Skocz do zawartości
IGNORED

Inny punkt widzenia - normalny ?


Shrek777

Rekomendowane odpowiedzi

Takie jest "prawo" stworzone przez Twoich i moich dobroczyńców ze "nam" mogą bezkarnie nasrać na łeb, możesz dalej klaskać swoim Panom, ja nie mam zamiaru i

sobie nie dam.

nie patrz co się stało tylko co się może stać "prawnie" i nie myśl tylko o sobie tylko o ludziach którym może się stać krzywda

 

 

,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to protestuj przeciwko niemieckiemu rządowi i ch multikulti.. Gdzie byłeś jak ci zaczynali "sr.. na łeb?

 

Jadłeś wurst z kapuchą za dojczmarki i cieszyłeś sie z ich socjalnego dobrobytu. A teraz płaczesz nam w rekaw, ze cie zniewolili

Żałuję że cierpisz ale mam to po prostu głeboko. Popraw sobie swoją sytuacje tam gdzie jesteś, w Niemczech i żal się swoim ziomalom, bo my tutaj żadnego wpływu nie mamy na wewnętrzną politykę Niemiec.

 

Po takich numerach jakie islamisci zrobili w Niemczech, na ośrodki emigracyjne i ich dzielnice leciałyby juz butelki z benzyną. W Niemczech zreszta leciały butelki niedawno jeszcze tylko tak dziwnym trafem geroje neonazistwskie omijały ośrodki muslinów. Woleli podpalać mniej kolorowych emigrantów

Albo sie zbierz na odwagę albo ucz sie koranu i siedz po cichu w socjalnym dobrobycie, liczac że bedzie nadal dobrze pod innym panowaniem..

 

I nie wrzucaj nas do wspólnego worka kchany bo jak padnie UE która cie teraz tak niewoli, to my z ruskimi sie może pobijemy a może upijemy. Ale z was to pierogi zrobią (to taka przenośnia, jakbys nie załapał, raczej wojny z Rosja nie będzie, za naszego życia na pewno nie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy poważnie czy chcesz grac w bierki?

 

gdzie ja się żalę ? ja pisze o czym innym a Ty mi wciskasz coś innego

człowieku stałem przed kilkunastoma muslim-ami i się nie zesrałem, mało tego oddali co ukradli mojej córce a na koniec roku życzenia noworoczne przysłali

i nie mów mi co robiłem "Gdzie byłeś jak ci zaczynali "sr** na łeb|?" ale jestem pewny bo znam takie ryczące krowy ze na miejscu tych kobiet taki online bohater ja Ty spieprzałby nie odwracając się.

 

Czytam jak obrażasz, jakim jesteś arogantem i życzę ci tego samego co życzysz innym.

 

z mojej strony bez odbioru

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poco sie tu właczasz frustradcie.

 

Sprzedałes wolność i godnosć za dobry socjał to sie teraz z tym męcz. Albo wybierz sobie rozsadniejszych polityków. Ale nie mów per "nam" zrobią. Nam na razie nic twoi muslini i twój multikulti rząd nie zrobił.

 

Teraz muslini ci córke dręczą i możesz się wykazać jaki jestes macho. A nam chodzi o to żeby nie wykazywać i zeby nam córek nie dręczyli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku, wybacz bzdury takie wypisujesz, że szok.

Primo jesteśmy we wspólnym worku, bo jesteśmy w UE. Chcesz się upijać z armią czerwoną - wolna droga, ale musisz mieć mocną wątrobę. ;P

 

Sekundo, Niemcy są stanami zjednoczonymi europy, są głównym płatnikiem, rozdają karty. Słowo pani kanclerz nie raz stanowi prawo w UE. Dla wielu UE to głównie Niemcy, my jesteśmy tym czym była Rumunia w RWPG - niczym.

 

O Niemcach i ich mentalności nie masz zielonego pojęcia, zapewniam Cię iż potrafią błyskawicznie przejść od socjalizmu do narodowego socjalizmu i w efekcie końcowym poradzą sobie z imigrantami. Tylko że Niemcy będą drwa rąbać a my drzazgi z d..y wyciągać.

Pamiętaj iż to nasz sąsiad i główne miejsce naszego eksportu i jak się Niemcy wkurzą to Ty nie oni będziesz trawę wcinać i za szczawiem tęsknić.

Powiedzenie iż Polska to uj, upa i kamieni kupa nie wzięło się znikąd - uwierz. (sorki za dużo klikania, żeby to rozwinąć)

Pomijam iż to jak uczy historia Niemiec z Rosjaninem się zawsze dogada, a polak póki co nigdy. Ani z jednym, ani z drugim. Także tą wódkę z Rosjanami to nie Ty, a Helmut może pić.....Ty dostaniesz co najwyżej rachunek do zapłacenia....

