Skocz do zawartości
IGNORED

Ile tak można ?


Gość rydz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Coś w tym jest ;) .

Przyczepiliście się do Chłopa o te mody . Takie odnoszę wrażenie . Przecież już ma napisane branża to o co biega ? .

Co do Nad ów żeby nikogo nie urazić ale one są tak brzydkie że żadne walory soniczne nie mogą tego zrekompensować . To oczywiście moja subiektywna ocena tego produktu z którą nikt nie musi się zgadzać

Dlatego u mnie jest schowany w szafce takiej za szybą wentylowaej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem ten wątek do administratorów i to co robi rydz z rafal735r łamiąc regulamin tego forum wobec mojej osoby .

Przypomnę że żaden z nich nie miał sprzętu który przerobiłem a obydwaj po nim jadą , jadą po mnie i po właścicielach takich sprzętów .

 

rafal735r i w tym wątku celowo wprowadza Was w błąd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wystarczy chwila i jak widać zaraz kolejni to podłapują .

Celowo Was w błąd wprowadza bo kilkukrotnie nawet i jemu w ostatnim czasie pisałem o co z tymi cenami chodzi .

 

Pierwszy przerobiony C320BEE był w salonie w Z. Górze zanim powstały tam Audiozakupy . Pojechałem z tym wzmacniaczem bo prosił mnie o to kolega który chciał sobie kupić dobry sprzęt a C320BEE miał być punktem odniesienia tego co kolega słyszał u mnie .

Słuchaliśmy Xindaka 6200 , 6950 ( 09 ) i NAIM XS . 6200 odpadł od razu , XS był lepszy ale i kosztował jak pamiętam 7500zł a kolega do domu zabrał 6950 ( 09 ) i C320BE po modyfikacji . Uprosił mnie wtedy żebym sprzedał mu tego NADa a Xindak wrócił do sklepu . Był to jakoś 2007r i gra na nim do dzisiaj .

Później były inne modele na prośbę właścicieli .

Obecnie przeróbki są w trzeciej , nieco poprawionej wersji gdzie C350 gra nieco lepiej od 320tki a ostatnim nad jakim siedziałem jest C356BEE . Siedziałem przy nim sporo a jako wzór służył Denon PMA2020AE . Po modyfikacji to ta sama klasa brzmienia ale grają nieco inaczej .

Nowy PMA2020AE wyjściowo kosztował 10 000zł , dzisiaj około 8000zł . C356BEE z modem gra lepiej od Krella S300i i kilku innych wzmacniaczy w tym przedziale cenowym o których na forum z różnych względów nie pisałem .

C356BEE i tylko ten model tak gra !

Więc nie jest to kilka stów .

 

Porównując brzmienie wzmacniaczy po modyfikacji zawsze mówię że chodzi o stosunek ceny do nowych wzmacniaczy w sklepie .

Jestem świadomy a nawet pewien że za te 8000zł znajdzie się lepszy wzmacniacz używany , ba nawet za te 5000zł tyle że będzie miał z 10-15 albo i więcej lat i niech każdy sam sobie wybiera . Nadmienię jeszcze że sam mogłem sobie kupić taki wzmacniacz i nawet go naprawić a nie kupiłem .

Dlaczego ? Dużo widziałem ...

 

a te 400zł które wydałeś to są grosze

Adam38 nie modyfikował u mnie wzmacniacza ale i on próbuje Was nakręcić .

 

Pewnie sprzedal Denona, bo go zmudyfikowal i sie stalo co sie stalo.

I tu bym mógł też coś podobnie głupiego napisać o tobie .

Podobnie ?

Sprawdziłeś to o czym piszesz ?

 

Ciekawe dlaczego nie kupi dla siebie Nada za 3tys, zrobi modyfikacje za 500zl i ma jakies 6.5tys w kieszeni. To trzeba byc wariatem zeby doplacac 6 tysiecy do czegos co i tak gra tak samo jak modyfikowany Nad.

Najpierw był Denon , później mod C356BEE .

 

Nieco ponad tydzień temu sprzedałem swojego C356BEE forumowiczowi który był u mnie na przegląd z odtwarzaczem CD .

Kupię kolejny i sobie zrobię . Mam jeszcze końcówkę którą modyfikuję od pewnego czasu pod SM6 którego modyfikacje tu opisałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Oczywiście i za to jestem atakowany :)

 

Jestem wdzięczny tym co patrzą na to z boku i wyrażają swoje zdanie .

