Skocz do zawartości
IGNORED

Ile tak można ?


Gość rydz

Rekomendowane odpowiedzi

wypraszam sobie takie uwagi....moj braciak modowal u mudy ale nie sluchalem i nie mam zdania....odnioslem sie jedynie do klimatu dysuputy obydwu interlokoutorow...juz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze nalezy te wpisy o modyfikacjach traktowac jako przerwe reklamowa.

Równie dobrze mógłbyś postulować o to samo w stosunku do firm, które głównie z tego, czerpią zysk...a on, jak to ktoś wyżej napisał, jest entuzjastą, który wie co robi. Z punktu widzenia pewnych osób, wszystko to co on powie, będzie marketingowym bełkotem, ale skoro tak, to jak traktować wpisy branżowe, wpisy firm, które z tego żyją? Ta jego działalność nie jest głównym źródłem dochodu, ale widzę, że dla niektórych będzie to zło wszelakie...

 

Na vortalach it, napisanoby - kupcie sobie maść na ból...4 liter, albo zmieńcie stringi bo są za ciasne - nie piszę tutaj w Twoim kierunku, a generalnie o problemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz NADa C 356 ciągle byłem niezadowolony, że mój wzmacniacz lubi sobie "zaryczeć" zwłaszcza przy żeńskich wokalach, że nie ma kryształowej "góry" i gra tak jakoś bezbarwnie, szaro. I wtedy na forum spotkałem geniusza - pana M. Otrzymałem propozycję mudyfikacji za jedyne 400 zł i obietnicę, że za te 400 zł mój wzmacniacz zagra na poziomie piecyków za 10.000zł. Pan "m" zrobił na mnie wielkie wrażenie, tak pięknie mówił, stał się dla mnie prawdziwym znawcą tematu audio!!!!! dlatego wysłałem mu swój wzmacniacz a to co otrzymałem przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Wzmacniacz grał faktycznie inaczej tzn. grał tak jak obiecywał pan geniusz czyli jak piecyk za 10.000zł. Nigdy nie słyszałem jak gra wzmacniacz za 10.000 zł ale skoro mówi to pan geniusz, któremu uwierzyłem i wysłałem swój piecyk to na pewno tak jest!!! i teraz mogę się tylko śmiać z całej reszty, którzy kupują wzmacniacze za 8.000-10.000 zł, że wyrzucili kasę w błoto zamiast kupić używanego NADa c 356 i za dopłatą 400 zł mieć sprzęt grający tak fantastycznie jak mi to powiedział pan "m" a na pewno tak jest bo ... ten pan tak mi powiedział! Nie rozumiem tylko, dlaczego teraz nikt z osób piszących powyżej i chwalących działalność pana "m" nie chce sprzedać swoich piecyków i odkupić odemnie mój piecyk za jedyne 1.200zł???? Przecież jak mi uwierzycie, że on gra jak wzmacniacz z przedziału cenowego 8.000 -10.000 zł to na pewno tak wam będzie grał!!! Poczytaj mi mamo .....

ps. Pokażcie mi gdzie "branża" pisze, że np. po kupieniu od nich IC za 400 zł i wpięciu w miejsce "gwoździ" w NAD c 356 mój wzmacniacz będzie grał jak piec za 10.000 zł???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Pokażcie mi gdzie "branża" pisze, że np. po kupieniu od nich IC za 400 zł i wpięciu w miejsce "gwoździ" w NAD c 356 mój wzmacniacz będzie grał jak piec za 10.000 zł???

Chyba nie do końca zrozumiałeś problem. Nikt nie pisał o tym, że "branża mówi o", a o tym, że tak samo "reklamuje" swoje usługi. Czytanie ze zrozumieniem.

 

 

Ps - niektórzy potrafią wciskać to, że...kable zasilające grają, więc...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to w tym wszystkim chodzi, że nie tak samo!!!! i Ty nie zrozumiałeś.