 

Do poprzedniego postu z tamtej strony się nie odniosę - wybacz, lenistwo, za dużo klikania.....

 

To poco sie tu właczasz frustradcie................

Teraz muslini ci córke dręczą i możesz się wykazać jaki jestes macho...........

Myślisz jak piszesz ????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to teraz mamy słuchac niemieckiego lamenciarza? Tak na prawdę to jest taki Niemiec z niego ja ze mnie Arab. Ale sam wybrał, niech sie męczy z muslinami.

 

UE niedługo juz pociagnie. Anglicy juz oficjalnie chca się wypiac. Grecje za nogi trzymaja zeby nie musieli dodrukowac kolejnych mld EU dla niemieckich banków.

 

Polska od zeszłego roku jest płatnikiem netto w UE więc mam gdzieś za co sie uważa Angela i na jakim wózku jedziemy.

 

Przyp.. sie do wódki z rosjanami (napisałem ze to przenośnia) - masz problem z rozumieniem pojęcia "przenośnia"? Ale to nie do mnie po wyjasniania.

Od kilku lat Chiny chca stworzyć nowy "szlak jedwabny". Droge ladowa do tańszego i szybszego transportowania towarów na zachód Europy i dalej z jej portów do USA. W ich planach jest lokowanie centrów dystrybucyjnych na terenie Polski. Jest jednak taki warunek że szlak kolejowy biegłby przez Rosje i prawdopodobnie Białorus, bo na ukrainie na razie bajzel. Ale do tego żeby Polska na tym skorzystała potrzebuje nie tylko byc w UE, ale dodatkowo jeszcze mieć dobre stosunki z Rosjanami.

A kto z nimi interesy robił wie że podstawą zawarcia kontraktu nadal jest wypicie odpowiedniej ilości gorzały

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z przenośnią, ale Ty duży z przegraną na buraka roku. Widzę że próbujesz wygrać w 2016.

Nie prościej poprosić kolegów, dostałbyś te głosy za free. No chyba że regulamin konkursu tego nie dopuszcza.

 

Polska jest płatnikiem netto - o jakiej kwocie mówimy ??? O tych groszach ??? To porównujesz do Niemiec - litości...

UE może przeżyć jako byt Polskę...

Wyspiarze walczą o lepsze warunki dla siebie, wyjść nie chcą - mieli już kilka okazji gdyby chcieli.

Grecji ekonomicznie już nie ma, Niemcy swoje wzięli, teraz wykupują co warte wykupienia...

Polska i Chiny - i pewnie granica polsko-chińska też Ci się śni - to nie wódka to bimber....

 

A kto z nimi interesy robił wie że podstawa zawarcia kontraktu nadal jest wypicie odpowiedniej ilości gorzały

Masz pojęcie o interesach takie same jak o ekonomi.... Zerowe.

Chyba że interes dla Ciebie to worek kartofli, no góra tir....

 

Ale masz plusa - rozbawiłeś mnie, należy Ci się...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do meritum, jak dzisiaj przeglądałem media niemieckie, to już jest ponad 600 zgłoszeń po sylwestrze w Niemczech (zgłoszeń kobiet)

 

I nawet ja, zepsuty do kości cynik jestem przerażony, bo znając i prawo i życie wiem iż na policję zgłasza się być może co 100 poszkodowana.

Bo jest to upokarzająca procedura dla Kobiety - musi dokładnie opisywać co i jak, ma w perspektywie sprawę sądową - kolejne upokorzenia...

 

Także moim zdaniem te 600 zgłoszeń - ponad, to w realu spokojnie 6000 pokrzywdzonych kobiet. I na bank te które obrzucono wulgaryzmami, obmacano i może spoliczkowano, raczej na policję nie pójdą....

 

To naprawdę budzi przerażenie, bo nikt już nawet ostatniemu idiocie zakochanemu w poprawności politycznej nie wmówi iż policjanci nie widzieli tych ataków. Widzieli, tylko strach o własne kariery zatrzymał ich w miejscu i kazał odwracać wzrok...

 

A i ukuto nowe kłamstwo iż to wina kultury, bo muzułmanie u siebie nie widzą tak ubranych kobiet.

 

To ja proponuję google i popatrzeć na plaże w krajach arabskich - tych bezpiecznych gdzie wypoczywają m. in gwiazdy. I co chwili widzimy je w kostiumach kąpielowych tak skąpych że nawet genialny krawiec nie zrobiłby z nich chusteczki do nosa....

 

Rozumiem iż Arabowie (muzułmani) nie mają wstępu na te plaże, a już coś takiego jak lornetka, albo zwykły aparat cyfrowy z zoomem to przedmioty za których posiadanie w krajach arabskich grozi śmierć...

