Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do 6000zl. Co po Usher x 718?


BlueDot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

 

Mam zamiar wymienic osluchane juz przez moje uszy Usher x718 na cos ciekawego w kwocie do 6 moze 7kzl. Zastanawiam sie mocno nad Tannoy xt6f, lecz to kolumna podlogowa. Naczytalem sie recenzji i troche zachorowalem na te kolumny, ale jestem otwarty na wszelkie inne propozycje.

Nie bardzo mam czas na odsluchy, bo duzo pracy a na dodatek mieszkam w malo cywilizowanym miejscu, wiec w gre wchodzi zakup online.

Lubie brzmienie zywe, detaliczne, otwarte ale bez zadnych wrzaskow i z dobrym fundamentem, tak zebym zaraz nie musial latac za subwooferem. Bardzo podoba mi sie brzmienie moich Usherow, ale przyszedl czas popiescic uszy czyms lepszym, moze bardziej wyrafinowanym.

Muzyka rozna, od Dire Straits przez Chriss Rea, Sting, Enigma, A M Jopek, Enja, po Norah Jones itp.

Wzmacniacz Denon PMA 2020ae, CD Nad C542 i miedziane kable odpowiedniej dlugosci do tego wszystkiego.

 

Pozdrawiam i czekam na jakies propozycje.

 

Aha, pomieszczenie 17m2 z przeznaczeniem tylko do sluchania muzyki.

 

Szukam czegos, czym moge byc pozytywnie zaskoczony po Usherach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

biorąc pod uwagę Twoje wymagania, moim zdaniem Tannoy Revolution XT6F będzie bardzo dobrym rozwiązaniem, które powinno idealnie sprawdzić się w Twoim salonie. Nie martwiłbym się konstrukcją podłogową w 18m2, XT6 F często są wybierane do kilkunastometrowych salonów i sprawdzają się w takich warunkach idealnie.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą. Jeśli chcesz dokonać zakupu bez odsłuchu, zawsze u nas masz prawo zwrotu w ciągu 14 dni bez podania przyczyny, tak więc nic nie ryzykujesz

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wymienic osluchane juz przez moje uszy Usher x718 na cos ciekawego w kwocie do 6 moze 7kzl.

Szukam czegos, czym moge byc pozytywnie zaskoczony po Usherach.

A co konkretnie Ci się nie podoba w x718? W moim odczuciu z dobrym wzmacniaczem, te monitory grają całkiem fajnie. Nie wiem czy akurat Denon jest dobrym partnerem dla nich. Od lat omijam ta markę szerokim łukiem.

 

Jeśli już posłuchałbym Sonus Faber Minima. Na rynku wtórnym czasem można dopaść w tej cenie.

 

Tak przy okazji, ale bez dziargania mózgu, pożycz od kogoś jakiś lepszy CD i podłącz do tego co masz. Mam poważne wątpliwości czy Nad C542 to jest odpowiednie źródło do takiego zestawu.

 

Krótko mówiąc najpierw zlokalizuj najsłabszy element, a dopiero później kupuj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W x718 podoba mi sie wszystko, nie szukam zmiany dlatego, ze mi sie cos nie podoba. Z Denonem graja swietnie, graly juz z Nadem i CA i tez bylo fajnie. No moze z CA brzmienie bylo troche zbyt rozjasnione, ale dalo sie sluchac. Denona tyle co kupilem, wiec wymiana wzmacniacza nie wchodzi w gre.

Jestem nastawiony na wymiane kolumn.

Q21 z recenzji wiem, ze xt6f graja fajnie, ale czy zagraja lepiej od x718, bo o to tutaj chodzi? Czy brzmienie bedzie lepsze, no i czy po wymianie x718 na xt6f bedzie czuc ta roznice w jakosci brzmienia?

Odsluchy odpadaja, bo mieszkam w Irlandii, wypozyczenie na taka odleglosc chyba tez ze wzgledu na koszty przesylki.