Wybacz, ale dla mnie, pewnie dla wielu innych, cytat w stylu "zapraszamy do nas na odsłuch" po pytaniu np. o kolumny/wzmacniacz, które/y ma grać tak "jak xyz i mieć brzmienie jak", jest dokładnie tym samym, co działalność opierająca się o "modzik" czyli zmianę parametrów pracy tak, aby grało to "jak xyz za xyz zł".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aqs

(Konto usunięte)

Ciekaw jestem co kierowcy rajdowi mieliby do powiedzenia w tym temacie...pewnie ścigaliby się na fabrycznych autach...Temat modyfikacji to temat rzeka i dotyczy w sumie każdego sprzętu, nie tylko elektronicznego.

akurat np. WRC interesuję się bardzo i to jest szczyt techniki te auta nie mają nic wspólnego z autami które jeżdżą po drogach, ich nie modyfikują przypadkowi ludzie, te auta powstają od zera i są tworzone przez najlepszych wyselekcjonowanych inżynierów.

 

że za te 400 zł mój wzmacniacz zagra na poziomie piecyków za 10.000zł. Pan "m" zrobił na mnie wielkie wrażenie, tak pięknie mówił, stał się dla mnie prawdziwym znawcą tematu audio!!!!! dlatego wysłałem mu swój wzmacniacz a to co otrzymałem przerosło moje najśmielsze oczekiwania

skoro w to uwierzyłeś to świadczy o twojej naiwności, ale to ponoć dobra cecha dobrych ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wysłałem hehe ... ale poważnie się zastanawiam.... A tak poważnie to niech każdy sam wyciągnie wnioski chodź sprawa jest oczywista...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale dla mnie, pewnie dla wielu innych, cytat w stylu "zapraszamy do nas na odsłuch" po pytaniu np. o kolumny/wzmacniacz, które/y ma grać tak "jak xyz i mieć brzmienie jak", jest dokładnie tym samym, co działalność opierająca się o "modzik" czyli zmianę parametrów pracy tak, aby grało to "jak xyz za xyz zł".

Nie do końca. To że np. Q21 zaprasza na odsłuchy to tylko można się cieszyć. Nic za to nie płacisz i nie musisz u Nich kupić. Wiadomo, że zależy im na sprzedaży, charytatywnie tego nie robią. Ale zauważ też, że nie piszą, że są najlepszym salonem w Polsce i wszystko wiedzą najlepiej, a czytając wypowiedzi kolegi Mudy odnowie wrażenie jakby był wszechwiedzący. Nic do Niego nie mam, ale ostatnio stało się to trochę za bardzo nachalne. Nie neguje, że Nady po modyfikacji grają lepiej, ale z osądami, że grają na poziomie wzmacniaczy za 10k byłbym ostrożny. Zresztą to żadne kryterium.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens ironizowania skoro na tym forum jest wątek bodajże o odtwarzaczu znanego i cenionego producenta za 9000, który w środku miał ponoć części innego producenta, o wartości 200 dolarów...

 

Porównanie tyczyło się konkretnego modelu. I raczej nie takiego, który ma w środku bebechy za 200 dolarów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz NADa C 356 ciągle byłem niezadowolony, że mój wzmacniacz lubi sobie "zaryczeć" zwłaszcza przy żeńskich wokalach, że nie ma kryształowej "góry" i gra tak jakoś bezbarwnie, szaro. I wtedy na forum spotkałem geniusza - pana M. Otrzymałem propozycję mudyfikacji za jedyne 400 zł i obietnicę, że za te 400 zł mój wzmacniacz zagra na poziomie piecyków za 10.000zł. Pan "m" zrobił na mnie wielkie wrażenie, tak pięknie mówił, stał się dla mnie prawdziwym znawcą tematu audio!!!!! dlatego wysłałem mu swój wzmacniacz a to co otrzymałem przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Wzmacniacz grał faktycznie inaczej tzn. grał tak jak obiecywał pan geniusz czyli jak piecyk za 10.000zł. Nigdy nie słyszałem jak gra wzmacniacz za 10.000 zł ale skoro mówi to pan geniusz, któremu uwierzyłem i wysłałem swój piecyk to na pewno tak jest!!! i teraz mogę się tylko śmiać z całej reszty, którzy kupują wzmacniacze za 8.000-10.000 zł, że wyrzucili kasę w błoto zamiast kupić używanego NADa c 356 i za dopłatą 400 zł mieć sprzęt grający tak fantastycznie jak mi to powiedział pan "m" a na pewno tak jest bo ... ten pan tak mi powiedział! Nie rozumiem tylko, dlaczego teraz nikt z osób piszących powyżej i chwalących działalność pana "m" nie chce sprzedać swoich piecyków i odkupić odemnie mój piecyk za jedyne 1.200zł???? Przecież jak mi uwierzycie, że on gra jak wzmacniacz z przedziału cenowego 8.000 -10.000 zł to na pewno tak wam będzie grał!!! Poczytaj mi mamo .....

ps. Pokażcie mi gdzie "branża" pisze, że np. po kupieniu od nich IC za 400 zł i wpięciu w miejsce "gwoździ" w NAD c 356 mój wzmacniacz będzie grał jak piec za 10.000 zł???

