Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny pod Pioneer SX205. RSS do 2000zł


elson44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam prośbę o pomoc w wyborze kolumn jak w temacie. Pomieszczenie około 25m plus aneks kuchenny. Są jeszcze dwa warunki podane przez moją Panią ;p

1. Muszą być nowe.

2. Najlepiej białe, ewentualnie czarne w połysku.

 

Wiem, że zaraz będziecie proponować używki, które niestety w moim przypadku odpadają. Dlatego proszę o pomoc w wyborze tylko nowych kolumn. Zdaje sobie sprawę, że nie będzie to jakiś super zestaw. Ale z drugiej strony nie jestem audiofilem i to co w końcu mam nadzieję z Waszą pomocą zakupię, będzie i tak najlepszym sprzętem audio jaki miałem.

 

W tym budżecie, lub niewiele powyżej znalazłem takie propozycje,, które spełniają wymaganie mej Pani:

1. BOSTON ACOUSTICS A 250

2. MAGNAT Shadow 205

3. YAMAHA NS-F160

4. YAMAHA NS-555

5. JBL Studio 270

6. ELAC FS 67.2

7. MAGNAT Quantum 675 Schwarz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

moim zdaniem zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie zestaw Audio Pro Black Diamond V3 (http://q21.pl/audio-pro-black-diamond-v3.html). To mocne, dynamicznie grające kolumny, które dodatkowo są bardzo elegancko zbudowane i pokryte białym lub czarnym lakierem piano.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje propozycje to chyba tylko, sorry, od Pani... bo tylko po kolorze dodane. Nic dziwnego bo chyba za blisko z kuchni do pokoju ;) więc dobierane pod kolor mebli kuchennych, bądź blatów.

Te modele dzieli to przepaść różnicy brzmienia, Jbl studio 270 brzmią inaczej niż Magnaty quantum. Elac też inna estetyka muzyczna i klasa brzmieniowa niż ta Yamaha, czy wielkość wobec quantum 675.

Posłuchaj ich wcześniej jeśli to Ty masz słuchać muzyki, a nie tylko Pani ich potem używać jako stojaków na modną zastawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To propozycje znalezione w mediamarkt.pl, które mieszczą się w budżecie i spełniają wymagania co do wyglądu. Jak pisałem nie jestem audiofilem i znawcą tematu. Prosiłem tylko o pomoc w wyborze tak aby z tego wąskiego grona wybrać coś co będzie w miarę współpracowało z moim amplitunerem.Oczywiście możecie zaproponować coś innego spełniającego kryteria. Pewnie jest kilka innych propozycji może nawet dużo lepszych, ale wlasnie po to napisałem prosząc o pomoc.

Jeśli nie chcecie lub nie możecie pomóc to po prostu nie piszcie. Ja i tak muszę wybrać według podanych kryteriów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.