Skocz do zawartości
IGNORED

Atak na moderację i administrację.


fox733

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawne, jak kolejny PiSowski leming wypisuje propagandowe pierdoły na mój temat nie mając pojęcia o czym pisze.

Powiem więcej - w ogóle bez pojęcia, o czym pisze.

 

Zabawne jest tez to, jaką nerwową reakcje PiSowców wywołało jedno króciutkie zdanie.

 

Widzisz, sam sobie laurkę wystawiasz...zwłaszcza, że polityka mi wisi, a jestem obserwatorem bezstronnym...Teraz należałoby zadać pytanie - komu i kto w główce wyrządził szkodę? Nie ja posługuję się epitetami w stylu "leming", a Ty...a to czy coś zrozumiałem, czy nie...zostaw mnie do interpretacji. Jeśli nie zauważyłeś komentarza, w którym ironizowałem, to już tylko i wyłącznie Twój problem, a to, że jedna partia rządzi dopiero 40 dni ( lecą na nią gromy z jasnego nieba, w którym udział biorą bardzo bezstronni ludzie...)...gdy inna rządziła 8 lat... (a dokonania i przekręty w tym czasie znamy), to przecież nic...zagrożenie demokracji bo może znajdzie się ktoś z "jajami" kto oczyści scene polityczną, ukręci kurek zwany "przekręt, łapówki", prawda? Może znajdzie się ktoś, kto na pierwszym miejscu będzie stawiał interes Polski i Polaków, a nie Unii i państw unijnych bo co "oni powiedzom", prawda?

 

Boisz się czegoś? Zagrożona jest Twoja wolność? Robisz przekręty? Ja nie. Śpię snem sprawiedliwego. Pracuję, płacę podatki i nie mam problemów. Problemy i obawy mogą mieć Ci...którzy prowadzili się...w sposób...ujmujący prawu, delikatnie mówiąc.

 

Do śmierci będę pamiętać jednego politka "rządzącej partii", który przyłapany na gorącym, spocony, w świetle reflektorów, próbował się tlumaczyć.

 

Daj sobie spokój z tymi epitetami bo to jest nudne - lemingi? Dziwne, niedawna demonstracja tworu o nazwie "coś tam demokracji" przypominała mi to...pełen spontan....prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie popełniam bład?

 

Ty nie. Ty po prostu żyjesz.

Ktoś inny błąd popełnił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie. Ty po prostu żyjesz.

Ktoś inny błąd popełnił.

 

To właśnie przykład ataku personalnego na moja osobę, nie na moderację. Zatem zwykła kara regulaminowa za atak personalny, czyli za zwykłe prostackie chamstwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem zwykła kara regulaminowa za atak personalny,

Tak, masz rację... W pełni zasłużona...

 

zwykłe prostackie chamstwo.

 

Kara regulaminowa dla Ciebie, chociaż wątpię żebyś zrozumiał za co (acz może niesprawiedliwie Cię oceniam, wtedy sorry)....

 

Ale może ktoś nad tobą zrozumie iż wyzywanie innych użytkowników od chamów i prostaków nie przystoi moderatorowi...

Nawet jeśli zachowanie użytkownika można pod to podciągnąć pod zbliżone określenia - chociaż biorąc pod uwagę poziom słownictwa na Bocznicy - co można zaobserwować w praktycznie każdym wątku - jest to zaledwieeeee delikatna złośliwość...

 

 

No chyba że normą na tym forum jest bezkarne ubliżanie szeregowym użytkownikom z racji zajmowanych funkcji..

Bo moim zdaniem jednak moderator powinien mieć na tyle klasy i opanowania żeby raz nie dać się sprowokować, dwa nie ubliżać...

Bo sorry, ale funkcja zobowiązuje do wyższych standardów, nie niższych - ale ja zapewne niedzisiejszy jestem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara regulaminowa dla Ciebie, chociaż wątpię żebyś zrozumiał za co (acz może niesprawiedliwie Cię oceniam, wtedy sorry)....

