Skocz do zawartości
IGNORED

Jak tam u was obsługa w sklepach ?


Janusz_59795

Rekomendowane odpowiedzi

Katowice

Top HIFI - 5+ ( zaraz ktoś koło Ciebie jest, pełna profesjonalna obsługa )

Audio styl - 4 ( pełna profesjonalna obsługa lecz jak sam nie zapytasz to kiepsko )

MEGA HZ - bez komentarza 2=

KINO DOMOWE ( sklep ) - polecam 5

Studio HIFI - Idzie się dogadać ( polecam )

Delta Częstochowa - 5+

 

Jakiś czas temu w MEGAHZ odsłuchiwałem kolumny przed zakupem, spięli mi naima z AP tempo VI kable DNM RESON, który wyglądał jak stary kabel antenowy, no i zabrzmiało to jak zabrzmiało. Trochę się pomęczyłem, podziękowałem. Pan zaczął mnie wypytywać co jest nie tak, chwila rozmowy, zapytał jaki mam sprzęt iiii...normalnie mnie opieprzył :) Obróciłem się na pięcie i wyszedłem i nigdy już tam nie wrócę :)

 

Z TOP HIFI same pozytywne odczucia z reszta w sumie też. W kinie domowym w zasadzie nie ma możliwości odsłuchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jeszcze coś wartego do sprawdzenia w Gdańsku poza sklepem albatros (w Gdyni też są) ? Pytam bo sklep mega w porządku tylko lipne pomieszczenie odsłuchowe a w ciemno hajsu wydawać nie chcę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

szukam sam nie wiem czego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocławski TopHiFi - OK

Pan Rafał który co najmniej od 10 lat tam pracuje ma sporo cierpliwości do mnie.. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to FUSIC z Wrocławia .. Oppo tam nabyłem

 

Nie czułem sie tam komfortowo i swobodnie..

Atmosfera presji właściciela na pracownikach jast na tyle wyczuwalna że w dość przestronnym lokalu klientowi szybko zaczyna być ... Duszno... Albo kupujesz albo wyp...

 

Bardzo fajna sala odsłuchowa

Są na tym samym deptaku co Top HiFi - 30 m jeden od drugiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jeszcze coś wartego do sprawdzenia w Gdańsku poza sklepem albatros (w Gdyni też są) ?

 

Masz jeszcze przede wszystkim Premium Sound...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy.

przyłącze sie tez ze swoja opinią gdyż temat jest bardo ciekawy. wielu z nas zapewne prowadzi własne firmy większe, mniejsze i malutkie. Każdy ma do czynienia z klientami i wie ile sie trzeba natrudzic aby zdobyć klienta a natepnie zeby go "zadowolić" tak aby wrócił.

Moje doświadczenia ze sklepami audio w Krakowie sa niestety odwrotne.

niecierpliwość sprzedających, brak zaangażowania, jest porażająca oraz natretna chęć sprzedania produktu który zalega w sklepie.

w kilku wiodących sklepach audio w Krakowie spotkałem sie z lekceważeniem i ignorancją , jesli sie nie zachwycałem prezentowanym systemem. nie bede wymieniał tych sklepów gdyż inna osoba może mieć inne odczucie i nie mam zamiaru wchodzić w polemikę.

wymienię natomiast sklepy gdzie zostałem potraktowany jak klient, niekoniecznie z wielkim doświadczeniem który ma zamiar coś kupić i poznać pewne informacje na temat sprzetu.

nautilus - obsługa profesionalna i miła

nieistniejący już living sound - bardzo rzeczowy i kulturalny Pan

korespendencyjne q21- cierpliwe i rzeczowe udzielanie informacji

no i na koniec sklep w którym zakupiłem wiekszość jak nie cały mój sprzet.

audio-mix z ul. kalwaryjskiej. takiego podejscia do klienta, mozliwości rozmowy, cierpliwosci, negocjacji cenowych, mozliwości zamian sprzetu zyczyłbym wszystkim sprzedajacym.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 1.NAIM+ BOENICKE+ PRO JECT         2. NAIM+BOENICKE      3. ULTRASONE+ CHORD HUGO 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nr 1 jest audiopunkt w Warszawie. Jest to miejsce wyjątkowe i już można powiedzieć legendarne. Człowiek czuje się u niech jak w domu.

Nie jest to miejsce eksponowane, ale spotkać można chociażby ludzi radia (dawnego). tzw. private audio tailor;)

 

Zdecydowanie nie polecam Planety dzwięku i audiopolis - to jakaś pomyłka. Jakość obsługi rtv agd.

 

mogę polecić jeszcze koris z Wrocławia, gdzie kupiłem swoje pierwsze audio. Co za obsługa, rabat ;) Z perspektywy patrząc, był to genialny sprzęt:)

 

a tak na marginesie polecam wszystkim zakupy na rynku wtórnym, od kogoś komu wydaje się, że nie słyszy czegoś co usłyszał recenzent pisemka piszącego recenzje na zlecenie albo za fajny gratis :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa rynek wtórny to potęga...

Sporo ciekawych sprzętów z małym przebiegiem i ciekawą historią można znaleźć.

 

Sam kupiłem kiedyś Naima recenzowanego 4 miesiące wcześniej przez F Kulpę który jak pisał w teście "zostawi se go na dłużej .." ;-))

 

Po 4 miesiącach byłem 3 właścicielem ..

 

Namaszczony Rarytasik - można by rzec ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze wziąć poprawkę że każdy może mieć zły dzień zarówno klient jak i sprzedawca..

więc ocena nie jest miarodajna..

 

;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, a w teatrze aktor miał zły dzień i zamiast komediowej wyszła mu rola dramatyczna.

 

A może konstruktor Twojego sprzętu miał zły dzień :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.