Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  64 członków

Diapason Klub
IGNORED

Klub Diapason


insaimz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ondivy zostaly stworzone glownie do grania muzyki klasycznej, maja wiecej do powiedzenia na gorze pasma, natomiast dol jest bardziej tlusty i przyjemniejszy w Adamantesach. Ogolnie wybralbym Adamantesy. Tamte graly dla mnie troche za sucho. Kolega gra na koncowce Plinius SA-100 i trzeba powiedziec ze po podlaczeniu Adamantesow do tej koncowki i puszczeniu Trentemoller - Vamp wprost rozwalalo to jego 35m2 pomieszczenie :) Naprawde poteznie i dynamicznie gra ten Plinius. Nie spodziewalem sie tez ze Adamantesy wypelnia taka powierzchnie.

 

mniejsze Karis w 50m2 i sufit wysoko na 3,6 metra wypełniły taką kubaturę bez problemu :) Adamantes tym bardziej sobie w takich pomieszczeniach radzą z nawiązką. Nie można w ogóle mowić o tym, że taki monitor jest za mały do dużych pomieszczeń/pokoi.

 

Dokładnie. Niestety nie mam oryginalnych standow . Ale jak postanowie zostawić te kolumny na dłuższy czas to może gdzieś upoluje .

Myślicie że 8W z 300B poradzi sobie z Adamantes? Łączył ktoś?

zadzwoń do dystrybutora, myślę, żę udzieli wyczerpującej odpowiedzi na pytanie o 8 W 300 B.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Niestety nie mam oryginalnych standow . Ale jak postanowie zostawić te kolumny na dłuższy czas to może gdzieś upoluje .

Myślicie że 8W z 300B poradzi sobie z Adamantes? Łączył ktoś?

Słuchałem Adamantes'y z Audionem na 300b. On ma 2x7w. Było dobrze choć przydało by się trochę więcej jeśli chcesz słuchać głośniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Nagralem sobie wczoraj mala probke jak graja moje Adamantesy :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=nI53CwsNd8o

 

Jaką lampą napędzasz te Adamantesy?

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Ogolnie cala plyta mi sie podoba (Nathan Riki Thomson - Under Ubi's Tree).

Oj, nie przesadzajmy! :-D

Agnes Obel "Aventine" lepsza :-)

 

PS.

Gratulujemy wspaniałych głośników i lampki, co je napędza!

Brawo! Pokój zaadoptowany akustycznie.

W porównaniu z moim, to Ty bracie masz studio nagraniowe. Kajax normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jakby lecialo z czarnej plyty ale tak po prostu zostal nagrany ten utwor. Czasami tez slychac jakby byly znieksztalcenia ale to tez celowe dzialanie tworcy. Przestrzenny i z niezlym zejsciem.

 

Mike Sheridan - Stilhed

 

https://www.youtube.com/watch?v=PvCPrNJmeJw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

 

Sprzedawca tez dobry. Kupilem u nich juz kilka kabelkow w dobrej cenie. Mozna z nimi latwo negocjowac. Ale te Karisy to stara wersja. Warta uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

A z jakim wzmacniaczem lampowym wybitnie zagrałyby Diapason Adamantes III w przedziale 15-20.000zł.

 

Moje grają z Cayin A88T i to bardzo dynamiczne, napowietrzone granie..ale rozmawiając z chłopakami z Audio Connect dowiedziałem się, że pięknie się zrywają z lampą ARS Sonum Filarmonia..podobno świetny do nich partner.

Cayin a88T MK I, Diapason Adamantes III, Questyle CMA 600i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje grają z Cayin A88T i to bardzo dynamiczne, napowietrzone granie..ale rozmawiając z chłopakami z Audio Connect dowiedziałem się, że pięknie się zrywają z lampą ARS Sonum Filarmonia..podobno świetny do nich partner.

 

Sluchalem w audio-connect z Ars Sonum Filarmonia SK i naprawde swietne granie. Ars Sonum nawet z Asterami pieknie gral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.