Jump to content
insaimz

Klub Diapason

Recommended Posts

Co do wysterowania aster - riviera ma 10w i grało to zawodowo w duzym pokoju dystrybutora, ponad 30m2 na oko.

Moje kudosy grają w małym pokoju pięknie z sun audio 2a3 , może nie zrobimy koncertu  rockowego ale do "normalnego" sluchania mocy wystarczy.

Ależ to wizualnie nie pasuje do siebie. Beznadziejnie to Rogoz Audio się prezentują przy tych Diapasonach.

Astery to piękne monitory i to niebywałe, że sam producent nie potrafi wykonać do takich kolumn pasujących stylistycznie i pięknie wykonanych standów.  

In my humble opinion

xavian
Ależ to wizualnie nie pasuje do siebie. Beznadziejnie to Rogoz Audio się prezentują przy tych Diapasonach.
Astery to piękne monitory i to niebywałe, że sam producent nie potrafi wykonać do takich kolumn pasujących stylistycznie i pięknie wykonanych standów.  
Jakbyś nie łaził po wątkach i nie pisał głupot to byś miał czas żeby wejść na stronę producenta i zobaczyć że taki produkt ma w swojej ofercie.
  • Like 4

3 godziny temu, MarcinGD napisał:
7 godzin temu, babatular napisał:

Jakbyś nie łaził po wątkach i nie pisał głupot to byś miał czas żeby wejść na stronę producenta i zobaczyć że taki produkt ma w swojej ofercie.

Widziałeś ten "produkt" na żywo. Paskudnie polakierowane proszkowo, zbyt wysokie, kiepsko wykonane , brzydkie standy, psujące aparycję Aster.

To raczej Piano, Krzysiek i Patryks 26 niech se "wejdą" na strone lub do sklepu i pooglądają to paskudztwo - zanim zalajkują taki post.

In my humble opinion

Widziałeś ten "produkt" na żywo. Paskudnie polakierowane proszkowo, zbyt wysokie, kiepsko wykonane , brzydkie standy, psujące aparycję Aster.
To raczej Piano, Krzysiek i Patryks 26 niech se "wejdą" na strone lub do sklepu i pooglądają to paskudztwo - zanim zalajkują taki post.
I jak zwykle z rozumieniem masz problem tekstu pisanego.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

14 minut temu, MarcinGD napisał:

I jak zwykle z rozumieniem masz problem tekstu pisanego.

Hidden Content

Dokładnie tak - to te paskudne, pomalowane proszkowo stalowe standy z doklejonymi boczkami z drewna. Zupełnie nieestetycznie i wizualnie nie pasujące do urody Aster.

Info dodatkowe - te paskudne standy kosztują  9200 zł - SIC !!!!!!!!!!!!

Edited by babatular

In my humble opinion

Dokładnie tak - to te paskudne, pomalowane proszkowo stalowe standy z doklejonymi boczkami z drewna. Zupełnie nieestetycznie i wizualnie nie pasujące do urody Aster.
Kazdy ma inny gust, ale mi pasowaly te standy.738305b9305dd04a423068485bb2be17.jpg
  • Like 2

Informuję cię że widziałem je na żywo bo miałem w domu. Nie neguję iż cena jest absurdalna, ale tak jak już wcześniej ktoś napisał gusta są różne i np. mi się bardzo podobają.
  • Like 1

3 minuty temu, MarcinGD napisał:
26 minut temu, babatular napisał:

Informuję cię że widziałem je na żywo bo miałem w domu. Nie neguję iż cena jest absurdalna, ale tak jak już wcześniej ktoś napisał gusta są różne i np. mi się bardzo podobają.

przyjmuje do wiadomości że Ci się te brzydkie standy podobają za prawie 10 kafli

Edited by babatular

In my humble opinion

7 minut temu, babatular napisał:

przyjmuje do wiadomości że Ci się te brzydkie standy podobają za prawie 10 kafli

babatular, a co ma cena do tego czy sie komuś cos podoba ?  10kafli to brzydkie a jak by kosztowały 100zł to ładne ?

Czy Ty nie masz jakiegoś problemu ze sobą ? Wszystko i wszystkich tutaj negujesz, to be , to drogie a to czerwone 🤣

Sansui 907XR ,Esoteric K-07, Wilson Benesch ARC

1 minutę temu, misiek x napisał:

babatular, a co ma cena do tego czy sie komuś cos podoba ?  10kafli to brzydkie a jak by kosztowały 100zł to ładne ?

jakby kosztowały 100 zł to dalej by były brzydkie ale za 100ke to jest usprawiedliwone.

