Skocz do zawartości
IGNORED

Jaka wyciskarka do soków?


Mrok

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji alergii muszę przejść na soki. Cały dzień spędziłem grzebiąc w sieci.

 

Im więcej czytam, tym mniej wiem. Jak na jakimś forum pojawi się taki wątek, ludzie zaczynają wypisywać elaboraty z których absolutnie nic nie wynika.

 

Być może ktoś z Was posiada w domu urządzenie z którego jest zadowolony. Jeśli tak podajcie model i Wasze uwagi.

 

Z posiadanych przeze mnie informacji wynika że:

- lepszym rozwiązaniem od sokowirówki jest wyciskarka,

- tańsze pionowe mają kiepskie mechanizmy (między innymi charakterystyczny trybik, wykonany z tandetnego plastiku),

- poziome mają problem z miękkimi owocami (np. jabłko), ale szybciej się je czyści.

 

Modele które mi się wstępnie wyklarowały w rozsądnych cenach:

 

- Hurom HH 2G - niestety pionowa, ponoć zmieniona forma napędu ślimaka, wysoka cena,

- Oscar DA-1200 - model który mi pasuje,

- Sana Omega 707 - druga w kolejce, znalazłem jedną negatywną opinię

- Sana Omega 606 - nowsza wersja 707 ponoć lepsza, 5 stopniowa regulacja,

- Hurom GD

- Yden Twin Gear TG100 - dwuślimakowa, ślimaki są metalowe, wysoka cena,

- Philips HR1897/30 - wygląda znośnie, ale za wiele o niej nie znalazłem.

 

Dzięki za wszelkie uwagi, ale zwłaszcza te krytyczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem i kupiłem TEFAL ZC500H38 .

Używana od sierpnia i daje sobie radę nawet z twardymi marchewkami ;)

Oglądałem kilka w podobnej cenie ale wystarczyło tą włączyć , posłuchać , pomacać , zajrzeć jak jest zrobiona i wybór był prosty .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji alergii muszę przejść na soki. Cały dzień spędziłem grzebiąc w sieci.

 

Im więcej czytam, tym mniej wiem. Jak na jakimś forum pojawi się taki wątek, ludzie zaczynają wypisywać elaboraty z których absolutnie nic nie wynika.

 

Być może ktoś z Was posiada w domu urządzenie z którego jest zadowolony. Jeśli tak podajcie model i Wasze uwagi.

 

Z posiadanych przeze mnie informacji wynika że:

- lepszym rozwiązaniem od sokowirówki jest wyciskarka,

- tańsze pionowe mają kiepskie mechanizmy (między innymi charakterystyczny trybik, wykonany z tandetnego plastiku),

- poziome mają problem z miękkimi owocami (np. jabłko), ale szybciej się je czyści.

 

Modele które mi się wstępnie wyklarowały w rozsądnych cenach:

 

- Hurom HH 2G - niestety pionowa, ponoć zmieniona forma napędu ślimaka, wysoka cena,

- Oscar DA-1200 - model który mi pasuje,

- Sana Omega 707 - druga w kolejce, znalazłem jedną negatywną opinię

- Sana Omega 606 - nowsza wersja 707 ponoć lepsza, 5 stopniowa regulacja,

- Hurom GD

- Yden Twin Gear TG100 - dwuślimakowa, ślimaki są metalowe, wysoka cena,

- Philips HR1897/30 - wygląda znośnie, ale za wiele o niej nie znalazłem.

 

Dzięki za wszelkie uwagi, ale zwłaszcza te krytyczne.