 

Zatem zacząłeś pouczanie mnie od obraźliwej sentencji? Zaiste kuriozalne.

"czyli za zwykłe prostackie chamstwo." To zdanie jest oceną czynu piszącego za który otrzymał karę, nie Jego personalnie.

 

Bardzo proszę abyś odebrał to co teraz do Ciebie napiszę bez emocji i podtekstów.

Zanim zaczniesz od kogoś wymagać "wyższych standardów" wpierw udowodnij że sam takie prezentujesz.

 

Miłych, rodzinnych Świąt życzę Ci z całego serca.

 

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Tobie wolno, innym nie ???? Jak to się nazywa ? Podwójne standardy ???

 

Kowal zawinił, szewca chcesz wieszać ??? Ty dajesz po bandzie, a ja mam iść do spowiedzi ???

 

I tak dobrze że bana nie dostałem - sam jestem zdziwiony.... Wigilia czy "cóś" ???

 

Cóż ja zawszę piszę wyłącznie w swoim imieniu i wyłącznie za siebie. Kto ma rację osądzi w swoim kodeksie wartości każdy który przeczyta naszą wymianę zdań... Pełną złośliwości, ale wolną od inwektyw - czyli jednak da się ;P

 

 

Za życzenia z całego serca dziękuje i takimi samymi pozwolę się zrewanżować...

 

Serdeczności

 

 

prosty Ogr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Tobie wolno, innym nie ???? Jak to się nazywa ? Podwójne standardy ???

 

Kowal zawinił, szewca chcesz wieszać ??? Ty dajesz po bandzie, a ja mam iść do spowiedzi ???

 

I tak dobrze że bana nie dostałem - sam jestem zdziwiony.... Wigilia czy "cóś" ???

 

 

Prawdę napisałeś. Złośliwości w twoich wpisach do mnie nie brakuje :-) A co skłoniło Cię do tych absurdalnych pytań i insynuacji w stosunku do mojej wypowiedzi o zachowaniu jednego z najbardziej chamskich użytkowników, nie mam pojęcia. Oczywistym więc jest, że do żadnej winy za określenie jego zachowania chamskim się nie poczuwam. Stwierdziłem fakt, a zarzucanie mi w tym przypadku jazdy po bandzie jest całkowicie niezrozumiałe.

Dalsza nasza dyskusja w tej materii nie ma merytorycznych podstaw, zatem kończę i jeszcze raz pozdrawiam.

 

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostro tu kosiło w święta. Nawet Doktorek zbanowany na amen. Czyżby po nowej władzy się przejechał zbyt mocno?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Nawet Doktorek zbanowany na amen.

Tuś mnie zaskoczył.

Kolejny forumowicz z wieloletnim stażem wyleciał. On miał 10 letni staż ale i bardzo ,, wyraziste'' poglądy.

Ktoś jest w stanie zrobić zestawienie zbanowanych użytkowników forum?

Taką izbę pamięci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet był taki wątek izbowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A obok zbanowanego przydałby się powód zbanowania obawiam się tylko, że najczęściej byłby to "powód nieznany" lub "zbanowany za poglądy"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczarujecie się Najmilsi, ale w tym wątku nie ma zbanowanych.

Kolega o "wyrazistych" poglądach uzbierał sobie na ban w całej zakładce bocznica, a może nawet nie tylko :-)

Ps.

Foxiu Drogi, czy uważasz że wąteczek jeszcze rokuje, czy może zamkniemy aby nie kusił nadpobudliwych do łapania punktów? Oczywiście chodzi mi o punkty popularności :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fox733 pracuje nad tym zagadnieniem już którys rok z rzędu , może jednak pozostawić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym vladko drogi aby przerodził się w memento o tych których już z nami nie ma i tych których wkrótce nie będzie...

 

cześć cir! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

A jak już mamy tutaj dwóch moderatorów to może zadam pytanie które jest dosyć istotne a na które nie mogę się nigdzie doczekać odpowiedzi.

Chodzi mi o temat miesiąca. Sprawę zauważył kolega Urbanator.

