Skocz do zawartości
IGNORED

Manifestacje KOD za żydowskie pieniądze...


jakub102

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkiem jakieś podsumowanie widziałem dzisiaj w tv. Przecież tam prawie same dziadki. I wy chcecie normalnego państwa Panowie do tego trzeba ludzi energicznych kreatywnych zdolnych i kompetentnych i mlodych przede wszystkim. Dziadki nie maja wyczucia rzeczywistosci no i zeszlosystemowcy nie maja zadnych szans - czasy sie zmieniają ludzie nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreatywnych jak Ziobro?Czyli oprócz kreatywnych księgowych mamy też kreatywnych prawników?

 

W większości krajów o wielowiekowej tradycji niezależnej jurysdykcji do zawodu sędziego TK czy SN trafia się jako zwieńczenie kariery prawniczej.A do tego trzeba lat pracy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na to pytanie pozwala wyjaśnić wszelkie rozbieżności i dyskusje jakie toczą się w tym wątku. No ale jak nie wiesz to ok. W sumie fajnie: pyszczyć a nie mieć zdania w tak podstawowej sprawie. Bezcenne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreatywnych jak Ziobro?Czyli oprócz kreatywnych księgowych mamy też kreatywnych prawników?

 

W większości krajów o wielowiekowej tradycji niezależnej jurysdykcji do zawodu sędziego TK czy SN trafia się jako zwieńczenie kariery prawniczej.A do tego trzeba lat pracy.

 

Mówię o polityce sejmie nie tk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co nam kodeks karny?

Pytanie jest wtórne wobec kwestii istnienia konstytucji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to pana ziobrę można określać mianem "wielkiego logika". Coś na kształt "wielkiego językoznawcy". Prawnik, który nie ogarnia enumeratywnego znaczenia słowa "oraz". To jest naprawdę zajebiste.

 

To,że ktoś pyta to nie oznacza,że nie ma zdania.Chce poznać zdanie dyskutanta.

Podstawowa rola konstytucji to ograniczenie władzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są kraje bez konstytucji.Chyba W.Brytania,Izrael,pewnie jakieś muzułmańskie monarchie.W sumie muszą być jakieś zasady regulujące życie społeczne i organizację instytucji państwa.W Anglii to się opiera na precedensach i prawach historycznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izrael ma ustawy konstytucyjne. Wlk. Brytania ma konstytucję, po części rozproszoną w kilku aktach jak np. Magna Carta Libertatum z 1215 r. a po części opartą o prawo zwyczajową. Monarchie muzułmańskie są słabym przykładem bo są zwykle monarchie absolutne. W monarchii absolutnej ograniczenie władzy jest bez sensu :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,zgoda.Konstytucja ma za zadanie ograniczyć władzę ale również określić charakter państwa i zasady współdziałania organów państwowych.

 

Magna Carta trudno określić jako konstytucję bo dotyczyło tylko części społeczeństwa tzw. baronów czyli arystokracji.

 

 

U nas odpowiednikiem była Nihil novi z 1505r.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wyklucza pierwszego, a nawet z tego wynika. Tzw "określenie charakteru państwa" również ogranicza władzę.

 

Tak,zgoda.Konstytucja ma za zadanie ograniczyć władzę ale również określić charakter państwa i zasady współdziałania organów państwowych.

 

Magna Carta trudno określić jako konstytucję bo dotyczyło tylko części społeczeństwa tzw. baronów czyli arystokracji.

 

 

U nas odpowiednikiem była Nihil novi z 1505r.

Rzecz w tym, że ustrój Wlk. Brytanii mimo chwilowych przerw jest bardzo ciągły. Teza o obowiązywaniu Nihil Novi po 123 latach nieistnienia państwa i braku monarchii jest dość odważna, choć w zasadę "Nihil Novi" w sumie można odnaleźć w fakcie, że władzę ustawodawczą sprawuje organ pochodzący z wyborów powszechnych.

