Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie interkonekty do około 120 zł?


kowalo

Rekomendowane odpowiedzi

Tomkly rację ma, Proel Die Hard jest godny polecenia

Mam w domu 3 zestawy tych kabli i nigdy nie połączyłem nimi odtwarzacza i wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony CDP-557ESD -> Inakustik Monitor Lemnos ->; Sony HAP-Z1ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-E80ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-N55ES/N80ES (bi-amp) -> Kimber Kable 8TC -> Jbl TL260.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

to kable się wygrzewają?

Mózg musi się wygrzać :)

Twój już po wygrzaniu czy przegrzany?

 

Jesteś kilka miesięcy na forum a już szydzisz .

Poniżej taki temat do poczytania , ja tam nie mam problemu z pisaniem prawdy , nie wstydzę się tego , też może cię dopadnie kiedyś coś podobnego , wielu może ma / mialo ale nie pisze ?

 

http://www.audiostereo.pl/kable-wieloletnie-doswiadczenie-refleksja_120570.html#entry3497967

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś kilka miesięcy na forum a już szydzisz .

Poniżej taki temat do poczytania , ja tam nie mam problemu z pisaniem prawdy , nie wstydzę się tego , też może cię dopadnie kiedyś coś podobnego , wielu może ma / mialo ale nie pisze ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To nie jest mój temat, tu tylko zadałem pytanie o wygrzewanie kabli. Ale jak w swoim temacie napisałem, że wymiana taniego kabla głośnikowego z allegro niewiadomego pochodzenia na Klotza dała mi dużą różnicę dźwięku, a następnie wymiana badziewnego profigolda na The Name'a, która też mi dała dużą poprawę to piszesz mi, że kable nic nie pomogą i zmień kolumny. No sorry, pomogły, a wręcz odmieniły dźwięk w kierunku do którego zmierzam. Że niby miałbym wymienić kolumny i zostać przy starych badziewnych kablach? to by była profanacja. Sam napisałeś, że największe zmiany słyszałeś na początku... wnioskuję przejście ze słabych tanich kabli na dobre, przy cenach akceptowalnych dla przeciętnego Kowalskiego z budżetowym sprzętem. Już gdzieś kilka osób pisało, że przy pewnej cenie kabli zmiany na droższe powodują bardzo minimalne zmiany dźwięku. Teraz wypożyczę sobie słynnego Qeda Ruby, posłucham kilka płyt i uznam czy warto go kupić, czy poprawa dźwięku jest warta kolejnego wydatku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.