Skocz do zawartości
IGNORED

Hiendowy sprzet do sluchania plikow - transport i DAC


marslo

Rekomendowane odpowiedzi

z wiekiem człowiek robi się bardziej pokojowy i tolerancyjny (przynajmniej tak ma większość ludzi).

Jest zupełnie odwrotnie. Stetryczali żyją w stałych kłótniach. :)

Poza tym, to nieładnie pisac o nieobecnych, na dodatek nie trzymając się tematu, o co prosił sam autor. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odwrotnie to bym polemizował, co do drugiej części wypowiedzi, już się dyscyplinuję :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest zupełnie odwrotnie. Stetryczali żyją w stałych kłótniach. :)

Poza tym, to nieładnie pisac o nieobecnych, na dodatek nie trzymając się tematu, o co prosił sam autor. :)

Sam sie wyautowal nie respektujac zasad, usunela go moderacja nie ja.

To wcale nie jest offtop tylko bardzo wazny komentarz dotyczacy koniecznosci respektowania zasad, w tym watku bedzie to regula.

Na forum liczy sie zarowno merytoryczna kompetencja, jak i zdolnosc do respektowania norm spolecznych. Rowniez dostrzegam wysilek, jaki SA robi w tej dziedzinie i doceniam to. Humor - tak, chamstwo, ktorego mielismy niedawne dowody- nie.

I nie jest instotne, czy ktos jest obecny czy nie, skoro sam padl ofiara swojej impertynencji. Nie mozna stawiac bezwarunkowo koniecznosci respektowania zasad ponad walke z chamstwem. Zasady sa dla tych , ktorzy je respektuja, chamstwo trzeba zwalczac sila.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest offtop tylko bardzo wazny komentarz dotyczacy koniecznosci respektowania zasad, w tym watku bedzie to regula.

A to sorry, nie zrozumiałem tematu i intencji jego autora.

Już spadam, bo ja cham jestem :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , dlaczego kolega zamierza osmieszyc respektowanie zasad, ktore kazdy przyjal rejestrujac sie na forum.

Kolega w zadnym stopniu tych zasad nie narusza i z tego co sadza inni znani i szanowani uzytkownicy- jest kolega zdolnym konstruktorem.

 

Chetnie skorzystamy z fachowych opinii w temacie watku, prosze sie czuc tu jak u siebie.

 

Sprawe Szymona uwazam za zamknieta, nie warto rozdmuchiwac tego zagadnienia, ktore decyzja moderatorow zostalo rozstrzygniete ostatecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chetnie skorzystamy z fachowych opinii w temacie watku, prosze sie czuc tu jak u siebie.

 

Sprawe Szymona uwazam za zamknieta, nie warto rozdmuchiwac tego zagadnienia, ktore decyzja moderatorow zostalo rozstrzygniete ostatecznie.

 

Nie widzę tu zadnego fachowca jak nie ma Szymona to po piewrwsze.

A po drugie dlaczego jestem ignorowany przez Marslo.....doprawdy nie wiem,a sam zalazł mi za skórę i jego wciąż lubię,a jego klamotów nie lubię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie wyautowal nie respektujac zasad, usunela go moderacja nie ja.

To wcale nie jest offtop tylko bardzo wazny komentarz dotyczacy koniecznosci respektowania zasad, w tym watku bedzie to regula.

Na forum liczy sie zarowno merytoryczna kompetencja, jak i zdolnosc do respektowania norm spolecznych. Rowniez dostrzegam wysilek, jaki SA robi w tej dziedzinie i doceniam to. Humor - tak, chamstwo, ktorego mielismy niedawne dowody- nie.

I nie jest instotne, czy ktos jest obecny czy nie, skoro sam padl ofiara swojej impertynencji. Nie mozna stawiac bezwarunkowo koniecznosci respektowania zasad ponad walke z chamstwem. Zasady sa dla tych , ktorzy je respektuja, chamstwo trzeba zwalczac sila.

 

To komu w realu trzeba wp***dol spuścić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest troche inaczej niz w realu. Rozwiazenie silowe to ban.

Wrocmy jednak do naszy baranow, czyli sprzetu do plikow. Ktos - cos?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest troche inaczej niz w realu. Rozwiazenie silowe to ban.

Wrocmy jednak do naszy baranow, czyli plikow. Ktos - cos?

 

Pożyczył byś sobie plikowca od kolegi Jar1 powiem,ze warto,bo to fajne i nie kosztujące nie wiadomo ile urządzenie.