Fajnie gdyby wypowiedzial sie ktos, kto zmienil Ushera na cos i jest z takiej zmiany zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aqs

(Konto usunięte)

no i czy po wymianie x718 na xt6f bedzie czuc ta roznice w jakosci brzmienia?

będzie inaczej ale czy lepiej, moja propozycja to np. Studio 16 Hertz Minas Anor IIIs lub Harpia Amstaff Mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tubatoon

(Konto usunięte)

będzie inaczej ale czy lepiej, moja propozycja to np. Studio 16 Hertz Minas Anor IIIs lub Harpia Amstaff Mini

 

Ostrożnie z Harpią, jest o nich (nie)ciekawy wątek na Bocznicy "Ostrzegam przed oszustem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aqs

(Konto usunięte)

Ostrożnie z Harpią, jest o nich (nie)ciekawy wątek

Czytałem, nie zmienia to faktu że są godne polecenia, konkluzja z tamtego wątku jest taka że nie należy wypożyczać za kaucją, można kupić używane w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z monitorów z dobrym basem i otwartą górą masz Polk LSiM703

http://sklep.rms.pl/polk-audio-lsim703-lsim-703-audiofilskie-kolumny-podstawkowe-2szt

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, nie zmienia to faktu że są godne polecenia, konkluzja z tamtego wątku jest taka że nie należy wypożyczać za kaucją, można kupić używane w dobrej cenie

Co do produktu nie wypowiem się, ale tak czy inaczej chyba nie ma co wspierać chociażby pośrednio - takich praktyk jak w zacytowanym wątku..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Mam zamiar wymienic osluchane juz przez moje uszy Usher x718 na cos ciekawego w kwocie do 6 moze 7kzl. Zastanawiam sie mocno nad Tannoy xt6f, lecz to kolumna podlogowa. Naczytalem sie recenzji i troche zachorowalem na te kolumny, ale jestem otwarty na wszelkie inne propozycje.

Nie bardzo mam czas na odsluchy, bo duzo pracy a na dodatek mieszkam w malo cywilizowanym miejscu, wiec w gre wchodzi zakup online.

Lubie brzmienie zywe, detaliczne, otwarte ale bez zadnych wrzaskow i z dobrym fundamentem, tak zebym zaraz nie musial latac za subwooferem. Bardzo podoba mi sie brzmienie moich Usherow, ale przyszedl czas popiescic uszy czyms lepszym, moze bardziej wyrafinowanym.

Muzyka rozna, od Dire Straits przez Chriss Rea, Sting, Enigma, A M Jopek, Enja, po Norah Jones itp.

Wzmacniacz Denon PMA 2020ae, CD Nad C542 i miedziane kable odpowiedniej dlugosci do tego wszystkiego.

 

Pozdrawiam i czekam na jakies propozycje.

 

Aha, pomieszczenie 17m2 z przeznaczeniem tylko do sluchania muzyki.

 

Szukam czegos, czym moge byc pozytywnie zaskoczony po Usherach.

Zwroc uwage na polskie Audio Academy Rhea, polskie Wigg Art Enzo, litewskie AudioSolutions. To tak oprocz Tannoya kolumny godne uwagi. Bardzo dobry stosunek jakosci do ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wpisy panowie.

Wlasnie sie zbieram i jade do Belfastu posluchac xt6f i mam nadzieje, ze cos przywioze.

Mam dzisiaj urodziny, wiec prezent musi byc;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem Dire Straits na Xt6f brzmiało to bardzo fajnie. Nie powinno być problemu z nadmiarem basu w niedużym pomieszczeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po zawodach. Posluchalem xt6f i zadnej revelacji w porownaniu do moich kolmn nie ma. Nie wyczulem jakiegos skoku jakosciowego na podstawie ktorego zadecydowalbym o zakupie tych kolumn. Jest wszystko to co byc powinno, ale to juz mam w swoich kolumnach i na dodatek moje wygladaja o niebo lepiej. Nie mozna powiedziec zlego slowa o wykonaniu Tannoy a nawet mozna powiedziec, ze jest swietnie, ale wyglad zdecydowanie nie trafil w moj gust. Ale!!!

