Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz używany do 1tyś


Japiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Do rocka rownież tak jak przedmówcy proponował bym Rotela.

Wprawdzie mam teraz tylko pre od nich, ale nie jest to puchaty, ciepły, "powolny" dźwięk. Jazz średnio na tym wypada, ale perka, łojenie gitarowe super. Odkurzyłem z dużą radością Tool'a, Emigrate, ACDC itp...

Jeszcze jedno. Z Rottelem chce się słuchać coraz to głośniej :D

Moja rekomendacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Japiotr zamiast posłuchać i zajrzeć do moich linków na giełdzie poszukać recenzji NADa C352 i C355bee dowiedziałby się czy to jego granie , czy nie to bije pianę przez 3 strony na temat Sony, Denonków, Marantzów i Rotela zamiast zawęzić poszukiwania i poczytać branżowej prasy na temat NADa czy innych propozycji z giełdy.

Szkoda czasu na gadaniu w kołko Macieju o tym samym na forum.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast posłuchać i zajrzeć do moich linków na giełdzie poszukać recenzji NADa C352 i C355bee dowiedziałby się czy to jego granie , czy nie to bije pianę przez 3 strony na temat Sony, Denonków, Marantzów i Rotela

Jakbym znalazł coś interesującego na tej giełdzie to dawno bym o tym napisał. NADa nie brałem od początku pod uwagę. Nie interesuje mnie zabawa w późniejsze modyfikacje żeby ponoć zaczęły grać.

Na tą chwilę szukam Soniego 670es w ładnym stanie za dobre pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popros sprzedawce o zdjecia tego egzemplarza z allegro, to najrzadsza i najlepsza wersja europejska, w tej cenie mozna przymknac oko na nienajlepszy stan wizualny, zdjecia podeslij do mnie to postaram sie ocenic czy ktos tam grzebal

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym znalazł coś interesującego na tej giełdzie to dawno bym o tym napisał. NADa nie brałem od początku pod uwagę. Nie interesuje mnie zabawa w późniejsze modyfikacje żeby ponoć zaczęły grać.

Na tą chwilę szukam Soniego 670es w ładnym stanie za dobre pieniądze.

 

 

Imho NADy to bez problemów dostaniesz w dobrej cenie, do tego w dobrym stanie - tego, gdy kupowałem swojego, było, a i jest, sporo na Allegro i OLX'ie.

 

Prawdą jest coś jeszcze - im prostsza sekcja, tym łatwiej to później naprawić, a i niskim kosztem...im więcej "bajerów" i scalaków, tym szybciej to będzie trupem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Najbardziej ubawiło mnie połączenie Rotela z Focalami. Naprawdę trzeba mieć zniszczony słuch żeby tolerować coś takiego.

 

Kolejne moje sugestie: HK PM 665 Vxi (dual mono 2x300 watt poboru) - bardzo przejrzysty ale nie nachalny, świetna scena i pre gramofonowe, HK 6900 i 6950R - wzmacniacz na dłużej o podobnej charakterystyce

 

Sony TA-F670 ES to przy nich.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie zabawa w późniejsze modyfikacje żeby ponoć zaczęły grać.

Zapytam tylko: a co Ty chcesz w budżecie do 1tys, żeby coś Ci dupę urwało?

Kolego jak bedziesz słuchał "złotych myśli", że coś dopiero zagra po modyfikacji to życia Ci nie starczy na poszukiwania.

Poczytaj najpierw recenzji o tych NADach, a później wróć do dyskusji bo narazie to tylko takie pitu pitu, nie twierdzę że NAD jest mistrzem świata, ale do tysiąca nie wiem czy znajdziesz coś lepszego.

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj najpierw recenzji o tych NADach, a później wróć do dyskusji

Nie ma o czym dyskutować. NADa nie biorę w ogóle pod uwagę i proszę Cię bardzo nie ciągnij tego tematu więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

ale do tysiąca nie wiem czy znajdziesz coś lepszego.

 

NAD nigdy nie był wybitny. Ot takie zwykłe granie i nic więcej. Do tysiąca jest masa lepszych rzeczy. Na szczęście o połowie z nich forum nie słyszało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAD nigdy nie był wybitny. Ot takie zwykłe granie i nic więcej. Do tysiąca jest masa lepszych rzeczy. Na szczęście o połowie z nich forum nie słyszało.

