Skocz do zawartości
IGNORED

Klub M&B Audio Cable


arenia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z racji że sprzedaje DACa nie będę już potrzebował przewodu XLR DIAMOND PURE 1 metr(silver+gold). Za przewód zapłaciłem 1100 zł. Jakby ktoś zainteresowany to proszę pisać na PW.

 

Dodam że w podobnych pieniądzach ciężko będzie znaleźć coś lepszego.

_DSC4406.jpg

już nie dodawaj bo można i prosze nie pytać co , bo ci co chca wiedziec to wiedza że można , ja reflektuje na usb jak by ktos miał w dobrej cenie spózniłem sie na oferte ostatnią ale usb bym wciągnał w dobrej cenie , producent ma wszystko gdzieś cza sobie radzić samemu :) tylko to i juz więcej nie chce nic z tej firmy zamykam ten etap , mam na sprzedaż głosnikowy jak by ktoś reflektował miedż neotech 6N na bananach moich org furutech 600zł banany 400zł dla rozjasnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie dodawaj bo można i prosze nie pytać co , bo ci co chca wiedziec to wiedza że można , ja reflektuje na usb jak by ktos miał w dobrej cenie spózniłem sie na oferte ostatnią ale usb bym wciągnał w dobrej cenie , producent ma wszystko gdzieś cza sobie radzić samemu :) tylko to i juz więcej nie chce nic z tej firmy zamykam ten etap , mam na sprzedaż głosnikowy jak by ktoś reflektował miedż neotech 6N na bananach moich org furutech 600zł banany 400zł dla rozjasnienia

 

Pan Marek jest cały czas aktywny. Zamawiałem kabelki u niego w zeszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem z tym problemu.

Może freju rozmawia przez telefon tak jak napisał post. Ja bym go też w takim razie nie rozumiał. A przecież wystarczy przeczytać post, który się napisało i wstawić chociaż dwie kropki. Od razu inaczej by się czytało takiego posta.

 

 

Hhahaha Oley brawo za poczucie humoru :) Freju bez obrazy, ale to co napisałeś faktycznie nie trzyma się kupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnij jak możesz (producent ma wszystko gdzieś cza sobie radzić samemu)

no comend

 

Ja też nie miałem z tym problemu.

Może freju rozmawia przez telefon tak jak napisał post. Ja bym go też w takim razie nie rozumiał. A przecież wystarczy przeczytać post, który się napisało i wstawić chociaż dwie kropki. Od razu inaczej by się czytało takiego posta.

juz dobrze tak czy coś dodać ? ,.! co tam potrzeba jescze czytacie info o kablach czy bawimy sie w dyktanda ?

 

zemby zjadłem na tych kablach ale niestety szef firmy mnie wk***ia i tyle tak po krótce ile bys nie zostawił hajsu to zawsze jesteś w czarnej dupie a ja uważam i lubie negocjować tutaj niema z kim to jest moje zdanie nie sugerować sie , kabelki ok ale sa inni bardziej wyrafinowani i na luzie producenci szlak mnie trafia na sama myśl rozmowy i 3dni odpis nie musze się pucować do nikogo konkurencja robi równie dobre kable i gada się jak z ludzmi , sam handluje i dla mnie to jest priorytet nie lubie gadać z niemowami

 

wycofuje oferte z usb pa eot

 

dkończę kupująć od Marka czuję się jak bym coś wymuszał , sorry mam w dupie takie transakcje to transakcje pan wiecznie nie zadowolony ,i jescze poczekaj ze dwa tygodnie może się uda z wysyłką to żąrt na owe czasy

 

pitu pitu do roboty i budzimy się z tego marazmu Mareczku handlujesz albo nie żadnej łaski nie robisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freju zmartwiłem się wpisem bo właśnie chciałem zamawiać ic crystal i głośnikowy crystal. Mam na coś uważać? Czas oczekiwania jest trochę ponad tydz ale zostałem o tym poinformowany. Jest kłopot z terminami? Nie odniosłem takiego wrażenia. Nie chcę wtopić kasy.

 

Może ktoś ma takie kable na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Śledzę forum i czytając niektóre wypowiedzi postanowiłem napisać coś od siebie.

Niestety nie jestem w stanie wszystkich zadowolić. Niekiedy są to błahe powody a najczęściej dotyczą one kwestii finansowej.

Nie zawsze mogę zaproponować cenę ,która satysfakcjonowała by klienta.

Dlatego oferta jest zróżnicowana jakościowo i co za tym idzie i cenowo, by każdy mógł wybrać coś dla Siebie.

Zawsze starałem się i staram wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych.

Jednak tak jak pisałem wyżej ,nie sposób jest sprostać niektórym, zbyt wygórowanym żądaniom i oczekiwaniom cenowym.

