Skocz do zawartości
IGNORED

Jak podłaczyć amplituner z PC oraz kolumnami Creativa


Marek_60989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie posiadam amplituner i do czasu zebrania odpowiedniej kwoty jestem w posiadaniu głośnikami dedykowanymi do PC. Wiec czy jest możliwość podłączenia tych głośników bezpośredni do amplitunera jeśli tak to czy muszę podłączać każdy głośnik do amplitunera czy mogę zestaw za pośrednictwem tych 3 kabli które podłącza się do PC i jak wtedy podłączyć amplituner z PC. Czy brak takiej opcji i głośniki musza być podłączone do PC i w 2 przypadku jak podłączyć PC z amplitunerem

 

Amplituner:Yamaha 679

yamaha-rxv679-kkrs-slupsk-amplitunery-kino-domowe-slupsk.jpg

głośniki 5.1 creative inspire 5300

6066093-super-repro-5-1-creative-inspire-5300-2.jpg

Płyta główna gigabyte M68MT-D#

d9ff_6.jpg

Proszę o pomoc nie mma pojecia jak to zrobic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam amplituner i do czasu zebrania odpowiedniej kwoty jestem w posiadaniu głośnikami dedykowanymi do PC

I niech zostaną przy PC, bo są do PC !

Głośniki komputerowe mają własny wzmacniacz i jednostką sterującą 5.1, po co jeszcze amplituner kinowy ? Nawet jakbyś pociachał kable od tych creatiwów i powpinał bezpośrednio pod poszczególne kanały tej Yamahy, to coś popalsz, a i tak będzie rzęzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz kartę graficzną z wyjściem hdmi to tym złaczem połacz amplituner i comp. Na tym zdjęciu wyjść z płyty głównej jest wyjście hdmi czy to są wyjścia USB. E, nie, jednak musi to być karta graficzna bo wtedy tym hdmi "pójdzie" i dzwięk. Musisz tylko w odtwarzaczu, tym co na kompie na nim oglądasz lub słuchasz muzyki zapodać mu w menu dzwięku ścieżkę urządzenia z głośnikami (amplituner) czyli zaznaczyć amplituner, który powinien znalezć się w tym menu na liście urządzeń a głośniki Creative-a zostaw podłączone do kompa. Ja tak mam bo np z internetu gdy coś oglądam/słucham dzwięk nie poleci na amplituner tylko słucham na głośnikach podłączonych do kompa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.