Skocz do zawartości
IGNORED

Dobre i tanie CD na tanie lasery


meloman-audiofil

Rekomendowane odpowiedzi

Może napiszę jeszcze tak:

Z pewną niekonsekwencją, z braku pieniędzy i z potrzeby odtwarzacza do filmów kupiłem na aukcji za grosze świeżutki odtwarzacz blu-ray PANASONIC DMP-BD45. Nie dość, że dźwięk jest rewelacyjny, bo nie miałem pojęcia, że reszta mojego zestawu coś więcej może mi zaśpiewać, to mam już blu-ray. Naprawdę głęboki dźwięk, choć nie mam może dużego doświadczenia. W każdym razie w stosunku do CD'ka PIONEER PD-107 niebo , a ziemia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Może napiszę jeszcze tak:

Z pewną niekonsekwencją, z braku pieniędzy i z potrzeby odtwarzacza do filmów kupiłem na aukcji za grosze świeżutki odtwarzacz blu-ray PANASONIC DMP-BD45. Nie dość, że dźwięk jest rewelacyjny, bo nie miałem pojęcia, że reszta mojego zestawu coś więcej może mi zaśpiewać, to mam już blu-ray. Naprawdę głęboki dźwięk, choć nie mam może dużego doświadczenia. W każdym razie w stosunku do CD'ka PIONEER PD-107 niebo , a ziemia.

 

Prawidłowo. Też przekonałem się że na pewnym pułapie źródło nie jest istotne. Nie ma co wydawać kasę niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źródło nie jest istotne

W jakim sensie? No właśnie źródło przeniosło mnie o milę do przodu, względem wszystkich wynalazków, które miałem (ten pioneer pd-107, karta muzyczna hd audio, ale zintegrowana)!

 

Nie ma co wydawać kasę niepotrzebnie

No jasne. Osiągnąłem przyzwoity dźwięk za... i uwaga! Około 600 zł. A w tym jest: Kolumny, integra, blu-ray, gramofon dj-ski, tuner analogowy i komplet kabli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

W jakim sensie?

 

Pisalem już o tym. Wymienilem CD na yamahe CD s 2000 za 5 tysięcy i w porównaniu do DVD Sony nie było roznicy. Lepiej wymienić kolumny wtedy nawet przy budżetowej elektronice są różnice w dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.