 

Żeby nam się nie rozjechała dyskusja: podstawową rolą konstytucji jest ograniczenie władzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższość konstytucji polega ( może raczej powinna polegać) na tym,że jest spójna.Natomiast prawa zwyczajowe czy tez przywileje wydawane na przestrzeni setek lat mogą być sprzeczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Wlk. Brytania sobie z tym radzi więc nie mi to oceniać. Kilkuset letnia praktyka czyni cuda. W każdym razie prekursorem ochrony praw jednostki był właśnie system angielski. Przykładem właśnie MCL albo Habeas Corpus Act. My mamy pisaną konstytucję, w dodatku dość rozbudowaną i co tego? Przyszedł wielki logik oraz prokurator z PZPR plus ponad 230 debili i to jest koniec konstytucji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo to nie tylko zapisany papier( czy pergamin).To również coś takiego jak duch prawa czy litera prawa.Ale do tego potrzeba kultury prawnej.Mam nadzieję,że wystawimy im rachunek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie będzie ku temu szybko okazji. Moim zdaniem zmienią kodeks wyborczy. wy***ią wszystkich członków PKW (a na ... kadencja członków PKW) i wsadzą swoich z PZPR. Inne rozwiązanie to uchylić cały kodeks wyborczy ot tak, może za wyjątkiem paru przepisów. Jak dla mnie to oczywiste bo skazanie Duda ma jak w banku więc jeśli Naczelnik mu gwarantuje, że nie będzie Trybunału Stanu to dlatego, że wyborów nie będzie/wszystkie kolejne wybory wygra PIS: coś jak Białoruś.

 

Ponieważ TK już jakby nie ma to kontrolę konstytucyjności weźmie na siebie Sąd Najwyższy i NSA w ramach pytań prawnych i postępowań kasacyjnych. Gdzieś za rok rozwalą również SN i NSA.

 

Jeszcze jeden smaczek tak na dobranoc. W rządzie jest taka jedna Pani Beata Kempa. Moim zdaniem powinna sprzedawać plakaty. Ja bym jeden kupił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W tym życiorysie Pani Poseł/"Minister Konstytucyjny" pisze coś takiego:

 

W 1990 roku ukończyłam studia dzienne na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Prawa i Administracji, na kierunku Prawo Administracyjne. Studia podyplomowe w zakresie prawa, readaptacji, mediacji i negocjacji odbyłam z kolei na Uniwersytecie Opolskim. Jestem prawnikiem nie tylko z wykształcenia, ale przede wszystkim z wyboru i zamiłowania. Stąd mój aktywny udział w pracach Koła Prawników Katolickich w Ostrzeszowie.

No więc nie ma i nie było na WPiA Uniwersytetu Wrocławskiego kierunku "Prawo Administracyjne". Nie można było (i nadal nie można) skończyć studiów z tytułem zawodowym "magister prawa administracyjnego". Można było (i nadal można) ukończyć z tytułem "magister prawa" lub "magister administracji". Żaden prawnik nie powie, że skończył prawo administracyjne bo to tak jakby lekarz mówił, odnośnie swoich studiów, że skończył "medycynę rodziną" lub "medycynę sądową". Prawo administracyjne jest dla absolwenta prawa jednym z kilkudziesięciu egzaminów na studiach. Zatem Pani Poseł/"Minister Konstytucyjny" skończyła administrację. Zdanie, że "Jestem prawnikiem nie tylko z wykształcenia, ale przede wszystkim z wyboru i zamiłowania" wywołuje u mnie szeroki uśmiech za każdym razem jak je czytam. To trochę tak jakby absolwentka pielęgniarstwa stwierdziła "Jestem lekarzem nie tylko z wykształcenia, ale przede wszystkim z wyboru i zamiłowania". Po prostu bezcenne. Myślę, że jednak kupiłbym z 10 plakatów Pani Poseł/"Ministra Konstytucyjnego".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argument mimo wszytko żaden nawet wręcz z dupy wyssany.

W dotychczasowych wyborach to norma od 21 lat.

Zgadza się, ale to nakazuje odrobinę pokory ze strony zwycięzców a nie takie zachowania jakie miały miejsce w Sejmie, zwłaszcza że ordynacja wyborcza była czynnikiem pogłębiającym taki układ, ale rozumiem że osobnicy o zapędach dyktatorskich nie wiedzą co to pokora.

Szkoda, że nie było zmartwione zanim im korytko odjechało

Od jednych odjechało do innych przyjechało. Za jakiś czas się to odwróci. Tak jest często w wyborach. To nic nadzwyczajnego.