Jako posiadacz NADa C 356 ciągle byłem niezadowolony, że mój wzmacniacz lubi sobie "zaryczeć" zwłaszcza przy żeńskich wokalach, że nie ma kryształowej "góry" i gra tak jakoś bezbarwnie, szaro. I wtedy na forum spotkałem geniusza - pana M. Otrzymałem propozycję mudyfikacji za jedyne 400 zł i obietnicę, że za te 400 zł mój wzmacniacz zagra na poziomie piecyków za 10.000zł. Pan "m" zrobił na mnie wielkie wrażenie, tak pięknie mówił, stał się dla mnie prawdziwym znawcą tematu audio!!!!! dlatego wysłałem mu swój wzmacniacz a to co otrzymałem przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Wzmacniacz grał faktycznie inaczej tzn. grał tak jak obiecywał pan geniusz czyli jak piecyk za 10.000zł. Nigdy nie słyszałem jak gra wzmacniacz za 10.000 zł ale skoro mówi to pan geniusz, któremu uwierzyłem i wysłałem swój piecyk to na pewno tak jest!!! i teraz mogę się tylko śmiać z całej reszty, którzy kupują wzmacniacze za 8.000-10.000 zł, że wyrzucili kasę w błoto zamiast kupić używanego NADa c 356 i za dopłatą 400 zł mieć sprzęt grający tak fantastycznie jak mi to powiedział pan "m" a na pewno tak jest bo ... ten pan tak mi powiedział! Nie rozumiem tylko, dlaczego teraz nikt z osób piszących powyżej i chwalących działalność pana "m" nie chce sprzedać swoich piecyków i odkupić odemnie mój piecyk za jedyne 1.200zł???? Przecież jak mi uwierzycie, że on gra jak wzmacniacz z przedziału cenowego 8.000 -10.000 zł to na pewno tak wam będzie grał!!! Poczytaj mi mamo .....

ps. Pokażcie mi gdzie "branża" pisze, że np. po kupieniu od nich IC za 400 zł i wpięciu w miejsce "gwoździ" w NAD c 356 mój wzmacniacz będzie grał jak piec za 10.000 zł???

Jako posiadacz NADa C 356 ciągle byłem niezadowolony, że mój wzmacniacz lubi sobie "zaryczeć" zwłaszcza przy żeńskich wokalach, że nie ma kryształowej "góry" i gra tak jakoś bezbarwnie, szaro. I wtedy na forum spotkałem geniusza - pana M. Otrzymałem propozycję mudyfikacji za jedyne 400 zł i obietnicę, że za te 400 zł mój wzmacniacz zagra na poziomie piecyków za 10.000zł. Pan "m" zrobił na mnie wielkie wrażenie, tak pięknie mówił, stał się dla mnie prawdziwym znawcą tematu audio!!!!! dlatego wysłałem mu swój wzmacniacz a to co otrzymałem przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Wzmacniacz grał faktycznie inaczej tzn. grał tak jak obiecywał pan geniusz czyli jak piecyk za 10.000zł. Nigdy nie słyszałem jak gra wzmacniacz za 10.000 zł ale skoro mówi to pan geniusz, któremu uwierzyłem i wysłałem swój piecyk to na pewno tak jest!!! i teraz mogę się tylko śmiać z całej reszty, którzy kupują wzmacniacze za 8.000-10.000 zł, że wyrzucili kasę w błoto zamiast kupić używanego NADa c 356 i za dopłatą 400 zł mieć sprzęt grający tak fantastycznie jak mi to powiedział pan "m" a na pewno tak jest bo ... ten pan tak mi powiedział! Nie rozumiem tylko, dlaczego teraz nikt z osób piszących powyżej i chwalących działalność pana "m" nie chce sprzedać swoich piecyków i odkupić odemnie mój piecyk za jedyne 1.200zł???? Przecież jak mi uwierzycie, że on gra jak wzmacniacz z przedziału cenowego 8.000 -10.000 zł to na pewno tak wam będzie grał!!! Poczytaj mi mamo .....

ps. Pokażcie mi gdzie "branża" pisze, że np. po kupieniu od nich IC za 400 zł i wpięciu w miejsce "gwoździ" w NAD c 356 mój wzmacniacz będzie grał jak piec za 10.000 zł???

