Skocz do zawartości
IGNORED

KODA SW 15A i 100B ktory do muzyki?


kozlo.4

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchalem SW 15A i jak dla mnie bass jest zbyt rozlazly zastanawiam sie jak wypada przy nim 100B. Zalezy mi na zwartym i szybkim basie. Moze jakies inne propozycje w podobnym przedziale cenowym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SW100B z tych dwóch jak i wogóle z oferty Kody.I nie chwale co moje bo go nie posiadam juz.Ale baardzo go mi było żal sprzedawac.No ale mieszkam w blokowisku i musiałem 550zł w sadzie przez niego zapłacic :/.i tak przeniosłem sie z systemu 5.1 na 2 monitorki:).Ale do muzyki to go polecam,najbardziej konkretny bas ma ze wszystkich subów kody.A do KD to tym bardziej bedzie sie nadawał.Jak pierdyknie wtedy kiedy trzeba mozna z fotela podskoczyc;) ale robi to konkretnie i bez zadnego dudnienia i czegos jeszcze.Jednym słowem polecam.

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elfan ! 550 zł w sadzie ! przegrałeś czy co ?

dobry papuga Tobie by załatwił odszkodowanie

za zakłucanie podczas testowania KD

jasny gwint , trzy razy byłem pozwany do sadu

i mieli racje , ale nie wygrali ze mna :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak mim niestety,przegrałem i musiałem zapłacic.Wiesz sedzina jakas zgredziała zobaczyła ze Ja młody a to pewnie pomyslała ze szalał ze hoho i nie patrzac na nic uznała mnie winnym:/........a wogóle szkoda słów......... babe pode mna mam przychiczna i tyle.Teraz dla spokoju mam 2 monitorki i jestem baaardzo zadowolony.Cos mi sie wydaje ze skoncze zabawe w KD i zmienie ampli na wzmaka,bo zyskam o kilka klas lepszy dzwiek przy wymianie na wzmaka stereo,o kolumnach juz nie wspomne jak zmieniły moje doznania podczas odsłuchu.Juz mnie poprostu znudziło to swistanie za uszami jak i destrukcyjny bas z kanału LFE.Poprostu zdecydowałem ze to pomieszczenie i nie te warunki na KD,dobre stereo w pełni mnie zadowoli,no i kasy zaoszczedze;).Dvd sobie zostawie i bede filmy w systemie 2.0 ogladał ale nie porównywalnie lepszej jakosci niz wczesniejsze 5.1.I tak jak właczyłem film to przy tych kolumnach co teraz mam czuje sie jak bym miał z tyłu głosniki i center;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak porównywałem jak kupowałem.SW 15 jest wolniejszy i bardziej slamazarny od SW100B.Bas mi bardziej dudniał,a za to SW100B miał czysciejszy,szybszy i naturalniejszy bas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.