Jump to content
IGNORED

Pomoc w wyborze Cd do toru audiolab8000A i kolumn Epos Es11

Damian Herman

Recommended Posts

Witam jestem na forum nowy i postanowiłem się zwrócić do kolegow z prośbą o pomoc w wyborze nowego Cd do mojego zestawu. Obecnie gra u mnie cd sony cdp-xe530 i od jakiegoś czasu nosze sie z zamiarem wymiany go na źródło bardziej muzykalne. Co byście proponowali do toru który sklada sie z tego cd wzmacniacza Audiolaba 8000A na interkonekcie chord cobraII i kolumny Epos es11 spięte kablami bi wire audionova illuminator. Dodam tylko ze chcial bym troszkeocieplic ten skład bo gra bardzo analitycznie i jasno. Dziękuję za wszystkie sugestie odnośnie nowego cd. Kwota jaka chce przeznaczyc to +- 1000zl. Nie ograniczam sie do gatunku sluchanej muzyki .

Dzięki , z recenzji tego Cd wynika że właśnie bardzo ciepły i muzykalny. Mam pytanie do kolegów czy słyszeli jakieś CD REGA bo jest możliwość za tysiaka wziąść model Jupiter (transport) z dedykowanym DAC-iem lo również Regi .

komplet niby z wyższej pułki 20 lat temu... jest jeszcze Rega Planet... co o tym sądzicie??

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.