 

Ktoś Cię zmuszał do modyfikacji swojego NADa? to jest takie samo ryzyko jak kupno starego 30letniego wzmacniacza czy ałdiofilskiego druta za 1xxxxxzł w ciemno. Tak to wygląda koleżko, zabawa w audio kosztuje, a te 400zł które wydałeś to są grosze, współczuj tym co wydali kilka tysiaków na druta i stwierdzili, że im nie gra :) Pisałem już o tym, ale akurat miałem okazje sprawdzić ile warte są te mody na NADach, jeszcze kilka lat temu kiedy Mudda44 zaproponował mi taki zabieg na NADdzie C320BEE i cóż efekt był i to powiedziałbym większy niż po zmianie kolumn, lepsza przestrzeń i rozdzielczość, więcej powietrza w dźwięku, z tymże fabryczny C320 to straszny zamulacz był, te nowe NADy różnią się i tym samym brzmią już inaczej i nie wiem jak tam te mody działają. Przy sprzedaży NADa by Mudda nie miałem problemu, dałem ogłoszenie tu na forum, poszedł od strzału.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydz lubi się pokłócić i zawsze sobie znajdzie ofiarę do której się doczepi. Chyba muzyka nie sprawia mu przyjemności albo sprzęt kiepsko gra bo więcej radochy ma, gdy może komuś dokopać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie rozumiem płaczy - usługa jak każda inna. Albo się ufa usługodawcy i powierza mu swój sprzęt, albo nie i niczyja to jest sprawa oprócz zainteresowanych stron. "Granie" to rzecz subiektywna, być może wzmacniacz po modzie za pinset zagra lepiej dobrze spasowany z dobrymi skrzynkami, niż inny wzmacniacz i za 20kzł w torze nie dla niego. A być może zagra gorzej, niż grał, ale właściciel będzie wniebowzięty, bo ma profesjonalnie modyfikowany wzmak - i to też nie będą pieniądze wyrzucone w błoto. Czytałem na przestrzeni jakiegoś tam czasu dobre opinie o modyfikacjach muda, ekstremalnie trudno sobie wyobrazić, że wszystkie z nich to jest reklama. Pozwólcie innym (zwłaszcza obcym) na swoje własne zdanie, swoją opinię i swoje decyzje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. To że np. Q21 zaprasza na odsłuchy to tylko można się cieszyć. Nic za to nie płacisz i nie musisz u Nich kupić. Wiadomo, że zależy im na sprzedaży, charytatywnie tego nie robią. Ale zauważ też, że nie piszą, że są najlepszym salonem w Polsce i wszystko wiedzą najlepiej, a czytając wypowiedzi kolegi Mudy odnowie wrażenie jakby był wszechwiedzący. Nic do Niego nie mam, ale ostatnio stało się to trochę za bardzo nachalne. Nie neguje, że Nady po modyfikacji grają lepiej, ale z osądami, że grają na poziomie wzmacniaczy za 10k byłbym ostrożny. Zresztą to żadne kryterium.

Na wstępie, abyśmy mieli jasność sytuacji - ja nie odnoszę się i nie odnosiłem, konkretnie, do żadnego salonu. Napisałem tylko o tym, co sam zauważyłem.

