Skocz do zawartości
IGNORED

UWAGA NA NOMOS Audio Vintage Warszawa


davero

Rekomendowane odpowiedzi

Parantula :) . To hobby o ile się podchodzi do niego z pasją , czy to będzie nowy czy stary sprzęt do tanich nie należy .

I jak to Stary pisze w wątku na bocznicy każdemu pozytywnie zakręconemu należy się szacunek .

Hobby jak hobby, nie o tym była rozmowa, tylko o krętach i naciągaczach żerujących na naiwniakach, którzy wierzą w opowieści,

że jakiś głupek wpakował kupę kasy w odrestaurowanie starego kapelusza po to, żeby miesiąc później wystawić go na Allegro.

To jest pierwsza sprawa, a druga sprawa jest taka, że jak klamot jest uszkodzony, po się go wystawia w dziale USZKODZONE

z odpowiednio niższą ceną, a nie jakieś czary mary odpierdziela, lepi na sztukę częściami z odzysku które akurat są pod ręką

i takiego ledwo żywego frankensztajna pcha do ludzi jako zadbanego rodzynka co to przez 35 lat stał w gablocie za szybą.

Takich egzemplarzy jest dzisiaj w obiegu może 1% wliczając w to oferty sprzedaży na portalach aukcyjnych z całego świata

i jeśli wierzyć w opisy sprzedawców na polskim Allegro, to wszystkie te sprzęty stoją właśnie u nas, do koloru do wyboru.

Taka sytuacja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby jak hobby, nie o tym była rozmowa, tylko o krętach i naciągaczach żerujących na naiwniakach

 

Nie ma między nami sporu bo masz sporo racji w tym co piszesz . Kupując coś trzeba zachować ostrożność i zdrowy rozsadek .

A wracając do nomosu to miałem i mam wsparcie serwisowe na bardzo dobrym poziomie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parantula ty znowu swoje rzecz jest jasna, że jak chcesz mieć super stary klocek to tak jak z samochodem kup i odrestauruj, Normalne, że w Polsce nie kupisz stanu idealnego tak starych rzeczy. Te nowsze już jest ich więcej i są na rynku i tak z półką górną jest ciężko.. Problemem jest to ,że był niekompletny a cena i opis był jako kompletny i właśnie tego tyczy się wątek. Problemem było to, że przez tydzień cię spławiają dopiero po aferze na forum zrobiła się akcje. Ja zacząłem delikatnie tylko od audiostereo, a przecież jest ich FB ich strona i inne fora. Dziś nie trudno zmasakrować kogoś mając jeszcze fakty w ręku. Jestem świadom, że kupując rzecz która ma 40 lat nie będzie jak nowa bo to jest jak pisałeś może1% obiegu może !!!. Nie czuje się naiwniakiem bo magnetofon nawet w stanie bardzo dobrym pioneera z 1979r nie zagra mi tak jak choćby akai gx młodsze. Nie wspominam już o lepszych konstrukcjach bo nie mam. Akai kupiłem praktycznie nie używane Wzmacniacz jak i magnetofon. Natomiast cd już był problem i zrobiłem z dwóch jedno. Tak samo sony es stan ideał, Technics 8080 pokrętła chodzą tak miekko, że nie moge w to uwierzyć, a miałem wcześniej padline więc znam róźnice. Spakowałem i odesłałem gościowi problemu żadnego nie było. To nie jest tak, że starego się nie da kupić dobrego. Trzeba po prostu szukać i mieć na uwadzę , że może byc róźnie. Nie jestem Lauda HiFi film na YT , że moge mieć sprzęt hi endowy wartości maserati. Zresztą czy mi to potrzeba tak na prawdę ??? Najwazniejsze się cieszyć tym co się ma, a jeszcze lepsze jet to że dostajesz starego klocka czy konsole i cieszyć się jak dziecko, a kupujesz ps4 i otwierasz po tygodniu bo emocji brak. Róxne sa upodobania i potrzeby, ważne żeby drugiemu krzywdy nie robić, a czy ktoś masz nowe czy stare to juz ich sprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ davero myślę że zrobiłeś błąd rozkręcając urządzenie

Spakowałem i odesłałem gościowi problemu żadnego nie było.

