Skocz do zawartości
IGNORED

Atoll czy Hegel?


qmacieq

Rekomendowane odpowiedzi

proponuję odsłuch atoll in 200 lub am 200 z st 200

Połączenie AM200 SE + ST200 mocno działa na moją wyobraźnię... :)

Nie wiem tylko czy przedwzmacniacz w ST200 jest adekwatny do wysterowania końcówki AM200.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie najpierw in 200 se ,jeśli się nie spodoba to weź coś z hegel ale wątpię żeby ci nie podszedł in 200 to uniwersalne łagodne granie bez agresji wyostrzen. Można słuchać godzinami i niemeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In100 czesto jest polecany do rocka, mi natomiast rocka czy metalu znacznie lepiej sie slucha na H80. Pewnie ze wzgledu na to ze jak mowi Marcin H80 jest bardziej spokojny.

IN100 w roli końcówki też gra spokojniej, to fakt że jako integra brzmi troszkę krzykliwie jak narwaniec, ale pomijając sekcję pre czyli po ByPass gra spokojniej i dojrzalej.

Jak ma się jakieś urządzenia które mogą pracować jako preamp warto to sprawdzić.

Jeśli ktoś porównywał IN100 jako integrę z H80 to mogł faktycznie odebrać brzmienie tego pierwszego jako zapiaszczone, ale gdyby go posłuchał w roli końcówki różnice nie były by już tak oczywiste.

H80 to nie jest skok wyżej to raczej skok w bok, czyli gra poprostu inaczej, ale wcale nie lepiej zwłaszcza w porównaniu z AM100 Atolla lub IN100 w roli końcówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie najpierw in 200 se ,jeśli się nie spodoba to weź coś z hegel ale wątpię żeby ci nie podszedł in 200 to uniwersalne łagodne granie bez agresji wyostrzen. Można słuchać godzinami i niemeczy.

 

Czy nie meczy to dowiesz sie jak zlozysz wszystko usiadziesz i posluchasz.

Zanim uzyskalem satysfakcjonujace brzmienie wypozyczylem okolo 7 par kolumn 6 wzmakow i okolo 30 kabelkow. W salonie brzmialo fajnie a w domu....wsrod mebli foteli itd bylo slabo...

No chyba ze masz w domu oddzielny pokoj:)....odpowiednio wygluszony i z kluczem:)

 

Podobno poszukiwanie zlotego srodka to najwieksza przyjemnoscc...

Przeciez chodzi o to by....gonic kroliczka:)

 

Zawsze potem cos trzeba ulepszyc...poprawic...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czy przedwzmacniacz w ST200 jest adekwatny do wysterowania końcówki AM200.

Jeśli masz wątpliwości to zapytaj kolegi Pantaleona w klubie Atolla, ja mogę tylko potwierdzić że nie jest to żaden mezalians.

 

Czy nie meczy to dowiesz sie jak zlozysz wszystko usiadziesz i posluchasz.

Zanim uzyskalem satysfakcjonujace brzmienie wypozyczylem okolo 7 par kolumn 6 wzmakow i okolo 30 kabelkow. W salonie brzmialo fajnie a w domu

To dobra droga do znalezienia systemu pod swoje upodobania, ale jak już ktosr dysponuje kolumnami i jakimiś kabelkami to pozostaje żąglowanie tylko wzmakami.

U mnie gra Atoll AM100 z CA SM6 na kablach od Albedo z Eposami M15.2 modowanymi i różnymi "uzdrawiaczami" , jest bardziej niż O.K.

Adaptacja akustyczna to podstawa zaraz po zasilaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H80 to nie jest skok wyżej to raczej skok w bok, czyli gra poprostu inaczej, ale wcale nie lepiej zwłaszcza w porównaniu z AM100 Atolla lub IN100 w roli końcówki.

Z moich odsluchow i nie tylko H80 jest bardziej transparentny, slychac z nim lepiej dalsze plany. To jest juz cecha wzmacniaczy z wyzszej polki. Nie wydaje mi sie ze pomijajac przedwzmacniacz w in100se, zwieksze detalicznosc samej koncowki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie najpierw in 200 se

W moim przypadku dopłata do IN200 SE to ponad 3k PLN.

Myślałem, że decydując się na duże zmiany warto wejść w końcówkę (AM200 SE) i przed nią postawić coś w charakterze przedwzmacniacza (np. ST200, CA851N, ew. Oppo 105D).

Co do Oppo, to na innym forum przeczytałem, że jego przedwzmacniacz pozostawia wiele do życzenia.

 

Ale rzeczywiście warto odsłuchać IN200 SE i ew. pozostać przy przetwornikach bez przedwzmacniacza.

 

W poniedziałek czas na pierwsze poważne decyzje (sprzedaż lub pozostawienie IN100 SE).

