Skocz do zawartości
IGNORED

odtwarzacz multimedialny alternatywa dla yamaha cd-n500?


zibi079

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono. Dość dawno mnie tu nie było ale obecnie zastanawiam się nad zakupem używanego odtwarzacza tzw. multimedialnego, wiec postanowiłem się wspomóc radą kolegów.

Filmów itp. prawie nie oglądam więc skupiam się na urządzeniu pod kątem audio i tu kilka podstawowych cech kórte sprzęt musi bezwzględnie posiadać:

1. wbudowany napęd (lub możliwość wbudowania) cd

2. obsługa flack po usb

3. dobry jako transport (podobno ta yamaha całkiem dobra jako transport docelowo pod zlampizowaną lampucerę mini na pcm1798- może nie warto?)

Wychodzę z założenia , że jak coś jest do wszystkiego to niekoniecznie jest dobre we wszystkim stąd moje pytanie czy rzeczona yamaha do audio jest zdecydowanie lepsza od np. popcorna c200??? Może moje założenie jest błędne???

Alternatywą jest na pewno yamaha cd-n301 ale ma wejście usb z tyłu co już jest jakimś mankamentem, podobno trochę inny gorszy? napęd i na pewo jest o 2 kg lżejsza co nie dziwi w końcu o 2-3 lata młodsza :)

Prośba do forumowiczów o rozwinięcie tematu szczególnie w porównaniu popcorn c200 vs. yamaha cd-n500. Wiem, że popcorn = napęd cd-rom ale może to nie taka straszna wada???

 

Na wstępie odpadają odtwarzacze bez napędu cd z płyt jak na razie na pewno nie zrezygnuję a wszystkiego ripować do flack też nie zamierzam.

 

Z góry dzięki za rady i sugestie

 

Ps. Jakby ktoś widział w ogłoszeniach podłogowe kolumny sony ss-f5 prośba o info.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ale fakt cenna uwaga dzięki.

 

Nie wiem czy znajdzie się alternatywa dla tej yamahy....

Nie widziałem nic podobnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.