Skocz do zawartości
IGNORED

Jakość obrazu NC+ , a Polsat Cyfrowy


czester15.30

Rekomendowane odpowiedzi

Mam biały dekoder Enki ( bez twardego dysku )i , umowa prehistoryczna . Dziś wypowiedziałem umowę , chciałem podpisać nową z dekoderem z twardym dyskiem , możliwością nagrywania . Okazało się że dekodery z twardym dyskiem które są dostępne przy zawarciu nowej umowy są nowsze i nie mają wyjścia analogowego Audio L R . Starsze mają , lecz są tylko na wymianę dotychczasowym użytkownikom . Zaproponowano mi wzięcie dekodera " współczesnego " , a potem wymianę z wyjściem analogowym audio za jednorazową dopłatą 149 PLN .

Pomyślałem , że może wezmę Polsat cyfrowy .

Więc pytam się , czy jakość obrazu i dźwięku Polsatu Cyfrowego jest gorsza od NC + ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nc+, mój ojciec piętro niżej cyfrowy polsat. Obaj oglądamy na plazmach. Ostatnie dostępne dekodery. Jak dla mnie nc+ lepiej wygląda na tych samych kanałach . O dźwięku się nie wypowiem bo puszczam przez KD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Temat rzeka, są ludzie którym wystarczają tunery rodzimych platform i są też ludzie którzy wymagają trochę więcej od tunera satelitarnego i sprzęt tych platform leży gdzieś w piwnicy lub garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepszą jakość ma nc. Jakiś czas temu, był nawet artykuł informujący o ilości danych przesyłanych na sekundę, czy klatkę nadawanego filmu. Mniej danych do wysłania do niższy koszt dla nadawcy i minimalnie mniej danych było w polsacie. Podobną rzecz słyszałem o znajomego z tv ..Jak jest teraz , chyba podobnie.

 

Oczywiście niema co do tego mieszczać cen pakietów i licznych promocji dla nowych, czy starych klientów obydwu platform.

Ja z polsatu zrezygnowałem po okresie umowy, a nc mam 6 rok, za jakość obrazu i bezproblemowy kontakt, wymiane sprzętu, zniżki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić na "świeżo" że Polsat ma gorszy obraz, do niedawna byłem w nc+ i miałem ten sam stary biały tuner, obraz jednak lepszy był n-ce, nie jest to bardzo duża przepaść ale jest, mi to czasem przeszkadza. Rozmawiałem w punkcie w CP o tym i ponoć robią już jakieś kroki żeby dogonić nc+. Wymiana tunera na inny ( ja mam hd7000) nic nie wniesie. Pozostaje czekać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zostanę przy Ence .

Tylko jak wynegocjować , żeby dali mi czarnego turbobox+ ? Na infolinię nie chcę dzwonić , bo mnie szlag trafia . Jeśli nie dadzą , to będę wymieniał po podpisaniu umowy za jednorazową dopłatą 149 PLN . W zasadzie mogę nie wymieniać , kupić małego DACa np. takiego :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , lecz nie za bardzo widzi mi się wstawanie z łóżka i wyłączanie go , chyba że wciąż będzie pracował .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem że wybierajac telewizję kieruje sie raczej atrakcyjnością oferty programów a nie opcją wyjścia analogowego :D

 

Też uważam że pod kazdym względem NC+ wypada lepiej jakościowo, w głownej mierze właśnie za sprawą dużo lepszych jakościowo dekoderów, w Polsacie zawsze był pod tym wzgledem dramat, fatalne tanie buble, kiepska obsługa, problemy z nieprawidłowym działaniem itp.

 

Sam mam "Turbo" , i działa świetnie, mama ma ten nowy mały ale bez dysku i w sumie specjalnej róznicy na niekorzyść nie zauważyłem. Oczywiście poza brakiem wyświetlacza, tu duży minus ;)

W temacie nagrywania tu i tam porównania nie mam...

Myśle że warto śmiało wziąźć ten nowy i przetestować, a ewentualny przetwornik można dokupić bo to nie pieniadze a może nawet lepiej będzie "grał"...

