Jump to content
IGNORED

Mingda MC368-B 902 czy warto?

ciechu

Recommended Posts

Pamiętam że na wyprzedaży dystrybutor oferował ją za 2699zł. To jest chyba najmniej popularny wzmacniacz Mingdy który był oferowany w Polsce. Z resztą zdaje się i na innych rynkach niewiele się sprzedało tego modelu o czym może świadczyć brak recenzji i dyskusji na forach. Myślę że cena bliżej 1500 zł była by bardziej adekwatna. To tyle co do ceny a czy warto kupić i czy to gra ? Nie wiem nie słyszałem i nic w sieci nie znalazłem. :(

Witam Mam pytanie czy warto zainteresować się tym wzmacniaczem kolumny mam Minasy Anor

Pozdrawiam Zdrówka

Witam miałem ten wzmacniacz moim zdaniem warto kupić nawet sam bym go nabył ponownie ale za używany to tak 1500 max. Nie znam Twoich kolumn ale do tej Mingdy muszą być z dość wysoką efektywnością i łatwa impedancją bo to single ended w klasie A , obecnie mam Canto Grand z Cayin mt35 i jest fajnie ale ze względu na budowę i lampy KT90 chętnie bym zakupił oczywiście w rozsądnej cenie

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.