Oo too chodzi :) To paru osobników z PIS wepchnęło przemocą ten tłum do samolotu ? :) To trzeba tak było od razu :) Pod karabinami ich gnali pewnie.

Decyzję o lądowaniu podejmowano bezpośrednio przez nim. W Warszawie nikt nie zakładał że będzie ono niemożliwe więc na pokład wszyscy weszli bez wątpliwości. W bezpośredniej decyzji o samym lądowaniu brało udział bardzo niewiele osób (2-4) a pełną bezpośrednią odpowiedzialność ponosi kapitan załogi pokładowej. W przypadku zamkniętych drzwi do kokpitu (tak powinno być podczas lądowania) decyzja jaką podjąłby kapitan była jedna: odejście na zapasowe lotnisko. Kto nacisną na kapitana żeby podjął się tak ryzykownego w tych warunkach (brak widoczności) manewru ?

Z tego co słyszałem do samolotu z Prezydentem wepchnęła ich kariera i zbliżające się wybory.

Bezpośrednio zainteresowanych było dwóch Kaczyński i Szmajdziński. Jak myślisz który mógł mieć wpływ na decyzję pilotów o lądowaniu bez widoczności ?

PULL UP, PULL UP........................... i wszystko jasne. Tylko beton smoleński jest głuchy.

Każdy chciał zrobić wystep patriotyczny w Smoleńsku raz z Tuskiem raz z Kaczyńskim. Ale z księdzem i orkiestrą. Bo to ładnie wygląda w katolickim społeczeństwie. I byli z nim politycy od prawej do lewej bez różnicy.

Nie patriotyczny tylko marketingowy i nie każdy miał wpływ na decyzje dotyczące lądowania. Tylko jedna lub dwie osoby z pasażerów miały taki wpływ. Reszta pasażerów mogła tylko czekać na decyzje wodzów tego lotu. Wodzowie podjęli decyzję o popełnieniu "samobójstwa". Oczywiście nieświadomego "samobójstwa".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co "beton smolenski"rozumie to to ,ze wraku i skrzynek nie ma w Polsce. Reszta to spekulacje i jest to sytuacja godna ubolewania.

Jezeli demokracja zostanie rozmontowana rekami pierwszych sekretarzy i bylych aparatczykow PZPR ktorzy partycypowali przy pisaniu konstytucji to bedzie to godny jej koniec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz tekstami z "Psów". Ja lubię również ten "Co wy tam palicie?".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale czy nie widzisz glebokiej ironii tej sytuacji kiedy byly "uwlaszczony " prokurator PZPR rozklada Trybunal Konstytucyjny ktory takim jak on gwarantowal doskonaly start w nowy system -zgodnie z konstytucja ? Zreszta ,nie znam czlowieka, moze to i porzadny chlop jest tylko ,ze chodzi o zasade wiec jesli juz sie powolujesz na "PSY " to czesc ludzi powinna byc poswiecona w imie zasad ,nie mowiac juz o skurw.....ach. Przeciez to jest marketingowy majstersztyk choc nie wiem czy zamierzony. Pan prezes powinien wyciagnac wiecej takich fantow z szafy i rozpieprzyc demokracje silami glownych jej beneficjentow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstytucja weszła w życie w 1997 roku. Nie wiem o jakim starcie mówisz w życie. Wyjaśnij, proszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówili o tym zawsze.. tylko było trzeba czytać / oglądać odpowiednie media a nie korytową propagandę.

Bez obaw,pacze tu i tu.Ale jakoś KODa wtedy nie widziałem,czemu ujawnił sie dopiero po przegranej partii oszustów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kempa oszukuje co do swojego wyksztalcenia, Piotrowicz mówi, ze oskarzajac ryzykował bardziej niż oskarżani. Partia oszustów jest wlasnie przy wladzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partia oszustów jest wlasnie przy wladzy.

 

To jak nazwać poprzedników?

 

Nie wiem o jakim starcie mówisz w życie.

 

Uważasz, że to co obowiązywało do 1997 roku było wystarczające?

Uważasz, że nowa Konstytucja mimo, że pisana w pośpiechu nie była startem, nowym otwarciem?

Mimo, że za jej przyjęciem głosowało ledwie 20% całego społeczeństwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nazwać poprzedników?

