Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw stereo do pomieszczenia 15m2


gawel72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W związku z tym, że bardzo często słucham muzyki chciałbym kupić sobie pierwszy zestaw stereo. Na kolumny chciałem wydać 3000-3500, a amplituner chcę kupić najtańszy który spełni moje wymagania. Póki co nie byłem na żadnych odsłuchach, ale miałem niedawno u znajomego okazję posłuchać jakichś drogich JBl'ów, ale niestety nie wiem jakie modele, stąd nastawiłem się na takie Jbl Studio 290. Mam wątpliwości co do kupna nowych głośników, słyszałem, że zaraz po kupnie tracą dużo na wartości i mógłbym je sprzedać nawet o 40% taniej niedługo po zakupie. Mam również wątpliwości co do używanych głośników, ponieważ nie znam się na rzeczy i nie będę w stanie zweryfikować stanu głośników przed zakupem. Co poradzilibyście?

Jeśli chodzi o amplituner to musi mieć bluetooth oraz normalne wejścia na chinche. Jakie polecacie modele spełniające te warunki, biorąc pod uwagę to żeby nie miały również za mało mocy.

Tymczasem uciekam szukać kolejnych informacji w internecie. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boisz się nowych i boisz się używanych, chłopie muzyka to ma być przyjemność, a nie stres i strach. Generalnie jak sprzedajesz coś za jakiś czas to tracisz, a jak się boisz używanych musisz oczywiście kupić po obejrzeniu i posłuchaniu.

Te jble 290 to do salonu koło 25-30m, bo duże. Amplitunerem co spełnia założenia jest Onkyo tx 8150, Yamaha RN602. jak nie chcesz funkcji sieciowych, to kup klasyczny wzmacniacz i takie coś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kef LS50 stosunkowo młody model. W tych pieniądzach znajdziesz używane do tego dobierasz elektronikę. W piętnastu kwadratach jak znalazł. Ewentualnie Usher zawsze polecam bo to dobre głośniki S520 pierwszą wersję, ale oczywiście im wyższy model tym lepiej. Np. V601.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Kef ls50 gra dziwnie, jakby końcówki zakresów ktoś wyciął

 

Witam. W związku z tym, że bardzo często słucham muzyki chciałbym kupić sobie pierwszy zestaw stereo. Na kolumny chciałem wydać 3000-3500, a amplituner chcę kupić najtańszy który spełni moje wymagania. Póki co nie byłem na żadnych odsłuchach, ale miałem niedawno u znajomego okazję posłuchać jakichś drogich JBl'ów, ale niestety nie wiem jakie modele, stąd nastawiłem się na takie Jbl Studio 290. Mam wątpliwości co do kupna nowych głośników, słyszałem, że zaraz po kupnie tracą dużo na wartości i mógłbym je sprzedać nawet o 40% taniej niedługo po zakupie. Mam również wątpliwości co do używanych głośników, ponieważ nie znam się na rzeczy i nie będę w stanie zweryfikować stanu głośników przed zakupem. Co poradzilibyście?

Jeśli chodzi o amplituner to musi mieć bluetooth oraz normalne wejścia na chinche. Jakie polecacie modele spełniające te warunki, biorąc pod uwagę to żeby nie miały również za mało mocy.

Tymczasem uciekam szukać kolejnych informacji w internecie. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi!

http://www.ebay.pl/itm/TANNOY-REVOLUTION-XT-6-BOOKSHELF-SPEAKERS-MEDIUM-OAK-BNIB-/291605578596?hash=item43e50c0364:g:2-wAAOSwsB9WDtDz

 

kup i po sprawie, w PL do 3400 zejdziesz myślę, może nawet 3.000-3.200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham muzyki tworzonej na instrumentach akustycznych, ale lubię też słuchać muzyki elektronicznej gdzie bas schodzi nisko, stąd początkowo myślałem o zakupieniu Jbl Studio 290, ze względu na to, że na pewno schodzą dość nisko. Dziękuje za odpowiedzi, postaram się znaleźć w pobliżu sklepy w których są te głośniki, które zaproponowaliście i odsłuchać je.

Jeśli chodzi o wzmacniacze to chyba zdecyduję się na opcję wzmacniacz+adapter bluetooth.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w jednym sklepie i jest okazja kupienia KLIPSCH REFERENCE RP-260F za 3500zł para, z ekspozycji. Co myślicie o tych głośnikach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak sie pomyliłem, nie z ekspozycji, ale normalnie zapakowane z pudła. Ogólnie nie polecasz tych kolumn od klipsch? Wiem, że zalecacie podstawkowe, ale podstawkowe nie będą grały aż tak niskim basem mi się wydaje, widzę specyfikacje róznych głośników podstawkowych i ich dolny zakres +-3db kończy się grubo ponad 40Hz. Mimo wszystko przesłucham te podstawkowe które poleciliście.

Może jeszcze dodam, że to jest mój pierwszy zestaw stereo, do tej pory muzyki słuchałem tylko na słuchawkach za 100zł albo na zestawie stereo z najtańszymi głośnikami od Jamo.

To może abstrahując od rozmiaru pomieszczenia, jakie kolumny podłogowe polecacie do 3500zł? Trochę droższe kolumny też możecie polecać, bo i tak pewnie będzie jakiś rabat przy kupnie. Ja się ogólnie nastawiłem na głośnik niskotonowy albo nisko/średnio tonowy co najmniej 8 calowy.

Dzisiaj odsłuchiwałem w sklepach klipshe RP-260F, R-28F oraz JBL studio 290. Niestety nie miałem okazji porównać bezpośrednio w jednym sklepie r-28F i tych JBL.

Dziękuje za odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawel72 w tych pieniążkach możesz już spokojnie poszaleć na 15m2 zarówno w nowych sprzętach jak używanych. Ja mogę Ci powiedzieć że w podobnym metrażu mam zestaw w oparciu o starsze niepozorne monitory CANTON QUINTO 530 (głośnik niskotonowy jest tam 25cm). Ze wzmacniaczem Kenwood 2x70W gra to bardzo mocno czysto i całkiem przyjemnie.

Doradzam odsłuchy różnych zestawów również monitorów. Gdybyś upierał się nad klocami to weź pod uwagę produkt Polskiej firmy STX model FX-300 (bardzo dużo powstało konstrukcji przez "DIY-owców" to świadczy o dobrych walorach dźwiękowych). Po zakupie warto popracować nad akustyką pomieszczenia, ponieważ w takim metrażu masz sporo problemów m.in. rezonanse, fale stojące itd.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

e-hifi.pl - katalog sprzętu audio hi-fi i hi-end vintage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Podłączę się do tematu. Jakie kolumny podłogowe kupić w kwocie do 2000 zł i jaki wzmacniacz do nich za ok 1500-1600 zł, Preferencje brzmieniowe wszystko po trochu, więc chciałbym żeby kolumny były uniwersalne. Pokój ok 4x4m Wiem, że do takiego metrażu polecicie pewnie podstawkowe, niestety nie mam jak rozstawić podstawkowych dlatego myślę o podłogówkach, Miałem okazję posłuchać Pylonów Pearl Boston Acustics A250 i MA BX5 wszystkie podłączone do amplitunera Harman Kardon HK 3700, najbardziej mi odpowiadają BX5. Co myślicie o takim połączeniu? Może jakieś inne propozycje w tej cenie warte uwagi? Źródłem będzie karta dźwiękowa xonar d2x, ale to na razie dopóki nie kupię CDka. Jakie CD polecacie do tego zestawu w przystępnej cenie?

Dzięki za sugestie i pozdrawiam,

Jahu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Castle Knight 3 i wzmacniacz Music Hall 15.3 - ten zestaw gra bardzo naturalnie wręcz synergiczne, możesz tez kupić któryś ze wzmacniaczy Nad np. C 326 bee lub Marantz Pm 6005.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę. Castle Knighty mi się podobają i brzmieniowo i z wyglądu, ale prawdopodobnie nie będę w stanie wydać 2700 zł na same kolumny. jeśli byś mógł podaj jakąś tańszą alternatywę maksymalnie do 2000 zł mogą być kolumny używane. Wzmacniacz Nada jest ok mógłbym kupić bo kosztuje mniej więcej te 1500 zł. Jeśli ktoś ma jakieś alternatywy to proszę pisać.

Z góry dzięki, pozdrawiam

P.S Może ktoś z forumowiczów ma te castle knighty i chciałby oddać w dobre ręce? Niestety więcej niż 2000 nie jestem w stanie wydać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali lektor 8

Takie kloce do pokoju 15m2 chyba, że w przyszłości zamierzasz rozbijać ściany heheh

Żartuje oczywiście. Cena hmm targuj się i negocjuj jeśli się podpalisz. Charakterystyka przetwarzania nie poraża. Pamiętaj że większość wielu konstrukcji produkowana jest dzisiaj w Chinach. Najlepiej jak odsłuchasz taki zestaw, weź pod uwagę także wygrzanie głośników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

e-hifi.pl - katalog sprzętu audio hi-fi i hi-end vintage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież fale stojące są w każdym pomieszczeniu, nawet w 25m^2, odległość od podłogi do sufitu zawsze nie przekracza 3m. W przyszłości mogę dostosować akustycznie miejsce z którego będę słuchał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast nowych Chińskich Dali Lektor 8 wolałbym kupić o połowę tańsze używane niemieckie IQ 4280 na 4 głośnikach VIFA. Są obecnie na alledrogo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

e-hifi.pl - katalog sprzętu audio hi-fi i hi-end vintage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz wątek o tych Dali