 

posiadam wyciskarkę tefala, daje radę z marchewkami burakami , pulpa nie jest idealnie sucha ale wyciska uczciwie, łatwa w myciu i złożeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką ( teraz występuje chyba pod inną nazwą ) , ja wiem czy zła , dobra . Działa i dusi poprawnie ,. tylko nie wpychać dużo twardych rzeczy bo układ sam wyłącza silnik .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

" Kupiłem , sok z buraka , jabłek , pietruszka korzeń , pietruszka nać , seler naciowy , marchew , stawia świetnie na nogi z rana , niezła porcja witamin , nie trzeba wzmacniaczy . Sok wypity od razu po zrobieniu ( podobno trzeba wypić w ciągu trzech minut , bo utlenia się , coś tam coś ) " .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Copyright © Audiostereo.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień używam Omegi 8004, miałem na chwilę pionowego Huroma pożyczonego od rodziców.

 

Nie da się zrobić uniwersalnej wyciskarki "do wszystkiego". Każda lubi się z innymi typami owoców/ważyw, z inną konstrukcją błonnika.

 

Lubię moją omegę, składa się z 5 części do mycia: korpus, ślimak, sito, nakrętka, górna tacka.

Umycie sprzętu po operacji zajmuje mi 90s. Złożenie lub rozebranie sprzętu zajmuje 5s bez jaj.

 

Umycie Huroma zajmowało mi 4 minuty, kur*** przygoda.

 

Kocham moją Omegę, wyspecjalizowany, dopracowany produkt. Nie chcę nic innego, chyba że będzie nowa ulepszona Omega, ale rewolucji nie czekam.

 

I jeszcze jedno, jabłka odradzam. Z jabłkami zawsze będzie problem ponieważ są długo, źle składowane i szybko tracą wodę do atmosfery. Na sok nadają się tylko jabłka ciężkie, tj. twarde, ciężkie w ręku, świeżo zerwane. No ale do tego trzeba wprawy. Z owoców/warzyw wyschniętych, odwodnionych ciężko uzyskać sok, bardziej to przypomina mus.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc. Temat zakładałem na bocznicy, więc nie wiem o co chodzi z zakładką hi-end. Jeśli tam przez przypadek trafił, to raczej nie z mojej winy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dzieciaki lubią taki sok, 6 soczystych pomarańczy , 2 kiwi, 1 jabłko , 4 młode karotki, na zdrowie :)

dla dorosłych 4 pomarańcze 4 nacie selerowe 1 kiwi 4 karotki 1 mały czerwony burak 1 gruszka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim etapie alergii fachowcy bezradnie rozkładają ręce. Jestem pod opieką bardzo dobrego alergologa, który nie strzela focha na słowo zioła. Testy nie wykazały nic. Kiedy jednak mam jakiś stan zapalny np. zatoki dostaję automatycznie takiego uczulenia, że lekarz modli się żeby zejść z dyżuru.

 

Cóż jak nie można drzwiami, spróbuję oknem. Zobaczymy czy ta dieta warzywno-owocowa jest coś warta. Pomoże nie pomoże, zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Daje radę jednak myć trzeba jak wszystkie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie ma trudnych głośników - tylko prądu czasem brak

Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim etapie alergii fachowcy bezradnie rozkładają ręce. Jestem pod opieką bardzo dobrego alergologa, który nie strzela focha na słowo zioła. Testy nie wykazały nic. Kiedy jednak mam jakiś stan zapalny np. zatoki dostaję automatycznie takiego uczulenia, że lekarz modli się żeby zejść z dyżuru.

 

Cóż jak nie można drzwiami, spróbuję oknem. Zobaczymy czy ta dieta warzywno-owocowa jest coś warta. Pomoże nie pomoże, zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi.

 

ja obieram skóry, myje dobrze warzywa i owoce, musisz też wiedzieć jakie owoce i warzywa tolerujesz

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Daje radę jednak myć trzeba jak wszystkie.

 

jaka cena?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona sobie ją sprawiła tak więc nie wiem. Ale coś koło 3tysi jak pamiętam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie ma trudnych głośników - tylko prądu czasem brak

Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji alergii muszę przejść na soki.

