Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie słuchawki do 400zł ?


EPolak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam jakiś słuchawek do 400zł. Za bardzo się nie znam na słuchawkach. Słuchawki będę najczęściej używał do grania, ale z tego co słyszałem że dobre słuchawki do muzyki i w grach się sprawdzą. Słucham głównie z wbudowanej karty dźwiękowej do płyty głównej oraz też z komórki więc musi być minijack. Słucham głownie rock'a i szukam przestrzennego dźwięku (w grach się przyda). Muszą być wytrzymałe często jestem w podróży i słuchawki jak ściągam to nie na szyje tylko od razu szybko zwijam i do plecaka. Miałem wcześniej słuchawki Creative Fatality Gaming HS-800, lecz w nich kabel koło jack'a puścił, więc jakby był oplot kabla bym nie był zły. Nie zastanawiałem się nad jakimiś konkretnymi, bo jestem zielony w tych sprawach. Wygląd nie ma znaczenia, ale fajnie by było jakby były proste i futurystyczne. :D

 

Pozdrawiam,

Artur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. O słuchawkach, głównie do gier znajdziesz na innym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w wyborze słuchawek nie pomoge, ale jeśli chodzi o "kabel puszczający koło jacka", jeśli dobrze rozumię to jedna strona przestaje grać, czyli żyła zostaje przerwana. W tym wypadku moim zdaniem oplot nie pomoże, najlepsze jest kątowy jack i generalne uważanie na to w jakiej pozycji masz telefon w kieszeni. Sam "porwałem" z 5 par. Apropo na święta postanowiłem zakupić Marshalle monitory, mają przy jacku taką śmieszna sprenżynkę, jestem ciekaw czy to coś da.

 

Pozdrawiam

Husher

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w wyborze słuchawek nie pomoge, ale jeśli chodzi o "kabel puszczający koło jacka", jeśli dobrze rozumię to jedna strona przestaje grać, czyli żyła zostaje przerwana. W tym wypadku moim zdaniem oplot nie pomoże, najlepsze jest kątowy jack i generalne uważanie na to w jakiej pozycji masz telefon w kieszeni. Sam "porwałem" z 5 par. Apropo na święta postanowiłem zakupić Marshalle monitory, mają przy jacku taką śmieszna sprenżynkę, jestem ciekaw czy to coś da.

 

Pozdrawiam

Husher

Nigdy nie miałem kątowego jack'a. Noszę komórkę wyjściem audio do góry. Jedna słuchawka najpierw nie działa, potem przygłuszenie i żadna nie grała :P Możliwe że masz racje, bo coś słyszałem, ale sam nie wiem czy to prawda czy nie :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni cieszę uszy Takstarami Pro 80 V2-nie jestem zawiedziony a opinie w sieci nieprzesadzone-spokojnie polecam.Dotychczas słuchałem przez wiele lat na AKG 512 i Takstary są o wiele lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki to jedno ale polecam kupić kartę dźwiękowa Asus Xonar DX to da naprawdę dużo!

Nie stać mnie żeby kupić za 200-300 zł kartę dźwiękową :D

 

Wybrałem kilka słuchawek:

CAL! 1 albo 2 (Tu nie jestem pewny)

AKG-K540

Sennheiser HD 380 Pro

Myślałem że miałem więcej :D

 

Nie wiem które, można prosić o pomoc ? :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur - nie poruszyłeś jednej (przy grach ultraważnej) sprawy, mianowicie wygodę użytkowania. Czyli, mówiąc po ludzku - kiedy Cię zacznie swędzieć, uwierać, uciskać lub kiedy się uszy spocą i szlag Cię trafi:)

 

Jako maniakalny zbieracz słuchawek mogę Ci polecić:

- Koss Porta Pro - tanie, super wygodne, w swojej cenie bez żadnej od lat konkurencji i (chyba) mają kątowy jack.

- Sennheiser Momentum - droższe, znakomity, dynamiczny, w pełnym zakresie dźwięk, bardzo komfortowe i - z odpinanym, wymiennym kablem.

