Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki kabel IC do jasnego systemu


Krzysiek B

Rekomendowane odpowiedzi

A co do opinii tych którzy mieli kontakt z takim sprzętem to masz je w moich komentarzach czy na forum a o tym akurat modelu za jakiś czas gdzieś się w sieci pojawią .

Jedno muszę Ci przyznać, masz poczucie humoru a ja lubię ludzi z poczuciem humoru, tak trzymać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie

 

Także dorwałem kabelek Van den Hul The Name i zdecydowałem że go sobie zostawię, od razu przypadł mi do gustu i nie będę marnował czasu ani pieniędzy na sprawdzenie innych kabli, bo po co.

 

Kabel uspokoił Klipsche, bardzo ograniczył ich ostrość. Ewidentnie słychać podbicie pasma w okolicach od 1khz w dół aż pod granice basu, oraz ścięcie wyższego podzakresu średnicy, którą niemiłosiernie podbija c356. Dźwięk stał się miększy, cieplejszy, przyjemniej się słucha, jest gęściej. Sopran nie jest jakiś zmutowany i nie jest krzykliwy. Absolutnie brak szklistości. Talerze brzmią dobrze. Gitary w mocniejszej muzyce są fajnie dociążone. Mimo durnowatych porad typu "zmień kolumny, kabel nic nie pomoże", jednak pomógł. Głośnikowego Qed'a Ruby na którego się trochę napalałem chyba sobie podaruję. Wydaje mi się, że za bardzo zamuliłbym dźwięk Qedem Ruby i Van den Hulem the Name w jednym zestawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Także dorwałem kabelek Van den Hul The Name i zdecydowałem że go sobie zostawię, od razu przypadł mi do gustu i nie będę marnował czasu ani pieniędzy na sprawdzenie innych kabli, bo po co.

 

Kabel uspokoił Klipsche, bardzo ograniczył ich ostrość. Ewidentnie słychać podbicie pasma w okolicach od 1khz w dół aż pod granice basu, oraz ścięcie wyższego podzakresu średnicy, którą niemiłosiernie podbija c356. Dźwięk stał się miększy, cieplejszy, przyjemniej się słucha, jest gęściej. Sopran nie jest jakiś zmutowany i nie jest krzykliwy. Absolutnie brak szklistości. Talerze brzmią dobrze. Gitary w mocniejszej muzyce są fajnie dociążone. Mimo durnowatych porad typu "zmień kolumny, kabel nic nie pomoże", jednak pomógł. Głośnikowego Qed'a Ruby na którego się trochę napalałem chyba sobie podaruję. Wydaje mi się, że za bardzo zamuliłbym dźwięk Qedem Ruby i Van den Hulem the Name w jednym zestawie.

 

Taki kit możesz wciskać wiesz komu , żaden kabel nie złagodzi poparanej tuby klipiszornów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo durnowatych porad typu "zmień kolumny, kabel nic nie pomoże", jednak pomógł.

Kable potrafią zmienić bardzo dużo, czasami nie w tą stronę co byśmy chcieli, a czasami tak i dzięki temu mamy możliwość dopasowania brzmienia systemu pod swoje upodobania, oczywiście nie można marginalizować pozostałych elementów jak klocki, czy kolumny.

Zazwyczaj odmiennego zdania są "pseudonakowcy" dla ktorych ważne są wykresy, pomiary i jak to mają w zwyczaju mówić wiedza z fizyki na poziomie szkoły podstawowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

odezwał się guru od durnowatych porad

 

Rozumiem twoją frustrację bo napisalem ci prawdę , i powtórzę że tuby w klipsach tak mają , możesz zaklinać rzeczywistość ale żaden Van Den " muł " tego nie zmieni .

Życzę ci byś znalazł sposób na dobry dżwięk , i szczerości na przyszłość .

 

Zazwyczaj odmiennego zdania są "pseudonakowcy" dla ktorych ważne są wykresy, pomiary

 

Jeżeli do mnie pijesz to jest moich postów o kablach i doświadczeniach na tym polu przez wiele lat , wystarczy odnależć i poczytać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem twoją frustrację bo napisalem ci prawdę , i powtórzę że tuby w klipsach tak mają , możesz zaklinać rzeczywistość ale żaden Van Den " muł " tego nie zmieni .

Życzę ci byś znalazł sposób na dobry dżwięk , i szczerości na przyszłość .

Dobra człowieku skończ już. Chciałem sobie kupić lepszy kabel to napisałem posta, Muda doradził mi taki co mi się od razu spodobał, to tyle. Będę chciał zmienić kolumny to zmienię ale teraz interesują mnie kable

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do mnie pijesz to jest moich postów o kablach i doświadczeniach na tym polu przez wiele lat , wystarczy odnależć i poczytać .

Rydzu, akurat nie piłem do Ciebie.

Rozumiem, że w kontekście tego co powiedział Krzysiek B o Tobie i cytatu pod którym to napisałem mogłeś to tak odebrać.

Zapewniam Cię, że raczej myślałem o kimś innym i nawet nie z tego wątku, powiem więcej nawet nie z tego forum chociaż i tutaj takich nie brakuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey , myślalem że to do mnie o wykresach i pomiarach . :)

Nie nie, możesz mi wierzyć, a nie chcę tu używać personaliów/nicków z tego jak i sąsiedniego forum, bo po co?!

:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.