 

A nie lepiej postawić ma wyleczenie się z alergii, niż wygłupianie się tematami zastępczymi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko jest się wyleczyć z alergii ogólnie, a jeszcze ciężej dokładnie sprecyzować co jest alergenem, też walczę z alergią córki i atopowym zapaleniem skóry 10rok .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jak nie można drzwiami, spróbuję oknem. Zobaczymy czy ta dieta warzywno-owocowa jest coś warta. Pomoże nie pomoże, zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi.

Znam osobę która miała taką dietę , można powiedzieć w przenośni że czyni cuda . Może pomyśl jakimś dobrym homeopacie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszym rozwiązaniem od sokowirówki jest wyciskarka,

Prawda, prawda i ponoć jeszcze raz prawda!

Modele które mi się wstępnie wyklarowały w rozsądnych cenach:

 

Bez testów we własnym systemie trudno coś powiedzieć;-)

Nie wiem czy tu uzyskasz satysfakcjonującą odpowiedź, bo pewnie wiele osób ma ale nie robiło testów (zwłaszcza ślepych;-)

Ale warto takie coś mieć....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki miałby być związek soków z zapobieganiem alergii, a nawet przeciwnie, można się uczulić na nowe rzeczy przy nadużywaniu soków bo to w końcu trochę więcej dobra na raz niż gdyby się gryzło. Szczególnie jak ktoś sobie w dziwnie dużych ilościach i bardzo regularnie daje jakieś dziwactwa typu seler, pietruszka, bo jak wiadomo normalnie takich rzeczy dodaje się tylko trochę do smaku, a nie robi z nich litr soku. W dodatku ostrożnie z ilością cytrusów. No i trzeba pamiętać że sok mieszany musi się przegryźć i wtedy też jest najlepszy. Lepiej go więc odstawić na kilka godzin przed wypiciem. No i najważniejsza jak zwykle jakość surowców, o którą dziś cieżko jeżeli nie ma się własnego ogródka. No a najgorsza jest psychoza typu że codziennie muszę wypić jakiś sok, a już najgorzej codziennie ten sam. Także różnorodność i umiar, wyczucie własnych potrzeb, a nie na hura że gdzieś przeczytałem że trzeba zjeść kilo imbiru i stać się szamanem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem uczulony na owoce i warzywa, tylko na prawie całą chemię z aptek i dodatkowo na stany zapalne. Czyli jeśli się przeziębię, to odlatuję. Dieta ma spowodować reset organizmu i wypłukanie przy okazji toksyn. Spróbować zawsze można. Po 15 latach nie mam absolutnie nic do stracenia. ;)

 

Chyba zdecyduję się na burczymuchę podobną do Twojej Omegi. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.

Bardzo dziękuję za wszystkie Wasze sugestie, niektóre spostrzeżenia nie przyszły by mi do głowy. ;)

 

ciężko jest się wyleczyć z alergii ogólnie, a jeszcze ciężej dokładnie sprecyzować co jest alergenem, też walczę z alergią córki i atopowym zapaleniem skóry 10rok .

Na prawdę Ci współczuję. Możesz mi wierzyć, że doskonale wiem czego doświadcza Twoja córeczka. Jeśli ta cała dieta coś da, odezwę się na priva. Przy okazji w naszej przychodzni jestem póki co pierwszym przypadkiem z takim typem uczulenia. Pozostają zioła i perfekcyjna wręcz profilaktyka. Tylko co można zrobić, kiedy wsiadasz do windy, drzwi się zamykają, a stojąca w niej sąsiadka otwiera swój słodki dziubek, kicha prycha, i rozdziawiając paszczę szeroko mówi; Aaaa.... pisk, złapałam jakiegoś wściekłego wirusa! Zabić? ;)

 

Spokojnych Świąt i szczęśliwego 2015 for all. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko jest się wyleczyć z alergii ogólnie,

 