To ważne, choć mi w sklepie powiedziano (uprzednio polecając trzymać się mocno lady), że kabel kosztuje...130€!:-)

Na Allegro taniej.

 

Pozdro.

Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich spraw jestem wytrzymały :D Czy mógłbyś wysłać przykładowe linki do każdego z tych słuchawek ? Szukam i szukam a znaleźć nie mogę :D

 

Pozdrawiam,

Artur

 

EDIT: Chyba wyglądem zasugeruje się Sennheiser Momentum ^_^ Piękne :D

EDIT2: Patrze na cenę, zbytnio się napaliłem xD

 

- Sennheiser Momentum - droższe, znakomity, dynamiczny, w pełnym zakresie dźwięk, bardzo komfortowe i - z odpinanym, wymiennym kablem.

Patrzałem na ceny z ceneo Drogie nie wiadomo czy wejście jack czy wejście do IPhonów :P Może się zdecyduję na to ale nie jestem pewny, a z tych modeli co wymieniłem mógłbyś mi wymienić jaki najlepszy byłby wybór ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem - żaden z nich.

Te AKG jak i S.380 to plastikowe pałąki. Piszesz, że nosisz w plecaku. Czarno widzę!:-)

S 380 miałem. Uszy swędzą.

 

Momentum - pałąk metalowy, nie do zdarcia.

 

Zresztą - idź do sklepu, przymierz, posłuchaj...

Wyjdziesz z Sennheiserami, gwarantuję.

 

Aha - i kolory fajne.

Ja mam granatowe. Chciałem brązowe, lecz akurat nie mieli. Napaliłem się, zrobili mi prix ami, to i wziąłem!

 

Nie żałuję ani jednego euro.

 

Pozdrawiam.

 

Ps - mały jack, czyli także do ajchona, jak mawia mój bratanek.

Z moim ajchonem działa. Pilot na kablu też.

Choć poza domem ostatnio nie słucham wcale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą - idź do sklepu, przymierz, posłuchaj...

Wyjdziesz z Sennheiserami, gwarantuję.

Właśnie w tym problem że nie mogę jakoś sprawdzić na własne uszy jak to wszystko działa :) Troszkę cena straszy do 600-700zł dochodzą ceny :/ Może jednak się przekonam :) Dzięki za wszystkie rady ;) Jeszcze trochę sam po debatuje i się okaże.

 

Pozdrawiam,

Artur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj w dużych sieciach.

W małym, prywatnym sklepie - zawsze ze stówkę urwiesz.

Mi obniżyli o 50€, ale to sklep, w którym od lat bywam i nawet czasem coś kupię:-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps - mały jack, czyli także do ajchona, jak mawia mój bratanek.

Z moim ajchonem działa. Pilot na kablu też.

Choć poza domem ostatnio nie słucham wcale.

A jak z kablem i pilotem do IOS'a ? Bo na ceneo najtańsze wersje właśnie mają te piloty a nie wiem jak z wtyczką. Chodzi właśnie o to że mam andrioida, a nie IOS'a :D

Oraz jak z CAL'ami ? Bo O nich się nie wyraziłeś/aś :)

 

Pozdrawiam,

Artur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka jest ZAWSZE uniwersalna (mały jack).

 

Gdy nie zapomnę, wezmę je jutro ze sobą do pracy i spróbuję na telefonach kolegów.

 

Ps.

-eś!:-)

 

Mam jedną zasadę, jeśli chodzi o słuchawki.

Dla mnie istnieje tylko kilka marek. Tych, które na nausznikach zęby zjadły.

Stąd o żadnych Creativach, Marshallach, i innych murzyńskich beatsach się nie wypowiadam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka jest ZAWSZE uniwersalna (mały jack).

Czytałem jakieś pogłoski że iPhony już mają swoja własną dedykowaną przejściówkę do audio, więć się przystraszyłem :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Monstery są świetne jako słuchawki do podróży, jako audiofilskie, już mniej ;)

Jeżeli mają być niezniszczalne, to powtórzę się: AT ATH-T500 ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.