Dziękuje Koledze Firekage za jego wpisy chociaż go nie znam .

Dziękuję Ci za wpis o tym "nocnym odpisywaniu bo piszą nieprawdę ". Wiesz o co chodzi ;)

Masz rację . Pisałeś też w jakimś wątku żeby nie reagować a jak widzisz zaraz będzie kwota 12000zł , ba! Moze i do 20 000zł dojdzie ;)

 

Ci co to czytają niech zwrócą uwagę że o tym co robię , źle się wypowiadają ci co z tym kontaktu nie mieli .

 

Cieszę się że mogłem wielu osobom przez te lata pomóc . Między innymi dzięki tym modyfikacjom kupowałem kolejne klocki i o nich Wam pisałem .

O tych dobrych i tych złych

Tak powstał wątek o modyfikacji rDACa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yaqin MC-100B

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I wiele innych .

Tak powstał klub Qed i wielu z Was ma rewelacyjny i tani kabel Qed Ruby

A i tak dopieliście mi łatkę BRANŻA .

 

Nadepnąłem na piętę sklepom , dystrybutorom czy nawet fanom Krella mając KAV280CD czy S300i jadąc obydwa będąc ich właścicielem jak i po ich sprzedaniu .

Próbowałem Was nakierowywać na niektóre sprzęty celowo . Byście się zdziwili ile dostaję maili z prośbą o pomoc z ferelnymi urządzeniami za niemałą kasę i takie też omijałem.

Ostatnio wypłynął jeden z producentów kolumn o którym mógłbym też wiele napisać czy nawet wklejać fotki .

Znam ten swiatek od środka . Nie tylko urządzeń .

 

Na dzień dzisiejszy uważam że mam dosyć .

Możesz rydzu świętować .

rafal735r - możesz bez ukrywania handlować tym co ściągasz i sprzedajesz a za co powinieneś być oznaczony BRANŻA jak i ja zostalem z twoją pomocą .

To jest mój ostatni post na tym forum .

 

Zostaję na PW . Jest tu wielu fajnych Kolegów z którymi warto utrzymywać kontakt .

 

Teraz możecie na mnie jechać do woli . Nie mam zamiaru już tu zaglądać .

Chociaż ciekaw jestem co zrobią z tym Administratorzy bo Moderatorzy niewiele zrobili oprócz wycinania tekstów a ci dwaj notorycznie łamali w stosunku do mojej osoby regulamin tego forum .

 

Życie jest zbyt piękne i zbyt krótkie żeby się z niektórymi tu użerać .

 

Pozdrawiam serdecznie.

Marcin

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Marcinie od cholery jest tutaj zawistnych ludzi.

Mnie atakują od czasu do czasu na PM za to co mam w stopce wyklepane.

Tylko ja nic ciekawego dla Was nie mam :) bo nie lubię komerchy i oklepanych marek.

A jak zakupie okazyjnie Nad to się ugadamy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NAD C350 z modyfikacją Muda i powiem po raz enty miałem u siebie kilka wzmacniaczów audiolab Maratnz denon itd, ale właśnie wtedy natknąłem się na możliwość modyfikacji wzmacniacza NAD C350 i zakupiłem na allegro wysłałem do Mudy i faktycznie gra najlepiej ze wszystkich które dotychczas miałem. Bez dwóch zdań.

Teraz rozważam sprzedaż mojego C350 by zakupić C356 plus odesłanie do Muda ot taka zmiana nie wiem czy wyjdzie lepiej czy nie, ale ja bardzo lubię zmieniać

Co do samego autora czy ci się to podoba czy nie modyfikacje potrafią wyjąć ze wzmacniaczy NAD wszystko to co najlepsze i fajnie że jest jakaś alternatywa do drogich wzmacniaczy , ale nikt niczego nie robi pod przymusem to są pieniądze każdego z nas.

A fajnie wiedzieć że mając audiolaba 8200 można go sprzedać zakupić wzmaka za 1100 z modem i mieć2 tyś w kieszeni a i dużo lepszy dźwięk.

 

Skad wiedziales, ze po modzie bedzie lepiej? Dlaczego ryzykowales?

Sluchales modyfikowanego Nada przed oddaniem swojego do muda44?

Czy zrobiles to ze wzgledu na przeczytane opinie o modyfikowanych przez muda44 wzmacniaczy? Czy ulegles jego wspanialym opisom o wartosci brzmienia modyfikowanego Nada na poziomie szesciu tysiecy zlotych?