Mimo wszystko chciałbym dać swojemu IN100 SE ostatnią szansę... :)

W końcu to całkiem fajny wzmacniacz.

 

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za cenne rady!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze dorzucę 3 grosze. Ktoś wspominał o Vincencie, miałem 237 na odsłuchu w domu i wypadł gorzej niż Baltlab. Ciekawy jestem tylko hegla w porównaniu z Baltlabem. Miałem też marantza pm8005, słuchałem też in100 se. Baltlab był najlepszy pod wzgledem audiofilskim, czyli najmniej efekciarski, scena głęboka i najlepiej posegregowana spośród tych wszystkich wzmacniaczy. Gdybym miał wówczas kupować to właśnie na niego by padło. Wypożyczyłem jednak lampę i wszystkie w/w wzmacniacze zostały zmiażdżone. Różnice między tymi tranzystorami musiałem sprawdzać, po przepinaniu na nowy klocek i potem na stary. Po wpięciu lampy był teki przeskok jakościowy, że już nie wpinałem nic z powrotem ani razu. Została tak wpięta aż do dziś. Jest jeszcze możliwość wymiany lamp, koszt poniżej 1000zł , a brzmienie kilka znowu klas w górę. Przewaga wzmacniacza lampowego nad tymi pozostałymi jest w każdym aspekcie. Scena, bas, średnica, góra, przestrzenność, dynamika, szybkość, czyli wszystko. Przy potencjometrze ustawionym na godzinę ósmą jest już głośno, na dziewiątą nawet nie robię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@insaimz

Już dawno myślałem o lampie, ale mam trójkę dzieci i wystające lampy mogą je kusić do różnych niecnych czynów.

Poza tym lampa potrzebuje czasu do rozgrzania i osiągnięcia optymalnych warunków pracy (chyba, że jest inaczej więc sprostuj moje przypuszczenia).

 

W moim przypadku użycie systemu audio to:

75-80% słuchanie muzyki i radia internetowego

20% oglądanie filmów i telewizji.

 

Ze względu na te 20% zależy mi na systemie, który nie wymaga długiego czasu na przygotowanie do pracy, a jednocześnie dobrze odtworzy dźwięk podany z dekodera czy BoxeeBox'a.

Stąd też mój pomysł na "kombajn" Oppo, który jest (podobno) świetnym źródłem audio i jednocześnie przetwornikiem, a dodatkowo dobrze przetwarza dźwięk z filmów i telewizji.

 

Po moich nieudanych przygodach z amplitunerami chcę uniknąć konieczności używania głośników centralnych czy subwoofer'ów.

Poza tym nie mam wolnej powierzchni, na której mógłbym to wszystko rozstawić i okablować.

 

Reasumując: lampa jak najbardziej, ale obecnie (do zmiany mieszkania na większe) potrzebuję czegoś, co zagra mi w obecnych warunkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest juz cecha wzmacniaczy z wyzszej polki. Nie wydaje mi sie ze pomijajac przedwzmacniacz w in100se, zwieksze detalicznosc samej koncowki.

A czy "detaliczność" to to samo co umiejętność budowania planów muzycznych w głąb? Moim zdaniem , nie.

Właśnie często poprzez uspokojenie brzmienia można doświadczyć więcej detali w tle, lepszą selektywność i rozdzielczość, dobrze to pokazują dyfuzory 1D i 2D, podobnie inne uzdrawiacze łącznie z niektórymi kablami zasilającymi.

To uspokojenie jakie następuje po wykorzystaniu IN100 jako końcówki właśnie to pokazuje, AM 100 idzie jeszcze bardziej w tym kierunku, a IN200 czy AM 200 jeszcze bardziej z tego co wiem.

Wiem, że H80 to bdb wzmacniacz, podobno lepszy niż H100 czy H200 ale to już nie moja opinia.

Każdy ma inne doświadczenia, bo każdy słucha w innych warunkach akustycznych o okablowaniu nie wspomnę.

Nie zawsze jak coś kosztuje 2x wiecej jest o tyle samo lepsze, znam przypadki że nie koniecznie wzmak za 15 tys musi grać lepiej od tego za 5 tys.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uspokojenie jakie następuje po wykorzystaniu IN100 jako końcówki właśnie to pokazuje,