Czy może nie zyczysz sobie,bo Twoje sprzety wielokrotnie są droższe,lecz mimo to ciekawi mnie ewentualna konfrontacja.

Niech bedzie przyjacielskie optymalne porownanie brzmienia urządzeń przy zachowaniu rozsądku i nie wyjmowaniu z portfela sporej kasy.

Myslicie ,ze za niewielkie pieniadze nie mozna swietnie grać?.........można tylko trzeba wiedzieć i mieć możliwości porownań brzmienia urządzeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niewielkie pieniadze moze swietnie grac, bez dwoch zdan. Plan odsluchow mam juz na I kwartal zamkniety, nie skorzystam wiec z Twojej propozycji. Skoro Twonk pisze, ze gra na poziomie cdp MBL to mu ufam i nie mam powodu nie wierzyc. NIe szukam jednak nowego transportu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest troche inaczej niz w realu. Rozwiazenie silowe to ban.

 

Taka ars poetica; mówisz mocno walisz w klawiaturę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zasilanie będzie oparte o zasilacz który zrobił Andrzej Piwowarczyk? Tak gra Szymon i z tego co wiem Ty też masz taki wypasiony zasilacz i to robi olbrzymi postęp w graniu z plików.

 

Nie. Inny zasilacz choć amplifonowy też jest fajny :)

 

Nie widzę tu zadnego fachowca jak nie ma Szymona to po piewrwsze.

A po drugie dlaczego jestem ignorowany przez Marslo.....doprawdy nie wiem,a sam zalazł mi za skórę i jego wciąż lubię,a jego klamotów nie lubię.

 

Jakby był takim fachowcem w dziedzinie plików to bym mu nie musiał wszystkiego konfigurować :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

Sam sie wyautowal nie respektujac zasad, usunela go moderacja nie ja.

To wcale nie jest offtop tylko bardzo wazny komentarz dotyczacy koniecznosci respektowania zasad, w tym watku bedzie to regula.

Na forum liczy sie zarowno merytoryczna kompetencja, jak i zdolnosc do respektowania norm spolecznych. Rowniez dostrzegam wysilek, jaki SA robi w tej dziedzinie i doceniam to. Humor - tak, chamstwo, ktorego mielismy niedawne dowody- nie.

I nie jest instotne, czy ktos jest obecny czy nie, skoro sam padl ofiara swojej impertynencji. Nie mozna stawiac bezwarunkowo koniecznosci respektowania zasad ponad walke z chamstwem. Zasady sa dla tych , ktorzy je respektuja, chamstwo trzeba zwalczac sila.

Chamstwa nie da się skutecznie zwalczać siłą , to tylko eskalacja konfliktu .....ośmieszaniem i humorem tak.

Ja nie widziałem chamskich wpisów Starego....Szymona tak , Starego nie...

Widziałem tutaj wiele innych chamskich wpisów maskowanych " elokwencją i inaczej pojętą kulturą" ...

 

 

 

Nie widzę tu zadnego fachowca jak nie ma Szymona to po piewrwsze.

A po drugie dlaczego jestem ignorowany przez Marslo.....doprawdy nie wiem,a sam zalazł mi za skórę i jego wciąż lubię,a jego klamotów nie lubię.

A Ty to nie fachowiec ???

Oni tam pod tym zaborem niemieckim wszyscy stracili poczucie humoru...:(((

 

Nie wiem , dlaczego kolega zamierza osmieszyc respektowanie zasad, ktore kazdy przyjal rejestrujac sie na forum.

Kolega w zadnym stopniu tych zasad nie narusza i z tego co sadza inni znani i szanowani uzytkownicy- jest kolega zdolnym konstruktorem.

 

Chetnie skorzystamy z fachowych opinii w temacie watku, prosze sie czuc tu jak u siebie.

 

Sprawe Szymona uwazam za zamknieta, nie warto rozdmuchiwac tego zagadnienia, ktore decyzja moderatorow zostalo rozstrzygniete ostatecznie.

Moderatorów ...przecież to biuro polityczne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby był takim fachowcem w dziedzinie plików to bym mu nie musiał wszystkiego konfigurować :)

 

Nie wiesz o tym,ale to ja przybywam do Szymona z pewnym czlowiekiem.......który w plikach jest w porządku i się pewne rzeczy ustala na uchle.

Poza tym jesteś chwalipięta i taki fajny młody plikowy audiofil)

 

Poza tym dużo sobie wzajemnie z Szymonem pomagamy w audio i wzajemnie się szanujemy piszemy tez prawdę,a niektórych to uwiera ...z tyłu.)

