Skocz do zawartości
IGNORED

kolumny koda do tego zestawu


pers

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam dvd pioneer DV-470 i amplituner pioneer VSX-D514 co myslicie o podlaczeniu do tego zestawu kolumn KODA SERIA AV707 +SW850 lub KODA SERIA AV702 + SW850 , ewentualnie prosze o wskazowki co mozna do takiego zestawu podlaczyc w rozsadnej cenie z gory dziekuje :)

 

ps. zestaw ma sluzyc zarowno do sluchania muzyki jak i kina domowego , pomieszczenie to 24 m2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny zestaw, ale nie wiem co mam Ci powiedziec. Gra tak jak kosztuje. To chyba dobrze, nie? 702 mi sie ciut bardziej podobaly niz moje 707, jak kupowalem takich nie bylo. 707 i 702 maja duzo dobrych recenzji w A-prasie, w koncu Polpak duzo reklam daje :-) Co chcesz konkretnie wiedziec?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze na zakladce stereo probowales uscislac swoje dylematy... 707 i 702 to tzw. latwe kolumny, choc o niezbyt imponujacej efektywnosci. Spadek impedancji do 7Ohm. Woofery "kontrolowalne" nawet przez dychawiczne silniki. Tweeter we frontach jest nieco malo szczegolowy jak na moj gust, ale niektorym (mlodszym, he he) moze sie podobac. Fronty 702 wypadaja lepiej od 707 w odtwarzaniu np. glosu ludzkiego. Dla kontroli basu wazne jest (jak zwykle) odstawienie od sciany, mysle ze 0.5m bedzie ok. Central w 707 slaby (702 - niestety nie pamietam). Surroundy tez lepsze sa w 702, choc te z 707 lepiej graja "wcisniete" w sciane czy polke. Konstrukcja dosc solidna. Sub 850 spokojnie da rade w Twoim metrazu. Co jeszcze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha: 707 czy 702 sa lepsze IMHO od: Eltaxow Hollywood, Silverado, Discovery, Universe, Jamo E350, Tonsilow Fenix. Od czego sa gorsze w swojej klasie cenowej - nie wiem (i nie chce wiedziec... kazdy chce miec najlepiej za ta sama kase ;-) Pewnie jest teraz duzo wiecej konkurencyjnych propozycji, ale chwilowo nie rozbudowywuje swojego "systemu" KD...

 

No i oczywiscie jak dodasz do budzetu 1kpln, kupisz lepsze kolumny. Jak dodasz 2kpln - jeszcze lepsze. Etc. etc. To tak uprzedzajac nastepne wpisy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za wyczerpujace informacje :) bardzo sie przydadza , niedlugo czyli w tym lub nastepnym tyg jade do sklepu ze swoim amplitunerem i kce uslyszec jak to dziala , oferta zachecajaca iec calkiem mozliwe ze zakupie taki zestaw :) jeszcze raz dzieki i pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.