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził!

A tak na poważnie to zawsze będę bronił naszych krajowych producentów. Wśród nich jest Pan Marek. Jakość jego produktów daje szansę skoku na poziom wyżej naszemu sprzętowi za cenę naprawdę dostępną dla każdego. Gdyby dodać marketing i ofertę dostępności z półki sklepowej to za tą jakość trzeba by słono zapłacić. Obsługa dla mnie OK. Potrzebowałem IC którego nie było w ofercie, CLEAR wtyki mały jack - RCA. Nie ma problemu. Parę złotych więcej za inny wtyk i fatygę a po tygodniu dostawa. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził!

A tak na poważnie to zawsze będę bronił naszych krajowych producentów. Wśród nich jest Pan Marek. Jakość jego produktów daje szansę skoku na poziom wyżej naszemu sprzętowi za cenę naprawdę dostępną dla każdego. Gdyby dodać marketing i ofertę dostępności z półki sklepowej to za tą jakość trzeba by słono zapłacić. Obsługa dla mnie OK. Potrzebowałem IC którego nie było w ofercie, CLEAR wtyki mały jack - RCA. Nie ma problemu. Parę złotych więcej za inny wtyk i fatygę a po tygodniu dostawa. Pozdrawiam!

 

Lepiej bym tego nie ujął . Brawo Ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się kupuje 17 kabel to sie rabat należy jak psu buda ,nie zawsze trzeba i można przycinać 500% czasami jak zarobiśz 300% to sie w głowie nie przewróci , wiem i rozumie czas który poświęcasz i nic za darmo niema ,ale też czasami cza coś dać żeby mieć musisz do tego dojrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można samemu zrobić kable...

 

I tak właśnie zrobiłem , przynajmniej nie mam zasilania w kablu USB (1vcc) i dałem dobrej jakości wtyki.

Kabel USB jest chyba najprostszy do zrobienia , jak kogoś stać może sobie dać nawet i złoto , ale dobre są srebrne UPOCC .

Edytowane przez nikko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Śledzę forum i czytając niektóre wypowiedzi postanowiłem napisać coś od siebie.

Niestety nie jestem w stanie wszystkich zadowolić. Niekiedy są to błahe powody a najczęściej dotyczą one kwestii finansowej.

Nie zawsze mogę zaproponować cenę ,która satysfakcjonowała by klienta.

Dlatego oferta jest zróżnicowana jakościowo i co za tym idzie i cenowo, by każdy mógł wybrać coś dla Siebie.

Zawsze starałem się i staram wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych.

Jednak tak jak pisałem wyżej ,nie sposób jest sprostać niektórym, zbyt wygórowanym żądaniom i oczekiwaniom cenowym.

Pozdrawiam

Marek

mam tu wysłać scan paragonu za ile mi ostatnio sprzedałeś usb ? to jakie wymagania chciałem w tej samej cenie , ale juz nie chcę powiedziałem eot to eot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Cześć. Mam na testach ic crystal 1m i głośnikowy crystal.

 

Sprzęt J.Feng 1D, Teac T1, dac dual mono Ess sabre 9018, Lorelei. Okablowanie zasilajace Belden. Kolumny to manufaktura YB audio na iluminatorach Iluminatus.

 

Kable Pana Marka są jak na diy pożądnie wykonane, solidnie zapakowane. Dostarczone w uzgodnionym terminie.

 

Są jasne i rozdzielcze. Póki co jestem po 6h odsluchów, więc są jeszcze nie do końca wygrzane. Myślę, że jako to srebro z domieszką złota potrzebują około 50h.

No cóż, myslę, że już teraz śmiało mogę powiedzieć, że w tej cenie to wyśmienite kable.

Scena poukładana, bardzo szeroka i głęboka. Z lampą robi to wrażenie. Jest naturalna. Generalnie nie przekracza kolumn. Czasem wysuwa do przodu efekty.

U mnie konkurują kable z nieco w podobnej cenie i 2 krotnie droższymi kablami ale oszczędzę reklamy znanym producentom. Do tej pory przerzuciłem ich już z 8 ,a 2 zostały w rozgrywce.

Jedno zastrzeżenie mam do podstawy basowej, że z miedzią było chyba nieco lepiej...choć teraz słucham Yello i mogę się mylić :)

 

Mam jeszcze kilka dni na decyzję ale chyba nie ma się nad czym zastanawiać.

 

Ponie Marku. Gratuluję i życzę żeby Panu woda sodowa nie uderzyła do głowy z cenami i utrzymywał Pan ten poziom ;).

Chwalmy dobre produkty. A co!

