Skocz do zawartości
IGNORED

Proszę o pomoc w wyborze słuchawek


AadamusS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. na samym początku zaznaczę że jestem zielony w temacie, wiem że pewnie było milion podobnych tematów, lecz chciałbym poznać zdanie osób które zechcą się wypowiedzieć w tym temacie, jeśli ktoś chce zwracać uwagę że istnieją podobne tematy bądź o mojej niewiedzy prosił bym by się nie wypowiadał. Szukam słuchawek nausznych zamkniętych, ciepłych z z odczuwalnym basem, nie musi być nie wiadomo jak podbity ale żeby był zauważalny. Cena jaka mnie interesuje to około 100-150 zł, w przedziale tym znalazłem modele, które biorę pod uwagę:

 

Superlux HD669

Takstar hd2000

Akg k511

Akg k518 DJ

 

Chciałbym poznać waszą opinie które z nich byłyby najlepsze, bądź ktoś ma inną propozycje?

 

muzyki głównie będę słuchał z laptopa, który ma zintegrowaną kartę dźwiękową i podejrzewam że nie wykorzystam przez to jakości tych słuchawek, więc zastanawiam się czy nie kupić następnie do tych słuchawek jakiejś zewnętrznej karty dźwiękowej, nawet z wbudowanym wzmacniaczem (nie wiem czy poprawnie piszę, że chodzi o DAC i czy ten wzmacniacz jest niezbędny) głownie używał bym jej do słuchania na owych słuchawkach, lecz chciałbym mieć możliwość podłączenia do niej głośników 5.1

 

znalazłem takowe:

 

Fiio e10k olympus 2

Fiio e11k (a3) kilimanjaro 2

Audiotrack maya u5

Fiio d03 Taishan

 

Na kartę nie przewiduje wydać więcej niż 300 zł. Zastanawiam się czy jej zakup będzie aż tak niezbędny ale chce zyskać dobrą jakość dźwięku którym można się rozkoszować, więc podejrzewam że warto będzie w nią zainwestować. Niestety nie umiem się zdecydować która w zupełności by mi wystarczyła, jeśli znalazła by się jakaś w okolicy 200 zł i dawała by dobrą jakość bez szumów to nie potrzebuje droższej. Oczekuję na podpowiedź od osób które mają o tym co piszę jakieś pojęcie, bo u mnie z tym słabo, pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te słuchawki są z jednego worka z napisem "weź na plażę".Pomyśl o TAKSTAR TS-662 można je dostać za 160 zł (nowe) .

Mylisz dac-ki z wyjściem słuchawkowym z ze wzmacniaczami słuchawkowym.i Weź FiiO E10K Olympus 2 spoglądnij też na najnowsze uNOSTROMO ( ale ten najnowszy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pomyśl o TAKSTAR TS-662 można je dostać za 160 zł (nowe) ." - to jest otwarta konstrukcja, mi zależy na zamkniętej

"Mylisz dac-ki z wyjściem słuchawkowym z ze wzmacniaczami słuchawkowym.i Weź FiiO E10K Olympus 2 spoglądnij też na najnowsze uNOSTROMO" - uważasz że ten Fiio e10k będzie potrzebnym wydatkiem do słuchawek za 150-200 zł? poprawi to jakość ich gry czy raczej okaże się że słuchawki są za słabe do takiego DAC'a i nie wykorzystam jego potencjału?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.