Chcialbym sie dowiedziec co Cie zafascynowalo w brzmieniu modyfikowanych przez muda44 wzmacniaczy, skoro jak mniemam nie miales okazji ich posluchac przed wyslaniem swojego do tuningu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda olej ich to typowi przypierdalacze zajęcia nie mają to znaleźli sobie ofiarę i jadą

,że Rafal to rozumiem ale że rydz to nie ogarniam czemu doświadczony i raczej znany ze spokojnych wypowiedzi kolega bawi się w tą nagonke.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skad wiedziales, ze po modzie bedzie lepiej? Dlaczego ryzykowales?

Sluchales modyfikowanego Nada przed oddaniem swojego do muda44?

Czy zrobiles to ze wzgledu na przeczytane opinie o modyfikowanych przez muda44 wzmacniaczy? Czy ulegles jego wspanialym opisom o wartosci brzmienia modyfikowanego Nada na poziomie szesciu tysiecy zlotych?

Chcialbym sie dowiedziec co Cie zafascynowalo w brzmieniu modyfikowanych przez muda44 wzmacniaczy, skoro jak mniemam nie miales okazji ich posluchac przed wyslaniem swojego do tuningu.

Oczywiście jako że kocham swoje pieniądze grałem przed wysłaniem Nad'a do Muda44 około tygodnia u siebie. I grałem dużo by sobie poznać to urządzenie jak najlepiej.

Byłbym skończonym idiotą gdybym zaufał komuś kto coś piszę za pośrednictwem forum.

Ja sam miałem bardzo sceptyczne podejście do przeróbek.

Ale wzmak wrócił i największe zamiany jakie zostały dokonane to na pewno przestrzeń i krystaliczność brzmienia, dynamika się zbytnio nie poprawiła, ale ogólna jakość brzmienia na plus.

Audioolab8200 zagrał gorzej na pewno a w porównaniu z PM7004 Maratnz to już ogólna przepaść.

Miałem też końcówkę mocy Audiolab 8000p i SR7008 Marantz był też Denon 920 980 r jakoś tak taki troszkę straszy dokładnie nie pamiętam co to było ale potężny wzmacniacz ze 25 kg wagi wszystko zagrało gorzej jak C350 po modzie,choć denon miał powierza tak samo Audiolab 8000p. Ale było za sucho jak dla mnie

Z jednym tylko Muda nie miał racji, proces wygrzewania odbył się totalnie nie zauważony u mnie choć on twierdził że będzie inaczej.

Znajomy ma C320 po modzie ale grają z JBL es80 i tam jest za słaby choć jest bardzo barwny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jako że kocham swoje pieniądze grałem przed wysłaniem Nad'a do Muda44 około tygodnia u siebie. I grałem dużo by sobie poznać to urządzenie jak najlepiej.

Byłbym skończonym idiotą gdybym zaufał komuś kto coś piszę za pośrednictwem forum.

Ja sam miałem bardzo sceptyczne podejście do przeróbek.

Ale wzmak wrócił i największe zamiany jakie zostały dokonane to na pewno przestrzeń i krystaliczność brzmienia, dynamika się zbytnio nie poprawiła, ale ogólna jakość brzmienia na plus.

Audioolab8200 zagrał gorzej na pewno a w porównaniu z PM7004 Maratnz to już ogólna przepaść.

Miałem też końcówkę mocy Audiolab 8000p i SR7008 Marantz był też Denon 920 980 r jakoś tak taki troszkę straszy dokładnie nie pamiętam co to było ale potężny wzmacniacz ze 25 kg wagi wszystko zagrało gorzej jak C350 po modzie,choć denon miał powierza tak samo Audiolab 8000p. Ale było za sucho jak dla mnie

Z jednym tylko Muda nie miał racji, proces wygrzewania odbył się totalnie nie zauważony u mnie choć on twierdził że będzie inaczej.

Znajomy ma C320 po modzie ale grają z JBL es80 i tam jest za słaby choć jest bardzo barwny

 

Ja nie pytam czy uzywales swojego wzmacniacza przed wyslaniem go do Marcina, tylko czy slyszales kidykolwiek przerobiony wzmacniacz przed podjeciem decyzji?

Co Cie naklonilo do podjecia decyzji o modyfikacji NAD'a?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja nie pytam czy uzywales swojego wzmacniacza przed wyslaniem go do Marcina, tylko czy slyszales kidykolwiek przerobiony wzmacniacz przed podjeciem decyzji?

