Skocz do zawartości
IGNORED

Ile tak można ?


Gość rydz

Rekomendowane odpowiedzi

Ty, ale czekaj czekaj, bo ja wlasnie widzialem zdjecia tego Twojego Luxmana i widzialem na nim bardzo duzo regulatorow barwy dzwieku. Ba, nawet jest ten, no, kolektor;-) To moze oddaj ten fajans do mudy i on mu troche skroci sciezke audio.

Co Ci zalezy, przeciez wiesz jak ten caly syf wplywa na brzmienie naszych sprzetow.

A tak tylko glosnosc i glowa spokojna o to, ze cos wprowadza znieksztalcenia i zamula dzwiek.

Przemysl to. Muda jeszcze operuje na PW.

 

Widzę jeden zasadniczy problem . Kolega Muda modyfikuje tylko Nady . Widać Luxman nie potrzebuje modyfikacji a Nady jej potrzebują

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz zacząłeś uważać że grają pieniądze ? czy sprzęt ? .

 

Nie, no jestem ciekawy dlaczego nie wybrales modyfikowanego Nada.

Nie sadze zeby ten Luxman gral lepiej jezeli kosztuje mniej niz 7 kola, wiec dlaczego nie brales Nada po modzie.

 

Widzę jeden zasadniczy problem . Kolega Muda modyfikuje tylko Nady . Widać Luxman nie potrzebuje modyfikacji a Nady jej potrzzebują

 

I tu jestes w bledzie.

Kolega muda mudyfikuje Nady, Cambridge Audio i kolumny KEF rowniez. Wiec kto wie, moze to nie problem dla niego usiasc i wykastrowac takiego Luxmana.

 

Widzę jeden zasadniczy problem . Kolega Muda modyfikuje tylko Nady . Widać Luxman nie potrzebuje modyfikacji a Nady jej potrzebują

 

A takie pytanie do Ciebie z innej beczki.

Jezeli muda lub jakis inny tuningowiec z forum zacznie twierdzic, ze Luxmany dopiero po przerobce zaczynaja naprawde grac, to czy odeslesz swojego do modyfikacji?

 

Czy bedziesz szukal wytlumaczenia dla samego siebie, ze to jak gra to Ci wystarcza?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spotkałeś się z taką sytuacją ? bo hipotetycznie to można zakładać wszystko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że Wasz "GENIUSZ" potrafi podrasować nie tylko wzmacniacze NADa ale również CA SM6 oraz kolumny a to już "geniusz nad geniusze"!!! Litości ludzie...

 

 

Dlatego nie ma co owijac w bawelne. Kazdy sprzet, ktory wychodzi na rynek powinien przechodzic przez jego rece i ewentualnie byc poddawany poprawkom i ulepszeniom w celu unikniecia wpadki przez producenta. No bo po co komu niezadowolony klient.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bedziesz szukal wytlumaczenia dla samego siebie, ze to jak gra to Ci wystarcza?

A czy Ty wiesz o jakim Ty wzmacniaczu piszesz czy tylko wyguglowałeś sobie zdjęcie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odpowiedzmy sobie na pytanie - jakiego producenta budżetowe piecyki są w naszym kraju najbardziej popularne - czyżby NADy?

Czy najpopularniejszym odtwarzaczem strumieniowym jest CA SM6?

A teraz pytanie - dlaczego akurat na ten sprzęt padła działalność "geniusza nad geniusze" potrafiącego swoim fenomenalnym zmysłem słuchu i talentu podrasować wzmacniacze ale ....i kolumny a także .... odtwarzacze strumieniowe?

Czy już wszystko jest jasne????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spotkałeś się z taką sytuacją ? bo hipotetycznie to można zakładać wszystko

 

Dziekuje za odpowiedz. O to wlasnie mi chodzilo.

Hipotetycznie mozna zakladac wszystko.

Wiec zakladamy, ze taki tuning jest mozliwy.

Oddajesz swojego Luxmana do tuningu wiec, czy nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy już wszystko jest jasne????

 

Adam ale On przecież nikogo nie zmusza do tych modyfikacji .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odpowiedzmy sobie na pytanie - jakiego producenta budżetowe piecyki są w naszym kraju najbardziej popularne - czyżby NADy?

Czy najpopularniejszym odtwarzaczem strumieniowym jest CA SM6?

A teraz pytanie - dlaczego akurat na ten sprzęt padła działalność "geniusza nad geniusze" potrafiącego swoim fenomenalnym zmysłem słuchu i talentu podrasować wzmacniacze ale ....i kolumny a także .... odtwarzacze strumieniowe?

Czy już wszystko jest jasne????