Posluchalem przy okazji o 400 euro drozszych Tannoy Precision 6.4 i tutaj juz roznica byla wyrazna. Kolumny lepsze od Usher pod kazdym wzgledem, fantastyczne brzmienie, wszystko to co oferuja moje kolumny tylko w wiekszej dawce. Ktos kto sluchal x718 bedzie wiedzial o co chodzi.

Zastanawia mnie tylko jedna sprawa, czy nie beda one zbyt duze do mojego pomieszczenia. Jest jeszcze opcja druga, moge kupic Precision 6.2 w tej samej cenie czyli 1699 euro. Brzmienie rowniez rewelacyjne, tylko ze cena ta sama co za model wyzej. Troche to dziwne.

Tak czy inaczej, klamka zapadla i za tydzien jade kupic jedne lub drugie, bo za te pieniadze taka jakosc brzmienia i wykonania kolumn ciezko znalezc.

Rozwazalem tez zakup B&W 683 s2, ktorych sluchalem u znajomego, ale w porownaniu do Tannoy to niebo a ziemia.

Zastanawiam mnie co sie moze stac jezeli do swojego pomieszczenia wstawie 6.4 zamiast 6.2. Myslicie, ze dzwiek moze ulec degradacji?

Niestety nie ma opcji wypozyczenia zeby to sprawdzic.

Co o tym myslicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Tak, zabralem wzmacniacz na odsluch, ale pomieszczenie bylo duzo wieksze dlatego zastanawiam sie co zrobic. 6.2 czy 6.4? Cena taka sama.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj chwilę, chcesz coś o dużym przeskoku w porównaniu do swoich poprzednich kolumn. Poszukaj używek np. KEF reference , tannoy gold, Proac 1.5 i wyżej , konstrukcji BBC Rogers Ls5/8 itd to już legendy nie tracą na wartości, a w tym repertuarze co słuchasz stare JBL i Klipsch z serii professional. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Precision 6.2 w tej samej cenie czyli 1699 euro.

 

Jeśli jesteś w w Irlandii Północnej, to chyba nalezy do UK. Zatem możesz zamówić z UK Tannoy Precision 6.2 w cenie 800 funtów i to jeszcze w wersji LE. Nie powinno być problemu z wysyłką ze sklapu na terenie całego UK, czyli do IRL PN włącznie. Jeśli jednak problem by był, to myślę, że nawet warto w tej promocyjnej cenie kupić je przez kogoś znajomego, co jest w Anglii, czy polecieć tam osobiście.

 

Ja ściągałem te kolumny do Polski parę mcy temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800 funtow? Myslalem, ze 1600 euro to juz jest tanio. Cena w PL jest jakas chora, wiem bo sprawdzalem z ciekawosci.

A gdzie widziales 6.2 po 800 funtow?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800 funtow? Myslalem, ze 1600 euro to juz jest tanio. Cena w PL jest jakas chora, wiem bo sprawdzalem z ciekawosci.

A gdzie widziales 6.2 po 800 funtow?