Np. Sony TA F 670 es.

:D

Polskie fora są bardzo przewidywalne pod tym względem, najpierw kolo zakłada wątek bo ma problem z wyborem klocka hifi zadaje pytanie, prosi o pomoc, a na końcu wychodzi że sam wie najlepiej co jest lepsze.

To takie polskie :))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAD nigdy nie był wybitny. Ot takie zwykłe granie i nic więcej. Do tysiąca jest masa lepszych rzeczy. Na szczęście o połowie z nich forum nie słyszało.

Zawsze znajdzie się lepszy produkt...problem w tym, że sprzęty, o których tutaj pewnie będzie mowa, to zwykły orientalizm, a jak na Allegro nie dostaniesz, to można uznać, że w ogóle tego nie ma...przecież nikt nie będzie bawić się np. w ebaye...dodatkowo, z racji wieku sprzętu, albo kupi się od pierwszego właściciela, w dobrym stanie, jako sprzęt zadbany, albo od handlarzy...więc lepiej nawet pojechać i to sprawdzić bo kasa piechotą nie chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Jakbym znalazł coś interesującego na tej giełdzie to dawno bym o tym napisał. NADa nie brałem od początku pod uwagę. Nie interesuje mnie zabawa w późniejsze modyfikacje żeby ponoć zaczęły grać.

Na tą chwilę szukam Soniego 670es w ładnym stanie za dobre pieniądze.

powodzenia i dziękujemy za ciekawy wątek, pod koniec zacząłem mieć niezły ubaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NADa nie brałem od początku pod uwagę. Nie interesuje mnie zabawa w późniejsze modyfikacje żeby ponoć zaczęły grać.

Nie wiem czy ktoś Ci namieszał w głowie ale Twoje myślenie jest błędne ale sam do tego dojdziesz z czasem.

Masz dobre kolumny a chcesz do ich napędzania kupić jakiś badziew . Nie kupisz za 1000zł wzmacniacza który zagra na miarę możliwości Twoich kolumn .

Więc nic prostszego . Dozbieraj jeszcze z 5000zł i kupisz już coś w miarę ciekawego .

A jak już kupisz taki za ten 1000zł , jeden , drugi ( jak nie trafisz na szrota na co masz prawie pewność o czym niżej ) ... To w końcu albo zaczniesz kombinować albo zbierać dużo większą kasę .

C350 + mod gra lepiej od chociażby wzmacniacza NAIM XS który jest fajnym wzmacniaczem i zawsze możesz go kupić za jakieś 4500zł używany .

 

Prawdą jest coś jeszcze - im prostsza sekcja, tym łatwiej to później naprawić, a i niskim kosztem...im więcej "bajerów" i scalaków, tym szybciej to będzie trupem...

To jest jedna prawda ale jest i inna i wbijcie to sobie w końcu do głowy.

Wzmacniacze popularne były kupowane przez zupełnie innego odbiorce niż taki z założenia audiofilski NAD . Takie Sony , Technicsy itd grały do kotleta całymi dniami , często na imprezach . Większość z nich jest w stanie albo agonalnym wizualnie , technicznie a masa jest niefachowo naprawiona . Przeważnie na sprzedaż .

Co innego taki właśnie NAD i dlatego idzie taki sprzęt kupić zadbany , niezamęczony i nienaprawiany .

 

Mało tego , taki sprzęt jak trafi do mnie zawsze przechodzi przegląd . Jak coś jest szrotem nie robię a jak jest kupiony gdzieś to wraca do właściciela .

Moi klienci mają pewność że sprzęt który wróci ode mnie nie będzie szrotem , jest po pełnym przeglądzie i z gwarancją na to co robię .

Od 2007r nie miałem ani jednej reklamacji i o to właśnie w tym chodzi .

 

A co zostaje komuś kto się na tym nie zna i kupi szrota z allegro ?

Ile było przypadków że taki szrot zjarał głośniki w kolumnach ?

Warto ryzykować ?