 

Jednocześnie, chyba sam przyznasz, że zmysł słuchu, jako instrument, jest bardzo zawodny i to, co ktoś napisze, nawet mając doświadczenie, przesłuchując setki sprzętu, niekoniecznie dla mnie, dla Ciebie, będzie opinią wartościową, a nawet wiążącą. Jeśli ktoś pyta np. o kolumny do "metalu", albo wzmacniacz do "metalu" to zarówno pasjonat - modder, jak i salon może udzielić odpowiedzi...identycznej, zbieżnej, zupełnie innej, ale i tak będzie to jedynie opinia osób, które słuchały konkrenty sprzęt w konkretnych warunkach odsłuchowych, a co dla mnie, jako klienta, nie będzie i tak 100% pewnikiem...z racji zawodności "instrumentu". Dla jednego jego wpisy będą nachalne, dla innego wpisy salonów...a dla reszty może być to element, na który nie zwracają uwagi i mają to gdzieś...

 

Porównanie tyczyło się konkretnego modelu. I raczej nie takiego, który ma w środku bebechy za 200 dolarów.

 

W temacie o CD...czy o wzmacniaczach? Jednocześnie, elektronika kosztuje konkretne kwoty (mówię o elementach składowych) i bez względu na to, jaką przylepisz do tego etykietę, to nadal koszt jednostkowy będzie śmiesznie niski względem kwot, jakie trzeba ponosić przy zakupie "złożonego klocka"...więc imho takie porównania mają sens i to spory...

 

Zauważyłeś pewną prawidłowość - producenci "pro kolumn" jakoś nie chwalą się parametrami mierzalnymi? Charakterystykami? Uwierzyć - usłyszeć, prawda? Mam wierzyć w kable?

 

Przy sprzedaży NADa by Mudda nie miałem problemu, dałem ogłoszenie tu na forum, poszedł od strzału.

Na olx identycznie. Te z modami z olx i Allegro, szły od razu. Nawet teraz były 2 NADy 320. Jeden po modzie, jeden bez. Ten z modem poszedł za 800 albo 850, ten bez modu stoi za 600 (za C350 dałem 500...a na defaulcie nawet nie ma co ich porównywać).

 

Pozwólcie innym (zwłaszcza obcym) na swoje własne zdanie, swoją opinię i swoje decyzje.

Napisałbym wręcz inaczej - pozwólcie innym decydować...co jest dla nich dobre, sluszne, a co nie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swojego C 356 nigdy nie sprzedam bo teraz gra tak, że klękajcie narody... a po wygrzaniu moda jestem pewien, że wskoczę na jeszcze wyższy poziom.... hihi. A Wy dlaczego sprzedaliście swoje zmudyfikowane NADy????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego sprzedałem bo po zmianie kolumn nie wyrabiał mocowo i wkurzał mnie ten nieszczęsny potencjometr, później przyszła zajawka na vintage, ale to już inna historia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nie rozumiem jednego.

Dlaczego czlowiek, ktory przeprowadza modyfikacje Nada twierdzi ze po tych modyfikacjach wzmacniacz gra jak klocek za 10kzl a sam uzywa Denona za 7kzl.

To tak jak bym powiedzial, ze duzy fiat po tuningu jezdzi lepiej niz BMW M5, ale i tak wole jezdzic BMW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bieda!

Swojego Nada przerobił i sprzedał:-)

 

A ten Denon to za trzy stówki.

Przed przeróbką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest? Zakup nowego Nada i koszt modyfikacji zamyka sie w 3kzl.

Po tym zabiegu muda44 moze miec klocek grajacy jak te po 10kzl a jednak wybiera dla siebie niemodyfikowany sprzet za 7kzl.

 

O co chodzi?

 

Gdzie tu logika? Przeciez po zakupie Denona muda44 jest w plecy jakies cztery kola i jest posiadaczem (w jego mniemaniu) i urzytkownikiem gorszego klocka.

A jednak tak woli.

 

O co chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz go nie ma. Musicie zaktualizowac dane. Jak go miał twierdził że modyfikowany Nad gra na poziomie ok 5-6tys. Jak Denona sprzedal, poziom wzrósł już właśnie do 8-9tys.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku mod w C320BEE dał sporo, ale z całą pewnością nie był to jeszcze poziom takich wzmacniaczy jak Roksan Caspian, Creek Destiny czy choćby poczciwy Accuphase E-206. Poprawa była, ale to nadal był budżetowy wzmacniacz, wtedy Marcin wspominał coś o przedziale 3-5tyś i można by było to przyjąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz go nie ma. Musicie zaktualizowac dane. Jak go miał twierdził że modyfikowany Nad gra na poziomie ok 5-6tys. Jak Denona sprzedal, poziom wzrósł już właśnie do 8-9tys.

