Skocz do zawartości
IGNORED

wzmacniacz stereo denon/marantz/nad


bart-azazel

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację tylko jak Ty byś się zachował gdyby pisano tak o tym co robisz ?

Tu moderatorzy powinni zrobić porządek ale nie robią .

Niedawno podałem gotowy sposób na przeróbkę Stream Magic 6

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Każdy może to sobie zrobić , w podzięce w różnych wątkach jestem atakowany za moja pracę .

Tu chociażby

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jest podziękowanie za moją pracę . Ile czasu by to nie wynosiło to ten czas i jakieś pieniądze na części ( do tego celu kupiłem woreczek różnych elementów ) poświęciłem .

Obiecałem to dla kilku forumowiczów a więcej takich tematów nie będzie a ja będę się coraz mniej udzielał .

Nie jest to tego warte .

 

Muda zluzuj, chyba siedzisz w tym wystarczajaco dlugo zeby przestac sie przejmowac wpisami troli i malkontentow.

Robisz cos, dziala, ludzie ktorzy maja doceniac doceniaja, wystarczy, badz z tego dumny ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda zluzuj, chyba siedzisz w tym wystarczajaco dlugo zeby przestac sie przejmowac wpisami troli i malkontentow.

Poświęć swój czas , odpowiedz na dziesiątki maili miesięcznie i wpadaj na takie wpisy to z czasem szlak Cie będzie trafiał .

Racja , zluzowanie to najlepszy pomysł i będę go realizował wraz z nowym rokiem ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację tylko jak Ty byś się zachował gdyby pisano tak o tym co robisz ?

 

Masz rację tylko jak Ty byś się zachował gdyby pisano tak o tym co robisz ?

 

Odpowiem tak - gdybyś wiedział czym zawodowo zajmuję się i z czym każdego dnia mam do czynienia, tak nie dziwilbyś się - wierz mi, to jedno z najbardziej stresujących zajęć, jakie mogą być z racji charakterystyki i profilu ;) Zachowywałbym się tak, jak pisałem wyżej - zwyczajnie nie reagował. Szkoda nerwów. Wartość merytoryczna, przeważnie, nie pozostawia nic do dodania, a zaczepki? Mam zdecydowanie lepsze rzeczy do roboty, niż bawienie się w przepychanki - z każdym. Znasz pewnie ten "demotywator" z kolesiem, którego bodaj żona woła do łóżka w nocy, a na pytanie "co tam robisz" pada odpowiedź: "w internecie mówią nieprawdę, walczę z tym"...

 

Zauważ clue, sedno mojej wypowiedzi:

 

Tu moderatorzy powinni zrobić porządek ale nie robią .

Niedawno podałem gotowy sposób na przeróbkę Stream Magic 6

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Każdy może to sobie zrobić , w podzięce w różnych wątkach jestem atakowany za moja pracę .

Tu chociażby

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jest podziękowanie za moją pracę . Ile czasu by to nie wynosiło to ten czas i jakieś pieniądze na części ( do tego celu kupiłem woreczek różnych elementów ) poświęciłem .

Obiecałem to dla kilku forumowiczów a więcej takich tematów nie będzie a ja będę się coraz mniej udzielał .

Nie jest to tego warte .

 

Rozumiesz? Zostawiłeś wartość merytoryczną, z której inni mogą korzystać i to jest imho najlepsza rekomendacja dla Ciebie, dla Twojej roboty, czy też dla Twojej fachowości, wiedzy w temacie, czy znajomości modów, a krzyczeć można zawsze, wszędzie, a i robi to wiele osób, ale opinię buduje się na podstawie konkretów.

 

Ps - nie powineneś tego odbierać tak osobiście, ustęp o podziekowaniu za pracę. De facto, każdy tutaj robi to społecznie, aby inni mogli skorzystać - wymiana doświadczenia, wiedzy. Nie masz wpływu na to, że niektórzy nie chcą przyswoić wiedzy, inni skorzystać z niej, a jeszcze inni, zwyczajnie niewiele mając do powiedzenia, będą jedynie krzyczeć - na to nie należy reagować i tyle. Wreszcie...znudzi się temat.

 

Poświęć swój czas , odpowiedz na dziesiątki maili miesięcznie i wpadaj na takie wpisy to z czasem szlak Cie będzie trafiał .

Racja , zluzowanie to najlepszy pomysł i będę go realizował wraz z nowym rokiem ;)

Podejdź do tego inaczej - masz chleb m. in. z wykonywanych modów klientom, którzy świadomie zgłaszają się do Ciebie, czy może z odpisywania...powiedzmy ludziom, którzy lubią sobie pokrzyczeć?

 

To jedna z rzeczy, której byłem uczony 4 lata...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.