Skocz do zawartości
IGNORED

Nad 352 + magnat quantum 677 dobre połączenie?


maniom

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Nad musi mieć dla Ciebie chyba znaczenie sentymentalne albo jesteś fanem Jarka i wszystko wiesz lepiej. Ja nienawidzę lejącego, dudniącego basu. A tak gra ten Nad.

Sentyment ? Tego bym tak nie nazwał . Wzmacniacze z bardzo dobrymi końcówkami i przeciętnymi preampami po których usunięciu grają jak dużo droższe wmaki .

Proste i łatwe w serwisowaniu konstrukcje i do tego w większości modeli trwałe i bezawaryjne .

 

C352 i lejący bas ?

Nie ma na forum osoby która by miała więcej NADów niż ja w przeróżnych systemach ale i także dziesiątki opinii ich właścicieli . To mi pozwoliło wyrobić opinie , z czym grają i z czym się sprawdzają .

Bas to nie tylko wzmacniacz ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sentyment ? Tego bym tak nie nazwał . Wzmacniacze z bardzo dobrymi końcówkami i przeciętnymi preampami po których usunięciu grają jak dużo droższe wmaki .

Proste i łatwe w serwisowaniu konstrukcje i do tego w większości modeli trwałe i bezawaryjne .

 

C352 i lejący bas ?

Nie ma na forum osoby która by miała więcej NADów niż ja w przeróżnych systemach ale i także dziesiątki opinii ich właścicieli . To mi pozwoliło wyrobić opinie , z czym grają i z czym się sprawdzają .

Bas to nie tylko wzmacniacz ;)

Z całym szacunkiem ale jeszcze kilka lat temu pisałeś mało pochlebne opinie o NAD.

To że często bardzo dobre końcówki są łączone z przecietnymi pre jest bardzo częste. Nie tylko u Nada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale jeszcze kilka lat temu pisałeś mało pochlebne opinie o NAD

Zgadza się .

W 2006r jak sprzedałem Pass Zen bo naczytałem się bzdur i kupiłem C320BEE . Później miesiące i lata pracy na poprawki i wyszło że da sie z niego wycisnąć wiele .

Później kolejne modele do C356BEE który po modzie gra na poziomie Denona PMA20202AE który miałem .

 

To że często bardzo dobre końcówki są łączone z przecietnymi pre jest bardzo częste. Nie tylko u Nada.

Oczywiście , ale tu da się łatwo i z bardzo dobrymi skutkami ominąć ten preamp a wzmacniacz jest stabilny i bezawaryjny .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Muda proponujesz 350 tke jako bardziej uniwersalna od 352? Ja zdecydowałem sie sprzedac sony 570 es, no i w gre wchodzi własnie nad ale tylko i wyłącznie do modów. Jest wiele zadowolonych klientów wiec zaufam koledze, oczekuje ze będzie lepiej niz na sonym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy roznica pomiędzy 356bee a c352 jest warta aby dolozyc te pare stów? Chce miec pewnosc zanim wydam kasę i oddam do modyfikacji. To co dla mnue wazne to przestrzen neutralność i dynamika w pelnym zakresie tonów no i rownowaga

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.