 

Sorry ale wydarzenia sylwestrowe to zwykły akt terroryzmu, a nie kultura..... I im dłużej zachód zaprzecza iż to ma miejsce tym przebudzenie będzie bardziej krwawe. Niestety....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do meritum, jak dzisiaj przeglądałem media niemieckie, to już jest ponad 600 zgłoszeń po sylwestrze w Niemczech (zgłoszeń kobiet)

 

I nawet ja, zepsuty do kości cynik jestem przerażony, bo znając i prawo i życie wiem iż na policję zgłasza się być może co 100 poszkodowana.

Bo jest to upokarzająca procedura dla Kobiety - musi dokładnie opisywać co i jak, ma w perspektywie sprawę sądową - kolejne upokorzenia...

 

Także moim zdaniem te 600 zgłoszeń - ponad, to w realu spokojnie 6000 pokrzywdzonych kobiet. I na bank te które obrzucono wulgaryzmami, obmacano i może spoliczkowano, raczej na policję nie pójdą....

 

To naprawdę budzi przerażenie, bo nikt już nawet ostatniemu idiocie zakochanemu w poprawności politycznej nie wmówi iż policjanci nie widzieli tych ataków. Widzieli, tylko strach o własne kariery zatrzymał ich w miejscu i kazał odwracać wzrok...

 

A i ukuto nowe kłamstwo iż to wina kultury, bo muzułmanie u siebie nie widzą tak ubranych kobiet.

 

To ja proponuję google i popatrzeć na plaże w krajach arabskich - tych bezpiecznych gdzie wypoczywają m. in gwiazdy. I co chwili widzimy je w kostiumach kąpielowych tak skąpych że nawet genialny krawiec nie zrobiłby z nich chusteczki do nosa....

 

Rozumiem iż Arabowie (muzułmani) nie mają wstępu na te plaże, a już coś takiego jak lornetka, albo zwykły aparat cyfrowy z zoomem to przedmioty za których posiadanie w krajach arabskich grozi śmierć...

 

Sorry ale wydarzenia sylwestrowe to zwykły akt terroryzmu, a nie kultura..... I im dłużej zachód zaprzecza iż to ma miejsce tym przebudzenie będzie bardziej krwawe. Niestety....

 

Chcieli dobrze ale widocznie pomylili się w kalkulacjach. Chodzilo o najtansza sile robocza do najprostszych i najmniej płatnych zajec - typowe zadania w systemie korporacyjnym i ekspansywnym tylko kalkulacje o zasymilowaniu nie wyszly. Dzicz to dzicz czesc się zasymiluje reszta będzie generowala koszty które po kalkulacji mogą wyjść drożej jak np. zaprosić ukraincow polakow mimo ze drożsi ale nieproblematywni. No chyba ze kalkulacje uwzglednialy zatrzymanie się emigracji polakow itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rączki w nocniczku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do meritum, jak dzisiaj przeglądałem media niemieckie, to już jest ponad 600 zgłoszeń po sylwestrze w Niemczech (zgłoszeń kobiet)

 

I nawet ja, zepsuty do kości cynik jestem przerażony, bo znając i prawo i życie wiem iż na policję zgłasza się być może co 100 poszkodowana.

Bo jest to upokarzająca procedura dla Kobiety - musi dokładnie opisywać co i jak, ma w perspektywie sprawę sądową - kolejne upokorzenia...

 

Także moim zdaniem te 600 zgłoszeń - ponad, to w realu spokojnie 6000 pokrzywdzonych kobiet. I na bank te które obrzucono wulgaryzmami, obmacano i może spoliczkowano, raczej na policję nie pójdą....

 

To naprawdę budzi przerażenie, bo nikt już nawet ostatniemu idiocie zakochanemu w poprawności politycznej nie wmówi iż policjanci nie widzieli tych ataków. Widzieli, tylko strach o własne kariery zatrzymał ich w miejscu i kazał odwracać wzrok...

 

A i ukuto nowe kłamstwo iż to wina kultury, bo muzułmanie u siebie nie widzą tak ubranych kobiet.

 

To ja proponuję google i popatrzeć na plaże w krajach arabskich - tych bezpiecznych gdzie wypoczywają m. in gwiazdy. I co chwili widzimy je w kostiumach kąpielowych tak skąpych że nawet genialny krawiec nie zrobiłby z nich chusteczki do nosa....

 

Rozumiem iż Arabowie (muzułmani) nie mają wstępu na te plaże, a już coś takiego jak lornetka, albo zwykły aparat cyfrowy z zoomem to przedmioty za których posiadanie w krajach arabskich grozi śmierć...