 

 

Jasne stalo sie rowniez, dlaczego ta osoba tak zaciekle poleca wlasnie te produkty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz. O to wlasnie mi chodzilo.

Hipotetycznie mozna zakladac wszystko.

Wiec zakladamy, ze taki tuning jest mozliwy.

Oddajesz swojego Luxmana do tuningu wiec, czy nie?

 

A znasz kogoś kto specjalizuje się w tym sprzęcie ? Hipotetycznie rozważył bym taką ewentualność . Np poprzez modyfikację jednego z wyjść gramofonowych do wkładek MC .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, już jest jasne, że czeka na Ciebie miejsce koło Uszatka w komisjach Antoniego :)

 

:-)

 

A znasz kogoś kto specjalizuje się w tym sprzęcie ? Hipotetycznie rozważył bym taką ewentualność . Np poprzez modyfikację jednego z wyjść gramofonowych do wkładek MC .

 

 

Nie nie, ja nie znam nikogo takiego, ale jak chcesz to ja moge cos przy nim dlubnac.

Lutownice i mlotek mam:-)

 

Zaraz wracam, musze zapalic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, ja nie znam nikogo takiego, ale jak chcesz to ja moge cos przy nim dlubnac.

Lutownice i mlotek mam:-)

 

Kolejny post pokazujący Twoją wiedzę na temat audio :) . Do tego bardzo merytoryczny . Gratuluję błyskotliwości .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie dałem się wkręcić w tą dyskusję . Jeszcze raz życzę miłych odsłuchów , Ja sobie coś nagram na szpulaka i też posłucham .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie dałem się wkręcić w tą dyskusję . Jeszcze raz życzę miłych odsłuchów , Ja sobie coś nagram na szpulaka i też posłucham .

 

 

Narazie:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc nowych sprzetow gra tragicznie, wiec to nie sztuka aby cos zagralo lepiej od nich, w tych nowych heglach, coplandach, roksanach panuje pustka i hula wiatr, a dzwiek z nich tak samo chudy

 

Proszę cię nie pisz o sprzętach których nie widziałeś na oczy...

 

Adam38

 

Ewidentny przykład trola, nie wnosi nic ciekawego do tematu, brak mu doświadczenia(gówno widział)i na dodatek wprowadza celowo w błąd pozostałych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Najpierw pisza, ze trzeba usowac niepotrzebny syf zeby bylo lepiej a jak juz jest wyciety fabrycznie to tez zle.

Zagmatfane to audio strasznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze waskim gardlem w toku rozumowania wielu forumowiczow jest ich wlasna glowa, ktora latwo poddaje sie wplywowi reklamy i opowiesci o tym jak to brzmi przerobiony sprzet. Dlatego szukaja, modza a w efekcie koncowym i tak leca po calkiem inny klocek, bo niby po przerobce jest lepiej, ale i tak chyba niedokonca tak jak sie tego spodziewali. To fakt, ze nie czytalem jeszcze zlej opinii uzytkownika na temat dokonanych modow i brzmienia wzmacniacza po przerobce, ale czytalem, ze wielu z tych urzytkownikow pozbylo sie zmodyfikowanych Nadow.

Złej może nie, ale jakos nikt nie pieje z zachwytu jak sam tuner i nie porownuje ich przynajmniej do kilku krotnie droższych konstrukcji. Ot tyle i aż tyle. Ale jak tu inaczej złapać chętnych na tuning? Trzeba mieć jakis punk zaczepienia i odniesienia więc czemu nie wzmacniacz za 8tys?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykład piętrowej modyfikacji:

 

pioneer a-70 - "modyfikacja" fabryczna, czyli błogosławieństwo/certyfikat Air Studios London

 

 

modyfikacja modyfikacji, czyli niemiecka, wzmiankowana na tym forum, firma phonosophie, koszt zabawy, bagatela, 1000 euro, czyli cena sklep x2:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

można?

można.

A że Polak potrafi i zrobi to taniej (w wyrobach innej firmy, co prawda) o rząd wielkości i ma odwagę się reklamować (ok, może nieco zbyt namolnie...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Stereofonia – elektroakustyczna metoda odbierania, zapisywania, transmitowania i odtwarzania dźwięku, tak aby u słuchającego wywołać wrażenie przestrzennego rozmieszczenia jego źródeł."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz Uchatek,bronisz tego Nada dlatego,że go posiadasz czy dlatego,że Muda to naciągacz?

 

Zostały tutaj przedstawione dowody na to,że można tuningować różne sprzęty itp.

 

Ba,model wyżej od poprzednika to dowód na to,że coś tam poprawiono ty mi nie odpowiesz pewnie ale czym różni się c320 vs 326 ?