Co Cie naklonilo do podjecia decyzji o modyfikacji NAD'a?

Nie słuchałem ale to było400 zeta ato sorry kable w zestawie są droższe więc co miałem do stracenia.

A poza pytałem na pw użytkownikow który robili u niego sprzęt, najbardziej bałem się że będzie to nacigacz i sprzętu mi nie odeśle

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jako że kocham swoje pieniądze grałem przed wysłaniem Nad'a do Muda44 około tygodnia u siebie. I grałem dużo by sobie poznać to urządzenie jak najlepiej.

Byłbym skończonym idiotą gdybym zaufał komuś kto coś piszę za pośrednictwem forum.

Ja sam miałem bardzo sceptyczne podejście do przeróbek.

Ale wzmak wrócił i największe zamiany jakie zostały dokonane to na pewno przestrzeń i krystaliczność brzmienia, dynamika się zbytnio nie poprawiła, ale ogólna jakość brzmienia na plus.

Audioolab8200 zagrał gorzej na pewno a w porównaniu z PM7004 Maratnz to już ogólna przepaść.

Miałem też końcówkę mocy Audiolab 8000p i SR7008 Marantz był też Denon 920 980 r jakoś tak taki troszkę straszy dokładnie nie pamiętam co to było ale potężny wzmacniacz ze 25 kg wagi wszystko zagrało gorzej jak C350 po modzie,choć denon miał powierza tak samo Audiolab 8000p. Ale było za sucho jak dla mnie

Z jednym tylko Muda nie miał racji, proces wygrzewania odbył się totalnie nie zauważony u mnie choć on twierdził że będzie inaczej.

Znajomy ma C320 po modzie ale grają z JBL es80 i tam jest za słaby choć jest bardzo barwny

 

 

Nie wszystko zagralo gorzej, tylko inaczej. To, ze podoba sie tobie brzmienie Nada przerobionego u muda44, nie oznacza ze to brzmienie jest lepsze od jakiegos innego wzmacniacza, tylko ze Twoj sluch preferuje inny sposob przekazu dzwieku.

Dlatego jest tyle roznie brzmiacych urzadzen na rynku, bo bylo by cholernie slabo gdyby na rynku byl tylko jeden ustalony rodzaj brzmienia i moglbys wybierac tylko w kolorach lub wygladzie urzadzen. Dlatego jezeli komus nie podoba sie dla przykladu brzmienie Nada, nie powinien go kupowac. Juz przy wyborze wzmacniacza trzeba sie kierowac swoimi preferencjami i wybierac to, co nam najlepiej bedzie pasowac a nie to co trzeba bedzie przerobic.

 

A poza pytałem na pw użytkownikow który robili u niego sprzęt, najbardziej bałem się że będzie to nacigacz i sprzętu mi nie odeśle

 

Ja dla przykladu bal bym sie bardziej tego, co z tego wyjdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wszystko zagralo gorzej, tylko inaczej. To, ze podoba sie tobie brzmienie Nada przerobionego u muda44, nie oznacza ze to brzmienie jest lepsze od jakiegos innego wzmacniacza, tylko ze Twoj sluch preferuje inny sposob przekazu dzwieku.

Dlatego jest tyle roznie brzmiacych urzadzen na rynku, bo bylo by cholernie slabo gdyby na rynku byl tylko jeden ustalony rodzaj brzmienia i moglbys wybierac tylko w kolorach lub wygladzie urzadzen. Dlatego jezeli komus nie podoba sie dla przykladu brzmienie Nada, nie powinien go kupowac. Juz przy wyborze wzmacniacza trzeba sie kierowac swoimi preferencjami i wybierac to, co nam najlepiej bedzie pasowac a nie to co trzeba bedzie przerobic.

 

Ja dla przykladu bal bym sie bardziej tego, co z tego wyjdzie.

Tylko widzisz brzmienie za dużo nie przypomina tego z przed moda

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz brzmienie za dużo nie przypomina tego z przed moda

 

Moze i tak, ale nie znaczy to, ze jest lepsze.

Ktos kto wybiera Nada wybiera go ze wzgledu na rodzaj brzmienia i pod zestaw glosnikowy ktory posiada. W ten sposob ma szanse na osiagniecie efektu, ktorego szuka. Jezeli preferujesz inny sposob przekazu powiniennes swoj wzrok skierowac w inne urzadzenia i nie wydawac pieniedzy na modyfikacje.