 

Pewnie sprzedal Denona, bo go zmudyfikowal i sie stalo co sie stalo.

Ciekawe dlaczego nie kupi dla siebie Nada za 3tys, zrobi modyfikacje za 500zl i ma jakies 6.5tys w kieszeni. To trzeba byc wariatem zeby doplacac 6 tysiecy do czegos co i tak gra tak samo jak modyfikowany Nad.

 

W moim przypadku mod w C320BEE dał sporo, ale z całą pewnością nie był to jeszcze poziom takich wzmacniaczy jak Roksan Caspian, Creek Destiny czy choćby poczciwy Accuphase E-206. Poprawa była, ale to nadal był budżetowy wzmacniacz, wtedy Marcin wspominał coś o przedziale 3-5tyś i można by było to przyjąć.

 

To skad nagle 9-10tys?

Wszystko ma swoje granice. Lojalnosc w obec innych ludzi tez.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w tych nadach mozna naprawdę sporo poprawic w kwestii preampa, moje doświadczenie z nadem konczy sie na modelu c356bee szkoda ze nie posluchalem go kiedys w trybie koncowki mocy, bo jako integra wypadl bez szalu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C320 i c350 czy jakieś tam podobne,nie znam Nadów-nie będą grały oba tak samo, jak nawet za 10tysi na logikę biorąc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sprzedal Denona, bo go zmudyfikowal i sie stalo co sie stalo.

Ciekawe dlaczego nie kupi dla siebie Nada za 3tys, zrobi modyfikacje za 500zl i ma jakies 6.5tys w kieszeni. To trzeba byc wariatem zeby doplacac 6 tysiecy do czegos co i tak gra tak samo jak modyfikowany Nad.

 

 

 

To skad nagle 9-10tys?

Wszystko ma swoje granice. Lojalnosc w obec innych ludzi tez.

 

To było kilka lat temu, mod przeprowadzany na starej serii budżetowych NADów (C320,C320BEE,C350,C370, ten ostatni chyba nie był modowany) jak to wygląda w przypadku nowych szarych NADów C326, C356, nie mam pojęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NAD C350 z modyfikacją Muda i powiem po raz enty miałem u siebie kilka wzmacniaczów audiolab Maratnz denon itd, ale właśnie wtedy natknąłem się na możliwość modyfikacji wzmacniacza NAD C350 i zakupiłem na allegro wysłałem do Mudy i faktycznie gra najlepiej ze wszystkich które dotychczas miałem. Bez dwóch zdań.

Teraz rozważam sprzedaż mojego C350 by zakupić C356 plus odesłanie do Muda ot taka zmiana nie wiem czy wyjdzie lepiej czy nie, ale ja bardzo lubię zmieniać

Co do samego autora czy ci się to podoba czy nie modyfikacje potrafią wyjąć ze wzmacniaczy NAD wszystko to co najlepsze i fajnie że jest jakaś alternatywa do drogich wzmacniaczy , ale nikt niczego nie robi pod przymusem to są pieniądze każdego z nas.

A fajnie wiedzieć że mając audiolaba 8200 można go sprzedać zakupić wzmaka za 1100 z modem i mieć2 tyś w kieszeni a i dużo lepszy dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy dlaczego sprzedaliście swoje zmudyfikowane NADy????

Przeszedłem na monitory aktywne i audio-gd w roli przedwzmacniacza :-)

NAD326BEE po modzie grał zdecydowanie lepiej.

Jaki to przedział cenowy?

Nigdy się nie zastanawiałem, dla mnie budżetowy (tzn. bardzo dobry stosunek jakości do ceny).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozważam sprzedaż mojego C350 by zakupić C356 plus odesłanie do Muda ot taka zmiana nie wiem czy wyjdzie lepiej czy nie, ale ja bardzo lubię zmieniać

 

Coś w tym jest ;) .

Przyczepiliście się do Chłopa o te mody . Takie odnoszę wrażenie . Przecież już ma napisane branża to o co biega ? .

Co do Nad ów żeby nikogo nie urazić ale one są tak brzydkie że żadne walory soniczne nie mogą tego zrekompensować . To oczywiście moja subiektywna ocena tego produktu z którą nikt nie musi się zgadzać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.