Pragmatykami.

 

za jej przyjęciem głosowało ledwie 20% całego społeczeństwa.

A ile procent całego społeczeństwa głosowało na szajkę tego kieszonkowego dyktatorka otaczającego się neobolszewią w stylu Piotrowicza i nadaktywni chamicami typu Kempa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzie j pasują synonimy typu: koniunkturalista, oportunista, lawirant, konformista czyli raczej gnać do celu byle jak aby garnąć co się da dla siebie.

Tak im zostało będąc już obecnie w opozycji...powoli pozostaje im tylko odruch...Pawłowa.

Co pis im w kolanko to oni już tylko w odruchu machają kończynami...wszystkimi, a to nienormalne jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to robi właśnie PiS - dorywają się do koryta, aby zawłaszczyć państwo i kasę dla siebie. Np. podjęto decyzje o likwidacji konkursów na szefów instytucji rolniczych. Będą nominacje polityczne premiera. PiS robi nomen omen skok na kasę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img src="

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pieniądze z OFE nie sa i nigdy nie były "naszą" własnościa. Były własnościa państwową zabezpieczająca zobowiązania emerytalne. Zostały ukradzione przez AWS dla OFE zarządznych przez kolesi Petoo.

 

PO nigdy by nie wróciła pieniądzy do OFE, tylko musiała słuchać Unii, która groziła karami za złamanie dyscypliny budzetowej. Rząd doliczał sobie pieniądze OFE w przychodach budzetu. Osiem lat sie przepychali z Eurostatem który nie traktuje statystyki jak narzedzia propagandy PO i twierdził ze tych pieniędzy w budzecie nie ma, bo sa prywatne. Unia nie lubi budżetowych złodziei.

PO musiało oddac do państwowej kasy, co ukradł ich poprzednik AWS.

 

Poza tym nie ma i nie bedzie innych argumentów za OFE. Tylko propaganda polityczna uprawiana przez dawnych "prywatyzatorów" .

PIS jak wiadomo zawsze programowo był na NIE kiedy PO było na TAK i odwrotnie. Teraz juz nie wiadomo kto i czego chciał od OFE, ale takie hasła dobrze wygładają na transparentach.

 

Żeby nam się nie rozjechała dyskusja: podstawową rolą konstytucji jest ograniczenie władzy.

 

Jesli na tę konstytucje możesz powoływac sie w rozprawch przed sadami. W Polsce nie możesz. Sądy nie badaja zgodności przepisu z konsttucją podczas ferowania wyroku.

Tym sie zajmuje Trybunał konstytucyjny który jest organem politycznym parlamentu. Taka dodatkowa izba która zajmuje się wprowadzaniem poprawek do ustaw nie majacych nic wspólnego z poczuciem praworzadnosci i ograniczania władzy, bo sama jest władzą polityczną.

Konstytucje obecnie nie jest nic warta dla obywatela walczącego o swoje prawa w sądach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw,pacze tu i tu.Ale jakoś KODa wtedy nie widziałem,czemu ujawnił sie dopiero po przegranej partii oszustów?

chyba źle zinterpretowałem Twoją poprzednią wypowiedź, a co do pytania... bo jest w tym biznes..

 

tak, masz rację, panika przed rozpieprzeniem panstwa.

a co takiego zrobili że się nagle tak o ojczyznę obawiasz ?

 

problem w tym, że tego nie ogarniasz.

martw się o siebie.

 

Zadajesz fajne pytania. A ja zadam ci jedno ale bardzo podstawowe. Po co nam konstytucja?

Niestety nikt na nie nie odpowiada... dobre pytanie, w teorii nakłada na Państwo obowiązek, a obywatelowi gwarantuje. W praktyce wszyscy ją mają gdzieś, zwłaszcza TK który wydaje decyzje polityczne, zależne od potrzeby konkretnego ugrupowania.

 

Krzyczą o jakimś zamachu, oboranie demokracji.. ale o co chodzi ? co się takiego stało że demokracja jest zagrożona ? konkretnie.

Ponawiam pytanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjęto decyzje o likwidacji konkursów na szefów instytucji rolniczych

 

Słusznie.

 

Będą nominacje polityczne premiera.

 

...a czyje mają być? Nadal peeselu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.