 

Kolejna sprawa jest to, ze porownywales tego Nada jeszcze przed przerobka.

A porownywales po?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego "Uchatek" nie masz pojęcia o co tu chodzi, jak jesteś taki dociekliwy to przestudiuj sobie po prostu ten temat.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to postawie Ci trzech gosci, ktorzy zgodnie stwierdza, ze bardzie podoba im sie brzmienie nieprzerobionego wzmacniacza. A wiesz dlaczego?

Bo preferuja taki rodzaj brzmienia.

 

Ok drugi albo trzeci post z tematu ktory podales:

 

Robiłem modyfikacje Nada C320. Kondensator wejściowy zmieniłem z 0,1u na 1u Rifa polipropylen, usunąłem kondensatory 1u miedzy modułami pre, przed potencjometrem. Wyjście modułu pre podłączyłem bezpośrednio srebrzanka za pośrednictwem kondensatora 47u Fc, zbocznikowanego Ero Mkp 0,1u, z pomninięciem układu mute i soft clipping. Kondensator w zasilaczu zmieniłem na Zl i Fc oraz Philips. Główne kondensatory zasilacza zbocznikowałem Rubyconami Zl + 2,2 u mkp, Pozalewałem ścieżki prądowe gruba warstwą lutu.. Wymieniłem mostki na BYV. Wzmacniacz gra czysciej, szczegółowiej, bardzo poprawiła się scena, dzwiek jest bardziej wyrafinowany na górze< tu największa poprawa>. Na razie słuchałem tylko na małych monitorkach, wiec wstrzymam sie z oceną możliwości dynamicznych.

Pozdrawiam

 

 

Do Zeta-j

 

Czy uwazasz, ze firma Nad zatrudnia ludzi ktorzy nie zwrocili by swojej uwagi na takie bledy?

Moze oni zrobili to celowo by osiagnac zamierzony efekt.

Jak chcesz mozemy omowic caly watek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moze i tak, ale nie znaczy to, ze jest lepsze.

Ktos kto wybiera Nada wybiera go ze wzgledu na rodzaj brzmienia i pod zestaw glosnikowy ktory posiada. W ten sposob ma szanse na osiagniecie efektu, ktorego szuka. Jezeli preferujesz inny sposob przekazu powiniennes swoj wzrok skierowac w inne urzadzenia i nie wydawac pieniedzy na modyfikacje.Kolejna sprawa jest to, ze porownywales tego Nada jeszcze przed przerobka.

A porownywales po?

Ty się posłuchaj po co płacić po 3 tys lub więcej za jakiś rodzaj i jakość brzmienia skoro można to wszystko mieć za. 1100 złotych No gdzie tu jest jakakolwiek logika.

Chyba tylko po to aby mieć świadomość że zapłaciłem więcej no to super i życzę powodzenia.

A co do brzmienia gwarantuje ci że żadna osoba by nie potwierdziła że NAD z przed moda gra lepiej.

Chyba że postawisz rydza i jemu podobnym z uprzedzeniami,ale w ślepym teście już by tego nie potwierdzili

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Muda44 nie ukrywa swoich intencji, ma czytelne oznaczenie BRANŻA na niebiesko i dziwi mnie fakt, że komuś może to przeszkadzać.

Jak by się podszywał pod miłosnika audio, a pokątnie polecał swoje usługi to było by to naganne i sam bym taką osobę piętnował.

W wypadku Mudy44 nie ma takiego podejrzenia jest czarno na białym napisane, że jest branżystą i każdy według własnego uznania podejdzie do porad i usług tego forumowicza.

Ja nic nie modyfikowałem u kolegi Muda44 i nie znamy się osobiście, a już kilkukrotnie mnie wspomógł swoją radą i dodam, że jestem zadowolony z poleconych przez niego rzeczy.

Jak będzie na AudioShow lub wybierze się w moją okolicę chętnie postawię mu "piwko" bo jest jednym z nielicznych forumowiczów trzymających poziom i służących bezinteresowną pomocą.

Rydz odwal się od Mudy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchatek a powiedz mi dlaczego inni producenci w lepszych wzmakach nie robią Soft clipow nie robią regulacji tonów itd, a wiesz dlaczego bo to wszystko wydłuża drogę brzmienia i degraduje dźwięk, Muda w głównej mierze wyzwala cały ten syf zostawiając tylko sekcje zasilania z regulatorem głośności

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to postawie Ci trzech gosci, ktorzy zgodnie stwierdza, ze bardzie podoba im sie brzmienie nieprzerobionego wzmacniacza. A wiesz dlaczego?