Takie z nas wujki dobra rada.......i za info nie bierzemy żadnej zapłaty bądż kaucji)

 

Chamstwa nie da się skutecznie zwalczać siłą , to tylko eskalacja konfliktu .....ośmieszaniem i humorem tak.

Ja nie widziałem chamskich wpisów Starego....Szymona tak , Starego nie...

Widziałem tutaj wiele innych chamskich wpisów maskowanych " elokwencją i inaczej pojętą kulturą" ...

 

Nie wysilaj się,bo szkoda Twego zaangażowania i rezonu,bo duża część osób i tak tego nie zrozumie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

 

 

Nie wiesz o tym,ale to ja przybywam do Szymona z pewnym czlowiekiem.......który w plikach jest w porządku i się pewne rzeczy ustala na uchle.

Poza tym jesteś chwalipięta i taki fajny młody plikowy audiofil)

 

Poza tym dużo sobie wzajemnie z Szymonem pomagamy w audio i wzajemnie się szanujemy piszemy tez prawdę,a niektórych to uwiera ...z tyłu.)

Takie z nas wujki dobra rada.......i za info nie bierzemy żadnej zapłaty bądż kaucji)

 

 

 

Nie wysilaj się,bo szkoda Twego zaangażowania i rezonu,bo duża część osób i tak tego nie zrozumie.

 

Brawo Ty... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszemy tez prawdę

Cyrylica:)?

 

wujki dobra rada

A kto to ustalil, ze to jest dobra rada ?

 

Od takiej rady wole dobre slowo i grzecznosc. W zwiazku z czym serdecznie pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanowanie Szymona to duża strata dla forum. Wpisy doświadczonych forumowiczów to skarb i powinno się ich hołubić.Formę jego wypowiedzi nie odbierałem jako chamską. Trzeba tolerować tę formę dla dobra forum bo na bazie tak bardzo bogatych doświadczeń można się uczyć i samemu w przyszłości nie popełniać kosztownych błędów.Czy forum musi być Wersalem gdzie wszyscy sobie tylko potakują z fałszywym uśmiechem? Czy takie forum będzie wtedy miało jakąś wartość? Czy to ma być spęd towarzystwa własnej adoracji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam, az zacznie obsmiewac kolege w kazdym swoim poscie i trollowac kolegi sprzety, wtedy wrocimy do tej rozmowy. Szymon to jest taki uzytkownik ,ze jak ktos nie podporzadkowuje sie jego sugestiom to niszczy czlowieka bez zadnych skrupulow i bez ogladania sie na srodki. Kolejny raz widac , ze punkt widzenia zalezy ...itd.

 

Proponuje powrot do tematu transportow , dakow i plikow. Jak juz wyzej pislaem, kwestia , czy ktos jest zbanowany czy nie, to decyzja moderacji. Prosze nie ciagnac dalej tej sprawy w tym watku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak według kolegów w tej konfrontacji wypada Aralic Aries. Jaszcze nie miałem okazji posłuchać ale jestem zainteresowany. W recenzjach ma dobre opinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZTCW paru kolegow uzywa. Ja slyszalem tylko raz w Monachium 2014 w pelnym firmowym torze Auralica z kolumnami Vienna Acoustic Beethoven i kablami Kubala Sosna z serii Reference. Gralo - jak za te pieniadze- wysmienicie mz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Poczekam, az zacznie obsmiewac kolege w kazdym swoim poscie i trollowac kolegi sprzety, wtedy wrocimy do tej rozmowy. Szymon to jest taki uzytkownik ,ze jak ktos nie podporzadkowuje sie jego sugestiom to niszczy czlowieka bez zadnych skrupulow i bez ogladania sie na srodki. Kolejny raz widac , ze punkt widzenia zalezy ...itd.

 

Proponuje powrot do tematu transportow , dakow i plikow. Jak juz wyzej pislaem, kwestia , czy ktos jest zbanowany czy nie, to decyzja moderacji. Prosze nie ciagnac dalej tej sprawy w tym watku.

Ty jesteś jak prawdziwy killer ;)

Marslo gratuluję :)))

Poważnie , zobaczymy kto jest z Was największym drapieżnikiem,

 

PS I tu ja odpadam ...