 

Mniejsza z tym,sorki ale stawiam Cię na równi z tym co twierdzi,że Ziemia jest płaska,celowo takie porównanie bo za kapucyna dostałem ostrzeżenie od elokwentnego moda,pewnie jest z pokroju ludzi co krzyczeli na demonstracji że zabierają Wam demokracje w PL ������

 

Fuczy do mnie o głupie słowo ale toleruje nagonke na usera forum,gdzie jest regulamin? A może trzeba go przegłosować?

Pewnie będzie mi za to groził i srodze mnie ukarze,że miałem czelność publicznie o tym mówić,to mi przypomina pewien system☺ ustrój polityczny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz Uchatek,bronisz tego Nada dlatego,że go posiadasz czy dlatego,że Muda to naciągacz?

 

Zostały tutaj przedstawione dowody na to,że można tuningować różne sprzęty itp.

 

Ba,model wyżej od poprzednika to dowód na to,że coś tam poprawiono ty mi nie odpowiesz pewnie ale czym różni się c320 vs 326 ?

 

Mniejsza z tym,sorki ale stawiam Cię na równi z tym co twierdzi,że Ziemia jest płaska,celowo takie porównanie bo za kapucyna dostałem ostrzeżenie od elokwentnego moda,pewnie jest z pokroju ludzi co krzyczeli na demonstracji że zabierają Wam demokracje w PL ������

 

Fuczy do mnie o głupie słowo ale toleruje nagonke na usera forum,gdzie jest regulamin? A może trzeba go przegłosować?

Pewnie będzie mi za to groził i srodze mnie ukarze,że miałem czelność publicznie o tym mówić,to mi przypomina pewien system☺ ustrój polityczny

 

Dwie sprawy sa pewne.

Pierwsza to ze nie czytasz postow ze zrozumieniem, bo gdyby tak bylo to znal bys moje stanowisko w sprawie Nada. Juz go nie uzywam. Stoi w szafce i sobie czeka, moze kiedys znajde mu jeszcze miejsce gdzie bedzie mial okazje przypomniec mi o swoim istnieniu, bo go zajebiscie lubie. I nie oddam go zadnemu domoroslemu inzynierowi do spaprania poniewaz uwazam, ze inzynierowie z NAD wykonali dobra robote i nie ma potrzeby tego poprewiac.

MAM PRAWO TAK MYSLEC

A muda moze przerabiac nawet B&W Nautilius jesli ma na to ochote, ja tylko o tym poczytam i sie z tego posmieje.

BO MAM PRAWO DO WYRAZANIA SWOJEJ OPINII NA FORUM PUBLICZNYM

Na tym forum jesli jeden nie lize drugiego po jajach jest uwazany za trola a nie za osobe z odmiennym tokiem rozumowania.

CZYLI BRAK TOLERANCJI

I jak sie komus normalnie odmawia w jednym watku checi oddania wzmaka do modyfikacji, to ten ktos atakuje cie w drugim watku i proponuje tuning odtwarzacza cd.

BRAK KULTURY I SZACUNKU czyli NATRECTWO

Druga to ze powinienes zaczac leczyc glowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy sa pewne.

Pierwsza to ze nie czytasz postow ze zrozumieniem, bo gdyby tak bylo to znal bys moje stanowisko w sprawie Nada. Juz go nie uzywam. Stoi w szafce....

 

 

Jeśli słuchasz Nada z szafy,to kto tu się kwalifikuje do leczenia głowy :)

sugerowałem się tym :

 

O mnie

Lubie muzyke wszelkiej masci, ktora gram na<br /><br />NAD C 352<br />NAD C 542<br />Usher X 718<br />

 

Kiedyś był apel aby podawać konfig systemu w stopce,cóż nie każdy umie używać głowy i czytać ze zrozumieniem

 

Nie podałem mojego aby się chwalić bo nie ma czym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak temu panu grają kilogramy....i to kilogramy Sony zwykle

No sorry ale jak cos ma zasilacz wielkości sloiczka od przecieru pomidorowego to jak to ma grać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli słuchasz Nada z szafy,to kto tu się kwalifikuje do leczenia głowy :)

sugerowałem się tym :

 

O mnie

Lubie muzyke wszelkiej masci, ktora gram na<br /><br />NAD C 352<br />NAD C 542<br />Usher X 718<br />

 

Kiedyś był apel aby podawać konfig systemu w stopce,cóż nie każdy umie używać głowy i czytać ze zrozumieniem

 

Nie podałem mojego aby się chwalić bo nie ma czym

 

Dane mocno nieaktualne, ale wybacz nie chce mi sie tego zmieniac. Bo niby po co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.