Za prawie 10 koła - dalej są brzydkie i absurdalnie przewalone cenowo

34 minuty temu, Patryks26 napisał:

Kazdy ma inny gust, ale mi pasowaly te standy.

Hidden Content

patryk

Brzmieniowo  bardziej Ci się M40.2 podobają od Aster ?

In my humble opinion

patryk
Zawsze przeciez mozesz sobie wystrugac takie jak Ci sie podobaja i zaoszczedzic 10k. Tylko sie cieszyc.

Tak.

patryk
Tak.

18 minut temu, babatular napisał:

jakby kosztowały 100 zł to dalej by były brzydkie ale za 100ke to jest usprawiedliwone.

Co jest usprawiedliwione ? Piszemy teraz o subiektywnych odczuciach. Jak kosztowały by 100zł to byłoby usprawiedliwione to ze się komuś podobają ? 

Podobają się komuś bez względu na cenę . 

Mozna napisac ze cena 10tys z kosmosu i jest niczym nie uzasadniona.....ale to nie ma nic wspólnego z tym że się komuś podobaja albo nie.

Edited by misiek x

Sansui 907XR ,Esoteric K-07, Wilson Benesch ARC

4 minuty temu, misiek x napisał:

Co jest usprawiedliwione ? Piszemy teraz o subiektywnych odczuciach. Jak kosztowały by 100zł to byłoby usprawiedliwione to ze się komuś podobają ? 

Podobają się komuś bez względu na cenę . 

Mozna napisac ze cena 10tys z kosmosu i jest niczym nie uzasadniona.....ale to nie ma nic wspólnego z tym że się komuś podobaja albo nie.

Tak

In my humble opinion

16 godzin temu, pozdraf napisał:

Astera na Rogoż Audio.

20201028_234621.jpg

Co tam Astery, co tam podstawki, MICEK bardzo fajny pluszak jest !!!

A na marginesie, standy od Aster są bardzo solidnie wykonane, są bardzo ładne,

bardziej mi się podobają wizualnie od samych Aster, 😀 taki dziwak jestem 🤠.

• Like 1

Rogoż ceną do mnie przemówił. Astery dźwiękiem. A że i wysokość do fotela dobrać można było, to już deser prawie. Tak już mam, że zabawki przede wszystkim ze względu na to jak grają i ile kosztują wybieram. Estetyka wizualna jest jednym z ostatnich czynników. Niemniej uważam, że kącik jest ci u mnie po prostu śliczny, co nie zmienia faktu, że przed fotografią od Patryks26 też chylę czoła i kapelusz z głowy podrywam. 

Krzysztof, nie dziwak jesteś - wygląda po prostu na to, że smak swój masz określony i wiesz o tym doskonale. Nie umniejszając nikomu, po stokroć lepiej tak funkcjonować niż grzecznie dawać się popychać trendom i większościom tylko dlatego, że trendami i większościami jawią się z pozoru. 

IA 30 mk2. Ma w moim odczuciu dość sił na te kolumny. Myślę, że do Aster można i z mniejszymi mocami podchodzić; bynajmniej ja bym się takich prób nie obawiał. Przemyślana i starannie wykonana konstrukcja z około 20W powinna sobie tu spokojnie poradzić. Bardziej skupiałbym się na charakterze dźwięku wzmacniacza niż jego mocy - Astery świecą mocnym światłem, pokazują w zasadzie wszystko, co dzieje się z sygnałem przed nimi.

• Thanks 1

3 godziny temu, pozdraf napisał:

IA 30 mk2. Ma w moim odczuciu dość sił na te kolumny. Myślę, że do Aster można i z mniejszymi mocami podchodzić; bynajmniej ja bym się takich prób nie obawiał. Przemyślana i starannie wykonana konstrukcja z około 20W powinna sobie tu spokojnie poradzić. Bardziej skupiałbym się na charakterze dźwięku wzmacniacza niż jego mocy - Astery świecą mocnym światłem, pokazują w zasadzie wszystko, co dzieje się z sygnałem przed nimi.

To prawda, Astera jest przyjazna wzmacniaczom, u mnie z pomocą 10W kruszy mury 😀.

U mnie z 30W lampa nie chcialy grac wedle moich oczekiwan. Dopiero 150W tranzystor nalezycie je napedzil.

A najlepszy wzmacniacz do Karisów to?

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

W dniu 18.11.2020 o 08:41, slaaawek napisał:

A najlepszy wzmacniacz do Karisów to?

Ja bym przesłuchal  z Mastersound, Haiku, Fezz, Line Magnetic Oprocz powyższych.

Edited by insaimz

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.