@sir.jax

A co proponujesz postawić przed IN100 SE przy włączonym w tryb BY-PASS?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze dorzucę 3 grosze. Ktoś wspominał o Vincencie, miałem 237 na odsłuchu w domu i wypadł gorzej niż Baltlab. Ciekawy jestem tylko hegla w porównaniu z Baltlabem. Miałem też marantza pm8005, słuchałem też in100 se. Baltlab był najlepszy pod wzgledem audiofilskim, czyli najmniej efekciarski, scena głęboka i najlepiej posegregowana spośród tych wszystkich wzmacniaczy. Gdybym miał wówczas kupować to właśnie na niego by padło. Wypożyczyłem jednak lampę i wszystkie w/w wzmacniacze zostały zmiażdżone. Różnice między tymi tranzystorami musiałem sprawdzać, po przepinaniu na nowy klocek i potem na stary. Po wpięciu lampy był teki przeskok jakościowy, że już nie wpinałem nic z powrotem ani razu. Została tak wpięta aż do dziś. Jest jeszcze możliwość wymiany lamp, koszt poniżej 1000zł , a brzmienie kilka znowu klas w górę. Przewaga wzmacniacza lampowego nad tymi pozostałymi jest w każdym aspekcie. Scena, bas, średnica, góra, przestrzenność, dynamika, szybkość, czyli wszystko. Przy potencjometrze ustawionym na godzinę ósmą jest już głośno, na dziewiątą nawet nie robię.

 

jaka lampa?

 

A co do tematu to słuchałem atolla 200, baltlaba i hegla H80 i NA PEWNO powinieneś posłuchać baltlaba przed ostatecznym zakupem :)

 

pozdro!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tematu to słuchałem atolla 200, baltlaba i hegla H80 i NA PEWNO powinieneś posłuchać baltlaba przed ostatecznym zakupem :)

 

Z pewnością posłucham tym bardziej, że to polski producent.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym lampa potrzebuje czasu do rozgrzania i osiągnięcia optymalnych warunków pracy (chyba, że jest inaczej więc sprostuj moje przypuszczenia).

moja po 40stu minutach gra w pełni możliwości.

 

jaka lampa?

ja mam akurat Tri Trv 35se

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hegla wymieniłem na lampę. Dzieci to wymówki bo zgodnie z normami EU lampy musza być osłonięte i takie są. Kupiłem Cayin cs55. Mam pełne dynamiczne brzmienie już przy małych poziomach głośności. Regulacja biasu z miernikiem na pokładzie. Świetne granie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sir.jax

A co proponujesz postawić przed IN100 SE przy włączonym w tryb BY-PASS?

Może to być jakiś DAC z funkcją przedwzmacniacza lub streamer.

Ja miałem tylko CA SM6 w roli poreampa na tą chwilę nie mam nic innego, chociaż robię przymiarkę do HD25 lub jakiegoś Audio GD.

Wtedy jeszcze IC Albedo FlatOne dzis już Monolith, chociaż nowy Flat też fajny, wiem że dla niektórych to dziwnie zabrzmi, ale okablowaniem mozna wiele zdziałać łącznie z zasilającymi. Poza tym izolatory Vibrapoda uspokajają górę, pojawia sie lepsza separacja i selektywność, scena robi się jeszcze bardziej poukładana trzeba je tylko dobrze dobrać do wagi wzmacniacza.

Wielu stuka się w czoło na widok takich "uzdrawiaczy", ale cóż ...niech się śmieją :))

 

Vibrapodów używam już od bardzo dawna, ale mozesz najpierw o nich sobie poczytać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Moje oczekiwania (priorytety wg numerów):

1. Słuchanie muzyki z Spotify/ Tidal,

2. Słuchanie muzyki z „gęstych” flac’ow (Składowanych na QNAP’ie)

3. Słuchanie radia internetowego (obecnie SB Touch wystarcza)

4. Oglądanie filmów z BoxeeBox i dekodera przy użyciu kolumn stereo (bez centralnego, subwoofera, etc.)

5. Dźwięk neutralny ew. lekko ocieplony

hej

moja propozycja dokupujesz CA SM6 lub inny streamer z funkcją preamp i UpNp, zostawiasz IN100 łączysz jako końcówka za pre robi np.SM6 masz spokojniejszy dźwięk o ładnej barwie, na Qnap instalujesz bubbleupnp do uruchomienia Tidala, po sieci przekazywany sygnał do SM6. SM6 ma mnóstwo wejść podłączysz co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zmieniłem hegla na lampę i to było druzgocace doświadczenie. Hegel przy lampce wypadł bardzo mizernie właściwie nie było czego porównywać. to przeskok jak amplituner za 300zl przy wzmaku stereo

naprawdę warto

To nie jest tak że musisz czekać 40min bo lampa gra od razu. Na początku po prostu płasko i sucho póki się nie rozgrzeje. Przy filmach nie będzie to miało znaczenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hej

moja propozycja dokupujesz CA SM6 lub inny streamer z funkcją preamp i UpNp, zostawiasz IN100 łączysz jako końcówka za pre robi np.SM6 masz spokojniejszy dźwięk o ładnej barwie, na Qnap instalujesz bubbleupnp do uruchomienia Tidala, po sieci przekazywany sygnał do SM6. SM6 ma mnóstwo wejść podłączysz co chcesz.