Cytuję jego zapytanie:

Wątek miesiąca!

Ponieważ moderatorzy tego forum często powołują się na regulaminy tu obowiązujące,chciałbym zadać pytanie: Jak to jest możliwe, że w edycji grudniowej 2015 konkursu już przyznano nagrodę jeżeli cyt.:

" Zgłoszeń wątków i kandydatów mogą dokonywać Forumowicze pomiędzy 20 a 30 dniem każdego miesiąca na adres [email protected] oraz Moderacja wysyłając wiadomość zatytułowaną "Konkurs na wątek miesiąca". Zasadą jest, że wyróżnienie dla Dyskutantów przyznawane jest za udział w wątku wybranym jako Wątek Miesiąca."

Zgodnie z regulaminem zgłoszenia mogą wpływać jeszcze przez 5 dni, a konkurs w edycji grudniowej jest już rozstrzygnięty.

Poniżej wyniki konkursu:

Nagrodzone osoby:

 

- Maj 2015. Osoba: Kasjel. Wątek: "Magnetofon"

- Czerwiec 2015. Osoba: Diabolik. Wątek: "Śliczne kasety audio, cz.II"

- Lipiec 2015. osoba: Micke 13. Wątek: "Klub miłośników Rotela"

- Sierpień 2015. osoba: Imacman. Wątek: "Budowa panela absorbującego na bazie wełny mineralnej "

- Wrzesień 2015. osoba: G.Mark. Wątek: "Magnetofony - porady serwisowe"

- Październik 2015. osoba: Marek-41. Wątek: "Magnetofony szpulowe."

- Listopad 2015. osoba: Lucky. Wątek: "Linuxowe granie."

- Grudzień 2015. osoba: janunio. Wątek: "OLED TV - ERA nadeszła"

 

Ciekawi mnie czy jest to wyjątek, czy wszystkie konkursy ogłaszane na @Audiostereo tak się rozstrzyga, tzn. niezgodnie z regulaminem, bo jak mniemam cytat,który zamieściłem powyżej, a skopiowałem ze strony http://www.klub.audiostereo.pl/konkursy/konkurs-watek-miesiaca jest regulaminem?

Administrację proszę o wyjaśnienie.

 

Proszę tego nie traktować jako ataku na moderację, tylko ciekawość nie tylko z mojej strony. Jak to jest możliwe, że 3-go grudnia został rozstrzygnięty konkurs na który zgłoszenia można wysyłać od 20 tego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :)

fox733 niepotrzebny smutek

w otaczajacym nas świecie zycie odradza sie dopiero po zimie a na forum po każdej zmianie IP :)

 

HQ150 - gdybym wiedział to juz dawno bym odpowiedział

pytanie jest bardzo dobre , sam chcialbym wiedzieć o co chodzi z grudniowa edycja konkursu

wysłalem zapytanie do Admin 1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

HQ150 - gdybym wiedział to juz dawno bym odpowiedział

pytanie jest bardzo dobre , sam chcialbym wiedzieć o co chodzi z grudniowa edycja konkursu

wysłalem zapytanie do Admin 1

Ja raczej wiem o co chodzi ale z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym vladko drogi aby przerodził się w memento o tych których już z nami nie ma i tych których wkrótce nie będzie...

 

cześć cir! :)

 

Cóż, założenie szczytne tchnące heroizmem i martyrologią. Jednak nic z tego nie będzie, ponieważ za sprawą naszych błyskotliwych twórców publikujących na bocznicy, wszystko zostanie strywializowane i podciągnięte pod właściwy poziom :-(

 

Proszę tego nie traktować jako ataku na moderację, tylko ciekawość nie tylko z mojej strony. Jak to jest możliwe, że 3-go grudnia został rozstrzygnięty konkurs na który zgłoszenia można wysyłać od 20 tego!

