Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Kabli KIMBER


tomaszE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim systemie niestety kimber 12tc był bardzo neutralny. Tellurium, chord epic twin czy chord odyssey zdecydowanie wpłynęły na dźwięk w większym stopni niż ten kimber. Podkreślam w moim systemie... :-)

hmm to chyba dobrze ze kimber jest neutralny.mysle ze zaryzykuje w uk mozna kabelek kupic i ewen.oddac po 60dniach.problem tylko taki ze 12 sa drogie około 500£
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez porownywalem 8 tc z t q black 1 i jesli szukasz tuningu dzwieku mozesz wziqc black a jezli naturalnosci i tego co jest na plycie zdecydowanie kimber u mnie black zbyt bardzo zbil bas i wyostrzyl gore , zaczelo mnie to draznic i po tygodniu je sprzedalem zdecydowanie kimber tc pozdrawiam.

 

Dokładnie to samo u mnie zrobił Tellurium q black I I II, podbił wysokie i zmniejszył bas.. :-), po 2 tygodniach zwróciłem blaki bo w pewnym momencie zaczęły męczyć wysokie. Co innego Tellurium q ultra blue on ma łagodną górę i ładnie dociąża dół. Kimber 12tc przy nich tak jak koledzy napisali jest neutralny tylko wywalić ok 2-3tys.na kabel który mi nic nie poprawi dźwięku to dla mnie bez sensu. .. Neutralne kable można dużo taniej wyrwać... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Wczoraj sciagnalem ze strychu kupione kiedys 16LPC i …. dupe mi urwało. Tak zjawislowej stereofonii i wieloplanowosci w swoim zestawie mie słyszałem a konkurencja byly VdH Revelation, SCS-2 oraz WW Eclipse 5. Spac poszedłem chyba o trzeciej w nocy taką miałem frajdę ze słuchania znanych juz nagran. Minusem jest lekkie odchudzenie niższej srednicy, sama rozdzielczosc najwyzszej gory moglaby rowniez byc odrobine lepsza. Niemniej poki co ten kabel jest zarobiony wtykami Kacsa, wiec zaraz wjadą tam jakies WBT lub Audioquest SureGrip500 (te wszystkie przewodniki z taśmy jak sie zbierze dają całkiem grubaśny przekrój). Chyba, że macie jakieś inne typy konfekcji nie odchudzającej brzmienia.  Wiec tak czy owak chyba w Waszym klubie zostane na dluzej 🤪 Są tu w ogole jacyś posiadacze tych pradawnych taśm LPC, moze chociaz jest posiadacz moich 8LPC jakie sprzedałem jak kupiłem 16LPC ? 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.