Skocz do zawartości
IGNORED

Jak tam u was obsługa w sklepach ?


Janusz_59795

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanko jak wam podoba sie obsługa w sklepach bo ja mam mieszane odczucia. W Łodzi i okolicy działa ich kilka .Własnie jestem w czasie kompletowania systemu i potrzebowałem Cd . W Rtvmax zostałem potraktowany z buta po prostu dramat pan powiedział żebym sobie wybrał z ich strony to mi sprzedadzą a jak poprosiłem o poradę to odpowiedz była że niestety jej nie dostane . Potem telefon do Q21 i od razu inna obsługa miła i kompetentna choć kiedyś miałem z nimi małą sprzeczkę sklep ogólnie do polecenia , i jeszcze Bestaudio (gdzie kupiłem wzmacniacz z kablami) miła konkretna obsługa, lecz trzeba się umówić bo z czasem u nich krucho . Jest jeszcze Benefit który też miło wspominam szkoda ze tylko sprzęt high hand czyli ceny .. .A jeszcze Top hifi specyficzna obsługa ale raczej na plus a jak wy oceniacie sklepy w waszej okolicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

rtvmax to nie jest salon audio :)

 

q21 fajne, poza tym mnóswo sprzętu do odsłuchu

 

ale ok, ja z Wawki i tak - Media Centrum - lekkie cwaniactwo i taka sobie obsługa, przykład? Ile te kolumny? Mina magicznych obliczeń...2 minuty...dla Pana 4 tysiące....czyli tyle co wyjściowo wszędzie :), no taki ogólnie średni salon

 

podobnie AV Świat, chytre podejście

 

średnio polecam też Top Hifi na Nowogrodzkiej, dużo milej na Andersa

 

co do Audiopunktu mam mieszane odczucia, czasem przerost formy nad treścią, strasznie kasują za wypo do domu

 

Polecam : Audio Świat - konkret, wiedza, szybkie negocjacje

 

Audio-Forte - czysta przyjemność

 

Nautilus na Okopowej - jak wyżej

 

i nr 1 - chłopaki z Planety Dźwięku, oj - dziewczyna też :)

 

aha, fajny salon to też HifiReference na Waliców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalisz chyba tylko jest Grand Audio :) bo wszystkich Media Marktów i Expertów nie biorę pod uwagę. W Grand Audio miła obsługa dużo informacji salon się rozwija :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków

 

Top Hi Fi - katastrofa, wchodzę chciałem uzyskać informację na temat sprzedawanych przez nich IC. Zadałem pytanie sprzedawca ledwo zaczął odpowiadać i nie skończył gdyż został zawołany przez drugiego do obsługi gościa w sali odsłuchowej, a ten drugi po upływie kilkunastu minut mojej obecności w sklepie łaskawie pofatygował się abym mógł od początku powiedzieć z czym przychodzę. Traktowanie z góry - reasumując dramat, nie polecam.

 

Nautilius - pełna profeska,

 

Audiotrend - podejście proporcjonalne do zasobności portfela klienta. Klientowi mało obeznanemu wciskają to z czego chcą zejść i co im zalega na sklepie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak w magazynach auto zacząć robić testy salonów ? Przychodzi jegomość mówi, że ma 30000 PLN na swój pierwszy system hifi lub coś w tym stylu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice

Top HIFI - 5+ ( zaraz ktoś koło Ciebie jest, pełna profesjonalna obsługa )

Audio styl - 4 ( pełna profesjonalna obsługa lecz jak sam nie zapytasz to kiepsko )

MEGA HZ - bez komentarza 2=

KINO DOMOWE ( sklep ) - polecam 5

Studio HIFI - Idzie się dogadać ( polecam )

Delta Częstochowa - 5+

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gliwice:

 

Media-Hit - uprzejmy właściciel, rzeczowy, co tylko chciałem mogłem odsłuchać - polecam

audioexpert - zależy kto obsługuje - jeśli właściciel to podobnie jak wyżej, jeśli jego pracownicy to mimo, iż było ich trzech to podejście olewcze,

 

Katowice:

 

Top HIFI - super obsługa, konkret, pełna profeska,

Audio styl - podobnie jak wyżej ale trzeba wcześniej się umówić, bo inaczej nie wszystko będzie nam dane posłuchać

Mega hertz - no cóż.... klient z góry traktowany jak cymbał, ale przynajmniej jest wybór i fajna salka odsłuchowa,

Kino domowe: zależy jak się trafi czasem zainteresowanie aż nadto nachalne czasem zupełny jego brak, minus za brak salki odsłuchowej, na plus - niezłe rabaty.