Włączać go nie trzeba bo to sobie działa cały czas...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

a ewentualny przetwornik można dokupić bo to nie pieniadze a może nawet lepiej będzie "grał"...

 

Niby co ma lepiej grać? Jakość z satki to mp3, jakość obrazu też lepiej nie mówić.

Bitrate kanałów można porównywać tylko podczas audycji na żywo w innych przypadkach jest to porównywalny wynik.

W audycjach na żywo faktycznie wygrywa nc+, są audycje których bitrate sięga 11tys Mb/s, gdzie przy polsacie to ok.9 tys Mb/s.

Osoby które mają tunery oparte na linuxie wiedzą jak to dokładnie wygląda. Tunery te mają plugin do podglądu aktualnego bitrate audio i video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica to była kiedyś.

Teraz przecież platformy dogadały się i wymieniają się kanałami.

Np. HBO jest nadawane dla Polsatu i dla NC+ z transpondera Polsatu.

itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice PQ mogą generować tylko procesory AV w tunerach.

PC zapowiada współpracę z ADB z ich warszawską fabryką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie mogę nie wymieniać , kupić małego DACa np. takiego :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , lecz nie za bardzo widzi mi się wstawanie z łóżka i wyłączanie go , chyba  że wciąż będzie pracowa

Jak masz 2 wejścia usb w TV to możesz go zasilać prze kabel usb, wtedy pracuje tylko gdy włączony jest tv. Zresztą standardowo zasilacz nie grzeje się i prądu bierze tyle co ładowarka komórki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak wynegocjować , żeby dali mi czarnego turbobox+ ? Na infolinię nie chcę dzwonić , bo mnie szlag trafia .

 

Wypowiedz umowę i odbieraj od nich telefony w ostatnim miesiącu przed końcem umowy. Wcześniej wydzwania zwykła infolinia i proponuje bzdury (zawsze droższe pakiety). Pod koniec dzwoni już biuro utrzymania klienta (czy jakoś tak) i z nimi załatwisz konkrety - zazwyczaj zaczynają od pytania "co możemy dla Pana zrobić, by Pan z nami został?". Robię tak za każdym razem, gdy kończy mi się umowa promocyjna i działa - z każdą umową mam trochę niższy abonament na dokładnie te same pakiety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice PQ mogą generować tylko procesory AV w tunerach.

Ta teoria jednak odpada jak ktoś odtwarza na tunerze combo- na dwie karty polsat i nc+.

 

Tylko jak wynegocjować , żeby dali mi czarnego turbobox+ ? Na infolinię nie chcę dzwonić , bo mnie szlag trafia

Dobrze jest znaleźć dobry punkt, tam gdzie mają spory obrót, więc mogą więcej zaproponować bo mają pewne większe limity na "super oferty i prezenty". Możesz udawać że nie zależy Ci na jakimś dodatkowym prezentowym pakiecie typu fimbox 5 kanałów za darmo przez 6 msc, czy tp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość kanałów "nadawanych" przez ww platformy jest w 90% identyczny. Jakość odbieranego sygnału zależy wyłącznie od posiadanego sprzętu (dekoder, tv). Tak, jak ktoś napisał wyżej, platformy wymieniają się kanałami, więc jeśli ktoś myśli, że NC+ nadaje lepszy jakościowo sygnał od Polsatu czy odwrotnie to jest w wielkim błędzie! Polecam prześledzenie parametrów technicznych tych samych kanałów na obu platformach i sami zobaczycie.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz umowę i odbieraj od nich telefony w ostatnim miesiącu przed końcem umowy. Wcześniej wydzwania zwykła infolinia i proponuje bzdury (zawsze droższe pakiety). Pod koniec dzwoni już biuro utrzymania klienta (czy jakoś tak) i z nimi załatwisz konkrety - zazwyczaj zaczynają od pytania "co możemy dla Pana zrobić, by Pan z nami został?". Robię tak za każdym razem, gdy kończy mi się umowa promocyjna i działa - z każdą umową mam trochę niższy abonament na dokładnie te same pakiety.

