Skocz do zawartości
IGNORED

Sansui SP-Z99


Maciej Stępniak

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra.... Koledzy pytałem z ciekawości o cenę a tu...dyskusja że hej.Nie napisałem że chcę je sprzedać !!! nie jestem audiofilem ,myślę ze kolega don111 najtrafniej określił jak grają te kolumny.

Mnie również odpowiadają i na pewno ich - tych moich nie znajdziecie w najbliższym czasie na żadnym portalu z ogłoszeniami ,proponuję zakończyć temat ,co chciałem się dowiedziałem od siebie dodam że kolumny te MNIE odpowiadają i fajnie grają .

Pozdrawiam Wszystkich i zakończmy debatę .

Najlepszego Nowego Roku pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość A&T

(Konto usunięte)

Ale już cię określili handlarzem śmieciami po astronomicznych cenach. Takich o bujnej fantazji nie brakuje. Znaleźli tu moźliwość realizacji się i nie interesuje ich, że piszą nie na temat. Ích cel to rozwalić każdy wątek na temat Sansui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę francja-elegancja, posłuchamy i pooglądamy, takie sansui to ja rozumiem.

 

 

 

Sansui%20Product%20Bru-12.png

 

NIE no - masakra jak to foto zobaczyłem to padłem ze śmiechu !:P:) - żeby tak wielka firma , której wyroby audio (stare) są dziś obecnie po 5-cio cyfrowych cenach , tak nisko upadła ?! - coś mi tu nie gra.... - czyżby przereklamowana firma?

 

Normalne.

W każdym jednym wątku o Sansui można całymi stronami czytać o tym jak to audiofile na całym świecie cenią sobie ten sprzęt,

a w Ameryce czy w Japonii, to się normalnie o to zabijają i ceny mają z księżyca. W każdym jednym wątku, można sobie sprawdzić.

A jak komuś się zechce sprawdzić i nie daj boże jeszcze poszukać u źródła czyli w tej Ameryce czy w tej Japonii,

to w ciągu kilkunastu sekund trafi tam na oferty sprzedaży dowolnego urządzenia z legendarnym logo Sansui

tyle że w cenie 4-5 krotnie niższej niż na śmiesznym Allegro u naszych psychicznych handlarzy, którym się ciągle wydaje,

że żyjemy w czasach średniowiecza, kiedy dostęp do internetu był ograniczony i można było wciskać ludowi każdą ciemnotę.

Oczywiście wtedy szybciutko pojawiają się kolejne argumenty pod tytułem ile to kosztuje przesyłka z Ameryki albo z Japonii.

No ile kosztuje? Czterokrotność ceny urządzenia? Popierdolcie sobie jeszcze, ja chętnie poczytam o cudach nad Wisłą,

gdzie runchle kupowane na palety za garść euro u Turka pod mostem w Berlinie, po przekroczeniu polskiej granicy

stają się nagle poszukiwanymi skarbami wartymi swojej wagi w złocie i jeszcze dopłaty za transport z Ameryki albo Japonii,

którą ostatni raz widziały 35 lat temu jak je sobie jakiś niemiecki żołnierz tam kupił i po zakończeniu służby do domu przywiózł.

Teraz jego dorosły syn to znalazł na strychu i nie wie co z tym zrobić, to przed dom wystawia, żeby śmieciarze z sobie zabrali,

po czym to co się jeszcze do czegoś nadaje trafia na eBay, a cała reszta do polskich handlarzy, którzy biorą wszystko jak leci.

Kolejna wielka zagadka wszechświata została rozwiązana, a tu dalej będą się pałować nad tymi gruzami i bajki opowiadać.

 

MASZ PUCHAR CHŁOPIE !:P:) -przy okazji dowiedzielim sie że sajsui weszło szturmem do indii !:)

 

73f6dc2c2f90f6e0d66d9d59a4a351a6.jpg

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, a ja słyszałem, że w NASA

Accuphase, to jest akurat "kontynuacja" Kenwooda, mitomani gawędziarze piszący na kolanie historię audio od nowa :)

A nawet gdyby było inaczej, to co by miało z tego wynikać na przykład?

Przecież ludzie projektujący w Sansui te 40-letnie "legendy" są już dawno na emeryturze albo dwa metry pod ziemią, więc?