 

Sorry ale wydarzenia sylwestrowe to zwykły akt terroryzmu, a nie kultura..... I im dłużej zachód zaprzecza iż to ma miejsce tym przebudzenie będzie bardziej krwawe. Niestety....

Ani tu plusa klepnąć, bo straszne.

Ani pyffa postawić, bo nie uchował się ten nikomu niewadzący obyczaj...

 

Masz tak: +

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rączki w nocniczku

 

Jak na razie to prędzej zabiora jak dadzą i zlikwiduja jak stworzą. A zreszta oni inne sprawy maja na głowie... O ktorych nie wslominali nawet przed wyborami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rączki w nocniczku

Załączone miniatury

flot te 4 lata przeminęły, będziesz to wklejał w każdym temacie ?

 

A wracając do meritum, jak dzisiaj przeglądałem media niemieckie, to już jest ponad 600 zgłoszeń po sylwestrze w Niemczech (zgłoszeń kobiet)

Mam nadzieje że będzie jak piszesz, pomysł carycy z kursami pt "co to jest kobieta i jak się to używa" jest godny politowania. Ofiarami podają również Polacy i dzieci (10 latania dziewczynka i 3 letni chłopiec)

 

Ciekawe czasy nadchodzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Za unijną debatą na temat praworządności w Polsce stoją ludzie powiązani z Radą Gospodarczą CDU – zespołem najpotężniejszych obecnie lobbystów w Europie, czerpiących gigantyczne zyski z inwestycji w mniej zamożnych państwach Unii. Dla ludzi, którzy kontrolują dziś kluczowe sektory gospodarcze w wielu krajach unijnych, m.in. w Grecji i Polsce, każdy narodowy rząd nierealizujący interesów niemieckich jest zagrożeniem - pisze w najnowszym numerze „Gazeta Polska”.

 

Bronisław Komorowski w RMF FM przyznał, że PO i Nowoczesna myślały o porozumieniu. Zaznaczył, że niemal dogadany był wspólny start w wyborach. Jak się okazuje PSL również miało uczestniczyć w tym „projekcie”. – Sprzyjałem porozumieniu między tymi wszystkimi 3 środowiskami – PO, Nowoczesną a PSL-em. Było bardzo blisko – powiedział były prezydent. Ryszard Petru wszystkiemu zaprzeczył.

 

Teraz trzeba odkopać nagrania zarzekającego się Petru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja czarnego piaru naszego dyżurnego PiSSmana. Czuć fetorek moralnej zgnilizny.

Gdzie dobra zmiana, gdzie pińcet, gdzie wcześniejszy wiek emerytalny?

 

Na razie mamy rozmontowaną kontrolę nad ekscesami przewodniej siły narodu, kontrolę obywateli i opanowane przez rząd media.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisałem mowy Komorowskiemu, Schetynie czy Ryśkowi, wszystko wyszło z ich ust w wywiadach do mediów prywatywnych tzw resortowych.

 

już Ci pisałem umyj się i wywietrz chałupę to się zamach (a może i klimat) zmieni.

 

opanowane przez rząd media.

ale Kraśko lubi Macierewicza !

 

Ważne deklaracje w Jachrance - będą komisje śledcze dla wyjaśnienia afer PO-PSL
Jaro_747 okna trzeba bardzo szeroko otwierać, w gaciach będzie niezła sieczka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to jest internet, każdy z nas jest u siebie. Jak wam coś śmierdzi to się umyjcie i wywietrzcie chatę.

 

BTW: bardzo konstruktywne wypowiedzi, to już maksimum możliwości ? zawsze możecie napisać "nie pomogło, nadal śmierdzi"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimbusy, do roboty!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Panowie, to jest internet, każdy z nas jest u siebie. Jak wam coś śmierdzi to się umyjcie i wywietrzcie chatę.

 

BTW: bardzo konstruktywne wypowiedzi, to już maksimum możliwości ? zawsze możecie napisać "nie pomogło, nadal śmierdzi"

 

Przecież się myją po zajciu z gumna. Tylko wody w misce nie zmieniają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo odbanowany i już prowokuje:) A orq zbanowany.

O co choziii z tymi klonami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo odbanowany i już prowokuje:) A orq zbanowany.

O co choziii z tymi klonami?

 

Pracują w konfiguracji push-pull :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszną gówniadzerię odstawiasz drewniak ze swoimi kolegami. To ma być ta dobra zmiana? Hasła dla pięciolatków? To już byś lepiej nic nie pisał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo odbanowany i już prowokuje:) A orq zbanowany.

O co choziii z tymi klonami?

 

Prosił ze juz będzie normalny zeby mu dali szansę to go odblokowali. Ale chamstwo od razu wyszło od pierwszego wpisu. Więc niereformowalny przypadek. Do piachu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.