Trzeba było tak postąpić i tym razem . W końcu jednak Nomos uwzględnił Ci reklamację , do czego na pewno przyczynił się i ten temat .

Nie mam powodów Ci nie wierzyć co nie oznacza że ta firma to oszuści .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ davero myślę że zrobiłeś błąd rozkręcając urządzenie

Trzeba było tak postąpić i tym razem . W końcu jednak Nomos uwzględnił Ci reklamację , do czego na pewno przyczynił się i ten temat .

Nie mam powodów Ci nie wierzyć co nie oznacza że ta firma to oszuści .

 

No przecież tak zrobiłem po telefonie właściciela, który mnie przeprosił i powiedział, że to ich wina. wcześniej było opisywana cała sytuacja z plombami itd. Bez rozebrania magnetu czyli bez zerwania plomb nie dało by się stwierdzić, że sprzęt jest niekompletny. Na razie jest OK sprzęt jest już u nich mają mi naprawić i zwrócić sprawny taki jak w opisie. Jeśli się tak stanie oczywiście napiszę o tym, że wyszli z twarzą i sprzęt jest sprawny. Póki co czekam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parantula ty znowu swoje rzecz jest jasna.

No z tego co widzę, to nie do końca jest jasna. Niekompletny czy zepsuty, co to za różnica? Płaciłeś za kompletny i sprawny.

Handlarz z premedytacją Cię wsadził na minę wciskając wybrakowany towar jako w pełni sprawny,

a Ty po obietnicy, że część zostanie wymieniona próbujesz krętacza usprawiedliwiać, bo przeprosił i powiedział, że to ich wina.

No ich, a niby czyja. Przecież doskonale wiedział, że tej części tam nie ma, bo sam ją wcześniej wyjął i do drugiego przełożył,

a jak się sprawa rypła, to udaje ciężko zdziwionego i łaskawie się zgodził na uzupełnienie brakujących elementów.

No szacun panowie i czapki z głów, że taki uczciwy i wspaniałomyślny, przecież mógł powiedzieć, że sam wymontowałeś :)

No ciekaw jestem jaki będzie finał...

 

P.S.

Przykład jak powinien wyglądać opis w aukcji sprzętu uszkodzonego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zatajanie stanu faktycznego, sprzedawanie szrotu i wciskanie ciemnoty "bardzo przepraszam, bo ja nie wiedziałem..."

to są zagrywki bazarowych handlarzyn, przyzwyczajonych do tego, że mogą zupełnie bezkarnie sprzedawać kompletny złom

i włos im z głowy nie spadnie, bo w najgorszym wypadku zabiorą runchla z powrotem i wcisną kolejnemu klientowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co Pan telefonu nie odbiera. Na szereg sms kiedy zostanie wysłany dostałem odp. jak będzie gotowy. Cóż coś czuje, że sprawą zajmie się policja. Częśćimógł wysłać na drugi dzień, a przekładka trwa juź tydzień, Zapewniał, że to priorytetowa sprawa. Na razie czekam. Ja na zabawę mam czas, Sprawa trafi na policję, będzie skarbówka itd lawina się zacznie, Nie wiem dlaczego tak przeginają pytę. na prawdę nie wiem. Sam mi się przyznał w rozmowie tydzień temu, że on pojęcia nie ma, Nie zna się na tym. Wszystkim ma zająć sie serwis, ale serwis się coś nie zajmuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty taki narwany ? Bierzesz jakieś leki czy coś ?

Ja z tym serwisem nie mam problemów. Zawsze wszystko na najwyższym poziomie - wiedza, obsługa, serwis, kompetencje.

Pamiętaj cierpliwość jest cnotą.