 

Acha. Dodam, że mówię o cenach kabli znanych marek z rynku wtórnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uznałem, że ic Crystal jest dobrym kablem w swojej kategorii cenowej to Hybrid jest petardą.

Podzieliłem się wrażeniami po odsłuchaniu Crystala z Panem Markiem i ten zaproponował mi, że dośle mi na testy najnowsze swoje dziecko Hybrid.

 

Kabel jest bardzo czasochłonny w produkcji bo jest splatany z 2 rodzajów przewodników czystego srebra i miedzi monokrystalicznej. Zrobienie ic 1m zajmuje kilka dni.

Kabel powinien znaleźć zastosowanie w średniej do hiendowej(tak nie przesadzam) klasie systemach. Już tłumaczę dlaczego.

Kabel nie ma określonego charakteru. Pierwsze skojażenie, które nasuneło mi się to czystość. I nie wiem co dalej napisać...Ten kabel jest taki jaki powinien byś kabel najwyższej klasy. Doskonale wyważona równowaga tonalna. Jeśli Crystala zaliczyłem do jasnych kabli to Hybrid prowadzi wysokie tony nieco wyraźniej. Crystal-gładki, Hybrid-neutralny. Wysokie tony szybciej narastaja i wygasają. Są niezwykle dzwięczne stąd moje pierwsze skojażenie z czystością.

Dynamika Hybryda jest większa. Ma on też wyraźniejsze czarne tło. Średnie tony są bez zarzutu, gitary, wokale wzór. Bardzo ciekawa podstawa basowa. Jest mięsista, bas schodzi nisko i nie jest to miś :). Daleko mu do jakiegoś luzu. A właśnie, teraz znajduję cechę kabla. On jest po prostu dynamiczny co nie jest dla mnie bez znaczenia w muzyce jakiej słucham.

Scena jest nieco węższa niż w Crystalach. Crystale poprzez swoją gładkość sprawiają wrażenie nieograniczonej przestrzeni. Tutaj głębokość i szerokość jest jasno określona. Nie wiem czy to dobrze czy też nie. Kwestia gustu. Ogniskowanie źrudeł w punkt.

Ciekawym połączeniem jest dla mnie ic Hybrid i głośnikowy Crystal. Wzajemnie się uzupełniają. Jednorodność kablowa w moim systemie wypada gorzej niż Hybrid i Crystal. Wczoraj słuchałem jeszcze na głośnikowym bi wiringowym cardasie crosslink i to też dobre połączenie. Ale jeśli ktoś woli gładki, przyjemny dzwięk to z Crystalem.

Podpinałem jeszcze dla porownania ic silverspirala i mit terminator3 i szybciutko wypinałem. Nie ta liga. Drastyczne przytłumienie.

 

Nie wiem co teraz bo Hybrida już nie odeślę:), a nawet o cenie nie rozmawiałem. Namawiam MB na Hybrid głośnikowy bo to bardzo dobry kierunek w rozwoju ale ta pracochłonność... No i chyba Pan Marek ma jeszcze miedziane kable w ofercie. A apetyt rozbudzony.

 

Jest minus kabla. Jest dość sztywny. Trzeba mieć conajmniej 20cm za systemem żeby go nie załamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable są pożądnie wykonane jak na diy ale tak naprawdę pokazują klasę w trakcie grania. Kupiłem już Hybrida. Biorę na testy jeszcze monokrystaliczny.

Wrzucam fotę z wczoraj. Głośnikowy crystal.

 

Coś poszło nie tak. Jeszcze raz.

 

W przypadku manufaktur zawsze polecam rozmowę o cenach z producentem. Często udawało mi się coś tam stargować. Mam wiele rzeczy z polskich niewielkich manufakturek. Moją dumą jest Lorelei. Wzmacniacz wysokich lotów. Kable, kondycjoner, przedwzmacniacz lampowy. Wszystko bardzo dobrej jakości, a omija się koszty dystrybucji, marketingu.

 

Aaa, no i świetne kolumny iluminatus od YB.

post-60415-0-19886800-1487320151_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzi. Ten jest b. tani. I chyba uda mi się namówić MB na hybrid głośnikowy. To już będzie petarda. Ciekawe jak sprawdzi się jednorodność kablowa w moim systemie.

Jutro sprawdzę jeszcze jak z hybridem zagra Mit T2 i VDH the wind mk2. W micie brakowało mi leciutko mikroplanktonu w połączeniu z Qed silverspiral. Teraz myślę, że będzie lepiej.

Podejrzewam, że te tańsze kable mogą być też warte zainteresowania. Gdybym wiedział, że tak się to potoczy czyli hybrid od razu wyparł crystal to zaczołbym testy od miedzianych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.