Jak już chcecie takie coś kupić to tylko po uzgodnieniu z kimś kto się na tym zna .

O , jak tu Sony i kolega Bumpalump

 

Sam mogę sobie naprawić praktycznie każdy wzmacniacz ale jakoś nie kupuje tych starych - dlaczego ?

Nawet w zeszłym tygodniu kolega z tego forum mi napisał że musi oddać Krella KAV300i do przeglądu bo powysychały kondensatory . Cena 750zł .

Niby niedużo ale co by było jakby nie wymienił i by poleciała końcówka a mamy drogie kolumny ?

 

NAD nigdy nie był wybitny. Ot takie zwykłe granie i nic więcej. Do tysiąca jest masa lepszych rzeczy. Na szczęście o połowie z nich forum nie słyszało.

Rafał czy słuchałeś modelu C350 ?

Śmiem sądzić że nie ;)

Znam jedną osobę czytajacą to forum ( nie wiem czy jest forumowiczem ale może jak to przeczyta to napisze ) której taki właśnie C350 bardziej się podobał od ASR Emiter u kolegi słuchany w tym samym systemie .

Nie wiem która wersja ale właściciel Emitera też się ponoć nieźle zdziwił .

Są lepsze wzmacniacze ale nie w okolicach 1000zł gdzie niska cena powoduje że taki sprzęt jest dużo używany , przechodzi przez masę rąk i jak wyżej .

Często niefachowo naprawiany , zmęczony .

 

Ja Ci kiedyś Rafał podeślę taką przerobioną C350tkę ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Wątek zawierał lokowanie produktu: Sony TA-F670ES.

 

;-)

 

Nie wiem czy ktoś Ci namieszał w głowie ale Twoje myślenie jest błędne ale sam do tego dojdziesz z czasem.

Masz dobre kolumny a chcesz do ich napędzania kupić jakiś badziew . Nie kupisz za 1000zł wzmacniacza który zagra na miarę możliwości Twoich kolumn .

Więc nic prostszego . Dozbieraj jeszcze z 5000zł i kupisz już coś w miarę ciekawego .

A jak już kupisz taki za ten 1000zł , jeden , drugi ( jak nie trafisz na szrota na co masz prawie pewność o czym niżej ) ... To w końcu albo zaczniesz kombinować albo zbierać dużo większą kasę .

C350 + mod gra lepiej od chociażby wzmacniacza NAIM XS który jest fajnym wzmacniaczem i zawsze możesz go kupić za jakieś 4500zł używany .

 

 

To jest jedna prawda ale jest i inna i wbijcie to sobie w końcu do głowy.

Wzmacniacze popularne były kupowane przez zupełnie innego odbiorce niż taki z założenia audiofilski NAD . Takie Sony , Technicsy itd grały do kotleta całymi dniami , często na imprezach . Większość z nich jest w stanie albo agonalnym wizualnie , technicznie a masa jest niefachowo naprawiona . Przeważnie na sprzedaż .

Co innego taki właśnie NAD i dlatego idzie taki sprzęt kupić zadbany , niezamęczony i nienaprawiany .

 

Mało tego , taki sprzęt jak trafi do mnie zawsze przechodzi przegląd . Jak coś jest szrotem nie robię a jak jest kupiony gdzieś to wraca do właściciela .

Moi klienci mają pewność że sprzęt który wróci ode mnie nie będzie szrotem , jest po pełnym przeglądzie i z gwarancją na to co robię .

Od 2007r nie miałem ani jednej reklamacji i o to właśnie w tym chodzi .

 

A co zostaje komuś kto się na tym nie zna i kupi szrota z allegro ?

Ile było przypadków że taki szrot zjarał głośniki w kolumnach ?

Warto ryzykować ?

Jak już chcecie takie coś kupić to tylko po uzgodnieniu z kimś kto się na tym zna .

O , jak tu Sony i kolega Bumpalump

 

Sam mogę sobie naprawić praktycznie każdy wzmacniacz ale jakoś nie kupuje tych starych - dlaczego ?

Nawet w zeszłym tygodniu kolega z tego forum mi napisał że musi oddać Krella KAV300i do przeglądu bo powysychały kondensatory . Cena 750zł .