Bo preferuja taki rodzaj brzmienia.

 

Ok drugi albo trzeci post z tematu ktory podales:

 

Robiłem modyfikacje Nada C320. Kondensator wejściowy zmieniłem z 0,1u na 1u Rifa polipropylen, usunąłem kondensatory 1u miedzy modułami pre, przed potencjometrem. Wyjście modułu pre podłączyłem bezpośrednio srebrzanka za pośrednictwem kondensatora 47u Fc, zbocznikowanego Ero Mkp 0,1u, z pomninięciem układu mute i soft clipping. Kondensator w zasilaczu zmieniłem na Zl i Fc oraz Philips. Główne kondensatory zasilacza zbocznikowałem Rubyconami Zl + 2,2 u mkp, Pozalewałem ścieżki prądowe gruba warstwą lutu.. Wymieniłem mostki na BYV. Wzmacniacz gra czysciej, szczegółowiej, bardzo poprawiła się scena, dzwiek jest bardziej wyrafinowany na górze< tu największa poprawa>. Na razie słuchałem tylko na małych monitorkach, wiec wstrzymam sie z oceną możliwości dynamicznych.

Pozdrawiam

 

 

Do Zeta-j

 

Czy uwazasz, ze firma Nad zatrudnia ludzi ktorzy nie zwrocili by swojej uwagi na takie bledy?

Moze oni zrobili to celowo by osiagnac zamierzony efekt.

Jak chcesz mozemy omowic caly watek.

Jak chcesz to postawie Ci trzech gosci, ktorzy zgodnie stwierdza, ze bardzie podoba im sie brzmienie nieprzerobionego wzmacniacza. A wiesz dlaczego?

Bo preferuja taki rodzaj brzmienia.

 

Ok drugi albo trzeci post z tematu ktory podales:

 

Robiłem modyfikacje Nada C320. Kondensator wejściowy zmieniłem z 0,1u na 1u Rifa polipropylen, usunąłem kondensatory 1u miedzy modułami pre, przed potencjometrem. Wyjście modułu pre podłączyłem bezpośrednio srebrzanka za pośrednictwem kondensatora 47u Fc, zbocznikowanego Ero Mkp 0,1u, z pomninięciem układu mute i soft clipping. Kondensator w zasilaczu zmieniłem na Zl i Fc oraz Philips. Główne kondensatory zasilacza zbocznikowałem Rubyconami Zl + 2,2 u mkp, Pozalewałem ścieżki prądowe gruba warstwą lutu.. Wymieniłem mostki na BYV. Wzmacniacz gra czysciej, szczegółowiej, bardzo poprawiła się scena, dzwiek jest bardziej wyrafinowany na górze< tu największa poprawa>. Na razie słuchałem tylko na małych monitorkach, wiec wstrzymam sie z oceną możliwości dynamicznych.

Pozdrawiam

 

 

Do Zeta-j

 

Czy uwazasz, ze firma Nad zatrudnia ludzi ktorzy nie zwrocili by swojej uwagi na takie bledy?

Moze oni zrobili to celowo by osiagnac zamierzony efekt.

Jak chcesz mozemy omowic caly watek.

 

W tym wzmacniaczu wąskim gardłem są układy pre (przedwzmacniacz) gdzieś był nawet artykuł w necie chyba "high fidelity" gdzie pisało o tym, że w końcówkach drzemie duży potencjał tylko te układy pre wszystko chrzanią w tych NADach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli preferujesz inny sposob przekazu powiniennes swoj wzrok skierowac w inne urzadzenia i nie wydawac pieniedzy na modyfikacje.

A co Ci przeszkadza że Kolega z forum wydał pieniążki na modyfikację własnego wzmacniacza ? .

W naszym hobby to nie jest jakiś jednostkowy przypadek i nie tylko Nady są modyfikowane .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co świeża opinia na temat NADa by Mudda44.

