Jump to content
IGNORED

X files 2016 seria

Guest bartosz_55239

Recommended Posts

Jako nastolatek wsiąkłem strasznie w Xfiles...pamiętam jak oczekiwałem na następny odcinek i zawsze chciałem zlać Scully ze taka tępa i nic nie dostrzega :)

Nie wiem jak ta reaktywacja sie obroni...pomysł juz wyeksploatowany jak i tematy. Obym sie mylil...bo podobnie jak Twin Peaks to serial kultowy dla wielu z naszego pokolenia

Guest bartosz_55239

(Konto usunięte)

Jako nastolatek wsiąkłem strasznie w Xfiles...pamiętam jak oczekiwałem na następny odcinek i zawsze chciałem zlać Scully ze taka tępa i nic nie dostrzega :)

Nie wiem jak ta reaktywacja sie obroni...pomysł juz wyeksploatowany jak i tematy. Obym sie mylil...bo podobnie jak Twin Peaks to serial kultowy dla wielu z naszego pokolenia

Jako nastolatek pod wpływem Archiwum chciałem wstąpić do FBI hehe . Będzie to mini seria 6 odcinkowa.

Guest bartosz_55239

(Konto usunięte)

Duchovny dalej czy kto inny

Pojawia się i Duchowny i Gillian i oryginalnie Skinner i nawet Palacz czyli Pileggi i William b davis

Dzięki za niusa, z natury rzadko coś na foxie oglądam, szkoda że mimo iż efektyspecjalne poszybowały o lata świetlne nikt nie ma jaj na dobry serial SF czy nawet Fantazy..

miałem ze Scully fantazje o tematyce erotycznej

Może nie mokre sny, ale w tamtym czasie z sypialni bym nie wygonił....

• 2 weeks later...

Też jestem ciekaw, jestem fanem X Files. Na YT pojawiły się materiały z planu nowej serii i oczywiście fragmenty , urywki nowych odcinków. Zobaczymy choć może to już nie być to co w 1993 - 2002. Obym się mylił, ale aktorzy teraz nieco starsi, mam wrażenie że Gilian i David trochę inaczej grają, szczególnie grana postać Scully, pokazana jest w taki sposób, jakby nie było w niej żadnych emocji, nie wiem jak to nazwać - ale to chyba wynika ze sposobu na granie z taką manierą.

• 2 weeks later...
Guest bartosz_55239

(Konto usunięte)

Szału nie ma. Zamiast robić zamknięte odcinki znowu ufo spisek rządu itp Tyle że efekty specjalne lepsze

Guest bartosz_55239

(Konto usunięte)

Scully - ewidentnie coś nie tak z jej twarzą, Mulder widać, że trochę starszy, ale to naturalne i nie denerwuje tak jak wygląd jego partnerki

Kiedyś była ładniejsza

Scully się nieźle pocieła skalpelem :) to fakt

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.