Dam Ci jedną radę. Jak otwierasz sprzęt z plombami to wiedz że tracisz gwarancję i serwis powinien Cię kopnąć w dupę. A jednak wyciągnął do Ciebie dłoń .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty taki narwany ? Bierzesz jakieś leki czy coś ?

Ja z tym serwisem nie mam problemów. Zawsze wszystko na najwyższym poziomie - wiedza, obsługa, serwis, kompetencje.

Pamiętaj cierpliwość jest cnotą.

Dam Ci jedną radę. Jak otwierasz sprzęt z plombami to wiedz że tracisz gwarancję i serwis powinien Cię kopnąć w dupę. A jednak wyciągnął do Ciebie dłoń .

Raczysz chyba żartować w kontekście problemu, jaki autor "znalazł" po rozkręceniu. Znajomy to samo zrobil z nowiutkim junkersem. Okazało się, że obudowa była modelu wyższego, a środek był...z modelu 2x tańszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to ktos od Nomosa dlatego tak piszę, więc grzecznie odpowiadam po raz N. Przy telefonie było bardzo miło. Chciałem części brakującę i nie narażać więcej firmy NOMOS na problem. Właściciel powiedział, że przysle kuriera i naprawią, żebym nie musiał płacić za naprawę. OK odesłałem od tego czasu cisza. Pytam grzecznie kiedy dostane sprzęt. odp jak będzie gotowy oczywiscie sms. ale czy to jutro czy za rok tego nie wiem. Miało byc priorytetowo, a jeśli się przedłuża to chyba moża dać znać że jest coś nie tak , a nie totalny ignor zwłaszcza, że się kogoś oszukało i nie gadaj mi o plombach bo się błaźnisz. Zobacz na foty wczesniej , że magnet był niekompletny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem od Nomos.

Nie błaźnie się ponieważ gdy zerwałeś plombę w czasie trwania gwarancji to serwis może to różnorako odebrać .

Oczywiście ,ze coś poszło nie tak i Nomos próbuje to naprawić . Mają bardzo duże obłożenie sprzętem, każdy chcę mieć sprzęt przed świętami .

Bądź cierpliwy, jak wszystko się zakończy ( mam nadzieje że pozytywnie dla Ciebie ) napisz co i jak .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem od Nomos.

Nie błaźnie się ponieważ gdy zerwałeś plombę w czasie trwania gwarancji to serwis może to różnorako odebrać .

Oczywiście ,ze coś poszło nie tak i Nomos próbuje to naprawić . Mają bardzo duże obłożenie sprzętem, każdy chcę mieć sprzęt przed świętami .

Bądź cierpliwy, jak wszystko się zakończy ( mam nadzieje że pozytywnie dla Ciebie ) napisz co i jak .

 

Tak trudno po tyg, dać znać ? zwłaszcza, że taka niezręczna sytuacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem od Nomos.

Nie błaźnie się ponieważ gdy zerwałeś plombę w czasie trwania gwarancji to serwis może to różnorako odebrać .

Oczywiście ,ze coś poszło nie tak i Nomos próbuje to naprawić . Mają bardzo duże obłożenie sprzętem, każdy chcę mieć sprzęt przed świętami .

Bądź cierpliwy, jak wszystko się zakończy ( mam nadzieje że pozytywnie dla Ciebie ) napisz co i jak .

Z ciekawości - sklep/firma, nie wie co sprzedaje? Skoro to jednocześnie serwis to ktoś to sprawdzał, konserwował? Bez przesady. Popatrz, pierwsza aukcja z brzegu, w której w opisie jest:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Każdy sprzedawany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie i konserwacji, przygotowany do długiego i bezawaryjnego odsłuchu.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na pomoc techniczną oraz znany w branży doskonały serwis. Kupując w naszej firmie nigdy nie zostaniesz pozostawiony samemu sobie.

 

Pytam - a więc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - sklep/firma, nie wie co sprzedaje? Skoro to jednocześnie serwis to ktoś to sprawdzał, konserwował? Bez przesady. Popatrz, pierwsza aukcja z brzegu, w której w opisie jest:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

Pytam - a więc?