Bawcie się dobrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marslo,

Co do połączeń RJ45 pomiędzy Komputer/NAS -> Streamer i eliminacji ewentualnych zakłóceń jest wątek na computeraudiophile o izolatorach galwanicznych na kable ethernetowe (stosowane w sprzęcie medycznym i laboratoryjnym). Wątek przerodził się jednak w testy sieci opartej o światłowód a dokładnie dwa konwertery Ethernet/Fiber (tp-link mc210cs) z liniowym zasilaniem tegoż po stronie transportu. Jeśli chodzi o eliminację ewentualnych zakłóceń pochodzących od NAS i reszty sieci domowej chyba trudno wyobrazić sobie lepsze rozwiązanie. Może warto wypróbować aby jak mówisz, nie ograniczać się do grania z karty SD i mieć dostęp do całej biblioteki. Ja mam taki test na "ToDo" liście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiscie bardzo ciekawy kierunek.

Kilka lat temu jak przechodzilem na pliki mialem do wyboru dwa rozwiazania :

a/ NAS i transport w rodzaju np DS Akurate

b/ serwer/transport od Aurendera

 

Po lekturach CA w tamtym czasie i bardzo pozytywnej opinii Chrisa Connaker'a o S10 zdecydowalem sie na to drugie rozwiazanie.

Nie mam wiec NAS'a , rowniez dlatego , ze juz wtedy zaczeto pisac o zakloceniach, jakie siecia sa transmitowane do streamera.

 

Oczywiscie dzisiejszy stan wiedzy i doswiadczen w zakresie eliminacji tych zaklocen sa duzo wieksze. Ciagle jednak jest malo miarodoajnych porowna obu rozwiazan , przez osoby , ktore posiadaja oba.

Zazwyczaj jest sie zwolennikiem, tego ,ktore sie posiada.

 

Obserwujac rozwoj technologii tranmisji plikow muzycznych przez RJ45 , mozna zauwazyc ,ze kilka firm sobie na tym polamalo zeby , ale Nadac od Merging ma bardzo zachecajace opinie.

 

Przez kilka lat dopracowalem tor w oparciu o lacze usb, zmiana na ethernet zmusilaby mnie do calowitej przebudowy toru plikowego.

Zrobie to, jak nie bede mial innego wyjscia. Zaczac trzeba od DAC wyposazonego w zdolnosc tej transmisji , ktory da lepsza jakosc dzwieku, niz te, ktore juz mam. Mam w planie przetestowac Vermeer Audio model Two z laczem RJ45 .

 

Na marginesie , na nszym forum Sly uzywa zarowno NAS , jak i Aurendera N10. Prosilem go o opinie i porownanie obu rozwiazan, mam nadzieje, ze znajdzie chwile , aby sie podzielic. Jak pisal w ktoryms z watkow, zadal sobie wiele trudu, aby zmniejszyc zaklocenia w transmisji od NAS do streamera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wiec NAS'a , rowniez dlatego , ze juz wtedy zaczeto pisac o zakloceniach, jakie siecia sa transmitowane do streamera.

 

To ciekawe bo o tym nie słyszałem. Po to jest NAS, żeby zakłóceń dysków HDD nie dostarczać do streamera i o tym mówiło się od lat. Czyli dokładnie odwrotnie. I dlatego idea NAS jest lepsza niż dyski wbudowane w streamera. Potwierdził to test porównawczy, który mogłem zrobić u siebie, a którego ty nie zrobiłeś czyli S10 vs Linn w roli transportu, a nie pełnego odtwarzacza. S10 poległ sromotnie w tym pojedynku.

 

Oczywiscie dzisiejszy stan wiedzy i doswiadczen w zakresie eliminacji tych zaklocen sa duzo wieksze. Ciagle jednak jest malo miarodoajnych porowna obu rozwiazan , przez osoby , ktore posiadaja oba.

Zazwyczaj jest sie zwolennikiem, tego ,ktore sie posiada.

 

 

Akurat posiadam oba rozwiązania i dopiero N10 z dodatkami jak dobry kabel AC, dobry USB, podkładki, bajery itd dorównuje Linnowi. Idą łeb w łeb. Ale oba zaopatrują się w pliki z NAS-ów. Kable LAN, filtry LAN Acoustic Revive, kondycjoner separujący na zasilaniu tam gdzie nie można dać zasilaczy liniowych. Reszta ma zasilacze od Tomanka, w tym router i switch, po to żeby impulsowe nie siały do sieci AC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiscie bardzo ciekawy kierunek.

