Skocz do zawartości
Basstech

Klub użytkowników aplikacji Roon Labs

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, MrSalieri napisał:

A jak u was wygląda sprawa przewijania utworów?  Chodzi mi o zmianę położenia suwaka. Czy działa to płynnie na każdym rodzaju pliku,  na Tidalu, czy są jakieś trzaski,  dziwne dźwięki,  opóźnienia itp. zakłócenia. 

Pliki bez problemu można przewijać. Mam same ~ 90 mb i śmiga od razu bez przycięcia, trzasków. Tidala nie używam. 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, MrSalieri napisał:

A jak u was wygląda sprawa przewijania utworów?  Chodzi mi o zmianę położenia suwaka. Czy działa to płynnie na każdym rodzaju pliku,  na Tidalu, czy są jakieś trzaski,  dziwne dźwięki,  opóźnienia itp. zakłócenia. 

U mnie z dCSami działa szybko i sprawnie, żadnych anomalii ani tym bardziej jakiś zakłóceń nie zarejestrowałem. Słucham wszystkich rodzajów plików od 44,1Khz wave do 2 x DSD i  DXD. Zegarki same się przełączają a daczek i transport ze wsparciem MQA pozwala delektować się dźwiękiem z zakładki taśma matka :) Jedyne wąskie gardło to tablet do sterowania z androidem. Trzeba go zrestartować po kilku godzinach słuchania bo zaczyna zwalniać. Przy sterowaniu z mocnego komputera można słuchać do końca życia i jeden dzień dłużej...

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wiem Szymon jak to wygląda w kosmosie,  pytam jak to wygląda na ziemi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, MrSalieri napisał:

Tak wiem Szymon jak to wygląda w kosmosie,  pytam jak to wygląda na ziemi :)

Tak samo, auralic mini, bluesound, SB classic wszystko śmiga :)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Amores999 napisał:

A testowaliście Linn Kazoo? jest darmowy nie ma moze tyle opcji ale moim zdaniem śmiga zawodowo

A jak to działa?  Serwer-klient?  Ma opcje kontrolowanego oversamplingu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstaluj jest darmowy , nie ma opcji kontrolowanego oversamplingu , aplikacja do sterowania Linnem ale widzi tez inne streamery praktycznie wszystkie obsługuje tez  Tidal, Quobuz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.02.2019 o 07:57, MrSalieri napisał:

u mnie w konfiguracji roon core na laptopie Dell XPS 15 z i7 i 16GB RAM, sterowanie z iPad mini 3, transport SOtM wszystko śmiga płynnie, utwory z Tidala również, bez różnicy czy jest to Tidal czy DSD256, wszystko działa tak samo płynnie

Edytowane przez kmirror
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kmirror napisał:

u mnie w konfiguracji roon core na laptopie Dell XPS 15 z i7 i 16GB RAM, sterowanie z iPad mini 3, transport SOtM wszystko śmiga płynnie, utwory z Tidala również, bez różnicy czy jest to Tidal czy DSD256, wszystko działa tak samo płynnie

Dzięki. 

A jaki system operacyjny? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, MrSalieri napisał:

Dzięki. 

A jaki system operacyjny? 

Na laptopie Windows 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi