Jump to content
IGNORED

Tidal - Android/streamery

mercandede

Recommended Posts

Witam,

mam pytanie odnośnie tidal na urządzeniach android oraz w urządzeniach dedykowanych (streamerach). Czy w świetle poniższej informacji ze strony internetowej TIDAL obsługa HIFI / FALC na wspomnianych urządzeniach to iluzja ?;) Może ktoś rozwieje moją wątpliwość, nawet wskazane ;)

Wymagania systemowe umożliwiające korzystanie z odtwarzacza internetowego w jakości HiFi

Obecnie z odtwarzacza internetowego (listen.tidal.com) można korzystać, stosując następujące systemy operacyjne i platformy.

Obecnie odtwarzanie w jakości HIFI jest dostępna tylko w przypadku korzystania z przeglądarki Google Chrome dla systemów operacyjnych wymienionych poniżej.

W przypadku innych przeglądarek wypisanych poniżej kursywą, niemających obok słowa HiFi, maksymalna jakość dźwięku wynosi 320 kbps. Do odtwarzania jakości HiFi należy użyć Google Chrome dostępne dla systemów operacyjnych wymienionych poniżej.

Windows

• Windows 8.1
  • Chrome version 38, vers. 39 - HiFi
  • Firefox 33.1 - Non HiFi
  • Windows 7
  • Chrome vers. 39 - HiFi
  • IE vers. 9.0 , vers. 8.0
  • Firefox vers. 33.1
  • Windows Vista
  • IE vers. 7.0
  • Windows XP
  • Chrome vers. 35 - HiFi
  • Firefox vers. 33.1

Mac OS

• Chrome vers. 38, vers. 39 - HiFi
  • Firefox vers. 33.1
  • Safari 8.0 (10.10 Yosemite), 7.0, 7.1 (10.9 Mavericks), 6.2 (10.8 Mountain Lion), 6.1.6 (10.7 Lion)

Linux

• Chrome vers. 39 - HiFi
  • Firefox vers. 33.1

źródło:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ok, są programy dedykowane. Czyli jakość hi fi jest potwierdzona na np: android/ios7?

mam obecnie wykupione hi fi ale nie miałem okazji porównać z niższym, o ile na pc różnica może być o tyle android i streamery to dla mnie niewiadoma, nie mam punktu odniesienia.

nie wiecie może czy ceny tidal utrzymają się na tym samym poziomie w przyszłym roku?

i czy jest możliwość wykupienia abonamentu na 12 mieś z tzw, rabatem?;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.