Umowę mam już wypowiedzoną . Akurat przed chwilą przyszedł SMS od NC+ o treści : " Prosimy o pilny kontakt w sprawie umowy pod numerem telefonu 122947879 " . Oczywiście nie oddzwonię . W styczniu skończy mi się umowa . Mam czas .

Jak masz 2 wejścia usb w TV to możesz go zasilać prze kabel usb, wtedy pracuje tylko gdy włączony jest tv.

Faktycznie niezły pomysł . Że też sam na to nie wpadłem . Rozumiem że TV z portu USB da odpowiedni prąd , napięcie itd. do daca .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafał Adamczyk

Może tak jest, ale różnice są w jakości na korzyść nc+, pewnie jest to spowodowane klasą dekoderów tak jak pisze Janunio

 

 

 

Umowę mam już wypowiedzoną . Akurat przed chwilą przyszedł SMS od NC+ o treści : " Prosimy o pilny kontakt w sprawie umowy pod numerem telefonu 122947879 " . Oczywiście nie oddzwonię . W styczniu skończy mi się umowa . Mam czas .

 

Faktycznie niezły pomysł . Że też sam na to nie wpadłem . Rozumiem że TV z portu USB da odpowiedni prąd , napięcie itd. do daca .

Ja też wypowiedzialem umowę, czekałem tak długo aż zadzwonili z działu utrzymania , ale niestety nie chcieli mi nawet dać takich warunków jak miałem do tej pory, tylko mniej kanałów za 10 zł więcej na miesiąc, już nie wspominam że chciałem aby wymienili mi stary tuner na taki z dyskiem. Pani z uporem tłumaczyla że coś od maja się u nich zmienilo i już nie mają takich szerokich możliwości aby utrzymać klienta, ja podziekowalem za 7 wspólnych lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sygnał dociera do instalacji taki sam.

Liczą się tylko procki na torach video'

PC jak i NC+ mają wiele różnych tunerów.

Lepszych i gorszych.

Ja mam od zawsze ( 6 lat) TURBO n-box i jest super.

 

Przypominam:

ADB będzie obsługiwać CP.

A CP to polska fabryka i polska myśl technologiczna ...

ADB - leader światowy w tunerach SAT/Cable z Wrocławia.

Mają na Tajwanie fabrykę nowoczesnych procków AV. Polski kapitał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janunio, a jakieś konkretniejsze terminy tunerów ADB w Cyfrowym Polsacie? Czekam z niecierpliwoscia na debiut tych tunerów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli ten sam dosył to pozostaje ew. wpływ szyfrowania.

Ale to chyba nie ma nic wspólnego z PQ.

 

Jednak stawiam na parametry procka AV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo na czasie. Ja zamówiłem cyfrowy polsat w najwyższym pakiecie (dekoder główny + 3x multiroom). Argumentem za NC+ było dla mnie DOMO+, ale dla jednego kanału nie będę tracił innych profitów które zaoferował Polsat. Na dniach ma się ze mną kontaktować technik i dam znać jak wygląda kwestia jakości. Liczę, że widząc potencjał nie wcisną mi g*wnianej anteny/okablowania/dekoderów czy czegokolwiek co mogłoby mnie zniechęcić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

coś ruszyło w temacie co podrzucił Janunio

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

nowy tuner wkrótce :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Gosc

(Konto usunięte)

No to mogę parę słów na jego temat skrobnąć.

Skończyłem przygodę z NC+, bo chcieli za to samo co miałem 30% więcej. Dostałem od Polsatu właśnie nowego Evoboxa.

Widać od razu, że to nowocześniejsza konstrukcja. Mały leciutki. Turborecorder to przy nim czołg. Pilot poręczniejszy właśnie w Evoboxie. Menu dużo ładniejsze, bardziej rozbudowane w Evoboxie.

Na plus Evoboxa też na pewno WiFi 5GHz. Dobry zasięg, filmy idą bez zacięć. Plusem też jest możliwość podłączenia konwertera unicable i po jednym kablu można mieć możliwość nagrywania nawet trzech kanałów jednocześnie.Dużym plusem też jest to, że Evoboxa zupełnie nie słychać. Ma chłodzenie pasywne i dodatkowo dużo cichszy dysk twardy. Kolejny plus to pobór prądu. W trybie pracy około 20-23W , w trybie uśpienia 0,5W!

