Skocz do zawartości
IGNORED

TAGA HARMONY HTA-25 - czy to w ogóle jakoś gra?


dimmu66

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Najlepsza jest konkluzja

Szukanie tutaj jakiegokolwiek wzorca czy konotacji mija się z celem. Ani neutralność, ani lampowość, ani żadna inna jednoznaczna kategoria nie jest kluczem do brzmienia Tagi, która ma pomysł, jak grać po swojemu. Prawdę mówiąc, za sześćset złotych ma prawo grać, jak chce.

 

wydaj 600zł i się dowiesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudów nie ma zapewne czysty lampowiec za 600 też by nie grał sensownie

 

Jest promocja kosztuje 400 :D .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie nauczyło mnie, że niczego nie dowiesz się o sprzęcie puki nie posłuchasz go u siebie w domu. Nic nie wiemy o reszcie Twojego toru więc tak jak i Ty możemy sobie pogdybać.Kup a jak będzie źle odeślij co najwyżej 2-ie duchy stracisz a wiedza bezcenna jest. A tak przy okazji za 400zł to nie kupisz cudów nigdzie. Co najwyżej z tak zwanych "vintage" możesz kupić trupa któremu ktoś wszczepił rozrusznik serca pół roku po śmierci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie nauczyło mnie, że niczego nie dowiesz się o sprzęcie puki nie posłuchasz go u siebie w domu. Nic nie wiemy o reszcie Twojego toru więc tak jak i Ty możemy sobie pogdybać.Kup a jak będzie źle odeślij co najwyżej 2-ie duchy stracisz a wiedza bezcenna jest. A tak przy okazji za 400zł to nie kupisz cudów nigdzie. Co najwyżej z tak zwanych "vintage" możesz kupić trupa któremu ktoś wszczepił rozrusznik serca pół roku po śmierci.

 

Cudów nie oczekuję i zdaję sobie sprawę , że za 4 stówy nie kupię sprzętu grającego jak za 4 tysie. Nie zamierzam również wpasowywać Tagi do żadnego z moich zestawów , bo zapewne nic bym nie zyskał na plus. Kieruje mną zwykła ciekawość i liczyłem , że może ktoś ma czy słuchał i potrafi coś powiedzieć na podstawie własnych doznań czy porównać brzmieniowo do jakiegokolwiek znanego wzmaka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że kosztuje 4 x tele co Taga i w tej cenie stosunkowo łatwo znaleźć coś w miarę sensownie grającego.

Nie to, że napaliłem się na Tagę , czy w ogóle na lampowca, ale po prostu ciekaw jestem jak gra - np czy jak Denon w tych samych pieniądzach - oczywiście to przenośnia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wkleiłem Ci recenzję . Jak każda pewnie nie jest do końca uczciwa ale jak się podejdzie do niej z umiarem coś już można się dowiedzieć . Ja nie planuję sprawdzać jak to gra bo mnie to nie interesuje . Na audioshow pokój z Chińską elektroniką bił na głowę wiele tzw markowych sprzętów .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Nie no dzwięk się wydobywa więc grać jakoś gra. Ale z jakościa to tak średnio.

Chodź biorąc pod uwagę cenę może to z odpowiednimi używanymi monitorami zagrać lepiej niż wieża samsunga a kosztuje tyle samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.