Skocz do zawartości
IGNORED

Co wybrać ?


sytri

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje zakup głośników na samym początku myślałem o zakupie amplitunera + głośniki ale wychodzi to wszystko dość drogo przy budżecie 2500zł i pomyślałem o zestawie edifier 760d który bezpośrednio można pod pc podłączyć byłem również jednym z marketów gdzie przy okazji wpadł mi w ucho zestaw Boston Acoustics SoundWare S 5.1 który jak dla mnie grał bardzo dobrze porównując je do moich obecnych logitechów z5500 grały lepiej w sensie jakość była naprawdę świetna. No i tu rodzi się pytanie co wybrać nie ukrywam że bardziej skłaniam się ku edifier bo do Boston Acoustics trzeba by było dokupić jeszcze amplituner. Czekam na wsze propozycje bo głośników jest pełno najbardziej chodzi o jakość dźwięku która była by lepsza od moich obecnych głośników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupia propozycja ale czy zastanawiałeś się nad serią SOLO od Microlaba? konkretniej 6c,7c lub 9c. Ja miałem szusteczki bardzo długo, podłączone do xonara d2 i ładnie to grało. Jak się na nie zdecydujesz to pamiętaj o odpowiednim rozstawieniu, będąc dobrze ustawionymi wiele zyskują. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupia propozycja ale czy zastanawiałeś się nad serią SOLO od Microlaba? konkretniej 6c,7c lub 9c. Ja miałem szusteczki bardzo długo, podłączone do xonara d2 i ładnie to grało. Jak się na nie zdecydujesz to pamiętaj o odpowiednim rozstawieniu, będąc dobrze ustawionymi wiele zyskują. Pozdrawiam.

 

Jeśli chodzi o microlaba to brat ma solo 7c i grają fajne ale dla mnie moje obecne logitechy bardziej mi pasują. Jeszcze pod uwagę biorę Edifier r2730db ale ta moc edifier s760d kusi:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.