Niby niedużo ale co by było jakby nie wymienił i by poleciała końcówka a mamy drogie kolumny ?

 

 

Rafał czy słuchałeś modelu C350 ?

Śmiem sądzić że nie ;)

Znam jedną osobę czytajacą to forum ( nie wiem czy jest forumowiczem ale może jak to przeczyta to napisze ) której taki właśnie C350 bardziej się podobał od ASR Emiter u kolegi słuchany w tym samym systemie .

Nie wiem która wersja ale właściciel Emitera też się ponoć nieźle zdziwił .

Są lepsze wzmacniacze ale nie w okolicach 1000zł gdzie niska cena powoduje że taki sprzęt jest dużo używany , przechodzi przez masę rąk i jak wyżej .

Często niefachowo naprawiany , zmęczony .

 

Ja Ci kiedyś Rafał podeślę taką przerobioną C350tkę ;)

 

Są tacy co im się bardziej Unitra podoba od Krella.

 

NAD nie jest żadną audiofilską marką i nigdy nią nie był. Firmy po których jedziesz czyli Sony i Technics miały w swojej ofercie klocki o których NAD mógł pomarzyć. Np końcówki mocy Technics SE-A1 lub Sony TA-N R1. NAD nigdy nie dobił do tej klasy cenowej i jakościowej. Wzmacniacze NADa to w ogromnej większości budżetówka. Seria M może tu być jakimś wyjątkiem ale to przedział cenowy rzędu 10 tyś PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy co im się bardziej Unitra podoba od Krella.

Bez przesady chociaż musisz przyznać że niektóre wzmaki Unitry grają do dzisiaj a w drogich Krellach co kilka lat trzeba zmieniać nietanie kondensatory .

Dla mnie firma po nowym S300i i KAV280CD spalona jest .

 

NAD nie jest żadną audiofilską marką i nigdy nią nie był. Firmy po których jedziesz czyli Sony i Technics miały w swojej ofercie klocki o których NAD mógł pomarzyć. Np końcówki mocy Technics SE-A1 lub Sony TA-N R1. NAD nigdy nie dobił do tej klasy cenowej i jakościowej. Wzmacniacze NADa to w ogromnej większości budżetówka. Seria M może tu być jakimś wyjątkiem ale to przedział cenowy rzędu 10 tyś PLN.

Rafał , my tu piszemy o kwotach 1000zł czy kilka tysięcy a Ty z dychą wyskakujesz .

Pewnie że te firmy miały bardzo dobre urządzenia ALE .

Ile kosztują nawet dzisiaj Technics SE-A1 lub Sony TA-N R1 ?

Po kilkanaście albo kilkadziesiąt tysięcy za klocek a w tych cenach są znowu inne firmy jak ML , Gryphon i masa innych używanych .

 

Używany wzmak NAD z serii " M " można kupić za około 5000zł ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Bez przesady chociaż musisz przyznać że niektóre wzmaki Unitry grają do dzisiaj a w drogich Krellach co kilka lat trzeba zmieniać nietanie kondensatory .

Dla mnie firma po nowym S300i i KAV280CD spalona jest .

 

KAV-280CD to znakomite urządzenie. Po XLRach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAV-280CD to znakomite urządzenie. Po XLRach.

Przerabialiśmy to już wielokrotnie .

Jego obsługa , szurając a szuflada i to ze musi stać non stop pod prądem a żre go trochę ( kij z tym prądem ale w tak starym klamocie przy takich temperaturach w środku to bym się go bał zostawiać wychodząc z domu ) dla mnie wyklucza go całkowicie z kręgu zainteresowania .

A - jeszcze jakość spasowania na poziomie DVD Manta za150zł nowy . Dawałem zdjęcia na forum ale zostawmy ten temat bo już wbiłem kij w mrowisko ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Przerabialiśmy to już wielokrotnie .

Jego obsługa , szurając a szuflada i to ze musi stać non stop pod prądem a żre go trochę ( kij z tym prądem ale w tak starym klamocie przy takich temperaturach w środku to bym się go bał zostawiać wychodząc z domu ) dla mnie wyklucza go całkowicie z kręgu zainteresowania .