 

Jakże mam nie traktować tego jako ataku na moderację i administrację forum, kiedy wklejasz ten nie swój tekst z zapytaniem w trzecim już miejscu. Masz zaniki pamięci krótkotrwałej? Nie sądzę. Zatem działasz z premedytacją. Zapytanie należało skierować do Administracji Forum, a Ty jak zwykle prowadzisz swoje hucpiarskie zagrywki przeciw moderacji, administracji i właścicielowi tego forum, którego przecież nienawidzisz :-) I proszę o rozsądzenie tego czy dobrze to oceniam, Gospodarza tego wątku Fox733?

Zatem uważam ten atak za trolling w tym wątku.

Jeśli przyzna mi rację, ten wpis zostanie usunięty, Ty regulaminowo ukarany i oznaczony jako spamer.

Co do zdziwienia owym pośpiechem w wytypowaniu grudniowego zwycięzcy, to sądzę że prawdopodobnie będzie się wiązało z wyjazdem świątecznym Admina odpowiedzialnego za dystrybucje nagród. Jednak wiedzy o tym również nie posiadam i odpowiedź na to zapytanie nie leży w moich kompetencjach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado. Jak dostanę uprawnienia admina to rozsądzę wszystkie spory...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Jakże mam nie traktować tego jako ataku na moderację i administrację forum, kiedy wklejasz ten nie swój tekst z zapytaniem w trzecim już miejscu.

Już na początku mojego wpisu napisałem wyraźnie dlaczego to zrobiłem także i tutaj.

Ponieważ, pytanie to zadane i w temacie o funkcjonowaniu forum i w ,, zwycięskim'' wątku miesiącu nie spotkało się z żadnym odzewem. Moderacja ani administrator ( jako gospodarz tematu funkcjonowanie forum) nawet nie byli uprzejmi odpowiedzieć że przeczytali pytanie. Kompletna cisza, zero reakcji.

Dopiero pytanie zadane tutaj spotkało się jakąś Waszą reakcją. Jak widzisz więc zadanie go po raz trzeci było jak najbardziej dobrym pomysłem i było zasadne.

 

 

Masz zaniki pamięci krótkotrwałej

No to ja zapytam czy Ty też skoro już w dwóch miejscach czytałeś te pytania i ,, zapomniałeś'' odpowiedzieć?

 

HQ150 - gdybym wiedział to juz dawno bym odpowiedział

pytanie jest bardzo dobre , sam chcialbym wiedzieć o co chodzi z grudniowa edycja konkursu

wysłalem zapytanie do Admin 1

Jak widzisz cir potrafił odpowiedzieć inaczej niż Ty a samo pytanie ocenił też inaczej.

 

Co do zdziwienia owym pośpiechem w wytypowaniu grudniowego zwycięzcy, to sądzę że prawdopodobnie będzie się wiązało z wyjazdem świątecznym Admina odpowiedzialnego za dystrybucje nagród

Nie sądzę. Przypomnę, że admin,, konkurs'' rozstrzygnął już 3-go grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy jest to wyjątek, czy wszystkie konkursy ogłaszane na @Audiostereo tak się rozstrzyga, tzn. niezgodnie z regulaminem, bo jak mniemam cytat,który zamieściłem powyżej, a skopiowałem ze strony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) jest regulaminem?

Administrację proszę o wyjaśnienie.

 

 

Dostajemy mało zgłoszeń do konkursu, czasami nie dostajemy w danym miesiącu, a to nie jest uwzględnione w regulaminie. Dlatego administracja znając wątki bardzo dobre merytoryczne, bardzo stare wątki - sama musi zgłaszać i wybierać zwycięzców. W grudniu wcześniej rozstrzygneliśmy zwycięzcę ze względu na brak zgłoszeń na poprzedni i obecny miesiąc oraz chcąc, aby nagroda została dostarczona przed świętami. A zwycięzca z grudnia i tak był już wcześniej zgłaszany i dostał 100% poparcia administracji. A więc czekanie do 30 dnia i tak by nie zmieniło werdyktu. Ale nagroda grudniowa była wyjątkiem, obiecujemy że już nie będzie takich wyjątków. A w styczniu i lutym nagrody będą przyznane w normalnym trybie.

