsze, jakie są twoje wymagania i potrzeby. Może być tak, że wystarczy ci core na intel Atomie a może być tak ,że musisz mieć procek i7. 

Ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.05.2020 o 20:07, maciekplacek napisał:

Jeszcze jedno pytanie czy ma znaczenie v,y ten laptop idzie po wi-fi czy po LAN, czy ma to jakieś znaczenie?

Znaczenia nie ma. Ważne, żeby wszystkie urządzenia pracowały w tej samej sieci. Sterował będziesz przecież telefonem ?

Edytowane przez woyski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.