 

 

a więc :) próbuje sie dodzwonić i spróbuje o informacje czy i kiedy odzyskam magnetofon. Czy po prostu 600 poszło sobie do czyjejś kieszeni. Nadal nie rozumiem, chciałem tylko części spręzynę i dźwignię i byłoby po sprawie. Właściciel zaproponował, ze naprawią usterkę i odeślą w tempie priorytetowym skoro wiedział, że to potrwa długo to po co bawił się w takią propozycję. Zlew konkretny, a to że zbliżają się święta co ma do rzeczy ? Nagle ludzie naprawiają stare graty ? obudzili się w grudniu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by to była moja firma to po tym pieniactwie odesłał bym Ci te 600zł i szukaj sobie Pan gdzie indziej . Przecież to chyba jeszcze nawet nie siedem dni jak odesłałeś magnetofon, opanuj się trochę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by to była moja firma to po tym pieniactwie odesłał bym Ci te 600zł i szukaj sobie Pan gdzie indziej . Przecież to chyba jeszcze nawet nie siedem dni jak odesłałeś magnetofon, opanuj się trochę

 

Nie wiesz chyba, że dziś FIRMA ma dbać o klienta, który może przyciągnąć następnych, ale jednocześnie, może skutecznie odstraszyć odpowiednim tematem, masę innych (zwłaszcza gdy temat jest zamieszczony na poczytnym forum). To nie czasy PRL, gdzie sprzedawca robił łaskę klientowi bo ani sklepów nie było, ani towaru. Nie te czasy.

 

Wy nie rozumiecie w ogóle istoty sprawy, a autor może być nawet w gorącej wodzie kompany - kupił towar, wydał pieniądze i on wywiązał się z umowy. Dzizas, dziwić się, że u nas obsługa klienta wygląda, jak wygląda, gdy samoświadomość narodu leży. Ma być wdzięczny po wydaniu 600 zł i tym, że nie ma towaru, za który zapłacił? Nie piszę w tym momencie o fizycznym braku towaru w domu, a o jego właściwościach!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róźne sytuacje miałem bo dużo kupowałem. Zdarzały się też uszkodzone jak pisałem wyżej. Zawsze Zawsze Zawsze kontakt błyskawiczny i wymiana. towaru. Nigdy problemu nie robiłem nikomu NIGDY!!!. Wiele razy kase wpłacałem na konto bez aukcji na gębę. Jeśli dostałem niekompletny towar to może mam prawo dostać kompletny ? czy już mam skulić ogon i przeprosić ? Prawda jest taka gdyby nie zaintereswanie tym tematem na forum zostałbym z wrakiem w domu i to wcale nie za małe pieniądze za 200 mogło by być. Reanimacja 350pln i bym miał za 600 przynajmniej po serwisie jak należy. Niestety trzeba mieć zaufanych ludzi koło siebie i od których się kupuje. Kiedys szukałem serwisu 8bitowego komputera w KRK. Na forum dali mi namiary, ale napisali tylko ze sie ogłaszają, ale nie znają ich kompetencji. Skończylo się tak, że gośc powywrywał rozlutowywaniem ścieżki na płycie i powiedział, że to wina napięcia za wysokiego :) Ręcę mi opadły. Wniosek z tego taki że nie łatwo mimo wszystko dostać fachowca i dlatego trzeba szukać polecenia. To samo tyczy się firm sprzedających. Odburknięcie sms jak będzie gotowy jest dla mnie totalną ignorancją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róźne sytuacje miałem bo dużo kupowałem. Zdarzały się też uszkodzone jak pisałem wyżej. Zawsze Zawsze Zawsze kontakt błyskawiczny i wymiana. towaru. Nigdy problemu nie robiłem nikomu NIGDY!!!. Wiele razy kase wpłacałem na konto bez aukcji na gębę. Jeśli dostałem niekompletny towar to może mam prawo dostać kompletny ? czy już mam skulić ogon i przeprosić ? Prawda jest taka gdyby nie zaintereswanie tym tematem na forum zostałbym z wrakiem w domu i to wcale nie za małe pieniądze za 200 mogło by być. Reanimacja 350pln i bym miał za 600 przynajmniej po serwisie jak należy. Niestety trzeba mieć zaufanych ludzi koło siebie i od których się kupuje. Kiedys szukałem serwisu 8bitowego komputera w KRK. Na forum dali mi namiary, ale napisali tylko ze sie ogłaszają, ale nie znają ich kompetencji. Skończylo się tak, że gośc powywrywał rozlutowywaniem ścieżki na płycie i powiedział, że to wina napięcia za wysokiego :) Ręcę mi opadły. Wniosek z tego taki że nie łatwo mimo wszystko dostać fachowca i dlatego trzeba szukać polecenia. To samo tyczy się firm sprzedających. Odburknięcie sms jak będzie gotowy jest dla mnie totalną ignorancją.