Turborecorder czy to w trybie stand-by czy podczas pracy jednakowo żarł około 33W. To różnica bardzo duża.

Można sobie ustawić własną listę i kolejność kanałów jako Ulubione.

No a minus?

Jeden i to poważny. Obraz bardziej mi się podobał z turborecordera. Był jakby bardziej ostry. Tu jest jakiś taki bardziej ,, aksamitny''. Na kanałach HD różnica jest mało odczuwalna ale jest.

Na kanałach SD bardzo duża, no ale tych w zasadzie się nie ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mogę parę słów na jego temat skrobnąć.

Skończyłem przygodę z NC+, bo chcieli za to samo co miałem 30% więcej. Dostałem od Polsatu właśnie nowego Evoboxa.

Widać od razu, że to nowocześniejsza konstrukcja. Mały leciutki. Turborecorder to przy nim czołg. Pilot poręczniejszy właśnie w Evoboxie. Menu dużo ładniejsze, bardziej rozbudowane w Evoboxie.

Na plus Evoboxa też na pewno WiFi 5GHz. Dobry zasięg, filmy idą bez zacięć. Plusem też jest możliwość podłączenia konwertera unicable i po jednym kablu można mieć możliwość nagrywania nawet trzech kanałów jednocześnie.Dużym plusem też jest to, że Evoboxa zupełnie nie słychać. Ma chłodzenie pasywne i dodatkowo dużo cichszy dysk twardy. Kolejny plus to pobór prądu. W trybie pracy około 20-23W , w trybie uśpienia 0,5W!

Turborecorder czy to w trybie stand-by czy podczas pracy jednakowo żarł około 33W. To różnica bardzo duża.

Można sobie ustawić własną listę i kolejność kanałów jako Ulubione.

No a minus?

Jeden i to poważny. Obraz bardziej mi się podobał z turborecordera. Był jakby bardziej ostry. Tu jest jakiś taki bardziej ,, aksamitny''. Na kanałach HD różnica jest mało odczuwalna ale jest.

Na kanałach SD bardzo duża, no ale tych w zasadzie się nie ogląda.

Te wszystkie udogodnienia i nowinki techniczne może i są przydatne ale tak naprawde liczy się jakość Video i Audio a tu niestety polsyf nie ma startu do nc. Ja mimo podwyżki w NC dalej oglądam właśnie ze względu na jakość obrazu. Często oglądam na 107/119" i nic poniżej jakości nc nie wchodzi w gre niestety

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także od kilku lat jadę na N-ce i miałem na próbę Polsat i stwierdzam że obraz jest na N-ce przyjemniejszy... poza tym teraz wszystkie dekodery są sparowane z kartą (kiedyś tylko Polsat a teraz N-ka) , a ja jadę na starszym (wolnym od tego "udogodnienia" PACE PVR HD 500GB) dekoderze bo mam splitter i zasilam w sygnał jeszcze dwa odrębne niezależne dekodery ( w sumie 2tv i proja)...nie mam zamiaru płacić za usługę multiroom...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

To jeszcze parę uwag. Dżwięk faktycznie sporo lepszy na Evoboxie. Dużo bardziej dynamiczny, bas dosadniejszy i z większą kontrolą.

Na turborecorderze podczas szybkiego ruchu kamery w poziomie na mojej plaźmie Panasa obserwowałem szarpanie obrazu. Nie było 100% płynności. Na płytach BD lub z dobrych plików tego nie ma.

I na Evoboxie też nie:-) Czyli jest może troszkę większe ,,mydło'' obrazu ale za to większa płynność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Właśnie nadeszła wiekopomna chwila, otóż Polskie platformy przypomniały sobie o tym że jakość kanałów obojętnie czy SD, HD, czy 4K to nie tylko rozdzielczość ale i odpowiednia gęstość danych (poziom kompresji a najlepiej jej brak) , a tą ''nową'' jakość nazwano jako >Super HD<

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Panowie, a jaka jest jakość kanałów dostępnych z internetem Netia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.