 

 

Otóż z ciekawości dzis stalem sie posiadaczem nada 320 po modach kolegi Muda44. Kupilem w przystepnej cenie wiec myślę... najwyżej sprzedam. Dla wszystkicj oceniających, oczerniajacych i innych malkontentow wazna informacja ;) sprobujcie a potem wyglaszajcie opinie szydercze. Nie wiem jak graja nowe sprzęty za 4-5-10tys ale po wpieciu tego brzydsctwa ktore waży połowę sonego, zaskoczenie niemałe. Wszystko na korzysc nada. Niesamowita steteofonia, bez problemu lokalizujemy źródła. Jest detal i naprawdę fajny zróżnicowany kontrolowany bas. Wzmacniacz nie wyroznia w sumie zadnego pasma co mi sie podoba. Nie wiem do konca czy reszta toru tj cd i kable to jest akurat to, ale ogólnie wielki pozytyw. Jedynie w ciezszej muzyce typu wysoko grajace solowki gdzies daje sie uslyszec jakby zbyt ostry klimat, ale nie zawsze wiec nie wiem czy to kwestia realizacji nagran ktore teraz mniej wybaczaja czy moze mojego dosc szczegolowego pomimo lamp zrodla, denon dcd 655 na pcm 1702.Dzis jade jeszcze po leciwa konstrukcje nad 3140 dual mono to porownam. Tak czy siak jak za te 800zl bo za tyle mozna kupic modzonego nada 320 z drugich rak to efekt wiecej niz zadowalajacy. Super klimat i niezla kontrola mimo 40w.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci przeszkadza że Kolega z forum wydał pieniążki na modyfikację własnego wzmacniacza ? .

W naszym hobby to nie jest jakiś jednostkowy przypadek i nie tylko Nady są modyfikowane .

 

A jestes w stanie zaplacic za kolumny, ktorych nigdy nie slyszales?

Kupisz wzmacniacz w ciemno? Zadaje te pytania, bo na tym polega interes z muda44.

Jak mozesz sie decydowac na cos, czego efektu koncowego nie jestes pewien?

To jak bedziesz nastepnym razem zmienial sprzet, to nic nie innego rob tylko kup Nada, oddaj do modyfikacji i ciesz sie zajebistym brzmieniem.

No chyba, ze bedziesz mial wiecej niz dziewiec klockow, to warto sie rozgladac za czyms innym. Hehe.

Zrobisz tak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jestes w stanie zaplacic za kolumny, ktorych nigdy nie slyszales?

Kupisz wzmacniacz w ciemno? Zadaje te pytania, bo na tym polega interes z muda44.

Jak mozesz sie decydowac na cos, czego efektu koncowego nie jestes pewien?

To jak bedziesz nastepnym razem zmienial sprzet, to nic nie innego rob tylko kup Nada, oddaj do modyfikacji i ciesz sie zajebistym brzmieniem.

No chyba, ze bedziesz mial wiecej niz dziewiec klockow, to warto sie rozgladac za czyms innym. Hehe.

Zrobisz tak?

Ty nadal nie rozumiesz że jakby ktoś chciał wydać 9 tyś to by zapewne wydziwial szukał i męczył, ale jak ryzykujesz kwota1000 złotych z zakupem i modem to warto zaryzykować mimo wszystko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jestes w stanie zaplacic za kolumny, ktorych nigdy nie slyszales?

Kupisz wzmacniacz w ciemno? Zadaje te pytania, bo na tym polega interes z muda44.

Jak mozesz sie decydowac na cos, czego efektu koncowego nie jestes pewien?

To jak bedziesz nastepnym razem zmienial sprzet, to nic nie innego rob tylko kup Nada, oddaj do modyfikacji i ciesz sie zajebistym brzmieniem.

No chyba, ze bedziesz mial wiecej niz dziewiec klockow, to warto sie rozgladac za czyms innym. Hehe.

Zrobisz tak?

A jestes w stanie zaplacic za kolumny, ktorych nigdy nie slyszales?

Kupisz wzmacniacz w ciemno? Zadaje te pytania, bo na tym polega interes z muda44.

Jak mozesz sie decydowac na cos, czego efektu koncowego nie jestes pewien?

To jak bedziesz nastepnym razem zmienial sprzet, to nic nie innego rob tylko kup Nada, oddaj do modyfikacji i ciesz sie zajebistym brzmieniem.

No chyba, ze bedziesz mial wiecej niz dziewiec klockow, to warto sie rozgladac za czyms innym. Hehe.

Zrobisz tak?