Pogrubiłem celowo to, co sam napisałeś bo chyba ludzie nie są w stanie tego pojąć. Nic dodać, nic ująć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się w końcu. Z przyczyn osobistych własciciel nie odpowiadał na wiadomośći. Magnetofon jest na stole i czeka na reanimację. Dowiedziałem się też , że gdyby wiedział że jest w takim stanie nigdy by nie wysłał do mnie takiego sprzętu. Ma być zrobiony i odesłany, a kiedy, sam nie wie. Wszystko zależy od technika. OK czekam mam nadzieję że w tym roku dostanę. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że przez taką sprawę zawsze zostaje niesmak i będzie gadanie był taki natrętny j**nięty klinet itd ... szkoda tylko , że to nie wyszło z mojej winy, a tak naprawdę przez przypadek i docieki kolegi z forum, że zapieczona jest dźwignia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieś jaja są .

Przychodzi sprzęt który nie działa , normalny człowiek dzwoni celem wyjaśnienia a jeżeli wyjaśnienia go nie zadowalają odsyła sprzęt rezygnując z niego . Ale nie Kolega wziął się za naprawianie sam , pozrywał plomby itd . Po czym założył temat na AS o oszustach .

Firma postawiona pod ścianą ( bo tak naprawdę to w tym całym wątku jest słowo przeciw słowu ) zobowiązała się sprzęt naprawić .

I tu okazuje się że klient jest tak niecierpliwy że oczekuje że potrwa to pewnie dwa dni . To jakiś obłęd .

Temat nośny spamerów się zleciało i podpowiadają

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieś jaja są .

Przychodzi sprzęt który nie działa , normalny człowiek dzwoni celem wyjaśnienia a jeżeli wyjaśnienia go nie zadowalają odsyła sprzęt rezygnując z niego . Ale nie Kolega wziął się za naprawianie sam , pozrywał plomby itd . Po czym założył temat na AS o oszustach .

Firma postawiona pod ścianą ( bo tak naprawdę to w tym całym wątku jest słowo przeciw słowu ) zobowiązała się sprzęt naprawić .

I tu okazuje się że klient jest tak niecierpliwy że oczekuje że potrwa to pewnie dwa dni . To jakiś obłęd .

Temat nośny spamerów się zleciało i podpowiadają

 

Panie adwokat?, czekam na sprzęt ma być naprawiony myślę będzie po sprawie . Nie dwa dni, a 7 minęło. Poczytaj chłopie wyżej temat o dzwonieniu i pisaniu mejli jakie były odpowiedzi bo chyba nie znasz całego wątku.

Dostałem teraz odp. SPRZĘT BĘDZIE NAPRAWIONY I ODESŁANY, ok jest odp więc czekam mam nadziej, że w tym roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc o ten sprzęt się rozchodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

komentarz negatywny w miarę szybko wystawiony.

