Jump to content
IGNORED

Pomoc w wyborze ekranu projekcyjnego

maniek_150

Recommended Posts

Witam

Zakupiłem projektor EPSON EH-TW5300 po kilkudniowych testach na ścianie zdecydowałem się na ekran projekcyjny 106 cali oczywiście 16/9 234 cm na 132 cm. Wybór wstępnie padł na ekran firmy SUPREMA FENIKS ELEGANT CB-S106. Tylko teraz zastanawiam się nad wyborem koloru ekranu matt grey czy matt white.Pomieszczenie w którym będzie użytkowany projektor to pokój dzienny w bloku , kolor ścian wraz z sufitem to biała czekolada . Rolety w oknach brązowe.

Proszę o pomoc w wyborze koloru ekranu ponieważ w mojej miejscowości nie mam możliwości obejrzenia ekranów na żywo. Mile widziane propozycje ekranów innych firm do 1500 zł

Dziękuje

Zasada jest prosta do przystosowanych salek kinowych dobiera się ekrany white....natomiast do antykinowych (czyli Twój przypadek) pokoi ekrany grey szare z gainem 0.8-0.9...aby między innymi poprawić kontrast przez zminimalizowanie odbić światła projektora od ekranu dzięki niskiemu współczynnikowi odbicia gain ...

A spytam z ciekawości jaka jest odległość widz-ekran?

Z tego co pamiętem to kolega Skalmen posiada Supremę Feniksa i całkiem go sobie chwalił.

Przed wakacjami będę kończył remont i wybrałem właśnie Supremę 106 cali, ale Andromedę. W moim budżecie nie trafiłem na nic ciekawszego.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.