A - jeszcze jakość spasowania na poziomie DVD Manta za150zł nowy . Dawałem zdjęcia na forum ale zostawmy ten temat bo już wbiłem kij w mrowisko ;)

 

Dla nnie 280 CD to znakomite urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten NAD jest taki super to dlaczego jest ich tak wiele na giełdzie?

Super jest po modyfikacji ( nie wszystkie modele ) ale nawet fabryczny C350 jest bardzo fajnym wzmakiem .

Nie zaglądam na giełdę ale sporo chociażby z allegro trafia wprost do mnie . Być może jak jest popyt to handlarze czując interes więcej tego ściągają .

Tak gdybam .

 

Dla nnie 280 CD to znakomite urządzenie.

Wiem , przerabialiśmy to . Mnie szlak trafiał jak miałem nacisnąć OPEN a zgrzyt szuflady miał obudzić żonę w pokoju obok ;)

Serio. Gra , OK ale funkcjonalnie i praktycznie dla mnie największa porażka ze sprzętu jaki miałem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jak jest popyt to handlarze czując interes więcej tego ściągają .

Co w tym jest, to samo stalo sie z Sony ES na aukcjach, odkad zaczalem je "promowac" to wisi po 30 aukcji gdzie kiedys bylo po 10-15

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Co w tym jest, to samo stalo sie z Sony ES na aukcjach, odkad zaczalem je "promowac" to wisi po 30 aukcji gdzie kiedys bylo po 10-15

 

Mnie to np na rękę bo o tych naprawdę dobrych urządzeniach nie wie ani forum ani handlarze. Im więcej Sony czy NADa tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to np na rękę bo o tych naprawdę dobrych urządzeniach nie wie ani forum ani handlarze

A to tak bardzo nieładnie nie podzielić się taką wiedzą na forum ;)

 

Co w tym jest, to samo stalo sie z Sony ES na aukcjach, odkad zaczalem je "promowac" to wisi po 30 aukcji gdzie kiedys bylo po 10-15

Nieco ponad rok temu jak wystawiłem aukcję o modyfikacji NADów to ich ceny były w granicach 500-600zł za C320BEE w idealnym stanie z kpl opakowaniem .Popularność spowodowała że niedługo później ceny skoczyły do około 700zł często bez org opakowania itd .

Z jednej strony to źle ale z drugiej im więcej takich urządzeń tym większy wybór znalezienia czegoś ciekawego .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo lepszy nie jest, w obrebie jednego producenta a szczegolnie w podobnych konstrukcyjnie modelach roznice nie sa kolosalne ale sa zauwazalne juz od pierwszej minuty sluchania

730 gra jeszcze potniej na basie, cechuje sie jeszcze lepsza dynamika, roznica moim zdaniem warta doplacenia tych 300zl

 

Chociaz ja majac 670ES zmienilem go dopiero na 830ES, tutaj roznica mozna rzec jest duza.

 

Podeslij mi na pw zdjecia tego 730ES

 

Mnie to np na rękę bo o tych naprawdę dobrych urządzeniach nie wie ani forum ani handlarze. Im więcej Sony czy NADa tym lepiej.

Zabrzmialo jakbys mial jakis interes w tym, bo czytam to samo zdanie juz ktorys raz na forum :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja miałem już kilka wzmacniaczy .Każdy z nich grał, każdy się grzał , - i żaden sie nie skonczył .rotel ra-01 dobry na początek -mala moc ,ale gra fajnie . cambridge 640v2 .To jest ciekawy piecyk .-mocny i dynamiczny , lubi duże poziomy głosnośći i napędzi duże kolumny bez problemu gra bardz czysto -oczywiscie w swoim przedziale cenowym . Jeśli ktoś chce aby pecyk wyrwał kolumnom serce i wycisnoł z nich wszystko co najlepsze to plecam ca 851 .Przy niższych poziomach glośnośći praca w czystej klasie A ( można grzac kawę na górnej pokrywie -dosłownie) .cena używanego to do 3000 w górę . reasumując za 1000 zzzzł można kupić dobry wzmacniacz budzetowy ,który gra audiofilsko i ma dynamike -z drugiej ręki . pozdrawiam .pablo650

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.