Kilka lat temu jak przechodzilem na pliki mialem do wyboru dwa rozwiazania :

a/ NAS i transport w rodzaju np DS Akurate

b/ serwer/transport od Aurendera

 

Po lekturach CA w tamtym czasie i bardzo pozytywnej opinii Chrisa Connaker'a o S10 zdecydowalem sie na to drugie rozwiazanie.

Nie mam wiec NAS'a , rowniez dlatego , ze juz wtedy zaczeto pisac o zakloceniach, jakie siecia sa transmitowane do streamera.

 

Oczywiscie dzisiejszy stan wiedzy i doswiadczen w zakresie eliminacji tych zaklocen sa duzo wieksze. Ciagle jednak jest malo miarodoajnych porowna obu rozwiazan , przez osoby , ktore posiadaja oba.

Zazwyczaj jest sie zwolennikiem, tego ,ktore sie posiada.

 

Obserwujac rozwoj technologii tranmisji plikow muzycznych przez RJ45 , mozna zauwazyc ,ze kilka firm sobie na tym polamalo zeby , ale Nadac od Merging ma bardzo zachecajace opinie.

 

Przez kilka lat dopracowalem tor w oparciu o lacze usb, zmiana na ethernet zmusilaby mnie do calowitej przebudowy toru plikowego.

Zrobie to, jak nie bede mial innego wyjscia. Zaczac trzeba od DAC wyposazonego w zdolnosc tej transmisji , ktory da lepsza jakosc dzwieku, niz te, ktore juz mam.

 

Na marginesie , na nszym forum Sly uzywa zarowno NAS , jak i Aurendera N10. Prosilem go o opinie i porownanie obu rozwiazan, mam nadzieje, ze znajdzie chwile , aby sie podzielic. Jak pisal w ktoryms z watkow, zadal sobie wiele trudu, aby zmniejszyc zaklocenia w transmisji od NAS do streamera.

 

Ja mam podobne rozwiązanie u siebie (takie minimalistyczne) w domu ,tzn mój system plików składa się z sześciu urządzeń

 

(wszystko zbudowane od początku)

 

1.Serwer plików (upraszczając nas tu przechowuje muzykę 4xdyski w raid)

2.Zasilacz do serwera plików

3.Serwer audio

4.Zasilacz do serwera audio

5.router zbudowany specjalnie na mikrotik-u

6.zasilacz liniowy do routera

 

 

opisze jak do działa :)

Ethernet optyczny

Serwer PLIKÓW połączony jest do serwera AUDIO Ethernetem optycznym ,z serwera audio Ethernet optyczny do routera .

 

czyli mam pełna separacje od zasilania i śmieć który przechodzą przez ekran rj45

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam pełna separacje od zasilania i śmieć który przechodzą przez ekran rj45

 

Dlatego nie powinno się używać skrętki ekranowanej. Gwoli info: za gniazdkiem ethernet powinien być transformator separujący, nawet Squeezebox tak ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Nie wiesz o tym,ale to ja przybywam do Szymona z pewnym czlowiekiem.......który w plikach jest w porządku i się pewne rzeczy ustala na uchle.

Poza tym jesteś chwalipięta i taki fajny młody plikowy audiofil)

 

Poza tym dużo sobie wzajemnie z Szymonem pomagamy w audio i wzajemnie się szanujemy piszemy tez prawdę,a niektórych to uwiera ...z tyłu.)

Takie z nas wujki dobra rada.......i za info nie bierzemy żadnej zapłaty bądż kaucji)

 

 

 

Nie wysilaj się,bo szkoda Twego zaangażowania i rezonu,bo duża część osób i tak tego nie zrozumie.

Inteligencja przez

Ciebie przemawia,

Tym razem nie zabiorę niczyjej strony ...

 

Opamiętajcie się!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oba zaopatrują się w pliki z NAS-ów.

Mnie z kolei interesuje , jak odbierasz dzwiek z N10 kiedy muza grana jest z wbudowanego dysku z w stosunku do grania z Nasa.

Co do Akurate i S10 to omawialismy juz to wiele razy i to kilka lat temu, nie chce wracac do tej dyskuji, niech kazdy pozostanie przy swoim zdaniu.

 

Inteligencja przez

Ciebie przemawia,

Tym razem nie zabiorę niczyjej strony ...

 

Opamiętajcie się!!!!

 

Daj se luz Grzesiu, mysmy sie juz z SA opamietali, czego Ty nie zauwazyles. Napisz lepiej, jakich plikow u siebie sluchales, bo na pewno choc raz probowales, prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.