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) gdzie Ty mieszkasz na końcu świata? Nie możesz się wybrać do jakiegoś salonu posłuchać zestawów, wcześniej zadzwonić i umówić się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

e-hifi.pl - katalog sprzętu audio hi-fi i hi-end vintage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słuchasz muzyki, gdzie bas ma schodzić nisko i lubisz jego pomruki to niestety musisz zainwestować w dobry wzmacniacz stereo, zapomnij o bluetoothach, kup dobry wzmacniacz a takie dodatkowe gadżety pozostaw na przyszłość i dokupisz jakiś sieciowy odtwarzacz. Z amplitunerka taniego będziesz miał bas przypominający kopanie w kartonowe pudełko, kupisz dobre kolumny, których taki świecący naszpikowany funkcjami plastyk nie ruszy bo końcówka mocy będzie mikra.Potem będzie kolejny wątek typu " panowie jaki sub do stereo" co wróży następny wydatek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Przesłuchuję różne kolumny. Jest okazja kupienia Taga Platinum F-100SE z ekspozycji za 4000zł, ale niestety to jest dość daleko ode mnie i nie mogę odsłuchać, a w pobliżu też nie ma nigdzie tych kolumn. Co myślicie o nich? Warto je brać w takiej cenie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kef ls50 gra dziwnie, jakby końcówki zakresów ktoś wyciął

Potwierdzam. Z nóg to one mnie nie zwaliły. Dziwny dźwięk to dobre określenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesłuchałem różne i póki co najbardziej przypadły mi do gustu monitor audio bronze 6, chociaż wolałbym żeby schodziły niżej z basem, tak jak jbl studio 290.. Jestem przyzwyczajony do czucia ataku perkusji, póki co to tylko jbl studio 290 dostarczył mi to wrażenie. Miałem okazje przesłuchać już dynavoice df 8, cambridge audio 6, tannoy mercury 7.4 oraz Qba chrobry z ekspozycji, focal 716 (chyba to byłten model) i jeszcze parę innych, ale one już przekraczały limit 4000zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

przesłuchałem różne i póki co najbardziej przypadły mi do gustu monitor audio bronze 6, chociaż wolałbym żeby schodziły niżej z basem, tak jak jbl studio 290.. Jestem przyzwyczajony do czucia ataku perkusji, póki co to tylko jbl studio 290 dostarczył mi to wrażenie. Miałem okazje przesłuchać już dynavoice df 8, cambridge audio 6, tannoy mercury 7.4 oraz Qba chrobry z ekspozycji, focal 716 (chyba to byłten model) i jeszcze parę innych, ale one już przekraczały limit 4000zł.

spróbuj Castle Knight 4, serio serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj Castle Knight 4, serio serio

Sorki ale mnie rozbawiłeś hehe

Jak kolumna z midbasowymi dwiema membranami po 13cm może zachwycić kolegę gawel72, który szuka mocnego uderzenia? W JBL STUDIO 290 masz 2 niskotonowce po 20cm. Zbyt mało było w Monitor Audio Bronze 6 gdzie masz 2 niskotonowce po 16,5 cm.

Nie wiem co się tak uparłeś na te nowe pierdziawy z Chin. Posłuchaj jakiś starszych kolumn na SEAS'ach czy VIFA i innych.

 

Kupiłem kolumny markowe, jak dla mnie drogie, a po wygrzaniu jedna poszła do serwisu, niskotonowy rzęził jak stary kapieć przy ~55Hz.

W samej Warszawie masz kilka miejsc, gdzie możesz posłuchać i pogadać z profesjonalistami od audio, a nie sprzedawców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

e-hifi.pl - katalog sprzętu audio hi-fi i hi-end vintage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Sorki ale mnie rozbawiłeś hehe

Jak kolumna z midbasowymi dwiema membranami po 13cm może zachwycić kolegę gawel72, który szuka mocnego uderzenia? W JBL STUDIO 290 masz 2 niskotonowce po 20cm. Zbyt mało było w Monitor Audio Bronze 6 gdzie masz 2 niskotonowce po 16,5 cm.

Nie wiem co się tak uparłeś na te nowe pierdziawy z Chin. Posłuchaj jakiś starszych kolumn na SEAS'ach czy VIFA i innych.

 

Kupiłem kolumny markowe, jak dla mnie drogie, a po wygrzaniu jedna poszła do serwisu, niskotonowy rzęził jak stary kapieć przy ~55Hz.

W samej Warszawie masz kilka miejsc, gdzie możesz posłuchać i pogadać z profesjonalistami od audio, a nie sprzedawców.

one potrafią zaskoczyć :), barwą, MA to wypierdki przy nich. JBL? Spoko, niech próbuje i słucha wszystkiego co się da i niech sam wybierze, luzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

E-hifi, mówiąc chińskie pierdziawy masz na myśli JBL? A jakie kolumny polecasz na seas'ach i vifach?

A kupowanie takich głośników w ciemno ma sens, one mają głośniki od vifa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w jednym sklepie i jest okazja kupienia KLIPSCH REFERENCE RP-260F za 3500zł para, z ekspozycji. Co myślicie o tych głośnikach?

Witam. Ja od dwóch miesięcy użytkuję Klipsch RP-250F - podłączone do CA CXA60. Dzwięk z nich płynący to bajka.. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

MA to wg mnie pierdziawy przy Castle ;p, ale najlepiej samemu sprawdzić. JBL pierdziawami nie są, po prostu nie mój styl, tylko tyle, ale mają wielu fanów, no i fajnie :).

 

Kupowanie w ciemno nie ma sensu :), dziewczyny też wybierasz w ciemno? a może jednak wolisz zobaczyć najpierw? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 17

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.