Skocz do zawartości
IGNORED

bardzo prosze o opinie


Jendrek

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

wielka mam prosbe o opinie o zaznaczonym w linku zestawie. temat jest grzecznosciowy gdyz znajomy poprosil mnie o opinie, a ja stereo bardziej jestem i sie nie znam. pomózmy czlowiekowi, dlatego prosze o ocene tej oferty i moze rade jakie glosniki do tego zastosowac. licze na pomoc kolegów z zakladki kina domowego.

pozdrawiam serdecznie :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

króciutko - AMPLITUNER BARDZO DOBRY co do DVD hmm. są lepsze np. YAMAHA model 1500 ale to znowu idzie po kieszeni ale nie mówię że 1500 to najlepsze wyjście bo w cenie S550 można znaleźć lepszy odtwarzacz DVD. A co do kolumn to niech się wypowiedzą inni forumowicze. Ja mogę spytać tylko do jakich pieniędzy ma być ten zestaw i do jak wielkiego pokoju ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... trudno mi za czlowieka odpowiadac, a on przeczyta to jutro... . pokój ma okolo 30m2. z kasa to bez przesady, bo jak zrozumialem, z rozmowy czlowiek jest napalony na zestaw chyba cenowo dla niego do zaakceptowania. Zestawy glosnikowe ktore naglosnia taka kubature, ale nie hajendowe. no wlasnie czyli jakie? czy cos z paradigma rodem ze stereo, czy jakies inne sugestie? dzieki za pierwszy wpis i jeszcze pytanie, czy oferowane w linku dvd ma jakies dyskwalifikujace wady (poza tym ze jest z nizszej polki niz amplituner)? dla faceta wazne jest ze ma wszystkie wymagane przez niego formaty, wiec jedyne sensowne kryterium to czy jest cos co zdecydowanie to dvd dyskwalifikuje.

jeszcze raz dzieki i sorki za zawracanie glowy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę polecić to w tej cenie warto zastanowic się nad sprzętem Harman Kardon. Na allegro można dostać amplituner AVR 130 za 1750 + DVD 22 za około 900 - 950 złotych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Yamahy zacytuję najnowszy miesięcznik Audio nr 11.2004r.

 

Wykonanie - Ładnie i starannie wykonana obudowa. Komplet dobrych konwerterów i dekoderów zarówno audio jak i wideo.

 

Funkcjonalność - Grafika menu przeciętna ale możliwości ustawień znakomite. Wśród czytanych krążków jest również Divx. Łatwa, intuicyjna obsługa pilota.

 

Brzmienie i wizja - Bardzo dobry obraz: ostry, wyrazisty i naturalny, wyjątkowo wysoki kontrast, świetna czerń. Brzmienie w 5.1 przestrzenne i dynamiczne, w stereo bardziej miękkie, delikatne

 

OCENA KOŃCOWA: Bardzo dobra

 

Ale testowany również był Philips według mnie firma jak firma wzmacniaczy i amplitunerów pod swoim LOGO dobrych raczej nie robi ale DVD?

 

Jest to model DVP - 720SA

 

Wykonanie - obudowa starannie zaprojektowana i wykonana. Nowoczesna mechanika, bardzo dobre układy dekodujące dźwięk i obraz.

 

Funkcjonalność - Normalnie, ale sprawnie działające menu. pełen zestaw wyjść audio i wideo również komponent z PS, czyta DivX, dekodery AC3, DTS i DPLII. Na dodatek czyta super audio CD

 

Brzmienie i wizja - Przestrzenny i jasny dźwięk w 5.1 uzupełniony naturalnym obrazem o dużym kontraście i znakomitej czerni. Muzyka z CD brzmi mechanicznie, jest zimna i oschła

 

Bardzo dobrze wypadł też ( w numerze wrześniowym ) odtwarzacz DVD Pioneer DV 370 uzyskał ocenę BARDZO DOBRĄ z plusem

 

Jak masz dostęp no starszych gazet to z tego co pamiętam był test odtwarzaczy do 1000zł w miesięczniku AUDIO VIDEO numer 09.2004 a takrze AUDIO nr 9.2004

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaoszczedzil na ampli i kupil 650. To dvd serdecznie odradzam lepiej kupic pioneera 575

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) a ten czyta juz naprawde wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

...wszystko zależy od oczekiwań kolegi co do jakości oraz ewentualnie zastosowania w przyszłości. Mam na myśli możliwości połączeń sprzętu. Co do ampa to jest znakomity jak na tą cenę, natomiast dvd też nienajgorsze. Myślę że można mu to polecić a z czasem gdy uzna DVD za niewystarczające, o ile tak uzna,to zaproponować koledze właśnie Philipsa DVD, model DVP 900 SA-tym modelem zainteresować się mogą nawet audiofile. Cena około 1500-1600 zeta a środek naprawdę interesujący. Jest to najwyższy model i następca udanego modelu 963 SA. Posiada wyjście HDMI, Sygnał wyjściowy wideo wysokiej rozdzielczości 720p/ 1080i, próbkowanie wideo 216 MHz/12 bitów zwiększające jakość obrazu, Digital Crystal Clear i DCDi™ Faroudja oraz SACD i Audio Direct. Co do testu w Audio to ciekawy jestem na czym testowali obraz? Podejrzewam że na PS w projektorze a szkoda że zapominają o kineskopach i RGB scart. Co do kolumn to łatwo 750-kę połączyć (selekor impedancji 4-8 ohm) i z najtańszych to np. zestaw w promocjach Eltax Liberty 5+ sub, może jakaś koda a wyżej to już naprawdę wybór jest że hej.

P.S A co do Y DVD 550-ki to zdania są podzielone a tu utarło się że DVD Y jest be i tak już pewnie zostanie:)

Pozdr, i życzę udanego zakupu koledze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>TOMDVD

dzieki, dokladnie to samo facetowi uradzilem.

za wszystkie opinie tez serdecznie dziekuje.

pozostaje problem kolumn, ale tu juz do salonu chopa

przegonic trzeba, niech slucha, widzialem tez troche testow (chyba w audio).

jezeli macie jakies niedrogie typy to bardzo poprosze jeszcze o opinie (ale z uwagami dlaczego polecacie, lub nie)

jeszcze raz dzieki i pozdrawiam:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamiast 750 kupił bym 650 jeżeli zamierza twój kolega inwestować w budżetowe kolumienki to różnica w brzmieniu będzie nie zauwarzalna, a żeczywiście zaoszczędzone złotówki można dołożyć do kolumn, DVD lub subwoofera według mnie to będzie najleprze wyjście

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 31

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.