 

Ciekawy pomysl...tez tak robilem...i sluchalem tidala po bubble na moim ca sm6 v2. Hegel ma funkcje airplay...co tez mozesz wykorzystac...

851n to rozwiniecie ca sm6 v2....lepszy dac...itd...

Oppo 105d...pioneer blu ray...

Jak wspomnialem ilu forumowiczow tyle opinii i tyle samo mozliwosci...

Ogarnij sobie to wszystko...policz kase...popatrz gdzie to ustawisz....idz do salonu...i testuj testuj...

Najwazniejsze co Tobie sie spodoba....czy hegel z oppo czy tez atoll...

Zycze przyjemnosci...:)

 

 

Oppo potraktuj tylko i wylacznie jako odtwarzacz multiformatowy....z zupelnie niezlym dac....plus tidal....

Mysle ze za te pieniadze warto...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zmieniłem hegla na lampę i to było druzgocace doświadczenie. Hegel przy lampce wypadł bardzo mizernie właściwie nie było czego porównywać. to przeskok jak amplituner za 300zl przy wzmaku stereo

naprawdę warto

To nie jest tak że musisz czekać 40min bo lampa gra od razu. Na początku po prostu płasko i sucho póki się nie rozgrzeje. Przy filmach nie będzie to miało znaczenia

 

Owszem, przeskok jest na prawdę bardzo duży. Za tranzystor trzeba zapłacić powyżej 15k , żeby grał.

 

Co do tych 40stu minut. To lampa bez tego czasu gra duuuuuużo lepiej niż transy, które słuchałem, po tym czasie przepaść się zwiększa.

 

Po odsłuchu pierwszy raz lampy w moim systemie stwierdziłem, że ludzie na prawdę "błądzą" przerzucając te tranzystory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d10dbdc42acea19cab6773a1e820a07055659a24d1554MfvimKlY9Hi0niNqEHqD.png

Guzik prawda ;-) Są dobre lampy i dobre tranzystory. Wszystko zależy od systemu.

 

ale ominąłeś część mojej wypowiedzi w której pisałem o cenach :) Bo że są dobre transy też pisałem. Tak samo nie wszystkie lampy są dobre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całością się nie zgadzam.. W podobnej cenie lampa wcale nie oznacza lepszego grania. To jest kwestia preferencji i samego urządzenia.

Do 15tys napisałeś..a ja znajdę sporo dobrych tranzystorów w tej cenie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całością się nie zgadzam.. W podobnej cenie lampa wcale nie oznacza lepszego grania. To jest kwestia preferencji i samego urządzenia.

Do 15tys napisałeś..a ja znajdę sporo dobrych tranzystorów w tej cenie :)

w sumie to masz racje, coś by sie znalazlo. Ale z tym sporo to sam nie wiem.

 

Mi na myśl przychodzi Audio Gd i Lavardin, a dalej to nie wiem.

 

Może coś podasz, bo jestem ciekawy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu racja Audio gd master 10 super mega moc i kontrola ,dynamika masakryczna w tych aspektach podlonczony hegel h 300 po gd zostawil niesmak ze szybko kolega go spakowal spowrotem do pudelka niby mocq podobny ale daleko z tylu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to masz racje, coś by sie znalazlo. Ale z tym sporo to sam nie wiem.

 

Mi na myśl przychodzi Audio Gd i Lavardin, a dalej to nie wiem.

 

Może coś podasz, bo jestem ciekawy?

Jaką ty masz lampę.

Bo do moich Kefr300 by się może również sprawdziła

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych, które moim zdaniem warto odsłuchać Audia Flight ( słyszałem 2 modele i oba były świetne ) , Hegel H160 bardzo fajny, Audio Gd Master 10 i w cenie do 15tys już są monobloki 2H. Do tego integra Abbysound ciekawie się zapowiada. Atoll-a też uważam za fajnie grające przy odpowiednich kolumnach. Musical Fidelity też się sprawdzi na pewno i jego też bym nie skreślał. Mimo, że NAD-y są dość forsowane przez branżę to są naprawdę mocne piece - grający przyzwoicie - może z budowaniem sceny nie jest jakoś super, ale to kwestia słabego pre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką ty masz lampę.

Bo do moich Kefr300 by się może również sprawdziła

 

Tri Trv 35se.

 

Do kef będzie pasować powinna pasować, bo są to z tego,, co wiem kolumny grające równo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baltlab był najlepszy pod wzgledem audiofilskim, czyli najmniej efekciarski, scena głęboka i najlepiej posegregowana spośród tych wszystkich wzmacniaczy. Gdybym miał wówczas kupować to właśnie na niego by padło

Pamiętasz jaki to był model Baltlaba ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.