Studio hifi (Belg) - na plus salka odsłuchowa, ale zawsze trzeba się wcześniej umawiać, nie są nachalni można się na spokojnie zastanowić, minus - promują to z czego mają największą prowizję (ale to w wielu miejscach jest norma).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr jeden i pierwsze miejsce w warszawie PLANETA DZWIEKU. Wydalem u nich okolo 25k i nie zaluje. Fachowa porada zero nachalnosci elastycznosc cenowa. Mila obslucha i co najwazniejsze doradztwo. Nie wciskaja najdrozszych...dobieraja do calosci systemu. Polecam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy możecie rozwinąć temat dotyczący Delty Audio w Częstochowie? Poza ty czy miał ktoś styczność z Audio-mix w Koninie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delta to profesjonalizm. Przyznam, że właśnie w tym salonie po raz pierwszy miałem okazję posłuchać HIEND-owego sprzętu i to właśnie tam się zaraziłem. Elastyczne ceny i fachowa obsługa. Można posłuchać w każdej chwili i co ważne bez problemu wypożyczają do domu.

Wchodzisz tam i zaraz namierza Cię obsługa. Jak przystaniesz na chwilkę dłużej to zaraz jest ktoś przy tobie i fachowo doradzi proponując same konkrety. Widać, że Ci ludzie tym żyją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię do Elektropunktu w Bydgoszczy... Chciałbym Anticables z konfekcją BFA (lutowanie wtykow). Słyszę : Nie konfekcjonujemy Anticables, bo nie mamy czasu na takie rzeczy. Ranyjulek... toż to wyłączny dystrybutor, wtyki i koszulki w ofercie. Z czystego lenistwa tracą klientów!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W W-wie także zdecydowanie polecam PLANETA DŹWIĘKU. Już przy rozmowie telefonicznej gościu wyraźnie słucha o co delikwentowi chodzi a dopiero potem zadaje pytania i podsuwa propozycje. Widać że poświęca czas i nie wisi równocześnie na pięciu rozmowach. Mają wyczucie poziomu (głównie finansowego) klienta. Jeśli jesteś zainteresowany kolumnami za 3k to nie proponują ci do tego wzmaka za min. 15k. i odwrotnie. Ogólnie zero nachalności. Po umówieniu się na odsłuch jest jeszcze lepiej. Niewielki gostek targa zasapany te kolumny i wzmacniacze z zaplecza i podłącza wszystko co się chce. Odsłuch z własnym wzmakiem, nie ma problemu. I delikatnie doradza - to z tym wzmakiem brzmi a to ni ch... Moim zdaniem profesjonalne podejście i zero zlewu na klienta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Harman/Kardon HK980 - Magnat Quantum 1005 - Yamaha CDX-590 - DAC Nostromo Wolf + Nostromo 12V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię do Elektropunktu w Bydgoszczy... Chciałbym Anticables z konfekcją BFA (lutowanie wtykow). Słyszę : Nie konfekcjonujemy Anticables, bo nie mamy czasu na takie rzeczy. Ranyjulek... toż to wyłączny dystrybutor, wtyki i koszulki w ofercie. Z czystego lenistwa tracą klientów!

 

Ja całkiem niedawno podjechałem żeby posłuchać, ewentualnie zamówić jakiś wzmak lampowy. Pan mówi, że już nie mają bo się nie opłaca przy tym kursie dolara, jak to mówił to poszedł do "kuchni", ja za nim, a on w mikrofali odgrzewa pyry i klopsiwo. Zapach na cale pomieszczenia(kombo cebula +klopsy), po czym z całą tą michą przechodzi na "salon" i konsumuje rozmawiając ze mną, poczułem się jak w "Misiu". Ogólnie wywalone na klienta totalnie, nigdy więcej tam nie wrócę i każdemu znajomemu odradzam, delikatnie mówiąc buractwo pana obsługującego przebiło ostatnimi czasy wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, uśmiałem się z tych klopsów :)

 

A w temacie to polecam z Łodzi i okolicy:

1. Q21, dużo asortymentu, komfortowe warunki odsłuchu i miła obsługa.

2. Audio Mix Konin - pełen profesjonalizm.

3. Bestaudio - spoko, ale jak byłem to mało sprzętu mieli. Szczególnie budżetówek. Warunki do odsłuchu mogłyby być lepsze. Miła obsługa, nienachalna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie wypowiem ma temat salonów audio na śląsku.

Jako pierwszy salon wymienię RCM z przyczyn sentymentalnych. Wchodząc do niego na początku lat 90-tych, jeszcze w poprzedniej lokalizacji, zaraziłem się dobrym dźwiękiem, co trwa po dziś dzień. Wszedłem bez umówienia, zdziwiony takimi cenami i nieznanymi mi wówczas markami sprzętu, a miły pan z obsługi sklepu pozwolił mi posłuchać w pokoju odsłuchowym kilku utworów. I już wtedy wiedziałem, że dobry sprzęt będzie kiedyś u mnie w domu.

Pozytywne wrażenie zrobił na mnie Audio Styl gdzie można było porozmawiać o sprzęcie i go odsłuchać. Możliwość wypożyczenia i przetestowania dość dużej ilości sprzetu zaowocowała tym, że ja i znajomy zakupiliśmy nasze audio właśnie tam.

Na koniec zostawiłem sklep Mega Hz, tu mam mieszane uczucia. Pierwsze moja styczność z obsługą tego sklepu nie była zbyt pozytywna, mocno narzucające podejście spowodowało, że nic nie kupiłem i też odstąpiłem od próby odsłuchu sprzętu w tym salonie.