 

900 funtow jednak. Pomylilo mi sie. Wysylam info w prywatnej wiadomosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Uchatek wróć swój wzrok i słuch w stronę polskich kolumn. Na serio polscy producenci już potrafią. Na przykład kolumny od Studio 16 Hertz Minas Anor. Kolega Choina z klubu 16 Hz gra w pokoju 16m2 ciut przystosowanym. Masz także 17 m2 pod samą muzykę, wiec wysoce prawdopodobne, że u Ciebie zagrają. Minas Anor to dopracowana i dokończona konstrukcja którą można niemalże kupić w głucho, czy w ciemno ;) W budżecie spokojnie sie wyrobisz, w gratisie będziesz miał trochę ojczyzny u siebie w mieszkaniu i to w najlepszym wydaniu. Wyglądają jak poniżej. Jeśli szukasz czegoś co cię pozytywnie zaskoczy po Twoich koreańskich fajnych monitorach to nie będziesz zawiedziony.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

RB1_7236_zps5f02256e.jpg

 

04_zps00b580f6.jpg

 

02_zpscc908601.jpg

 

03_zpsb13c44a7.jpg

 

08_zpsd97c5229.jpg

 

11_zpsea3cd1ae.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktos jeszcze mial okazje posluchac w akcji Tannoy Precision 6.2? Czy do 17m2 za te pieniadze z Tannoya to bedzie najlepszy model do wyboru?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo fajne kolumny i bdb wzmacniacz .

NAD542 to bardzo dobry odtwarzacz ale od powyższych jednak odstaje.

Można go poddać modyfikacji albo kupić inny odtwarzacz .

Skoro podoba Ci się to jak to teraz gra a chcesz lepiej to koniecznie posłuchaj odtwarzacz NAIM CDX. Będzie rozwinięciem brzmienia obecnego odtwarzacza .

Zmianę kolumn odradzam .Węglowy i berylowy Usher ma swoje specyficzne brzmienie którego w innych kolumnach może Ci brakować a 6000 to za mało na podobne a lepsze kolumny gdzie i tak odtwarzacz będzie wąskim gardłem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uda Ci się kupić coś lepszego do 6tyś z nowych od tych Usherów bo w tym modelu w zasadzie jest "wszystko" detal na górze, bas jak z nie jednej podłogówki i przede wszystkim duży, zamaszysty dźwięk, ale o tym chyba sam wiesz :)

 

PS. Którą wersje X-718 masz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Precisiony od maja. Wygraly odsluch m. inn. z Chorusami 816VW. Dzwiek bardzo naturalny, wysokie tony zaokraglone, lekko wyeksponowana gorna srednica. Przyjemny dzwiek - u mnie graja z MF M5Si. Bas momentami moglby byc wiekszy - ale to zalezy od gustu. Sa to kolumny raczej delikatnie wycofane - nie takie grajace prosto w twarz. - ja to lubie bo mozna ich sluchac godzinami bez zmeczenia. W UK mozna dostac za £900 wersje LE troszke podrasowana.

To bardzo dobre kolumny szczegolnie za ta cene - wydaje mi sie ze do £1000 nie ma lepszych.

 

Zapomnialem dodac: scena stereo jest zabojcza za ta cene - to jest cos co dostaje sie w wiekszysch pieniadzach - szerokosc, definicja insturmentow, glebia.

 

Czy ktos jeszcze mial okazje posluchac w akcji Tannoy Precision 6.2? Czy do 17m2 za te pieniadze z Tannoya to bedzie najlepszy model do wyboru?

Wydaje sie ze tak - ale to zalezy od preferencji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega już chyba kupił Tannoye i się zawiódł, ale to pisze w innym wątku.

Kolega kupil callkiem inne tannoye z serii Revolution i na nich sie zawiodl po czym sprawdzil Precisiony :) a to juz inna bajka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupil callkiem inne tannoye z serii Revolution i na nich sie zawiodl po czym sprawdzil Precisiony :) a to juz inna bajka.

 

No, ale to już inny budżet i większa konkurencja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za £900 ciezko znalesc u konkurencji cos podobnego - sam szukalem troche.

Gdyby tak sie wczytac w oba tematy uzytkownika to o ile sie nie myle podobaly sie Uchatkowi Precisiony bardziej od Revolution a jednak kupil Revolution - czy to ze wzgledu na budzet? Wiem ze te w cenie £900 mozna nabyc w UK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.