U niektórych ciężko się wyleczyć, a u niektórych nie tak ciężko. Ważne by poznać przyczynę choroby, by ją usunąć, a nie walczyć tylko z objawami jak proponuje medycyna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Mrok! proponuję najprostsze rozwiązanie: zimna woda(przerębel) i sauna. Na alergię głodówka i żadnego jedzenia spoza kręgu 500 km. Moja żona po raz pierwszy w tym roku gołym kuperkiem łamała lód w basenie przy domu i zdumiona nie odnotowała przeziębienia- ani ogólnego, ani babskiego. Ja to robię od 10 lat. Raz w tygodniu sauna. Dla faceta sucha 100 stopni. Po pięćdziesiątce codziennie alkohol: domowa nalewka. Udostępnię na początek jako krajanowi butelkę pigwowcówki i sosnówki. Poważnie! Dla mnie to solidne źródło soków- no oprócz wina domowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wino domowe jest najtańszym, najstarszym,ekologicznym sposobem przechowywania soku.Po prostu przyjazne nam drożdże wypierają inne drobnoustroje i własną bronią biologiczną zabezpieczają środowisko.Tak skuteczną, że zabijają ich producenta (powyżej 17% alkoholu drożdże zamierają) Szkodliwy cukier zamienia się w szkodliwy alkohol.Podobno człowiek może bez cukru żyć (tak czynił przez tysiące lat), bez alkoholu (sprawdziłem osobiście !) nie da rady wytrzymać na tym popieprzonym świecie.

 

Kolego, zapraszam do sauny w Policach zwanej sanarium, to taka ze specjalnym piecem do 70 stC. Posiedzimy, pogadamy. Nie jest powszechnie dostępna(brak informacji). To na początek, potem(za rok) przyjdzie pora na przerębel. Paru kolegów z sauny namówiłem. System immunologiczny dostaje kopa, nie wiem co to przeziębienie od lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cosik takiego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Daje radę- soki smaczne, wytłoki mocno "odsoczone", mycie dość łatwe. Na temat trwałości na razie nie mogę niczego napisać (a raczej nic zarzucić).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrok: W twoim przypadku ważniejsze od wyciskarki będzie to co będziesz wyciskał.

Zdrowych warzyw i owoców nie kupisz w sklepie. Pewny możesz być tylko produktów które sam sobie wyhodujesz.

Jeśli będziesz miał dostęp do warzyw, owoców czy zbóż uprawianych bez chemii wtedy możesz myśleć o wyciskarce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrok: W twoim przypadku ważniejsze od wyciskarki będzie to co będziesz wyciskał.

Zdrowych warzyw i owoców nie kupisz w sklepie. Pewny możesz być tylko produktów które sam sobie wyhodujesz.

Jeśli będziesz miał dostęp do warzyw, owoców czy zbóż uprawianych bez chemii wtedy możesz myśleć o wyciskarce.

Wiem. Od kilku dobrych lat wybieram na rynku określone produkty. W tym roku np. ogórków w ogóle nie jadłem. Spróbowałem kilka raz latem i wszystko poszło do kosza. Jechało od nich taką chemią że nie dało się tego zjeść. Dopóki ten rynek istnieje nie jest źle. Teraz wybudowali obok Kaufland, ale mam nadzieję że mimo to przetrwa.

 

Na razie chcę przejść głodówkę (kilka dni), żeby zalegające we mnie ciekawostki wyszły. Potem spróbuję z dietą warzywno-owocową i zobaczę do dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dobry sezon na dietę warzywno owocową. Kupiłeś kiepskie ogórki i obraziłeś się na wszystkie ogórki świata. To trzeba było dobre kupić, nie za pierwszym, to za dziesiątym razem się uda. A weź teraz kup pomidora, no dramat, lepiej tego nie dotykać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dobry sezon na dietę warzywno owocową. Kupiłeś kiepskie ogórki i obraziłeś się na wszystkie ogórki świata. To trzeba było dobre kupić, nie za pierwszym, to za dziesiątym razem się uda. A weź teraz kup pomidora, no dramat, lepiej tego nie dotykać.

Nie obraziłem się na wszystkie ogórki świata. ;) Próbowałem je kupować przez całe lato, ale nie udało mi się trafić na te dobre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.