By obraz sklepu nie był tak negatywny dodam, że druga moja styczność z Mega Hz była już lepsza i zakupiłem u nich XLRy i to w bardzo dobrej cenie. Więc nie należy skreślac tego sklepu z swojej listy.

 

Zapomniałem o Puzonie, gdzie można było się poczućc jak nie w salonie audio, a na spotkaniu pasjonatów audio. Niezpomniane wrażenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie mam podobne zdanie jak kolega Cortes.

 

1. Nautilius - miła obsługa, doradzają. Choć handlują głównie drogimi klockami

2. Top Hifi - bardzo słabo. Jak na asortyment który mają słąob doradzają i nie specjalnie obsługują.

3. Audiotrend - ludzie spoko, można zuyskać na prawdę dobrą poradę. Ale salka odsłuchowa pozostawia wiele do zyczenia.

4. Salony Denon, nie wiem czy tylko u nas ale troche za mocno odradzają konkurencję np. Onkyo czy Yamahe. Natomiast pod względem obsługi są przyjaźni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie podobnie jak wyżej polecam:

1. Nautilus, bardzo miła i fachowa obsługa.

Zaskakują mnie opinie nt Top Hifi, ja u nich kupowałem nady, i miło ich wspominam. Mogłem odsłuchiwać do woli, za kaucją wziąć sprzęt do domu, a nie jest to norma.

Natomiast ze wszystkich sił nie polecam salonu Audiotrendt. Po pierwsze brak profesjonalizmu. Prosty przykład: raz umawialem się telefonicznie na odsłuch sprzętu, powiedzieli, że nie ma problemu. Przyjeżdżam umówionego dnia i dowiaduję się, że nie ma szans, bo wlaśnie mają inwentaryzację, 120km w plecy. Po jakiś dwóch latach dzwonię ws odsłuchu wzmacniaczy, daję im kolejną szansę. Już są w nowym miejscu. Znów umówiony, znów przyjeżdżam i co...no oczywiście remont jest. No do jasnej ch....y Upieram się jednak żeby coś zadziałać, zgadzają się, bo ekipa jeszcze nie zaczęła działać, ale czas ograniczony, a w dodatku pojawia się kolejny klient też podobno umówiony. Chaos i bajzer. Nigdy więcej tam nie przyjadę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczecin

- DAT - spokojny człowiek, raczej droższe urządzenia, problemów nie miałem.

- Audiofil - sklep prowadzi określoną politykę wobec klienta, nie po drodze nam razem.

- TopHiFi - to sieć sklepów Audio Klanu. Z tą firmą miałem do czynienia jeden jedyny raz. Nawet jeśli obsługa sklepu w Szczecinie jest rewelacyjna (w żadnym razie nie osądzam tych ludzi), wolę pojechać na zakupy np. do Pabianic (Q21).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Media-hit w Gliwicach - szkoda gadać...

 

Właściel tygodniami nie odpowiada na różne formy kontaktu.

A ja nie z reklamacją sie dobijałem ;-))

Tylko chciałem klikanaście tysi na sprzęt wydać ..

 

Cóż, może gdybym chciał wydać kilkadziesią tysięcy to bym na audiencję w tej audio świątyni zasłużył.

 

Zbyt wiele tych sklepów na rynku by przy jednym sie upierać albo jednak klientów zbyt dużo skoro sklepy stać na ich olewanie ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanko jak wam podoba sie obsługa w sklepach bo ja mam mieszane odczucia. W Łodzi i okolicy działa ich kilka .Własnie jestem w czasie kompletowania systemu i potrzebowałem Cd . W Rtvmax zostałem potraktowany z buta po prostu dramat pan powiedział żebym sobie wybrał z ich strony to mi sprzedadzą a jak poprosiłem o poradę to odpowiedz była że niestety jej nie dostane . Potem telefon do Q21 i od razu inna obsługa miła i kompetentna choć kiedyś miałem z nimi małą sprzeczkę sklep ogólnie do polecenia , i jeszcze Bestaudio (gdzie kupiłem wzmacniacz z kablami) miła konkretna obsługa, lecz trzeba się umówić bo z czasem u nich krucho . Jest jeszcze Benefit który też miło wspominam szkoda ze tylko sprzęt high hand czyli ceny .. .A jeszcze Top hifi specyficzna obsługa ale raczej na plus a jak wy oceniacie sklepy w waszej okolicy.

Bydgoszcz także posiada kilka sklepów Audio....dla mnie jedynie Emar stanowi pozytywną odskocznie i można tam posłuchać z kawką podaną do stolika.Bynajmniej ja tak miałem i to nie jeden raz.Pozostałe to marne przybytki z obsługą,która pracuje za karę.Top hifi pominę wymownym milczenie także Artom bis włożyłbym do jednego worka.Jest jeszcze jeden Albedo i tutaj można zaznać spokoju w obcowaniu z muzyką i wykwalifikowaną obsługą.Kiedyś te sklepy prowadzili Pasjonaci obecnie handlowcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.