Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do Stream magic 6 i NAD C356


maczbik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje kolumny, które tworzą synergię z tą elektroniką. Cena do 7 tys, muzyka wszelaka, pokój 9m2. Lubie jak dźwięk wypełnia cały pokój , a kolumny znikają z pomieszczenia. Myślałem o ATC 7C, bądź Spendor A3. Mam obecnie Monitor Audio,ale znudziło mi się to brzmienie. Szukam raczej czegoś co gra muzykalnie.

Lubie bardzo Muzykę filmową, a mój obecny sprzęt gra niestety ten gatunek nijako bez emocji. Może też wyjściem jest sprzedaż wszystkiego co mam i kupienie czegoś zupełnie innego. Ten nad mam wrażenie gra za wolno i ma słabe wokale, a stream magic znowu jest jakiś suchy. Załóżmy, że sprzedam wszystko i będe miał kwotę 10tys na coś nowego bądź z używek. Co byście doradzili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji poznać tego modelu, ale to klasa wyżej od serii V więc powinno być tylko lepiej :) u mnie gra obecnie Be-718DMD, kapitalne monitory :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Ushery V602 będą stanowczo za duże do 9m2 Dancer One tym bardziej, dźwięk by cię wgniótł w ścianę, to rewelacyjne kolumny jak wszystkie Ushery ale potrzebują bardzo mocnego pieca u mnie dopiero Krell je wysterował odpowiednio

Do 9m to jakieś monitory może zagadaj Grzegorza ze S16hertz coś ci dobierze budżet masz konkretny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje kolumny, które tworzą synergię z tą elektroniką. Cena do 7 tys, muzyka wszelaka, pokój 9m2. Lubie jak dźwięk wypełnia cały pokój , a kolumny znikają z pomieszczenia. Myślałem o ATC 7C, bądź Spendor A3. Mam obecnie Monitor Audio,ale znudziło mi się to brzmienie. Szukam raczej czegoś co gra muzykalnie.

Lubie bardzo Muzykę filmową, a mój obecny sprzęt gra niestety ten gatunek nijako bez emocji. Może też wyjściem jest sprzedaż wszystkiego co mam i kupienie czegoś zupełnie innego. Ten nad mam wrażenie gra za wolno i ma słabe wokale, a stream magic znowu jest jakiś suchy. Załóżmy, że sprzedam wszystko i będe miał kwotę 10tys na coś nowego bądź z używek. Co byście doradzili.

ELAC BS 403

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.