 

A do dnia dzisiejszego także nie dostałem zgłoszeń na konkurs.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

To należy zmienić ten regulamin a dopiero później przyznawać nagrody już na nowych zasadach.

Inne podejście jest niepoważnym traktowaniem forumowiczów. Jak mają przestrzegać regulaminu skoro administracja też nie zwraca na niego uwagi?

Jak forumowicze widzą jak rozstrzygany jest ten ,, konkurs'' to raczej nie liczcie na masowy udział w nim.

A do dnia dzisiejszego także nie dostałem zgłoszeń na konkurs.

A jakim cudem miałbyś je dostać skoro grudniowy jest rozstrzygnięty za plecami a na styczniowy zgłoszenia mamy prawo wysyłać od 20 stycznia!

 

Ale nagroda grudniowa była wyjątkiem

Po tym co się stało dla forumowiczów niestety nie jest to już takie pewne.

 

Dostajemy mało zgłoszeń do konkursu, czasami nie dostajemy w danym miesiącu,

No to chyba wystarczający powód na likwidację tego konkursu.

Albo zmieńcie regulamin i napiszcie po prostu, że nagradzacie wątki wedle Waszego wyboru i uznania. Niech się to nie nazywa konkurs, bo z naszym wyborem nie ma to nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok... zmienimy regulamin, jeśli w styczniu nie będzie zgłoszeń.

 

Proponuję koniec dyskusji na temat konkursu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym uczestniczyć w przepychankach forumowych, ale ponieważ to mój post jest cytowany i to ja zadałem pytanie do administracji więc czuję się wywołany do odpowiedzi.Nie doczekałem się reakcji na moje zapytanie w pierwotnej zakładce "Forum-funkcjonalność" pomimo przypomnienia więc kontynuuję tutaj.

Kłamliwe są tłumaczenia pana Admina1-

. W grudniu wcześniej rozstrzygnęliśmy zwycięzcę ze względu na brak zgłoszeń na poprzedni i obecny miesiąc

Pragnę poinformować,że osobiście wysłałem zgłoszenie w listopadzie(zgodnie z regulaminem dn. 28.11.2015 na adres [email protected]), podpisałem imieniem i nazwiskiem.

 

Uważam,że postępowanie "zarządców" tego forum świadczy o traktowaniu użytkowników jak stada baranów(przepraszam urażonych-niestety i ja się do nich zaliczam) nabijających posty i robiących frekwencję.

Proszę już dalej nie brnąć w bzdurne tłumaczenia, mam nadzieję, że faktycznie przyznanie nagrody za msc .grudzień było wynikiem przemyślanej decyzji a nie losowania bo taki przypadek może wiązać się z poważnymi konsekwencjami karno-skarbowymi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku oraz mnóstwa konkursów z nagrodami, które będą fundowali liczni sponsorzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado. Jak dostanę uprawnienia admina to rozsądzę wszystkie spory...

 

Gdybyś posiadał uprawnienia admina, nie pytałbym cię o takie rzeczy. Tutaj zapytałem Ciebie jako gospodarza tego wątku, czy uważasz w/wym wpis za trolling, czy za merytoryczny w swoim wątku. Tylko tyle. I nie ma w tym pytaniu żadnego sporu do rozstrzygnięcia. Wystarczy odpowiedzieć.

 

Nie chciałbym uczestniczyć w przepychankach forumowych, ale ponieważ to mój post jest cytowany i to ja zadałem pytanie do administracji więc czuję się wywołany do odpowiedzi.Nie doczekałem się reakcji na moje zapytanie w pierwotnej zakładce "Forum-funkcjonalność" pomimo przypomnienia więc kontynuuję tutaj.

 

Nie bierzesz udziału w żadnych przepychankach. Ty jesteś autorem tego zapytania i jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi w należnym temu wątku, masz prawo dalej domagać się odpowiedzi.

 

Sytuacja user'a HQ150 jest zgoła inna a motywy i sposoby jego działania znane na forum. Stąd moja taka a nie inna reakcja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.