 

P.S.

A wiedzieliście że Bugatti Veyron, to jest kontynuacja Skody 105?

Zbudowali go na częściach z Audi inżynierowie Volkswagena, a Skoda to przecież też Volkswagen tak samo jak Audi czyli wszystko pasuje, nie? No.

Na wiosnę wystawiam swoją na otomoto za 200 tysięcy. Teraz kury w niej mieszkają i nie mam co z nimi zrobić w taki mróz, bo przecież wezmą i mi zamarzną w pizdu.

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brnij.

Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie poza głupkowatymi docinkami i bzdurami wyjętymi z tyłka przez internetowych bajarzy,

to po prostu daj sobie spokój i nie próbuj na siłę błysnąć, bo chyba sam już zdążyłeś się zorientować, że raczej kiepsko Ci to wychodzi.

A jak odczuwasz nieodpartą potrzebę zwrócenia na siebie uwagi dziecinnymi zaczepkami, to sorry, ale nie mam czasu na takie pierdoły.

Bywaj.

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tu gadu gadu - a w "nowym klubie sajsui" pojawiły sie ciekawe tezy:

odtwarzacz cd sajsui na "audiofilskich podkładkach z pianki" - zwykła otulina piankowa do rur np. od pieca gazowego :P:)

co dają....? - ano "Poszerza się scena, różnicują sie wybrzmienia. Bas robi się bardziej aksamitny" !!!!!!

Dodatkowo piszą tam coś o "stosowaniu klocków sosnowych" pod sprzęty sajsui - jak by tego było mało - to dźwięk sajsui jest zależny od "rodzaju drewna z jakiego zbudowane są klocki pod sprzęt" :P - matko boska :P :) - jeszcze troche to ciśnienie atmosferyczne trza będzie mieć odpowiednie aby sajsui grało lepiej ... !?:P:)

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki sposób omija się lwią część opłat związanych ze ściąganiem tych klocków z Japonii.

Nawet w tym klubie o tym pisali, zapominając że mogą to czytać potencjalni jelenie

skubani przez "kolegów" potrójnie na kosztach sprowadzenia właśnie, bo vat, bo cło, bo to, bo śmo.

Wystarczy rupiecia rozkręcić, zapakować w dwa oddzielne pudła i wysłać jako elektroniczny złom,

żeby ominąć te wszystkie opłaty i nasi dzielni sprowadzacze tak to właśnie robią,

a ciemniaki bulą jak za zboże, bo te z Japonii to jeszcze lepiej grają od tych "zwykłych" co już i tak wszystko miażdżą

i są specjalnie psute w fabryce, żeby gorzej brzmiały od tych na lokalny rynek, bo przecież każdy głupi wie,

że na eksport celowo robi się gorsze, zwłaszcza do USA, Kanady, Niemiec czy innych bogatych państw europejskich,

gdzie schodzi 95% produkcji i tylko ostatni idiota pchałby na te rynki towar gorszej jakości niż ten produkowany dla swoich,

ale forumowi gawędziarze wiedzą przecież lepiej, zwłaszcza ten ich guru co mody starych runchli na kuchennym stole robi

wykorzystując tajną dokumentację wykradzioną przez pracowników Sansui, o której nikt nigdy nie słyszał ani jej nie widział.

Jakim trzeba być idiotą, żeby w te wszystkie głupoty uwierzyć, to po prostu w głowie się nie mieści...

 

To już nawet nie jest śmieszne, tylko tragiczne.

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Zawsze powtarzam, że najdokładniej można określić wartość czegokolwiek, wystawiając to od zeta i na koniec aukcji mamy wartość wyliczoną co do grosza.

Nie zawsze, bo jak nikt nie bedzie potrzebowal to pojdzie duzo taniej ponizej ceny rynkowej, a jak bedzie duzy popyt na dany model w danym czasie to potrafi sie sprzedac nawet sporo powyzej.

 

jest wiele zmiennych, dlatego najbardziej pasuje tutaj, sprzet ejst tyle wart ile jest w stanie zaplacic kupujacy.

 

Jesli cos sie sprzeda za tyle to znaczy ze tyle dla niego bylo warte. Koniec kropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.