 

Ja kupuję co chwila jakieś wzmacniacze w ciemno z alledrogo do testu, głównie jest to starszy sprzęt w cenach 1-2tyś można to przyrównać to modowania wzmacniacza jak na razie nic mi się od tego nie stało, żyje i mam się dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że chodzi mi po głowie sprzedaż mojego NAD a ale jak kupię to będzie to pewnie jakaś lampa albo c356 i tuning Mudy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że chodzi mi po głowie sprzedaż mojego NAD a ale jak kupię to będzie to pewnie jakaś lampa albo c356 i tuning Mudy

 

Hej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej tu krzyczą ci, co nie mieli z tym do czynienia. Nie tylko tu. O kablach mówią, o bezpiecznikach. Każdy mądry, tylko żaden nie spróbował. A ja spróbowałem. I mudzie44 dobrze życzę. To dzięki niemu mam świetnego Qeda Ruby. A co do modyfikacji, to miałem bezpośrednio od niego C320BEE po modzie. Mnie nie zachwycił. Tylko, że ja już wtedy byłem dużo dalej na mej drodze audiofilskiej. Nie wiem jak teraz, ale w tym moim C320BEE był oryginalny kabel zasilający. Taki jak od nocnej lampki. Uważam, że muda44 powinien wstawiać gniazdo IEC. Wiem, że niektórzy nie doświadczyli wpływu kabli zasilających na brzmienie. A za przyzwoity używany kabel trzeba wydać minimum 400zł. A to znaczna kwota przy cenie za takiego NAD-a. Natomiast sama modyfikacja wyglądała bardzo profesjonalnie (zaglądałem pod obudowę). A gdy sprzedałem NAD-a, następny właściciel piał z zachwytu, jak to wyśmienicie gra.

Przepraszam, ale brzydzę się takimi atakami personalnymi na kogoś, kto robi to z pasją. I tą pasją dzieli się na forum.

Tylko czekam, aż sam zacznę być atakowany za testy kabelków, które organizuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale brzydzę się takimi atakami personalnymi na kogoś, kto robi to z pasją. I tą pasją dzieli się na forum.

 

Dokładnie. Ile może muda44 zarobić na takiej modyfikacji? Odjąć koszty gratów, przeliczyć godziny roboty, wysyłki itd. na hajs - wyjdzie mu ze 20,- za godzinę, czy nawet to nie bardzo? Nie wspominam o wiedzy, praktyce i odpowiedzialności za cudzy sprzęt. Gość jest tutaj od 9 lat, setki osób korzystały z jego wiedzy i doświadczenia, spłacił dług wobec tej społeczności wiele razy. Moim zdaniem ma pełne prawo się tutaj czuć niemal jak gospodarz i gadać o swoich robotach. Zaglądam tu od lat, przeczytałem wiele, a jakoś mnie jego autopromocja nigdy w oko nie ukuła.

 

muda44, powodzenia, jak tylko usłyszę, że ktoś ma któryś z tych modeli Nada - na bank wspomnę o Twojej opcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiają się chłopa, ale jak jeden nakupował szrotu i odnowił (zdjęcia nawet wstawił w odpowiednim klubie), a potem co w drugim temacie polecał ten zestaw, to się nie czepiali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN v2 // Roksan K3 // KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie. Ile może muda44 zarobić na takiej modyfikacji? Odjąć koszty gratów, przeliczyć godziny roboty, wysyłki itd. na hajs - wyjdzie mu ze 20,- za godzinę, czy nawet to nie bardzo? Nie wspominam o wiedzy, praktyce i odpowiedzialności za cudzy sprzęt. Gość jest tutaj od 9 lat, setki osób korzystały z jego wiedzy i doświadczenia, spłacił dług wobec tej społeczności wiele razy. Moim zdaniem ma pełne prawo się tutaj czuć niemal jak gospodarz i gadać o swoich robotach. Zaglądam tu od lat, przeczytałem wiele, a jakoś mnie jego autopromocja nigdy w oko nie ukuła.

 

muda44, powodzenia, jak tylko usłyszę, że ktoś ma któryś z tych modeli Nada - na bank wspomnę o Twojej opcji.

 

I na tym poście w sumie można było by zakończyć całą dyskusję bo trafia doskonale w sedno . Ja go jednak rozwinę o własne spostrzeżenia . To co ja robię ze swoimi pieniędzmi to jest tylko moja sprawa i wara od tego wszelkiej maści obrońcą i moralizatorom .

Muda nikogo nie zmusza do swoich usług a i żadnych skarg na Niego nie było .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.