"uwaga na KŁAMSTWA napisane w opisie aukcji, że sprzęt jest serwisowany i po przeglądzie. Sprzęt jest ze śmietnika bez żadnego przeglądu. Właśnie wyrzuciłem 600pln w błoto na magnetofon. BRAK DŹWIGNI, SPRĘŻYNKI, ROLKI DOCISKOWE DO WYRZUCENIA !!!"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarz negatywny w miarę szybko wystawiony.

I prawidłowo.

Niech następni jelenie wiedzą przed zakupem czego mogą się po sprzedawcy spodziewać,

żeby po fakcie nie usłyszeć, że jakby plomb nie zrywali, to by nawet nie wiedzieli, że czegoś brakuje.

Cwaniaczki z bańką w nosie i jeszcze ich bronicie, bo skąd biedny człowiek mógł wiedzieć co sprzedaje.

No skąd, no z dupy na przykład.

 

Każdy sprzedawany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie i konserwacji, przygotowany do długiego i bezawaryjnego odsłuchu.

 

Kto to pisał, ksiądz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prawidłowo.

Niech następni jelenie wiedzą przed zakupem czego mogą się po sprzedawcy spodziewać,

żeby po fakcie nie usłyszeć, że jakby plomb nie zrywali, to by nawet nie wiedzieli, że czegoś brakuje.

Cwaniaczki z bańką w nosie i jeszcze ich bronicie, bo skąd biedny człowiek mógł wiedzieć co sprzedaje.

No skąd, no z dupy na przykład.

 

Każdy sprzedawany przez nas sprzęt jest po pełnym przeglądzie i konserwacji, przygotowany do długiego i bezawaryjnego odsłuchu.

 

Kto to pisał, ksiądz?

 

Właśnie o tym pisałem wyżej, to starałem się przekazać, tylko w ciut delikatniejszej formie - celowo sam wkleiłem ustęp, który i Ty przytoczyłeś, ale...przecież nie można zerwać plomb...więc autor nawet nie wiedziałby, co ma w środku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety widać tam, że rolka lewa jest ewidentnie opadnięta. Przypadkowo dowiedziałem się przed upływem gwarancji. Tak po 14 dniach bym otworzył i mógłbym sobie psioczyć jak Krzysiek ze szpula Tandberga , że w środku pordzewiała, a i tak bym usłyszał że po gwarancji. Żeby to ocenić niestety trzeba rozebrać sprzęt. Mogła być też tylko zapieczona. Tutaj ktoś celowo wyciagnął dźwignię aby nie wciągało kaset. Rolki dociskowe były jak z plastiku tak wyślizgane i twarde. Nie mogło to pracować normalnie. Koszt rolek jak pisałem wyżej 50e plus przesyłka, albo kombinowanie z innymi i szlify. Czekam mam mieć magnetofon doprowadzony do stanu jak w opisie i odesłany. Trzymam za słowo zobaczymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otwierasz sprzęt z plombami to wiedz że tracisz gwarancję i serwis powinien Cię kopnąć w dupę. A jednak wyciągnął do Ciebie dłoń .

 

Gwarancję być może, ale nie prawa zapisane w ustawie o ochronie konsumentów czyli roczną rękojmię (na używany jest rok, na nowy 2 lata).

 

Jeszcze raz apeluję: nie zawracajcie sobie głowy gwarancją: w zasadzie zawsze lepiej jest skorzystać z ustawowej rękojmi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To co prawda nie jest magnetofon, ale opis przedmiotu na powyższej aukcji każe mi co najmniej powątpiewać w profesjonalizm omawianej tu firmy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

No i jak tam? Miesiąc minął i jak się sprawy mają? To znaczy ja się domyślam jak, ale może jednak się mylę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To co prawda nie jest magnetofon, ale opis przedmiotu na powyższej aukcji każe mi co najmniej powątpiewać w profesjonalizm omawianej tu firmy...

 

Z kolumn lautsprecher najlepiej się słucha muzyki w wykonaniu sióstr sisters.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.